Skiweer Oost-Beieren

Weersverwachting in Oost-Beieren voor 67 Skigebieden - Weer in de bergen in Oost-Beieren voor 7 dagen


Weer Oost-Beieren

Weer in Oost-Beieren voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Oost-Beieren voor 67 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

1-50 van 67 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1456 m Dal 1050 m
zo
helder
-2/6 °C 0/9 °C
ma
helder
3/10 °C 5/13 °C
di
buien
3/8 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
3/9 °C 5/12 °C
do
helder
5/13 °C 7/16 °C
vr
zonnig
8/16 °C 10/19 °C
za
helder
10/17 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 1456 m -2/6 °C 3/10 °C 3/8 °C 3/9 °C 5/13 °C 8/16 °C 10/17 °C
Dal 1050 m 0/9 °C 5/13 °C 5/11 °C 5/12 °C 7/16 °C 10/19 °C 12/20 °C

Weer in skigebied Berg 1139 m Dal 841 m
zo
bewolkt
-3/11 °C -1/13 °C
ma
helder
0/15 °C 2/17 °C
di
buien
3/12 °C 5/14 °C
wo
buien
4/14 °C 6/16 °C
do
helder
4/17 °C 6/19 °C
vr
helder
6/20 °C 8/22 °C
za
bewolkt
7/23 °C 9/25 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 1139 m -3/11 °C 0/15 °C 3/12 °C 4/14 °C 4/17 °C 6/20 °C 7/23 °C
Dal 841 m -1/13 °C 2/17 °C 5/14 °C 6/16 °C 6/19 °C 8/22 °C 9/25 °C

Weer in skigebied Berg 1100 m Dal 835 m
zo
helder
-3/10 °C -1/13 °C
ma
helder
1/14 °C 3/17 °C
di
buien
4/11 °C 6/14 °C
wo
bewolkt
5/11 °C 7/14 °C
do
helder
4/16 °C 6/19 °C
vr
zonnig
6/20 °C 8/23 °C
za
helder
8/21 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 1100 m -3/10 °C 1/14 °C 4/11 °C 5/11 °C 4/16 °C 6/20 °C 8/21 °C
Dal 835 m -1/13 °C 3/17 °C 6/14 °C 7/14 °C 6/19 °C 8/23 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 1030 m Dal 720 m
zo
helder
0/12 °C 1/14 °C
ma
helder
3/15 °C 4/17 °C
di
buien
7/13 °C 8/15 °C
wo
buien
8/13 °C 9/15 °C
do
helder
7/18 °C 8/20 °C
vr
zonnig
7/22 °C 8/24 °C
za
helder
10/22 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 1030 m 0/12 °C 3/15 °C 7/13 °C 8/13 °C 7/18 °C 7/22 °C 10/22 °C
Dal 720 m 1/14 °C 4/17 °C 8/15 °C 9/15 °C 8/20 °C 8/24 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 1050 m Dal 657 m
zo
helder
0/9 °C 1/10 °C
ma
helder
5/13 °C 6/14 °C
di
buien
5/11 °C 6/12 °C
wo
bewolkt
5/12 °C 6/13 °C
do
helder
7/16 °C 8/17 °C
vr
zonnig
10/19 °C 11/20 °C
za
helder
12/20 °C 13/21 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 1050 m 0/9 °C 5/13 °C 5/11 °C 5/12 °C 7/16 °C 10/19 °C 12/20 °C
Dal 657 m 1/10 °C 6/14 °C 6/12 °C 6/13 °C 8/17 °C 11/20 °C 13/21 °C

Weer in skigebied Berg 931 m Dal 778 m
zo
helder
1/10 °C 1/10 °C
ma
helder
6/14 °C 6/14 °C
di
buien
6/12 °C 6/12 °C
wo
bewolkt
6/13 °C 6/13 °C
do
helder
8/17 °C 8/17 °C
vr
zonnig
11/20 °C 11/20 °C
za
helder
13/21 °C 13/21 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 931 m 1/10 °C 6/14 °C 6/12 °C 6/13 °C 8/17 °C 11/20 °C 13/21 °C
Dal 778 m 1/10 °C 6/14 °C 6/12 °C 6/13 °C 8/17 °C 11/20 °C 13/21 °C

Weer in skigebied Berg 1024 m Dal 850 m
zo
helder
-2/11 °C -1/12 °C
ma
helder
2/15 °C 3/16 °C
di
buien
5/12 °C 6/13 °C
wo
bewolkt
6/12 °C 7/13 °C
do
helder
5/17 °C 6/18 °C
vr
zonnig
7/21 °C 8/22 °C
za
helder
9/22 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 1024 m -2/11 °C 2/15 °C 5/12 °C 6/12 °C 5/17 °C 7/21 °C 9/22 °C
Dal 850 m -1/12 °C 3/16 °C 6/13 °C 7/13 °C 6/18 °C 8/22 °C 10/23 °C

Weer in skigebied Berg 820 m Dal 730 m
zo
helder
1/12 °C 1/13 °C
ma
helder
4/15 °C 4/16 °C
di
buien
8/13 °C 8/14 °C
wo
buien
9/13 °C 9/14 °C
do
helder
8/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
8/22 °C 8/23 °C
za
helder
11/22 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 820 m 1/12 °C 4/15 °C 8/13 °C 9/13 °C 8/18 °C 8/22 °C 11/22 °C
Dal 730 m 1/13 °C 4/16 °C 8/14 °C 9/14 °C 8/19 °C 8/23 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 880 m Dal 840 m
zo
helder
0/12 °C 0/12 °C
ma
helder
3/15 °C 3/15 °C
di
buien
7/13 °C 7/13 °C
wo
buien
8/13 °C 8/13 °C
do
helder
7/18 °C 7/18 °C
vr
zonnig
7/22 °C 7/22 °C
za
helder
10/22 °C 10/22 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 880 m 0/12 °C 3/15 °C 7/13 °C 8/13 °C 7/18 °C 7/22 °C 10/22 °C
Dal 840 m 0/12 °C 3/15 °C 7/13 °C 8/13 °C 7/18 °C 7/22 °C 10/22 °C

Weer in skigebied Berg 1070 m Dal 841 m
zo
helder
0/8 °C 1/10 °C
ma
helder
5/12 °C 6/14 °C
di
buien
5/10 °C 6/12 °C
wo
bewolkt
5/11 °C 6/13 °C
do
helder
7/15 °C 8/17 °C
vr
zonnig
10/18 °C 11/20 °C
za
helder
12/19 °C 13/21 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 1070 m 0/8 °C 5/12 °C 5/10 °C 5/11 °C 7/15 °C 10/18 °C 12/19 °C
Dal 841 m 1/10 °C 6/14 °C 6/12 °C 6/13 °C 8/17 °C 11/20 °C 13/21 °C

Weer in skigebied Berg 893 m Dal 618 m
zo
buien
0/12 °C 2/14 °C
ma
bewolkt
3/15 °C 5/17 °C
di
buien
7/13 °C 9/15 °C
wo
buien
8/13 °C 10/15 °C
do
buien
7/18 °C 9/20 °C
vr
zonnig
8/20 °C 10/22 °C
za
helder
10/23 °C 12/25 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
za
helder
Berg 893 m 0/12 °C 3/15 °C 7/13 °C 8/13 °C 7/18 °C 8/20 °C 10/23 °C
Dal 618 m 2/14 °C 5/17 °C 9/15 °C 10/15 °C 9/20 °C 10/22 °C 12/25 °C

Weer in skigebied Berg 786 m Dal 667 m
zo
buien
-1/12 °C 0/13 °C
ma
bewolkt
3/16 °C 4/17 °C
di
buien
6/13 °C 7/14 °C
wo
bewolkt
8/14 °C 9/15 °C
do
helder
7/19 °C 8/20 °C
vr
zonnig
8/22 °C 9/23 °C
za
zonnig
10/24 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 786 m -1/12 °C 3/16 °C 6/13 °C 8/14 °C 7/19 °C 8/22 °C 10/24 °C
Dal 667 m 0/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 9/15 °C 8/20 °C 9/23 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 723 m Dal 607 m
zo
buien
-1/12 °C 0/13 °C
ma
bewolkt
3/16 °C 4/17 °C
di
buien
6/13 °C 7/14 °C
wo
bewolkt
8/14 °C 9/15 °C
do
helder
7/19 °C 8/20 °C
vr
zonnig
8/22 °C 9/23 °C
za
zonnig
10/24 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 723 m -1/12 °C 3/16 °C 6/13 °C 8/14 °C 7/19 °C 8/22 °C 10/24 °C
Dal 607 m 0/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 9/15 °C 8/20 °C 9/23 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 954 m Dal 790 m
zo
helder
-2/11 °C -1/12 °C
ma
helder
2/15 °C 3/16 °C
di
buien
5/12 °C 6/13 °C
wo
bewolkt
6/12 °C 7/13 °C
do
helder
5/17 °C 6/18 °C
vr
zonnig
7/21 °C 8/22 °C
za
helder
9/22 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 954 m -2/11 °C 2/15 °C 5/12 °C 6/12 °C 5/17 °C 7/21 °C 9/22 °C
Dal 790 m -1/12 °C 3/16 °C 6/13 °C 7/13 °C 6/18 °C 8/22 °C 10/23 °C

Weer in skigebied Berg 516 m Dal 415 m
zo
buien
1/14 °C 2/15 °C
ma
helder
4/17 °C 5/18 °C
di
buien
6/13 °C 7/14 °C
wo
regen
9/15 °C 10/16 °C
do
zonnig
9/22 °C 10/23 °C
vr
zonnig
9/25 °C 10/26 °C
za
zonnig
11/26 °C 12/27 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
regen
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 516 m 1/14 °C 4/17 °C 6/13 °C 9/15 °C 9/22 °C 9/25 °C 11/26 °C
Dal 415 m 2/15 °C 5/18 °C 7/14 °C 10/16 °C 10/23 °C 10/26 °C 12/27 °C

Weer in skigebied Berg 800 m Dal 730 m
zo
helder
-2/12 °C -1/12 °C
ma
helder
2/16 °C 3/16 °C
di
buien
5/13 °C 6/13 °C
wo
bewolkt
6/13 °C 7/13 °C
do
helder
5/18 °C 6/18 °C
vr
zonnig
7/22 °C 8/22 °C
za
helder
9/23 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 800 m -2/12 °C 2/16 °C 5/13 °C 6/13 °C 5/18 °C 7/22 °C 9/23 °C
Dal 730 m -1/12 °C 3/16 °C 6/13 °C 7/13 °C 6/18 °C 8/22 °C 10/23 °C

Weer in skigebied Berg 1064 m Dal 850 m
zo
bewolkt
-2/12 °C 0/14 °C
ma
helder
1/16 °C 3/18 °C
di
buien
4/13 °C 6/15 °C
wo
buien
5/15 °C 7/17 °C
do
helder
5/18 °C 7/20 °C
vr
helder
7/21 °C 9/23 °C
za
bewolkt
8/24 °C 10/26 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 1064 m -2/12 °C 1/16 °C 4/13 °C 5/15 °C 5/18 °C 7/21 °C 8/24 °C
Dal 850 m 0/14 °C 3/18 °C 6/15 °C 7/17 °C 7/20 °C 9/23 °C 10/26 °C

Weer in skigebied Berg 897 m Dal 740 m
zo
helder
-1/13 °C 0/14 °C
ma
helder
3/17 °C 4/18 °C
di
buien
6/14 °C 7/15 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 8/15 °C
do
helder
6/19 °C 7/20 °C
vr
zonnig
8/23 °C 9/24 °C
za
helder
10/24 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 897 m -1/13 °C 3/17 °C 6/14 °C 7/14 °C 6/19 °C 8/23 °C 10/24 °C
Dal 740 m 0/14 °C 4/18 °C 7/15 °C 8/15 °C 7/20 °C 9/24 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 535 m Dal 433 m
zo
buien
-1/14 °C 0/15 °C
ma
bewolkt
3/18 °C 4/19 °C
di
helder
6/15 °C 7/16 °C
wo
regen
8/16 °C 9/17 °C
do
buien
8/21 °C 9/22 °C
vr
zonnig
7/25 °C 8/26 °C
za
zonnig
10/27 °C 11/28 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
helder
wo
regen
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 535 m -1/14 °C 3/18 °C 6/15 °C 8/16 °C 8/21 °C 7/25 °C 10/27 °C
Dal 433 m 0/15 °C 4/19 °C 7/16 °C 9/17 °C 9/22 °C 8/26 °C 11/28 °C

Weer in skigebied Berg 850 m Dal 715 m
zo
helder
1/10 °C 1/10 °C
ma
helder
6/14 °C 6/14 °C
di
buien
6/12 °C 6/12 °C
wo
bewolkt
6/13 °C 6/13 °C
do
helder
8/17 °C 8/17 °C
vr
zonnig
11/20 °C 11/20 °C
za
helder
13/21 °C 13/21 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 850 m 1/10 °C 6/14 °C 6/12 °C 6/13 °C 8/17 °C 11/20 °C 13/21 °C
Dal 715 m 1/10 °C 6/14 °C 6/12 °C 6/13 °C 8/17 °C 11/20 °C 13/21 °C

Weer in skigebied Berg 500 m Dal 445 m
zo
buien
-1/14 °C 0/15 °C
ma
bewolkt
3/18 °C 4/19 °C
di
helder
6/15 °C 7/16 °C
wo
regen
8/16 °C 9/17 °C
do
buien
8/21 °C 9/22 °C
vr
zonnig
7/25 °C 8/26 °C
za
zonnig
10/27 °C 11/28 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
helder
wo
regen
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 500 m -1/14 °C 3/18 °C 6/15 °C 8/16 °C 8/21 °C 7/25 °C 10/27 °C
Dal 445 m 0/15 °C 4/19 °C 7/16 °C 9/17 °C 9/22 °C 8/26 °C 11/28 °C

Weer in skigebied Berg 948 m Dal 650 m
zo
zonnig
0/14 °C 1/16 °C
ma
zonnig
2/16 °C 3/18 °C
di
bewolkt
9/14 °C 10/16 °C
wo
regen
9/12 °C 10/14 °C
do
zonnig
7/19 °C 8/21 °C
vr
zonnig
8/22 °C 9/24 °C
za
helder
10/22 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
regen
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
Berg 948 m 0/14 °C 2/16 °C 9/14 °C 9/12 °C 7/19 °C 8/22 °C 10/22 °C
Dal 650 m 1/16 °C 3/18 °C 10/16 °C 10/14 °C 8/21 °C 9/24 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 700 m Dal 600 m
zo
helder
1/14 °C 2/15 °C
ma
zonnig
3/17 °C 4/18 °C
di
buien
9/14 °C 10/15 °C
wo
regen
10/15 °C 11/16 °C
do
helder
9/20 °C 10/21 °C
vr
helder
10/22 °C 11/23 °C
za
helder
11/24 °C 12/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
zonnig
di
buien
wo
regen
do
helder
vr
helder
za
helder
Berg 700 m 1/14 °C 3/17 °C 9/14 °C 10/15 °C 9/20 °C 10/22 °C 11/24 °C
Dal 600 m 2/15 °C 4/18 °C 10/15 °C 11/16 °C 10/21 °C 11/23 °C 12/25 °C

Weer in skigebied Berg 714 m Dal 638 m
zo
buien
2/15 °C 2/15 °C
ma
helder
5/17 °C 5/17 °C
di
buien
7/14 °C 7/14 °C
wo
buien
10/15 °C 10/15 °C
do
bewolkt
10/21 °C 10/21 °C
vr
zonnig
9/24 °C 9/24 °C
za
zonnig
12/26 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 714 m 2/15 °C 5/17 °C 7/14 °C 10/15 °C 10/21 °C 9/24 °C 12/26 °C
Dal 638 m 2/15 °C 5/17 °C 7/14 °C 10/15 °C 10/21 °C 9/24 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 528 m Dal 443 m
zo
helder
1/16 °C 1/16 °C
ma
helder
3/19 °C 3/19 °C
di
buien
7/18 °C 7/18 °C
wo
buien
8/18 °C 8/18 °C
do
helder
8/22 °C 8/22 °C
vr
zonnig
9/26 °C 9/26 °C
za
helder
11/27 °C 11/27 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 528 m 1/16 °C 3/19 °C 7/18 °C 8/18 °C 8/22 °C 9/26 °C 11/27 °C
Dal 443 m 1/16 °C 3/19 °C 7/18 °C 8/18 °C 8/22 °C 9/26 °C 11/27 °C

Weer in skigebied Berg 762 m Dal 671 m
zo
bewolkt
-1/13 °C 0/15 °C
ma
helder
2/17 °C 3/19 °C
di
buien
5/14 °C 6/16 °C
wo
buien
6/16 °C 7/18 °C
do
helder
6/19 °C 7/21 °C
vr
helder
8/22 °C 9/24 °C
za
bewolkt
9/25 °C 10/27 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 762 m -1/13 °C 2/17 °C 5/14 °C 6/16 °C 6/19 °C 8/22 °C 9/25 °C
Dal 671 m 0/15 °C 3/19 °C 6/16 °C 7/18 °C 7/21 °C 9/24 °C 10/27 °C

Weer in skigebied Berg 640 m Dal 570 m
zo
helder
1/15 °C 2/15 °C
ma
helder
3/18 °C 4/18 °C
di
buien
7/17 °C 8/17 °C
wo
buien
8/17 °C 9/17 °C
do
helder
8/22 °C 9/22 °C
vr
zonnig
8/25 °C 9/25 °C
za
helder
11/26 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 640 m 1/15 °C 3/18 °C 7/17 °C 8/17 °C 8/22 °C 8/25 °C 11/26 °C
Dal 570 m 2/15 °C 4/18 °C 8/17 °C 9/17 °C 9/22 °C 9/25 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 885 m Dal 803 m
zo
helder
-2/12 °C -1/12 °C
ma
helder
2/16 °C 3/16 °C
di
buien
5/13 °C 6/13 °C
wo
bewolkt
6/13 °C 7/13 °C
do
helder
5/18 °C 6/18 °C
vr
zonnig
7/22 °C 8/22 °C
za
helder
9/23 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 885 m -2/12 °C 2/16 °C 5/13 °C 6/13 °C 5/18 °C 7/22 °C 9/23 °C
Dal 803 m -1/12 °C 3/16 °C 6/13 °C 7/13 °C 6/18 °C 8/22 °C 10/23 °C

Weer in skigebied Berg 855 m Dal 790 m
zo
bewolkt
-1/13 °C -1/13 °C
ma
helder
2/17 °C 2/17 °C
di
buien
5/14 °C 5/14 °C
wo
buien
6/16 °C 6/16 °C
do
helder
6/19 °C 6/19 °C
vr
helder
8/22 °C 8/22 °C
za
bewolkt
9/25 °C 9/25 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 855 m -1/13 °C 2/17 °C 5/14 °C 6/16 °C 6/19 °C 8/22 °C 9/25 °C
Dal 790 m -1/13 °C 2/17 °C 5/14 °C 6/16 °C 6/19 °C 8/22 °C 9/25 °C

Weer in skigebied Berg 775 m Dal 678 m
zo
bewolkt
-1/13 °C -1/14 °C
ma
helder
2/17 °C 2/18 °C
di
buien
5/14 °C 5/15 °C
wo
buien
6/16 °C 6/17 °C
do
helder
6/19 °C 6/20 °C
vr
helder
8/22 °C 8/23 °C
za
bewolkt
9/25 °C 9/26 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 775 m -1/13 °C 2/17 °C 5/14 °C 6/16 °C 6/19 °C 8/22 °C 9/25 °C
Dal 678 m -1/14 °C 2/18 °C 5/15 °C 6/17 °C 6/20 °C 8/23 °C 9/26 °C

Weer in skigebied Berg 690 m Dal 612 m
zo
helder
-1/13 °C 0/14 °C
ma
helder
3/17 °C 4/18 °C
di
buien
6/14 °C 7/15 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 8/15 °C
do
helder
6/19 °C 7/20 °C
vr
zonnig
8/23 °C 9/24 °C
za
helder
10/24 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 690 m -1/13 °C 3/17 °C 6/14 °C 7/14 °C 6/19 °C 8/23 °C 10/24 °C
Dal 612 m 0/14 °C 4/18 °C 7/15 °C 8/15 °C 7/20 °C 9/24 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 945 m Dal 886 m
zo
bewolkt
-2/12 °C -2/12 °C
ma
helder
1/16 °C 1/16 °C
di
buien
4/13 °C 4/13 °C
wo
buien
5/15 °C 5/15 °C
do
helder
5/18 °C 5/18 °C
vr
helder
7/21 °C 7/21 °C
za
bewolkt
8/24 °C 8/24 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 945 m -2/12 °C 1/16 °C 4/13 °C 5/15 °C 5/18 °C 7/21 °C 8/24 °C
Dal 886 m -2/12 °C 1/16 °C 4/13 °C 5/15 °C 5/18 °C 7/21 °C 8/24 °C

Weer in skigebied Berg 552 m Dal 502 m
zo
helder
2/15 °C 2/16 °C
ma
helder
4/18 °C 4/19 °C
di
buien
8/17 °C 8/18 °C
wo
buien
9/17 °C 9/18 °C
do
helder
9/22 °C 9/23 °C
vr
zonnig
9/25 °C 9/26 °C
za
helder
12/26 °C 12/27 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 552 m 2/15 °C 4/18 °C 8/17 °C 9/17 °C 9/22 °C 9/25 °C 12/26 °C
Dal 502 m 2/16 °C 4/19 °C 8/18 °C 9/18 °C 9/23 °C 9/26 °C 12/27 °C

Weer in skigebied Berg 807 m Dal 767 m
zo
helder
-1/14 °C -1/14 °C
ma
helder
2/17 °C 2/17 °C
di
buien
6/14 °C 6/14 °C
wo
bewolkt
6/14 °C 6/14 °C
do
helder
6/20 °C 6/20 °C
vr
zonnig
8/23 °C 8/23 °C
za
helder
9/25 °C 9/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 807 m -1/14 °C 2/17 °C 6/14 °C 6/14 °C 6/20 °C 8/23 °C 9/25 °C
Dal 767 m -1/14 °C 2/17 °C 6/14 °C 6/14 °C 6/20 °C 8/23 °C 9/25 °C

Weer in skigebied Berg 550 m Dal 473 m
zo
helder
1/14 °C 2/14 °C
ma
helder
4/18 °C 5/18 °C
di
buien
7/16 °C 8/16 °C
wo
regen
9/17 °C 10/17 °C
do
helder
9/21 °C 10/21 °C
vr
zonnig
8/25 °C 9/25 °C
za
zonnig
11/27 °C 12/27 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
regen
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 550 m 1/14 °C 4/18 °C 7/16 °C 9/17 °C 9/21 °C 8/25 °C 11/27 °C
Dal 473 m 2/14 °C 5/18 °C 8/16 °C 10/17 °C 10/21 °C 9/25 °C 12/27 °C

Weer in skigebied Berg 617 m Dal 562 m
zo
helder
0/15 °C 0/15 °C
ma
helder
3/18 °C 3/18 °C
di
buien
7/15 °C 7/15 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 7/15 °C
do
helder
7/21 °C 7/21 °C
vr
zonnig
9/24 °C 9/24 °C
za
helder
10/26 °C 10/26 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 617 m 0/15 °C 3/18 °C 7/15 °C 7/15 °C 7/21 °C 9/24 °C 10/26 °C
Dal 562 m 0/15 °C 3/18 °C 7/15 °C 7/15 °C 7/21 °C 9/24 °C 10/26 °C

Weer in skigebied Berg 532 m Dal 472 m
zo
helder
2/14 °C 2/14 °C
ma
helder
5/18 °C 5/18 °C
di
buien
8/16 °C 8/16 °C
wo
regen
11/17 °C 11/17 °C
do
helder
11/21 °C 11/21 °C
vr
zonnig
11/24 °C 11/24 °C
za
zonnig
12/26 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
regen
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 532 m 2/14 °C 5/18 °C 8/16 °C 11/17 °C 11/21 °C 11/24 °C 12/26 °C
Dal 472 m 2/14 °C 5/18 °C 8/16 °C 11/17 °C 11/21 °C 11/24 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 974 m Dal 877 m
zo
helder
-2/11 °C 0/11 °C
ma
helder
2/14 °C 2/14 °C
di
buien
5/12 °C 7/12 °C
wo
buien
6/12 °C 7/13 °C
do
helder
5/17 °C 6/17 °C
vr
zonnig
7/20 °C 7/20 °C
za
helder
9/21 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 974 m -2/11 °C 2/14 °C 5/12 °C 6/12 °C 5/17 °C 7/20 °C 9/21 °C
Dal 877 m 0/11 °C 2/14 °C 7/12 °C 7/13 °C 6/17 °C 7/20 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 721 m Dal 663 m
zo
helder
0/14 °C 0/15 °C
ma
helder
3/17 °C 3/18 °C
di
buien
7/14 °C 7/15 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 7/15 °C
do
helder
7/20 °C 7/21 °C
vr
zonnig
9/23 °C 9/24 °C
za
helder
10/25 °C 10/26 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 721 m 0/14 °C 3/17 °C 7/14 °C 7/14 °C 7/20 °C 9/23 °C 10/25 °C
Dal 663 m 0/15 °C 3/18 °C 7/15 °C 7/15 °C 7/21 °C 9/24 °C 10/26 °C

Weer in skigebied Berg 478 m Dal 441 m
zo
helder
2/15 °C 3/15 °C
ma
helder
4/18 °C 5/18 °C
di
buien
10/16 °C 11/16 °C
wo
buien
11/14 °C 12/14 °C
do
zonnig
8/20 °C 9/20 °C
vr
zonnig
10/23 °C 11/23 °C
za
helder
12/25 °C 13/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
Berg 478 m 2/15 °C 4/18 °C 10/16 °C 11/14 °C 8/20 °C 10/23 °C 12/25 °C
Dal 441 m 3/15 °C 5/18 °C 11/16 °C 12/14 °C 9/20 °C 11/23 °C 13/25 °C

Weer in skigebied Berg 560 m Dal 514 m
zo
helder
1/14 °C 1/14 °C
ma
helder
4/18 °C 4/18 °C
di
buien
7/16 °C 7/16 °C
wo
regen
9/17 °C 9/17 °C
do
helder
9/21 °C 9/21 °C
vr
zonnig
8/25 °C 8/25 °C
za
zonnig
11/27 °C 11/27 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
regen
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 560 m 1/14 °C 4/18 °C 7/16 °C 9/17 °C 9/21 °C 8/25 °C 11/27 °C
Dal 514 m 1/14 °C 4/18 °C 7/16 °C 9/17 °C 9/21 °C 8/25 °C 11/27 °C

Weer in skigebied Berg 806 m Dal 772 m
zo
zonnig
1/15 °C 1/15 °C
ma
zonnig
3/17 °C 3/17 °C
di
bewolkt
10/15 °C 10/15 °C
wo
regen
10/13 °C 10/13 °C
do
zonnig
8/20 °C 8/20 °C
vr
zonnig
9/23 °C 9/23 °C
za
helder
11/23 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
regen
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
Berg 806 m 1/15 °C 3/17 °C 10/15 °C 10/13 °C 8/20 °C 9/23 °C 11/23 °C
Dal 772 m 1/15 °C 3/17 °C 10/15 °C 10/13 °C 8/20 °C 9/23 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 854 m Dal 800 m
zo
zonnig
1/14 °C 1/15 °C
ma
zonnig
3/16 °C 3/17 °C
di
bewolkt
10/14 °C 10/15 °C
wo
regen
10/12 °C 10/13 °C
do
zonnig
8/19 °C 8/20 °C
vr
zonnig
9/22 °C 9/23 °C
za
helder
11/22 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
regen
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
Berg 854 m 1/14 °C 3/16 °C 10/14 °C 10/12 °C 8/19 °C 9/22 °C 11/22 °C
Dal 800 m 1/15 °C 3/17 °C 10/15 °C 10/13 °C 8/20 °C 9/23 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 712 m Dal 636 m
zo
helder
-1/12 °C -1/13 °C
ma
helder
3/16 °C 3/17 °C
di
buien
6/13 °C 6/14 °C
wo
bewolkt
7/13 °C 7/14 °C
do
helder
6/18 °C 6/19 °C
vr
zonnig
8/22 °C 8/23 °C
za
helder
10/23 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 712 m -1/12 °C 3/16 °C 6/13 °C 7/13 °C 6/18 °C 8/22 °C 10/23 °C
Dal 636 m -1/13 °C 3/17 °C 6/14 °C 7/14 °C 6/19 °C 8/23 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 530 m Dal 410 m
zo
buien
-1/14 °C 0/15 °C
ma
bewolkt
3/18 °C 4/19 °C
di
helder
6/15 °C 7/16 °C
wo
regen
8/16 °C 9/17 °C
do
buien
8/21 °C 9/22 °C
vr
zonnig
7/25 °C 8/26 °C
za
zonnig
10/27 °C 11/28 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
helder
wo
regen
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 530 m -1/14 °C 3/18 °C 6/15 °C 8/16 °C 8/21 °C 7/25 °C 10/27 °C
Dal 410 m 0/15 °C 4/19 °C 7/16 °C 9/17 °C 9/22 °C 8/26 °C 11/28 °C

Weer in skigebied Berg 508 m Dal 453 m
zo
buien
2/15 °C 2/15 °C
ma
bewolkt
5/18 °C 5/18 °C
di
buien
9/16 °C 9/16 °C
wo
buien
10/16 °C 10/16 °C
do
buien
9/21 °C 9/21 °C
vr
zonnig
10/23 °C 10/23 °C
za
helder
12/26 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
za
helder
Berg 508 m 2/15 °C 5/18 °C 9/16 °C 10/16 °C 9/21 °C 10/23 °C 12/26 °C
Dal 453 m 2/15 °C 5/18 °C 9/16 °C 10/16 °C 9/21 °C 10/23 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 517 m Dal 470 m
zo
zonnig
2/17 °C 2/17 °C
ma
zonnig
4/19 °C 4/19 °C
di
bewolkt
11/17 °C 11/17 °C
wo
regen
11/15 °C 11/15 °C
do
zonnig
9/22 °C 9/22 °C
vr
zonnig
10/25 °C 10/25 °C
za
helder
12/25 °C 12/25 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
regen
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
Berg 517 m 2/17 °C 4/19 °C 11/17 °C 11/15 °C 9/22 °C 10/25 °C 12/25 °C
Dal 470 m 2/17 °C 4/19 °C 11/17 °C 11/15 °C 9/22 °C 10/25 °C 12/25 °C

Weer in skigebied Berg 688 m Dal 634 m
zo
helder
0/15 °C 0/15 °C
ma
helder
3/18 °C 3/18 °C
di
buien
7/15 °C 7/15 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 7/15 °C
do
helder
7/21 °C 7/21 °C
vr
zonnig
9/24 °C 9/24 °C
za
helder
10/26 °C 10/26 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 688 m 0/15 °C 3/18 °C 7/15 °C 7/15 °C 7/21 °C 9/24 °C 10/26 °C
Dal 634 m 0/15 °C 3/18 °C 7/15 °C 7/15 °C 7/21 °C 9/24 °C 10/26 °C

Weer in skigebied Berg 620 m Dal 516 m
zo
helder
0/14 °C 0/15 °C
ma
helder
4/18 °C 4/19 °C
di
buien
7/15 °C 7/16 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 8/16 °C
do
helder
7/20 °C 7/21 °C
vr
zonnig
9/24 °C 9/25 °C
za
helder
11/25 °C 11/26 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 620 m 0/14 °C 4/18 °C 7/15 °C 8/15 °C 7/20 °C 9/24 °C 11/25 °C
Dal 516 m 0/15 °C 4/19 °C 7/16 °C 8/16 °C 7/21 °C 9/25 °C 11/26 °C

Weer in skigebied Berg 556 m Dal 520 m
zo
helder
1/14 °C 1/15 °C
ma
helder
4/17 °C 4/18 °C
di
buien
6/15 °C 6/16 °C
wo
regen
9/16 °C 9/17 °C
do
helder
9/20 °C 9/21 °C
vr
zonnig
10/24 °C 10/25 °C
za
zonnig
11/25 °C 11/26 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
regen
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 556 m 1/14 °C 4/17 °C 6/15 °C 9/16 °C 9/20 °C 10/24 °C 11/25 °C
Dal 520 m 1/15 °C 4/18 °C 6/16 °C 9/17 °C 9/21 °C 10/25 °C 11/26 °C
1-50 van 67 skigebieden