Skiweer Sonnenwald

Weersverwachting in het Sonnenwald voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Sonnenwald voor 7 dagen


Weer Sonnenwald

Weer in het Sonnenwald voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Sonnenwald voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Sonnenwald

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 954 m Dal 790 m
do
buien
1/6 °C 2/7 °C
vr
buien
0/8 °C 1/9 °C
za
onweer
1/9 °C 2/10 °C
zo
bewolkt
1/13 °C 2/14 °C
ma
helder
1/13 °C 2/14 °C
di
zonnig
3/14 °C 4/15 °C
wo
buien
6/13 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
onweer
zo
bewolkt
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
Berg 954 m 1/6 °C 0/8 °C 1/9 °C 1/13 °C 1/13 °C 3/14 °C 6/13 °C
Dal 790 m 2/7 °C 1/9 °C 2/10 °C 2/14 °C 2/14 °C 4/15 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 885 m Dal 803 m
do
buien
1/7 °C 2/7 °C
vr
buien
0/9 °C 1/9 °C
za
onweer
1/10 °C 2/10 °C
zo
bewolkt
1/14 °C 2/14 °C
ma
helder
1/14 °C 2/14 °C
di
zonnig
3/15 °C 4/15 °C
wo
buien
6/14 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
onweer
zo
bewolkt
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
Berg 885 m 1/7 °C 0/9 °C 1/10 °C 1/14 °C 1/14 °C 3/15 °C 6/14 °C
Dal 803 m 2/7 °C 1/9 °C 2/10 °C 2/14 °C 2/14 °C 4/15 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 721 m Dal 663 m
do
buien
3/8 °C 3/9 °C
vr
buien
2/10 °C 2/11 °C
za
onweer
3/11 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
2/15 °C 2/16 °C
ma
helder
3/16 °C 3/17 °C
di
zonnig
5/16 °C 5/17 °C
wo
buien
8/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
onweer
zo
bewolkt
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
Berg 721 m 3/8 °C 2/10 °C 3/11 °C 2/15 °C 3/16 °C 5/16 °C 8/15 °C
Dal 663 m 3/9 °C 2/11 °C 3/12 °C 2/16 °C 3/17 °C 5/17 °C 8/16 °C
1-3 van 3 skigebieden