Skiweer Oost-Beieren
Weersverwachting in Oost-Beieren voor 67 Skigebieden - Weer in de bergen in Oost-Beieren voor 7 dagen
Weer Oost-Beieren
Weer in Oost-Beieren voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Oost-Beieren voor 67 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Oost-Beieren
- Oost-Beieren – Beperken tot
Districten:
Bestuursdistricten:
Oost-Beieren – Gaan naarBergketens:
Toeristische regio's:
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 480 m |
|---|---|---|
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 4/18 °C | 4/18 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 10/17 °C | 10/17 °C |
do | 9/22 °C | 9/22 °C |
vr | 9/25 °C | 9/25 °C |
za | 12/27 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 520 m | 2/15 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 10/17 °C | 9/22 °C | 9/25 °C | 12/27 °C |
| Dal 480 m | 2/15 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 10/17 °C | 9/22 °C | 9/25 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 763 m | Dal 722 m |
|---|---|---|
zo | -1/12 °C | -1/13 °C |
ma | 3/16 °C | 3/17 °C |
di | 6/13 °C | 6/14 °C |
wo | 7/13 °C | 7/14 °C |
do | 6/18 °C | 6/19 °C |
vr | 8/22 °C | 8/23 °C |
za | 10/23 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 763 m | -1/12 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 7/13 °C | 6/18 °C | 8/22 °C | 10/23 °C |
| Dal 722 m | -1/13 °C | 3/17 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 6/19 °C | 8/23 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 491 m | Dal 450 m |
|---|---|---|
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 4/18 °C | 4/18 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
do | 9/23 °C | 9/23 °C |
vr | 9/26 °C | 9/26 °C |
za | 12/28 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 491 m | 2/15 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 9/17 °C | 9/23 °C | 9/26 °C | 12/28 °C |
| Dal 450 m | 2/15 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 9/17 °C | 9/23 °C | 9/26 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 478 m | Dal 432 m |
|---|---|---|
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 4/18 °C | 4/18 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
do | 9/23 °C | 9/23 °C |
vr | 9/26 °C | 9/26 °C |
za | 12/28 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 478 m | 2/15 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 9/17 °C | 9/23 °C | 9/26 °C | 12/28 °C |
| Dal 432 m | 2/15 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 9/17 °C | 9/23 °C | 9/26 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 577 m | Dal 523 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
wo | 9/15 °C | 9/16 °C |
do | 8/20 °C | 8/21 °C |
vr | 9/23 °C | 9/24 °C |
za | 11/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 577 m | 0/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 9/15 °C | 8/20 °C | 9/23 °C | 11/25 °C |
| Dal 523 m | 0/14 °C | 4/18 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 408 m | Dal 388 m |
|---|---|---|
zo | 1/17 °C | 1/17 °C |
ma | 3/19 °C | 3/19 °C |
di | 6/17 °C | 6/17 °C |
wo | 9/18 °C | 9/18 °C |
do | 8/23 °C | 8/23 °C |
vr | 9/26 °C | 9/26 °C |
za | 10/28 °C | 10/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 408 m | 1/17 °C | 3/19 °C | 6/17 °C | 9/18 °C | 8/23 °C | 9/26 °C | 10/28 °C |
| Dal 388 m | 1/17 °C | 3/19 °C | 6/17 °C | 9/18 °C | 8/23 °C | 9/26 °C | 10/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 412 m | Dal 383 m |
|---|---|---|
zo | 3/17 °C | 3/18 °C |
ma | 5/19 °C | 5/20 °C |
di | 12/17 °C | 12/18 °C |
wo | 12/15 °C | 12/16 °C |
do | 10/22 °C | 10/23 °C |
vr | 11/25 °C | 11/26 °C |
za | 13/25 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 412 m | 3/17 °C | 5/19 °C | 12/17 °C | 12/15 °C | 10/22 °C | 11/25 °C | 13/25 °C |
| Dal 383 m | 3/18 °C | 5/20 °C | 12/18 °C | 12/16 °C | 10/23 °C | 11/26 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 440 m | Dal 415 m |
|---|---|---|
zo | 2/16 °C | 2/17 °C |
ma | 5/19 °C | 5/20 °C |
di | 7/16 °C | 7/17 °C |
wo | 10/18 °C | 10/19 °C |
do | 10/22 °C | 10/23 °C |
vr | 10/25 °C | 10/26 °C |
za | 13/26 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 440 m | 2/16 °C | 5/19 °C | 7/16 °C | 10/18 °C | 10/22 °C | 10/25 °C | 13/26 °C |
| Dal 415 m | 2/17 °C | 5/20 °C | 7/17 °C | 10/19 °C | 10/23 °C | 10/26 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 800 m | Dal 766 m |
|---|---|---|
zo | -2/11 °C | -2/12 °C |
ma | 1/15 °C | 1/16 °C |
di | 4/12 °C | 4/13 °C |
wo | 5/14 °C | 5/15 °C |
do | 5/17 °C | 5/18 °C |
vr | 7/20 °C | 7/21 °C |
za | 8/23 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 800 m | -2/11 °C | 1/15 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 5/17 °C | 7/20 °C | 8/23 °C |
| Dal 766 m | -2/12 °C | 1/16 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 5/18 °C | 7/21 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 529 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
zo | 0/15 °C | 0/15 °C |
ma | 5/18 °C | 5/18 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 8/21 °C | 8/21 °C |
vr | 9/24 °C | 9/24 °C |
za | 10/27 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 529 m | 0/15 °C | 5/18 °C | 7/16 °C | 9/16 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 10/27 °C |
| Dal 510 m | 0/15 °C | 5/18 °C | 7/16 °C | 9/16 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 816 m | Dal 778 m |
|---|---|---|
zo | -1/13 °C | -1/14 °C |
ma | 2/17 °C | 2/18 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/19 °C | 6/20 °C |
vr | 8/22 °C | 8/23 °C |
za | 9/25 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 816 m | -1/13 °C | 2/17 °C | 5/14 °C | 6/16 °C | 6/19 °C | 8/22 °C | 9/25 °C |
| Dal 778 m | -1/14 °C | 2/18 °C | 5/15 °C | 6/17 °C | 6/20 °C | 8/23 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 788 m | Dal 776 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 1/14 °C |
ma | 3/17 °C | 3/17 °C |
di | 9/14 °C | 9/14 °C |
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 9/20 °C | 9/20 °C |
vr | 10/22 °C | 10/22 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 788 m | 1/14 °C | 3/17 °C | 9/14 °C | 10/15 °C | 9/20 °C | 10/22 °C | 11/24 °C |
| Dal 776 m | 1/14 °C | 3/17 °C | 9/14 °C | 10/15 °C | 9/20 °C | 10/22 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 809 m | Dal 774 m |
|---|---|---|
zo | -1/12 °C | -1/13 °C |
ma | 2/15 °C | 2/16 °C |
di | 8/13 °C | 8/14 °C |
wo | 8/13 °C | 8/14 °C |
do | 7/18 °C | 7/19 °C |
vr | 8/21 °C | 8/22 °C |
za | 10/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 809 m | -1/12 °C | 2/15 °C | 8/13 °C | 8/13 °C | 7/18 °C | 8/21 °C | 10/22 °C |
| Dal 774 m | -1/13 °C | 2/16 °C | 8/14 °C | 8/14 °C | 7/19 °C | 8/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 577 m | Dal 522 m |
|---|---|---|
zo | 2/16 °C | 2/17 °C |
ma | 4/18 °C | 4/19 °C |
di | 11/16 °C | 11/17 °C |
wo | 11/14 °C | 11/15 °C |
do | 9/21 °C | 9/22 °C |
vr | 10/24 °C | 10/25 °C |
za | 12/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 577 m | 2/16 °C | 4/18 °C | 11/16 °C | 11/14 °C | 9/21 °C | 10/24 °C | 12/24 °C |
| Dal 522 m | 2/17 °C | 4/19 °C | 11/17 °C | 11/15 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 508 m | Dal 480 m |
|---|---|---|
zo | 2/16 °C | 3/16 °C |
ma | 5/19 °C | 6/19 °C |
di | 10/17 °C | 11/17 °C |
wo | 11/15 °C | 12/15 °C |
do | 9/21 °C | 10/21 °C |
vr | 11/25 °C | 12/25 °C |
za | 12/25 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 508 m | 2/16 °C | 5/19 °C | 10/17 °C | 11/15 °C | 9/21 °C | 11/25 °C | 12/25 °C |
| Dal 480 m | 3/16 °C | 6/19 °C | 11/17 °C | 12/15 °C | 10/21 °C | 12/25 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 476 m | Dal 441 m |
|---|---|---|
zo | 1/17 °C | 1/17 °C |
ma | 5/20 °C | 5/20 °C |
di | 10/18 °C | 10/18 °C |
wo | 11/17 °C | 11/17 °C |
do | 9/23 °C | 9/23 °C |
vr | 10/25 °C | 10/25 °C |
za | 12/26 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 476 m | 1/17 °C | 5/20 °C | 10/18 °C | 11/17 °C | 9/23 °C | 10/25 °C | 12/26 °C |
| Dal 441 m | 1/17 °C | 5/20 °C | 10/18 °C | 11/17 °C | 9/23 °C | 10/25 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 680 m |
|---|---|---|
zo | -1/13 °C | -1/13 °C |
ma | 3/17 °C | 3/17 °C |
di | 6/14 °C | 6/14 °C |
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
do | 6/19 °C | 6/19 °C |
vr | 8/23 °C | 8/23 °C |
za | 10/24 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 700 m | -1/13 °C | 3/17 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 6/19 °C | 8/23 °C | 10/24 °C |
| Dal 680 m | -1/13 °C | 3/17 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 6/19 °C | 8/23 °C | 10/24 °C |
51-67 van 67 skigebieden



