Skiweer Altmühltal
Weersverwachting in het Natuurpark Altmühltal voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Natuurpark Altmühltal voor 7 dagen
Weer Altmühltal
Weer in het Natuurpark Altmühltal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Natuurpark Altmühltal voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Altmühltal
- Altmühltal – Gaan naar
Districten:
Bestuursdistricten:
Bergketen:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 523 m | Dal 448 m |
|---|---|---|
do | 6/12 °C | 6/13 °C |
vr | 6/12 °C | 6/13 °C |
za | 3/13 °C | 3/14 °C |
zo | 3/16 °C | 3/17 °C |
ma | 5/18 °C | 5/19 °C |
di | 7/17 °C | 7/18 °C |
wo | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 523 m | 6/12 °C | 6/12 °C | 3/13 °C | 3/16 °C | 5/18 °C | 7/17 °C | 9/19 °C |
| Dal 448 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 3/14 °C | 3/17 °C | 5/19 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 550 m | Dal 473 m |
|---|---|---|
do | 5/12 °C | 6/12 °C |
vr | 5/12 °C | 6/12 °C |
za | 2/15 °C | 3/15 °C |
zo | 0/18 °C | 1/18 °C |
ma | 5/17 °C | 6/17 °C |
di | 6/17 °C | 7/17 °C |
wo | 7/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 550 m | 5/12 °C | 5/12 °C | 2/15 °C | 0/18 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 7/18 °C |
| Dal 473 m | 6/12 °C | 6/12 °C | 3/15 °C | 1/18 °C | 6/17 °C | 7/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 560 m | Dal 514 m |
|---|---|---|
do | 5/12 °C | 5/12 °C |
vr | 5/12 °C | 5/12 °C |
za | 2/15 °C | 2/15 °C |
zo | 0/18 °C | 0/18 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 6/17 °C | 6/17 °C |
wo | 7/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 560 m | 5/12 °C | 5/12 °C | 2/15 °C | 0/18 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 7/18 °C |
| Dal 514 m | 5/12 °C | 5/12 °C | 2/15 °C | 0/18 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 464 m | Dal 449 m |
|---|---|---|
do | 6/13 °C | 6/13 °C |
vr | 6/13 °C | 6/13 °C |
za | 3/16 °C | 3/16 °C |
zo | 1/19 °C | 1/19 °C |
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 7/18 °C | 7/18 °C |
wo | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 464 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 3/16 °C | 1/19 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Dal 449 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 3/16 °C | 1/19 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 467 m | Dal 413 m |
|---|---|---|
do | 6/13 °C | 6/13 °C |
vr | 6/13 °C | 6/13 °C |
za | 3/16 °C | 3/16 °C |
zo | 1/19 °C | 1/19 °C |
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 7/18 °C | 7/18 °C |
wo | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 467 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 3/16 °C | 1/19 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Dal 413 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 3/16 °C | 1/19 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 502 m | Dal 439 m |
|---|---|---|
do | 6/13 °C | 6/13 °C |
vr | 6/13 °C | 6/13 °C |
za | 3/14 °C | 3/14 °C |
zo | 3/17 °C | 3/17 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 7/18 °C | 7/18 °C |
wo | 9/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 502 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 3/14 °C | 3/17 °C | 5/19 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Dal 439 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 3/14 °C | 3/17 °C | 5/19 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
1-6 van 6 skigebieden


