Skiweer Sondrio
Weersverwachting in de provincie Sondrio voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Sondrio voor 7 dagen
Weer Sondrio
Weer in de provincie Sondrio voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Sondrio voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Sondrio
- Sondrio – Beperken tot
Toeristische regio's:
Dalen:
Sondrio – Gaan naarBergketens:
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2798 m | Dal 1816 m |
|---|---|---|
zo | -15/-1 °C | -10/9 °C |
ma | -9/0 °C | -1/11 °C |
di | -8/3 °C | -1/13 °C |
wo | -5/6 °C | 2/15 °C |
do | -3/8 °C | 3/18 °C |
vr | -1/13 °C | 6/21 °C |
za | 0/14 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2798 m | -15/-1 °C | -9/0 °C | -8/3 °C | -5/6 °C | -3/8 °C | -1/13 °C | 0/14 °C |
| Dal 1816 m | -10/9 °C | -1/11 °C | -1/13 °C | 2/15 °C | 3/18 °C | 6/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3017 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
zo | -16/-2 °C | -7/13 °C |
ma | -10/-1 °C | 2/15 °C |
di | -9/2 °C | 2/17 °C |
wo | -6/5 °C | 5/19 °C |
do | -4/7 °C | 6/22 °C |
vr | -2/12 °C | 9/25 °C |
za | -1/13 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3017 m | -16/-2 °C | -10/-1 °C | -9/2 °C | -6/5 °C | -4/7 °C | -2/12 °C | -1/13 °C |
| Dal 1200 m | -7/13 °C | 2/15 °C | 2/17 °C | 5/19 °C | 6/22 °C | 9/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2880 m | Dal 1722 m |
|---|---|---|
zo | -15/0 °C | -6/9 °C |
ma | -9/1 °C | 0/11 °C |
di | -8/4 °C | 0/11 °C |
wo | -5/7 °C | 6/13 °C |
do | -3/9 °C | 6/18 °C |
vr | -1/14 °C | 8/23 °C |
za | 0/15 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2880 m | -15/0 °C | -9/1 °C | -8/4 °C | -5/7 °C | -3/9 °C | -1/14 °C | 0/15 °C |
| Dal 1722 m | -6/9 °C | 0/11 °C | 0/11 °C | 6/13 °C | 6/18 °C | 8/23 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2270 m | Dal 1162 m |
|---|---|---|
zo | -13/5 °C | -7/13 °C |
ma | -4/2 °C | 2/15 °C |
di | -4/9 °C | 2/17 °C |
wo | -1/11 °C | 5/19 °C |
do | 0/14 °C | 6/22 °C |
vr | 3/17 °C | 9/25 °C |
za | 5/18 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2270 m | -13/5 °C | -4/2 °C | -4/9 °C | -1/11 °C | 0/14 °C | 3/17 °C | 5/18 °C |
| Dal 1162 m | -7/13 °C | 2/15 °C | 2/17 °C | 5/19 °C | 6/22 °C | 9/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2360 m | Dal 1342 m |
|---|---|---|
zo | -14/1 °C | -8/11 °C |
ma | -8/2 °C | 1/13 °C |
di | -7/5 °C | 1/15 °C |
wo | -4/8 °C | 4/17 °C |
do | -2/10 °C | 5/20 °C |
vr | 0/15 °C | 8/23 °C |
za | 1/16 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2360 m | -14/1 °C | -8/2 °C | -7/5 °C | -4/8 °C | -2/10 °C | 0/15 °C | 1/16 °C |
| Dal 1342 m | -8/11 °C | 1/13 °C | 1/15 °C | 4/17 °C | 5/20 °C | 8/23 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2948 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
zo | -11/2 °C | -3/10 °C |
ma | -6/0 °C | 1/9 °C |
di | -8/2 °C | 0/11 °C |
wo | -2/4 °C | 5/16 °C |
do | -2/8 °C | 5/21 °C |
vr | 0/11 °C | 7/23 °C |
za | 2/12 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2948 m | -11/2 °C | -6/0 °C | -8/2 °C | -2/4 °C | -2/8 °C | 0/11 °C | 2/12 °C |
| Dal 1550 m | -3/10 °C | 1/9 °C | 0/11 °C | 5/16 °C | 5/21 °C | 7/23 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2353 m | Dal 1527 m |
|---|---|---|
zo | -13/5 °C | -9/10 °C |
ma | -4/2 °C | 0/12 °C |
di | -4/9 °C | 0/14 °C |
wo | -1/11 °C | 3/16 °C |
do | 0/14 °C | 4/19 °C |
vr | 3/17 °C | 7/22 °C |
za | 5/18 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2353 m | -13/5 °C | -4/2 °C | -4/9 °C | -1/11 °C | 0/14 °C | 3/17 °C | 5/18 °C |
| Dal 1527 m | -9/10 °C | 0/12 °C | 0/14 °C | 3/16 °C | 4/19 °C | 7/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3450 m | Dal 2760 m |
|---|---|---|
zo | -19/-5 °C | -15/0 °C |
ma | -13/-4 °C | -9/1 °C |
di | -12/-1 °C | -8/4 °C |
wo | -9/2 °C | -5/7 °C |
do | -7/4 °C | -3/9 °C |
vr | -5/9 °C | -1/14 °C |
za | -4/10 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3450 m | -19/-5 °C | -13/-4 °C | -12/-1 °C | -9/2 °C | -7/4 °C | -5/9 °C | -4/10 °C |
| Dal 2760 m | -15/0 °C | -9/1 °C | -8/4 °C | -5/7 °C | -3/9 °C | -1/14 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
zo | -11/7 °C | -8/11 °C |
ma | -2/9 °C | 1/13 °C |
di | -2/11 °C | 1/15 °C |
wo | 1/13 °C | 4/17 °C |
do | 2/16 °C | 5/20 °C |
vr | 5/19 °C | 8/23 °C |
za | 7/20 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2000 m | -11/7 °C | -2/9 °C | -2/11 °C | 1/13 °C | 2/16 °C | 5/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 1450 m | -8/11 °C | 1/13 °C | 1/15 °C | 4/17 °C | 5/20 °C | 8/23 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2340 m | Dal 1690 m |
|---|---|---|
zo | -3/4 °C | 1/8 °C |
ma | -2/2 °C | 2/8 °C |
di | -1/5 °C | 3/9 °C |
wo | 0/8 °C | 4/12 °C |
do | 1/10 °C | 5/14 °C |
vr | 2/11 °C | 6/15 °C |
za | 4/11 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2340 m | -3/4 °C | -2/2 °C | -1/5 °C | 0/8 °C | 1/10 °C | 2/11 °C | 4/11 °C |
| Dal 1690 m | 1/8 °C | 2/8 °C | 3/9 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 8/15 °C |
1-10 van 10 skigebieden


