Skiweer Spaanse Pyreneeën
Weersverwachting in de Spaanse Pyreneeën voor 15 Skigebieden - Weer in de bergen in de Spaanse Pyreneeën voor 7 dagen
Weer Spaanse Pyreneeën
Weer in de Spaanse Pyreneeën voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Spaanse Pyreneeën voor 15 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Spaanse Pyreneeën
- Spaanse Pyreneeën – Beperken tot
Dal:
Spaanse Pyreneeën – Gaan naarAutonome gemeenschappen:
Provincies:
Bergketens:
1-15 van 15 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2537 m | Dal 1616 m |
|---|---|---|
za | -11/5 °C | -5/9 °C |
zo | -5/3 °C | 1/7 °C |
ma | -3/2 °C | 3/11 °C |
di | -1/10 °C | 5/14 °C |
wo | 0/15 °C | 6/18 °C |
do | 2/16 °C | 8/23 °C |
vr | 4/18 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2537 m | -11/5 °C | -5/3 °C | -3/2 °C | -1/10 °C | 0/15 °C | 2/16 °C | 4/18 °C |
| Dal 1616 m | -5/9 °C | 1/7 °C | 3/11 °C | 5/14 °C | 6/18 °C | 8/23 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2610 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
za | -8/1 °C | -3/10 °C |
zo | -4/1 °C | 0/11 °C |
ma | -3/2 °C | 2/12 °C |
di | 0/6 °C | 4/15 °C |
wo | 2/10 °C | 5/19 °C |
do | 7/14 °C | 8/22 °C |
vr | 8/13 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2610 m | -8/1 °C | -4/1 °C | -3/2 °C | 0/6 °C | 2/10 °C | 7/14 °C | 8/13 °C |
| Dal 1500 m | -3/10 °C | 0/11 °C | 2/12 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2265 m | Dal 1501 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -3/10 °C |
zo | -2/6 °C | 0/11 °C |
ma | 0/7 °C | 2/12 °C |
di | 2/10 °C | 4/15 °C |
wo | 3/14 °C | 5/19 °C |
do | 6/17 °C | 8/22 °C |
vr | 8/18 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2265 m | -5/2 °C | -2/6 °C | 0/7 °C | 2/10 °C | 3/14 °C | 6/17 °C | 8/18 °C |
| Dal 1501 m | -3/10 °C | 0/11 °C | 2/12 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2630 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
za | -8/0 °C | -3/10 °C |
zo | -4/0 °C | 0/11 °C |
ma | -3/2 °C | 2/12 °C |
di | 0/5 °C | 4/15 °C |
wo | 2/9 °C | 5/19 °C |
do | 7/13 °C | 8/22 °C |
vr | 8/12 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2630 m | -8/0 °C | -4/0 °C | -3/2 °C | 0/5 °C | 2/9 °C | 7/13 °C | 8/12 °C |
| Dal 1500 m | -3/10 °C | 0/11 °C | 2/12 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2751 m | Dal 2035 m |
|---|---|---|
za | -9/0 °C | -5/2 °C |
zo | -5/0 °C | -1/5 °C |
ma | -4/2 °C | 0/9 °C |
di | -1/5 °C | 3/10 °C |
wo | 1/9 °C | 5/14 °C |
do | 6/13 °C | 10/18 °C |
vr | 7/12 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2751 m | -9/0 °C | -5/0 °C | -4/2 °C | -1/5 °C | 1/9 °C | 6/13 °C | 7/12 °C |
| Dal 2035 m | -5/2 °C | -1/5 °C | 0/9 °C | 3/10 °C | 5/14 °C | 10/18 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2272 m | Dal 1655 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -4/9 °C |
zo | -2/6 °C | -1/10 °C |
ma | 0/7 °C | 1/11 °C |
di | 2/10 °C | 3/14 °C |
wo | 3/14 °C | 4/18 °C |
do | 6/17 °C | 7/21 °C |
vr | 8/18 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2272 m | -5/2 °C | -2/6 °C | 0/7 °C | 2/10 °C | 3/14 °C | 6/17 °C | 8/18 °C |
| Dal 1655 m | -4/9 °C | -1/10 °C | 1/11 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2291 m | Dal 1510 m |
|---|---|---|
za | -11/5 °C | -4/12 °C |
zo | -5/3 °C | 2/9 °C |
ma | -3/2 °C | 4/12 °C |
di | -1/10 °C | 6/16 °C |
wo | 0/15 °C | 7/20 °C |
do | 2/16 °C | 10/24 °C |
vr | 4/18 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2291 m | -11/5 °C | -5/3 °C | -3/2 °C | -1/10 °C | 0/15 °C | 2/16 °C | 4/18 °C |
| Dal 1510 m | -4/12 °C | 2/9 °C | 4/12 °C | 6/16 °C | 7/20 °C | 10/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2236 m | Dal 1514 m |
|---|---|---|
za | -7/2 °C | -3/9 °C |
zo | -3/2 °C | 0/10 °C |
ma | -2/2 °C | 2/11 °C |
di | 1/7 °C | 4/14 °C |
wo | 3/11 °C | 5/18 °C |
do | 8/15 °C | 8/21 °C |
vr | 9/14 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2236 m | -7/2 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | 1/7 °C | 3/11 °C | 8/15 °C | 9/14 °C |
| Dal 1514 m | -3/9 °C | 0/10 °C | 2/11 °C | 4/14 °C | 5/18 °C | 8/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2204 m | Dal 1146 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -3/10 °C |
zo | -2/7 °C | 0/11 °C |
ma | 0/8 °C | 2/12 °C |
di | 2/11 °C | 4/15 °C |
wo | 3/15 °C | 5/19 °C |
do | 6/18 °C | 8/22 °C |
vr | 8/19 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2204 m | -5/2 °C | -2/7 °C | 0/8 °C | 2/11 °C | 3/15 °C | 6/18 °C | 8/19 °C |
| Dal 1146 m | -3/10 °C | 0/11 °C | 2/12 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2310 m | Dal 1745 m |
|---|---|---|
za | -8/5 °C | -5/12 °C |
zo | -2/3 °C | 1/9 °C |
ma | 0/7 °C | 3/12 °C |
di | 2/10 °C | 5/16 °C |
wo | 3/14 °C | 6/20 °C |
do | 5/19 °C | 9/24 °C |
vr | 7/19 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2310 m | -8/5 °C | -2/3 °C | 0/7 °C | 2/10 °C | 3/14 °C | 5/19 °C | 7/19 °C |
| Dal 1745 m | -5/12 °C | 1/9 °C | 3/12 °C | 5/16 °C | 6/20 °C | 9/24 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2421 m | Dal 1678 m |
|---|---|---|
za | -11/6 °C | -8/10 °C |
zo | -5/4 °C | -2/8 °C |
ma | -3/2 °C | 0/12 °C |
di | -1/11 °C | 2/15 °C |
wo | 0/16 °C | 3/20 °C |
do | 2/17 °C | 5/21 °C |
vr | 4/19 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2421 m | -11/6 °C | -5/4 °C | -3/2 °C | -1/11 °C | 0/16 °C | 2/17 °C | 4/19 °C |
| Dal 1678 m | -8/10 °C | -2/8 °C | 0/12 °C | 2/15 °C | 3/20 °C | 5/21 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2535 m | Dal 1959 m |
|---|---|---|
za | -11/5 °C | -7/7 °C |
zo | -5/3 °C | -1/5 °C |
ma | -3/2 °C | 1/9 °C |
di | -1/10 °C | 3/12 °C |
wo | 0/15 °C | 4/16 °C |
do | 2/16 °C | 6/21 °C |
vr | 4/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2535 m | -11/5 °C | -5/3 °C | -3/2 °C | -1/10 °C | 0/15 °C | 2/16 °C | 4/18 °C |
| Dal 1959 m | -7/7 °C | -1/5 °C | 1/9 °C | 3/12 °C | 4/16 °C | 6/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2197 m | Dal 1712 m |
|---|---|---|
za | -10/7 °C | -8/9 °C |
zo | -4/5 °C | -2/7 °C |
ma | -2/9 °C | 0/11 °C |
di | 0/12 °C | 2/14 °C |
wo | 1/17 °C | 3/19 °C |
do | 3/18 °C | 5/20 °C |
vr | 5/20 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2197 m | -10/7 °C | -4/5 °C | -2/9 °C | 0/12 °C | 1/17 °C | 3/18 °C | 5/20 °C |
| Dal 1712 m | -8/9 °C | -2/7 °C | 0/11 °C | 2/14 °C | 3/19 °C | 5/20 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2260 m | Dal 1964 m |
|---|---|---|
za | -8/6 °C | -7/7 °C |
zo | -2/4 °C | -1/5 °C |
ma | 0/8 °C | 1/9 °C |
di | 2/11 °C | 3/12 °C |
wo | 3/15 °C | 4/16 °C |
do | 5/20 °C | 6/21 °C |
vr | 7/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2260 m | -8/6 °C | -2/4 °C | 0/8 °C | 2/11 °C | 3/15 °C | 5/20 °C | 7/20 °C |
| Dal 1964 m | -7/7 °C | -1/5 °C | 1/9 °C | 3/12 °C | 4/16 °C | 6/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3000 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
za | -10/-2 °C | -3/10 °C |
zo | -6/-2 °C | 0/11 °C |
ma | -5/2 °C | 2/12 °C |
di | -2/3 °C | 4/15 °C |
wo | 0/7 °C | 5/19 °C |
do | 5/11 °C | 8/22 °C |
vr | 6/10 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3000 m | -10/-2 °C | -6/-2 °C | -5/2 °C | -2/3 °C | 0/7 °C | 5/11 °C | 6/10 °C |
| Dal 1500 m | -3/10 °C | 0/11 °C | 2/12 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/22 °C | 10/23 °C |
1-15 van 15 skigebieden




