Skiweer Val d’Aran (Arandal)
Weersverwachting in het Val d’Aran (Arandal) voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het Val d’Aran (Arandal) voor 7 dagen
Weer Val d’Aran (Arandal)
Weer in het Val d’Aran (Arandal) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Val d’Aran (Arandal) voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Val d’Aran (Arandal)
- Val d’Aran (Arandal) – Gaan naar
Bergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2610 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
do | -6/1 °C | 1/10 °C |
vr | -8/-2 °C | -2/2 °C |
za | -8/0 °C | -4/10 °C |
zo | -5/2 °C | -1/12 °C |
ma | -3/5 °C | 1/14 °C |
di | -1/5 °C | 5/13 °C |
wo | 1/9 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2610 m | -6/1 °C | -8/-2 °C | -8/0 °C | -5/2 °C | -3/5 °C | -1/5 °C | 1/9 °C |
| Dal 1500 m | 1/10 °C | -2/2 °C | -4/10 °C | -1/12 °C | 1/14 °C | 5/13 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3000 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
do | -8/-2 °C | 1/10 °C |
vr | -10/-5 °C | -2/2 °C |
za | -10/-3 °C | -4/10 °C |
zo | -7/-1 °C | -1/12 °C |
ma | -5/2 °C | 1/14 °C |
di | -3/2 °C | 5/13 °C |
wo | -1/6 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3000 m | -8/-2 °C | -10/-5 °C | -10/-3 °C | -7/-1 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -1/6 °C |
| Dal 1500 m | 1/10 °C | -2/2 °C | -4/10 °C | -1/12 °C | 1/14 °C | 5/13 °C | 4/18 °C |
1-2 van 2 skigebieden




