Skiweer Starohorské vrchy
Weersverwachting in Starohorské vrchy voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in Starohorské vrchy voor 7 dagen
Weer Starohorské vrchy
Weer in Starohorské vrchy voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Starohorské vrchy voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Starohorské vrchy
- Starohorské vrchy – Gaan naar
District:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1361 m | Dal 914 m |
|---|---|---|
zo | 1/6 °C | 3/8 °C |
ma | 1/9 °C | 3/11 °C |
di | 1/15 °C | 3/17 °C |
wo | 2/16 °C | 4/18 °C |
do | 3/16 °C | 5/18 °C |
vr | 4/17 °C | 6/19 °C |
za | 6/18 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1361 m | 1/6 °C | 1/9 °C | 1/15 °C | 2/16 °C | 3/16 °C | 4/17 °C | 6/18 °C |
| Dal 914 m | 3/8 °C | 3/11 °C | 3/17 °C | 4/18 °C | 5/18 °C | 6/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1102 m | Dal 802 m |
|---|---|---|
zo | 3/7 °C | 4/8 °C |
ma | 3/8 °C | 4/9 °C |
di | 0/17 °C | 1/18 °C |
wo | 4/15 °C | 5/16 °C |
do | 5/19 °C | 6/20 °C |
vr | 5/20 °C | 6/21 °C |
za | 6/23 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1102 m | 3/7 °C | 3/8 °C | 0/17 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 5/20 °C | 6/23 °C |
| Dal 802 m | 4/8 °C | 4/9 °C | 1/18 °C | 5/16 °C | 6/20 °C | 6/21 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 987 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
zo | 2/7 °C | 3/8 °C |
ma | 2/8 °C | 3/9 °C |
di | -1/17 °C | 0/18 °C |
wo | 3/15 °C | 4/16 °C |
do | 4/19 °C | 5/20 °C |
vr | 4/20 °C | 5/21 °C |
za | 5/23 °C | 6/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 987 m | 2/7 °C | 2/8 °C | -1/17 °C | 3/15 °C | 4/19 °C | 4/20 °C | 5/23 °C |
| Dal 800 m | 3/8 °C | 3/9 °C | 0/18 °C | 4/16 °C | 5/20 °C | 5/21 °C | 6/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 650 m | Dal 470 m |
|---|---|---|
zo | 5/9 °C | 5/10 °C |
ma | 5/10 °C | 5/11 °C |
di | 2/19 °C | 2/20 °C |
wo | 6/17 °C | 6/18 °C |
do | 7/21 °C | 7/22 °C |
vr | 7/22 °C | 7/23 °C |
za | 8/25 °C | 8/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 650 m | 5/9 °C | 5/10 °C | 2/19 °C | 6/17 °C | 7/21 °C | 7/22 °C | 8/25 °C |
| Dal 470 m | 5/10 °C | 5/11 °C | 2/20 °C | 6/18 °C | 7/22 °C | 7/23 °C | 8/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 670 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
zo | 4/9 °C | 5/10 °C |
ma | 4/10 °C | 5/11 °C |
di | 1/19 °C | 2/20 °C |
wo | 5/17 °C | 6/18 °C |
do | 6/21 °C | 7/22 °C |
vr | 6/22 °C | 7/23 °C |
za | 7/25 °C | 8/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 670 m | 4/9 °C | 4/10 °C | 1/19 °C | 5/17 °C | 6/21 °C | 6/22 °C | 7/25 °C |
| Dal 550 m | 5/10 °C | 5/11 °C | 2/20 °C | 6/18 °C | 7/22 °C | 7/23 °C | 8/26 °C |
1-5 van 5 skigebieden


