Skiweer Stilfserjoch
Weersverwachting in het Nationaal Park Stilfserjoch voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Nationaal Park Stilfserjoch voor 7 dagen
Weer Stilfserjoch
Weer in het Nationaal Park Stilfserjoch voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Nationaal Park Stilfserjoch voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Stilfserjoch
- Stilfserjoch – Gaan naar
Regio's:
Provincies:
Toeristische regio's:
Bergketen:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3000 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
wo | -14/0 °C | -1/11 °C |
do | -10/-2 °C | 1/9 °C |
vr | -14/-5 °C | -1/6 °C |
za | -15/-6 °C | -4/6 °C |
zo | -15/-3 °C | -2/9 °C |
ma | -12/-2 °C | 1/10 °C |
di | -11/1 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 3000 m | -14/0 °C | -10/-2 °C | -14/-5 °C | -15/-6 °C | -15/-3 °C | -12/-2 °C | -11/1 °C |
| Dal 1400 m | -1/11 °C | 1/9 °C | -1/6 °C | -4/6 °C | -2/9 °C | 1/10 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3250 m | Dal 1900 m |
|---|---|---|
wo | -15/-1 °C | -6/10 °C |
do | -11/-3 °C | 0/4 °C |
vr | -15/-6 °C | -4/2 °C |
za | -16/-7 °C | -1/2 °C |
zo | -16/-4 °C | -2/5 °C |
ma | -13/-3 °C | -3/8 °C |
di | -12/0 °C | -1/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 3250 m | -15/-1 °C | -11/-3 °C | -15/-6 °C | -16/-7 °C | -16/-4 °C | -13/-3 °C | -12/0 °C |
| Dal 1900 m | -6/10 °C | 0/4 °C | -4/2 °C | -1/2 °C | -2/5 °C | -3/8 °C | -1/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2880 m | Dal 1722 m |
|---|---|---|
wo | -12/3 °C | -5/11 °C |
do | -8/1 °C | 1/5 °C |
vr | -12/-2 °C | -3/2 °C |
za | -13/-3 °C | 0/2 °C |
zo | -13/0 °C | -1/6 °C |
ma | -10/1 °C | -2/9 °C |
di | -9/4 °C | 0/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2880 m | -12/3 °C | -8/1 °C | -12/-2 °C | -13/-3 °C | -13/0 °C | -10/1 °C | -9/4 °C |
| Dal 1722 m | -5/11 °C | 1/5 °C | -3/2 °C | 0/2 °C | -1/6 °C | -2/9 °C | 0/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3450 m | Dal 2760 m |
|---|---|---|
wo | -16/-2 °C | -12/3 °C |
do | -12/-4 °C | -8/1 °C |
vr | -16/-7 °C | -12/-2 °C |
za | -17/-8 °C | -13/-3 °C |
zo | -17/-5 °C | -13/0 °C |
ma | -14/-4 °C | -10/1 °C |
di | -13/-1 °C | -9/4 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 3450 m | -16/-2 °C | -12/-4 °C | -16/-7 °C | -17/-8 °C | -17/-5 °C | -14/-4 °C | -13/-1 °C |
| Dal 2760 m | -12/3 °C | -8/1 °C | -12/-2 °C | -13/-3 °C | -13/0 °C | -10/1 °C | -9/4 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2400 m | Dal 1530 m |
|---|---|---|
wo | -11/4 °C | -4/13 °C |
do | -7/2 °C | 1/7 °C |
vr | -11/-1 °C | -2/6 °C |
za | -12/-2 °C | 1/6 °C |
zo | -12/1 °C | 0/8 °C |
ma | -9/2 °C | -1/11 °C |
di | -8/5 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2400 m | -11/4 °C | -7/2 °C | -11/-1 °C | -12/-2 °C | -12/1 °C | -9/2 °C | -8/5 °C |
| Dal 1530 m | -4/13 °C | 1/7 °C | -2/6 °C | 1/6 °C | 0/8 °C | -1/11 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1253 m | Dal 1180 m |
|---|---|---|
wo | 0/12 °C | 0/12 °C |
do | 2/10 °C | 2/10 °C |
vr | 0/7 °C | 0/7 °C |
za | -3/7 °C | -3/7 °C |
zo | -1/10 °C | -1/10 °C |
ma | 2/11 °C | 2/11 °C |
di | 2/14 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1253 m | 0/12 °C | 2/10 °C | 0/7 °C | -3/7 °C | -1/10 °C | 2/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 1180 m | 0/12 °C | 2/10 °C | 0/7 °C | -3/7 °C | -1/10 °C | 2/11 °C | 2/14 °C |
1-6 van 6 skigebieden


