Skiweer Taurusgebergte

Weersverwachting in het Taurusgebergte voor 9 Skigebieden - Weer in de bergen in het Taurusgebergte voor 7 dagen


Weer Taurusgebergte

Weer in het Taurusgebergte voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Taurusgebergte voor 9 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Taurusgebergte

1-9 van 9 skigebieden

Weer in skigebied Berg 3346 m Dal 2088 m
za
zonnig
-6/5 °C -2/11 °C
zo
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/13 °C
ma
zonnig
-4/5 °C 0/11 °C
di
helder
-3/7 °C 1/13 °C
wo
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/13 °C
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/11 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 2/14 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
sneeuwbuien
ma
zonnig
di
helder
wo
sneeuwbuien
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
Berg 3346 m -6/5 °C -1/2 °C -4/5 °C -3/7 °C -1/2 °C -1/2 °C -2/2 °C
Dal 2088 m -2/11 °C 3/13 °C 0/11 °C 1/13 °C 3/13 °C 3/11 °C 2/14 °C

Weer in skigebied Berg 2394 m Dal 1650 m
za
zonnig
6/16 °C 6/17 °C
zo
zonnig
8/16 °C 8/17 °C
ma
zonnig
7/17 °C 7/18 °C
di
helder
8/17 °C 8/18 °C
wo
buien
8/11 °C 8/12 °C
do
zonnig
6/14 °C 6/15 °C
vr
helder
8/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
buien
do
zonnig
vr
helder
Berg 2394 m 6/16 °C 8/16 °C 7/17 °C 8/17 °C 8/11 °C 6/14 °C 8/15 °C
Dal 1650 m 6/17 °C 8/17 °C 7/18 °C 8/18 °C 8/12 °C 6/15 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 2547 m Dal 1850 m
za
zonnig
3/13 °C 6/17 °C
zo
zonnig
5/13 °C 8/17 °C
ma
zonnig
4/14 °C 7/18 °C
di
helder
5/14 °C 8/18 °C
wo
buien
1/8 °C 8/12 °C
do
zonnig
3/11 °C 6/15 °C
vr
helder
5/12 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
buien
do
zonnig
vr
helder
Berg 2547 m 3/13 °C 5/13 °C 4/14 °C 5/14 °C 1/8 °C 3/11 °C 5/12 °C
Dal 1850 m 6/17 °C 8/17 °C 7/18 °C 8/18 °C 8/12 °C 6/15 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 2772 m Dal 2248 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/11 °C
zo
zonnig
-2/13 °C 1/16 °C
ma
sneeuwval
-2/2 °C 1/2 °C
di
bewolkt
-2/9 °C 1/12 °C
wo
helder
-2/14 °C 1/17 °C
do
sneeuwbuien
0/2 °C 3/12 °C
vr
bewolkt
0/11 °C 3/14 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwval
di
bewolkt
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
bewolkt
Berg 2772 m -1/2 °C -2/13 °C -2/2 °C -2/9 °C -2/14 °C 0/2 °C 0/11 °C
Dal 2248 m 1/11 °C 1/16 °C 1/2 °C 1/12 °C 1/17 °C 3/12 °C 3/14 °C

Weer in skigebied Berg 2432 m Dal 1890 m
za
buien
0/10 °C 3/13 °C
zo
zonnig
-1/15 °C 2/18 °C
ma
sneeuwval
-1/2 °C 2/11 °C
di
bewolkt
-1/11 °C 2/14 °C
wo
helder
-1/16 °C 2/19 °C
do
buien
1/11 °C 4/14 °C
vr
bewolkt
1/13 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
sneeuwval
di
bewolkt
wo
helder
do
buien
vr
bewolkt
Berg 2432 m 0/10 °C -1/15 °C -1/2 °C -1/11 °C -1/16 °C 1/11 °C 1/13 °C
Dal 1890 m 3/13 °C 2/18 °C 2/11 °C 2/14 °C 2/19 °C 4/14 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 2822 m Dal 2503 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -1/2 °C
zo
zonnig
-4/10 °C -2/13 °C
ma
sneeuwval
-4/2 °C -2/2 °C
di
bewolkt
-4/6 °C -2/9 °C
wo
helder
-4/11 °C -2/14 °C
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/9 °C
vr
bewolkt
-2/8 °C 0/11 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwval
di
bewolkt
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
bewolkt
Berg 2822 m -3/2 °C -4/10 °C -4/2 °C -4/6 °C -4/11 °C -2/2 °C -2/8 °C
Dal 2503 m -1/2 °C -2/13 °C -2/2 °C -2/9 °C -2/14 °C 0/9 °C 0/11 °C

Weer in skigebied Berg 2030 m Dal 1835 m
za
zonnig
0/11 °C 0/12 °C
zo
buien
5/13 °C 5/14 °C
ma
zonnig
2/11 °C 2/12 °C
di
helder
3/13 °C 3/14 °C
wo
buien
5/13 °C 5/14 °C
do
buien
5/11 °C 5/12 °C
vr
buien
4/14 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
buien
ma
zonnig
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 2030 m 0/11 °C 5/13 °C 2/11 °C 3/13 °C 5/13 °C 5/11 °C 4/14 °C
Dal 1835 m 0/12 °C 5/14 °C 2/12 °C 3/14 °C 5/14 °C 5/12 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 2116 m Dal 1810 m
za
bewolkt
-1/4 °C 2/7 °C
zo
helder
0/10 °C 3/13 °C
ma
regen
0/5 °C 3/8 °C
di
helder
0/9 °C 3/12 °C
wo
bewolkt
3/11 °C 6/14 °C
do
buien
2/4 °C 5/7 °C
vr
helder
2/10 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
regen
di
helder
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
Berg 2116 m -1/4 °C 0/10 °C 0/5 °C 0/9 °C 3/11 °C 2/4 °C 2/10 °C
Dal 1810 m 2/7 °C 3/13 °C 3/8 °C 3/12 °C 6/14 °C 5/7 °C 5/13 °C

Weer in skigebied Berg 1580 m Dal 1328 m
za
bewolkt
3/9 °C 5/11 °C
zo
helder
4/15 °C 6/17 °C
ma
regen
4/10 °C 6/12 °C
di
helder
4/14 °C 6/16 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 9/18 °C
do
buien
6/9 °C 8/11 °C
vr
helder
6/15 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
regen
di
helder
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
Berg 1580 m 3/9 °C 4/15 °C 4/10 °C 4/14 °C 7/16 °C 6/9 °C 6/15 °C
Dal 1328 m 5/11 °C 6/17 °C 6/12 °C 6/16 °C 9/18 °C 8/11 °C 8/17 °C
1-9 van 9 skigebieden