Skiweer Thonon-les-Bains

Weersverwachting in het arrondissement Thonon-les-Bains voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in het arrondissement Thonon-les-Bains voor 7 dagen


Weer Thonon-les-Bains

Weer in het arrondissement Thonon-les-Bains voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het arrondissement Thonon-les-Bains voor 8 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Thonon-les-Bains

1-8 van 8 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2254 m Dal 985 m
do
sneeuwval
-4/0 °C 0/8 °C
vr
sneeuwbuien
-5/-2 °C -1/6 °C
za
sneeuwbuien
-5/0 °C -1/8 °C
zo
bewolkt
-6/5 °C -2/13 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 2/14 °C
di
bewolkt
0/8 °C 4/16 °C
wo
bewolkt
2/10 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 2254 m -4/0 °C -5/-2 °C -5/0 °C -6/5 °C -2/2 °C 0/8 °C 2/10 °C
Dal 985 m 0/8 °C -1/6 °C -1/8 °C -2/13 °C 2/14 °C 4/16 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 1576 m Dal 920 m
do
sneeuwval
-3/2 °C 1/8 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/6 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/8 °C
zo
bewolkt
-5/9 °C -1/13 °C
ma
buien
-1/10 °C 3/14 °C
di
bewolkt
1/12 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
3/14 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1576 m -3/2 °C -4/2 °C -4/2 °C -5/9 °C -1/10 °C 1/12 °C 3/14 °C
Dal 920 m 1/8 °C 0/6 °C 0/8 °C -1/13 °C 3/14 °C 5/16 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 1800 m Dal 950 m
do
sneeuwval
-3/2 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
-4/0 °C 0/7 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/9 °C
zo
bewolkt
-5/7 °C -1/14 °C
ma
buien
-1/8 °C 3/15 °C
di
bewolkt
1/10 °C 5/17 °C
wo
bewolkt
3/12 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1800 m -3/2 °C -4/0 °C -4/2 °C -5/7 °C -1/8 °C 1/10 °C 3/12 °C
Dal 950 m 1/9 °C 0/7 °C 0/9 °C -1/14 °C 3/15 °C 5/17 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 1871 m Dal 996 m
do
sneeuwval
-4/2 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
-5/0 °C 0/7 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/9 °C
zo
bewolkt
-6/7 °C -1/14 °C
ma
ijzel
-2/8 °C 3/15 °C
di
bewolkt
0/10 °C 5/17 °C
wo
bewolkt
2/12 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
ijzel
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1871 m -4/2 °C -5/0 °C -5/2 °C -6/7 °C -2/8 °C 0/10 °C 2/12 °C
Dal 996 m 1/9 °C 0/7 °C 0/9 °C -1/14 °C 3/15 °C 5/17 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 1874 m Dal 1370 m
do
sneeuwbuien
-4/2 °C 3/6 °C
vr
sneeuwbuien
-5/0 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C 1/6 °C
zo
bewolkt
-6/7 °C -2/12 °C
ma
buien
-2/8 °C 4/12 °C
di
bewolkt
0/10 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
2/12 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1874 m -4/2 °C -5/0 °C -5/2 °C -6/7 °C -2/8 °C 0/10 °C 2/12 °C
Dal 1370 m 3/6 °C 1/2 °C 1/6 °C -2/12 °C 4/12 °C 5/14 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1730 m Dal 936 m
do
sneeuwval
-3/2 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
-4/1 °C 0/7 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/9 °C
zo
bewolkt
-5/8 °C -1/14 °C
ma
buien
-1/9 °C 3/15 °C
di
bewolkt
1/11 °C 5/17 °C
wo
bewolkt
3/13 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1730 m -3/2 °C -4/1 °C -4/2 °C -5/8 °C -1/9 °C 1/11 °C 3/13 °C
Dal 936 m 1/9 °C 0/7 °C 0/9 °C -1/14 °C 3/15 °C 5/17 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 1630 m Dal 1020 m
do
sneeuwval
-3/2 °C 0/8 °C
vr
sneeuwbuien
-4/1 °C -1/6 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C -1/8 °C
zo
bewolkt
-5/8 °C -2/13 °C
ma
buien
-1/9 °C 2/14 °C
di
bewolkt
1/11 °C 4/16 °C
wo
bewolkt
3/13 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1630 m -3/2 °C -4/1 °C -4/2 °C -5/8 °C -1/9 °C 1/11 °C 3/13 °C
Dal 1020 m 0/8 °C -1/6 °C -1/8 °C -2/13 °C 2/14 °C 4/16 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 1175 m Dal 1085 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
za
ijzel
1/10 °C 1/10 °C
zo
helder
3/13 °C 3/13 °C
ma
bewolkt
6/15 °C 6/15 °C
di
bewolkt
8/16 °C 8/16 °C
wo
helder
10/18 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
helder
Berg 1175 m 1/2 °C 1/2 °C 1/10 °C 3/13 °C 6/15 °C 8/16 °C 10/18 °C
Dal 1085 m 1/2 °C 1/2 °C 1/10 °C 3/13 °C 6/15 °C 8/16 °C 10/18 °C
1-8 van 8 skigebieden