Skiweer westelijke deel van de oostelijke Alpen

Weersverwachting in het westelijke deel van de oostelijke Alpen voor 68 Skigebieden - Weer in de bergen in het westelijke deel van de oostelijke Alpen voor 7 dagen


Weer westelijke deel van de oostelijke Alpen

Weer in het westelijke deel van de oostelijke Alpen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het westelijke deel van de oostelijke Alpen voor 68 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: westelijke deel van de oostelijke Alpen

51-68 van 68 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1185 m Dal 1015 m
vr
buien
-1/5 °C -1/5 °C
za
ijzel
1/7 °C 1/7 °C
zo
zonnig
0/11 °C 0/11 °C
ma
buien
4/11 °C 4/11 °C
di
bewolkt
2/15 °C 2/15 °C
wo
buien
7/16 °C 7/16 °C
do
zonnig
7/19 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
Berg 1185 m -1/5 °C 1/7 °C 0/11 °C 4/11 °C 2/15 °C 7/16 °C 7/19 °C
Dal 1015 m -1/5 °C 1/7 °C 0/11 °C 4/11 °C 2/15 °C 7/16 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 1540 m Dal 1371 m
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/4 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/5 °C
zo
buien
-4/6 °C -3/8 °C
ma
buien
0/7 °C 1/9 °C
di
bewolkt
0/10 °C 1/12 °C
wo
bewolkt
4/12 °C 5/14 °C
do
zonnig
3/14 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1540 m -3/2 °C -3/2 °C -4/6 °C 0/7 °C 0/10 °C 4/12 °C 3/14 °C
Dal 1371 m -2/4 °C -2/5 °C -3/8 °C 1/9 °C 1/12 °C 5/14 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 1375 m Dal 1197 m
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 6/8 °C
za
helder
-3/9 °C 5/15 °C
zo
zonnig
-6/11 °C 6/15 °C
ma
helder
2/13 °C 8/16 °C
di
bewolkt
-1/15 °C 9/15 °C
wo
helder
4/19 °C 10/19 °C
do
zonnig
3/20 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
helder
zo
zonnig
ma
helder
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
Berg 1375 m -4/2 °C -3/9 °C -6/11 °C 2/13 °C -1/15 °C 4/19 °C 3/20 °C
Dal 1197 m 6/8 °C 5/15 °C 6/15 °C 8/16 °C 9/15 °C 10/19 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 1787 m Dal 1698 m
vr
sneeuwbuien
-6/2 °C -6/2 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C -5/2 °C
zo
buien
-8/8 °C -8/8 °C
ma
buien
0/10 °C 0/10 °C
di
bewolkt
-3/12 °C -3/12 °C
wo
bewolkt
2/16 °C 2/16 °C
do
zonnig
1/17 °C 1/17 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1787 m -6/2 °C -5/2 °C -8/8 °C 0/10 °C -3/12 °C 2/16 °C 1/17 °C
Dal 1698 m -6/2 °C -5/2 °C -8/8 °C 0/10 °C -3/12 °C 2/16 °C 1/17 °C

Weer in skigebied Berg 980 m Dal 822 m
vr
buien
2/8 °C 3/9 °C
za
regen
4/9 °C 5/10 °C
zo
zonnig
1/14 °C 2/15 °C
ma
buien
6/14 °C 7/15 °C
di
bewolkt
5/16 °C 6/17 °C
wo
buien
10/18 °C 11/19 °C
do
zonnig
8/21 °C 9/22 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
regen
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
Berg 980 m 2/8 °C 4/9 °C 1/14 °C 6/14 °C 5/16 °C 10/18 °C 8/21 °C
Dal 822 m 3/9 °C 5/10 °C 2/15 °C 7/15 °C 6/17 °C 11/19 °C 9/22 °C

Weer in skigebied Berg 1912 m Dal 1760 m
vr
sneeuwbuien
-6/2 °C -6/2 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C -5/2 °C
zo
buien
-8/7 °C -8/8 °C
ma
buien
0/9 °C 0/10 °C
di
bewolkt
-3/11 °C -3/12 °C
wo
bewolkt
2/15 °C 2/16 °C
do
zonnig
1/16 °C 1/17 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1912 m -6/2 °C -5/2 °C -8/7 °C 0/9 °C -3/11 °C 2/15 °C 1/16 °C
Dal 1760 m -6/2 °C -5/2 °C -8/8 °C 0/10 °C -3/12 °C 2/16 °C 1/17 °C

Weer in skigebied Berg 1382 m Dal 1290 m
vr
ijzel
-2/4 °C -1/4 °C
za
ijzel
-2/5 °C -1/5 °C
zo
buien
-3/8 °C -2/8 °C
ma
buien
1/9 °C 2/9 °C
di
bewolkt
1/12 °C 2/12 °C
wo
bewolkt
5/14 °C 6/14 °C
do
zonnig
4/16 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
vr
ijzel
za
ijzel
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1382 m -2/4 °C -2/5 °C -3/8 °C 1/9 °C 1/12 °C 5/14 °C 4/16 °C
Dal 1290 m -1/4 °C -1/5 °C -2/8 °C 2/9 °C 2/12 °C 6/14 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 1714 m Dal 1556 m
vr
sneeuwbuien
-5/2 °C -4/2 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C -3/2 °C
zo
buien
-6/9 °C -5/10 °C
ma
buien
-1/10 °C 0/11 °C
di
bewolkt
-1/13 °C 0/14 °C
wo
bewolkt
2/15 °C 3/16 °C
do
zonnig
3/17 °C 4/18 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1714 m -5/2 °C -4/2 °C -6/9 °C -1/10 °C -1/13 °C 2/15 °C 3/17 °C
Dal 1556 m -4/2 °C -3/2 °C -5/10 °C 0/11 °C 0/14 °C 3/16 °C 4/18 °C

Weer in skigebied Berg 1600 m Dal 1135 m
vr
sneeuwbuien
-5/2 °C -3/10 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C -2/10 °C
zo
buien
-7/9 °C -5/12 °C
ma
buien
1/11 °C 3/14 °C
di
bewolkt
-2/13 °C 0/16 °C
wo
bewolkt
3/17 °C 5/20 °C
do
zonnig
2/18 °C 4/21 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1600 m -5/2 °C -4/2 °C -7/9 °C 1/11 °C -2/13 °C 3/17 °C 2/18 °C
Dal 1135 m -3/10 °C -2/10 °C -5/12 °C 3/14 °C 0/16 °C 5/20 °C 4/21 °C

Weer in skigebied Berg 1601 m Dal 1471 m
vr
sneeuwbuien
-5/2 °C -5/2 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C -4/2 °C
zo
buien
-7/9 °C -7/10 °C
ma
buien
1/11 °C 1/12 °C
di
bewolkt
-2/13 °C -2/14 °C
wo
bewolkt
3/17 °C 3/18 °C
do
zonnig
2/18 °C 2/19 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1601 m -5/2 °C -4/2 °C -7/9 °C 1/11 °C -2/13 °C 3/17 °C 2/18 °C
Dal 1471 m -5/2 °C -4/2 °C -7/10 °C 1/12 °C -2/14 °C 3/18 °C 2/19 °C

Weer in skigebied Berg 1332 m Dal 1245 m
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/7 °C
za
helder
-2/9 °C 3/13 °C
zo
zonnig
-2/10 °C 3/12 °C
ma
buien
1/10 °C 6/10 °C
di
bewolkt
1/13 °C 5/14 °C
wo
helder
5/16 °C 7/18 °C
do
zonnig
6/20 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
helder
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
Berg 1332 m -3/2 °C -2/9 °C -2/10 °C 1/10 °C 1/13 °C 5/16 °C 6/20 °C
Dal 1245 m 1/7 °C 3/13 °C 3/12 °C 6/10 °C 5/14 °C 7/18 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 3300 m Dal 2000 m
vr
sneeuwbuien
-17/-8 °C -7/2 °C
za
sneeuwbuien
-17/-7 °C -6/2 °C
zo
sneeuwbuien
-17/-4 °C -9/2 °C
ma
sneeuwbuien
-11/-3 °C -1/8 °C
di
bewolkt
-12/-1 °C -4/10 °C
wo
bewolkt
-8/2 °C 1/14 °C
do
zonnig
-8/4 °C 0/15 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 3300 m -17/-8 °C -17/-7 °C -17/-4 °C -11/-3 °C -12/-1 °C -8/2 °C -8/4 °C
Dal 2000 m -7/2 °C -6/2 °C -9/2 °C -1/8 °C -4/10 °C 1/14 °C 0/15 °C

Weer in skigebied Berg 815 m Dal 793 m
vr
buien
1/7 °C 1/8 °C
za
regen
3/8 °C 3/9 °C
zo
zonnig
0/13 °C 0/14 °C
ma
buien
5/13 °C 5/14 °C
di
bewolkt
4/15 °C 4/16 °C
wo
buien
9/17 °C 9/18 °C
do
zonnig
7/20 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
regen
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
Berg 815 m 1/7 °C 3/8 °C 0/13 °C 5/13 °C 4/15 °C 9/17 °C 7/20 °C
Dal 793 m 1/8 °C 3/9 °C 0/14 °C 5/14 °C 4/16 °C 9/18 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 1695 m Dal 1670 m
vr
sneeuwbuien
-6/2 °C -6/2 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C -5/2 °C
zo
buien
-8/8 °C -8/9 °C
ma
buien
0/10 °C 0/11 °C
di
bewolkt
-3/12 °C -3/13 °C
wo
bewolkt
2/16 °C 2/17 °C
do
zonnig
1/17 °C 1/18 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1695 m -6/2 °C -5/2 °C -8/8 °C 0/10 °C -3/12 °C 2/16 °C 1/17 °C
Dal 1670 m -6/2 °C -5/2 °C -8/9 °C 0/11 °C -3/13 °C 2/17 °C 1/18 °C

Weer in skigebied Berg 1410 m Dal 1400 m
vr
ijzel
-3/3 °C -2/3 °C
za
ijzel
-3/4 °C -2/4 °C
zo
buien
-4/7 °C -3/7 °C
ma
buien
0/8 °C 1/8 °C
di
bewolkt
0/11 °C 1/11 °C
wo
bewolkt
4/13 °C 5/13 °C
do
zonnig
3/15 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
vr
ijzel
za
ijzel
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 1410 m -3/3 °C -3/4 °C -4/7 °C 0/8 °C 0/11 °C 4/13 °C 3/15 °C
Dal 1400 m -2/3 °C -2/4 °C -3/7 °C 1/8 °C 1/11 °C 5/13 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 931 m Dal 910 m
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/6 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 2/8 °C
zo
zonnig
-4/9 °C 1/12 °C
ma
buien
1/11 °C 5/12 °C
di
bewolkt
1/13 °C 3/16 °C
wo
buien
5/14 °C 8/17 °C
do
zonnig
6/17 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
Berg 931 m -3/2 °C -2/2 °C -4/9 °C 1/11 °C 1/13 °C 5/14 °C 6/17 °C
Dal 910 m 0/6 °C 2/8 °C 1/12 °C 5/12 °C 3/16 °C 8/17 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 549 m
vr
buien
2/9 °C 3/9 °C
za
regen
4/10 °C 5/10 °C
zo
zonnig
1/15 °C 2/15 °C
ma
buien
6/15 °C 7/15 °C
di
bewolkt
5/17 °C 6/17 °C
wo
buien
10/19 °C 11/19 °C
do
zonnig
8/22 °C 9/22 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
regen
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
Berg 580 m 2/9 °C 4/10 °C 1/15 °C 6/15 °C 5/17 °C 10/19 °C 8/22 °C
Dal 549 m 3/9 °C 5/10 °C 2/15 °C 7/15 °C 6/17 °C 11/19 °C 9/22 °C

Weer in skigebied Berg 1014 m Dal 999 m
vr
buien
0/10 °C 0/10 °C
za
buien
1/11 °C 1/11 °C
zo
zonnig
-1/15 °C -1/15 °C
ma
buien
4/16 °C 4/16 °C
di
bewolkt
3/19 °C 3/19 °C
wo
buien
8/20 °C 8/20 °C
do
zonnig
6/24 °C 6/24 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
Berg 1014 m 0/10 °C 1/11 °C -1/15 °C 4/16 °C 3/19 °C 8/20 °C 6/24 °C
Dal 999 m 0/10 °C 1/11 °C -1/15 °C 4/16 °C 3/19 °C 8/20 °C 6/24 °C
51-68 van 68 skigebieden