Skiweer Bergamo
Weersverwachting in de provincie Bergamo voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Bergamo voor 7 dagen
Weer Bergamo
Weer in de provincie Bergamo voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Bergamo voor 13 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Bergamo
- Bergamo – Beperken tot
Dal:
Bergamo – Gaan naarBergketen:
1-13 van 13 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1950 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
za | -5/5 °C | 2/14 °C |
zo | -4/7 °C | 2/15 °C |
ma | -1/2 °C | 6/13 °C |
di | 0/8 °C | 7/17 °C |
wo | 2/13 °C | 9/20 °C |
do | 2/17 °C | 8/21 °C |
vr | 3/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1950 m | -5/5 °C | -4/7 °C | -1/2 °C | 0/8 °C | 2/13 °C | 2/17 °C | 3/19 °C |
| Dal 1340 m | 2/14 °C | 2/15 °C | 6/13 °C | 7/17 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2178 m | Dal 1060 m |
|---|---|---|
za | -8/2 °C | -3/10 °C |
zo | -8/5 °C | -3/13 °C |
ma | -3/2 °C | 2/15 °C |
di | -2/9 °C | 3/17 °C |
wo | 0/9 °C | 5/17 °C |
do | -1/13 °C | 4/21 °C |
vr | 1/15 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2178 m | -8/2 °C | -8/5 °C | -3/2 °C | -2/9 °C | 0/9 °C | -1/13 °C | 1/15 °C |
| Dal 1060 m | -3/10 °C | -3/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 4/21 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2163 m | Dal 1635 m |
|---|---|---|
za | -8/2 °C | -3/10 °C |
zo | -8/6 °C | -3/13 °C |
ma | -3/2 °C | 2/15 °C |
di | -2/10 °C | 3/17 °C |
wo | 0/10 °C | 5/17 °C |
do | -1/14 °C | 4/21 °C |
vr | 1/16 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2163 m | -8/2 °C | -8/6 °C | -3/2 °C | -2/10 °C | 0/10 °C | -1/14 °C | 1/16 °C |
| Dal 1635 m | -3/10 °C | -3/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 4/21 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2028 m | Dal 1262 m |
|---|---|---|
za | -7/2 °C | -4/10 °C |
zo | -7/7 °C | -4/13 °C |
ma | -2/9 °C | 1/15 °C |
di | -1/11 °C | 2/17 °C |
wo | 1/11 °C | 4/17 °C |
do | 0/15 °C | 3/21 °C |
vr | 2/17 °C | 5/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2028 m | -7/2 °C | -7/7 °C | -2/9 °C | -1/11 °C | 1/11 °C | 0/15 °C | 2/17 °C |
| Dal 1262 m | -4/10 °C | -4/13 °C | 1/15 °C | 2/17 °C | 4/17 °C | 3/21 °C | 5/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1705 m | Dal 1156 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | -2/6 °C |
zo | -6/9 °C | -3/10 °C |
ma | -1/11 °C | 2/11 °C |
di | 0/13 °C | 4/13 °C |
wo | 2/13 °C | 6/13 °C |
do | 1/16 °C | 6/16 °C |
vr | 3/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1705 m | -6/2 °C | -6/9 °C | -1/11 °C | 0/13 °C | 2/13 °C | 1/16 °C | 3/18 °C |
| Dal 1156 m | -2/6 °C | -3/10 °C | 2/11 °C | 4/13 °C | 6/13 °C | 6/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1880 m | Dal 1387 m |
|---|---|---|
za | -3/6 °C | 0/10 °C |
zo | 1/7 °C | 4/11 °C |
ma | 2/7 °C | 5/11 °C |
di | 3/9 °C | 6/13 °C |
wo | 4/10 °C | 7/14 °C |
do | 3/11 °C | 6/15 °C |
vr | 4/12 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1880 m | -3/6 °C | 1/7 °C | 2/7 °C | 3/9 °C | 4/10 °C | 3/11 °C | 4/12 °C |
| Dal 1387 m | 0/10 °C | 4/11 °C | 5/11 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 1668 m |
|---|---|---|
za | -8/2 °C | -6/2 °C |
zo | -8/6 °C | -6/10 °C |
ma | -3/2 °C | -1/12 °C |
di | -2/10 °C | 0/14 °C |
wo | 0/10 °C | 2/14 °C |
do | -1/14 °C | 1/18 °C |
vr | 1/16 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2100 m | -8/2 °C | -8/6 °C | -3/2 °C | -2/10 °C | 0/10 °C | -1/14 °C | 1/16 °C |
| Dal 1668 m | -6/2 °C | -6/10 °C | -1/12 °C | 0/14 °C | 2/14 °C | 1/18 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1780 m | Dal 1110 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | -3/10 °C |
zo | -6/9 °C | -3/13 °C |
ma | -1/11 °C | 2/15 °C |
di | 0/13 °C | 3/17 °C |
wo | 2/13 °C | 5/17 °C |
do | 1/17 °C | 4/21 °C |
vr | 3/19 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1780 m | -6/2 °C | -6/9 °C | -1/11 °C | 0/13 °C | 2/13 °C | 1/17 °C | 3/19 °C |
| Dal 1110 m | -3/10 °C | -3/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 4/21 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1420 m | Dal 1345 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 0/10 °C |
zo | 3/10 °C | 4/11 °C |
ma | 4/10 °C | 5/11 °C |
di | 5/12 °C | 6/13 °C |
wo | 6/13 °C | 7/14 °C |
do | 5/14 °C | 6/15 °C |
vr | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1420 m | -1/9 °C | 3/10 °C | 4/10 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 5/14 °C | 6/15 °C |
| Dal 1345 m | 0/10 °C | 4/11 °C | 5/11 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1111 m | Dal 946 m |
|---|---|---|
za | 2/12 °C | 4/18 °C |
zo | 2/13 °C | 6/18 °C |
ma | 6/11 °C | 8/17 °C |
di | 7/15 °C | 9/19 °C |
wo | 9/18 °C | 10/22 °C |
do | 8/19 °C | 11/23 °C |
vr | 10/19 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1111 m | 2/12 °C | 2/13 °C | 6/11 °C | 7/15 °C | 9/18 °C | 8/19 °C | 10/19 °C |
| Dal 946 m | 4/18 °C | 6/18 °C | 8/17 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 11/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1368 m | Dal 1194 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -3/10 °C |
zo | -5/10 °C | -3/13 °C |
ma | 0/12 °C | 2/15 °C |
di | 1/14 °C | 3/17 °C |
wo | 3/14 °C | 5/17 °C |
do | 2/18 °C | 4/21 °C |
vr | 4/20 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1368 m | -5/2 °C | -5/10 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 3/14 °C | 2/18 °C | 4/20 °C |
| Dal 1194 m | -3/10 °C | -3/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 4/21 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1375 m | Dal 1197 m |
|---|---|---|
za | -4/9 °C | 4/17 °C |
zo | -4/12 °C | 6/17 °C |
ma | 1/14 °C | 8/16 °C |
di | 2/16 °C | 9/18 °C |
wo | 4/16 °C | 10/21 °C |
do | 3/20 °C | 11/22 °C |
vr | 5/22 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1375 m | -4/9 °C | -4/12 °C | 1/14 °C | 2/16 °C | 4/16 °C | 3/20 °C | 5/22 °C |
| Dal 1197 m | 4/17 °C | 6/17 °C | 8/16 °C | 9/18 °C | 10/21 °C | 11/22 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 1135 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -3/10 °C |
zo | -5/10 °C | -3/13 °C |
ma | 0/12 °C | 2/15 °C |
di | 1/14 °C | 3/17 °C |
wo | 3/14 °C | 5/17 °C |
do | 2/18 °C | 4/21 °C |
vr | 4/20 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1600 m | -5/2 °C | -5/10 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 3/14 °C | 2/18 °C | 4/20 °C |
| Dal 1135 m | -3/10 °C | -3/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 4/21 °C | 6/23 °C |
1-13 van 13 skigebieden



