Skiweer Yamanashi

Weersverwachting in Yamanashi voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Yamanashi voor 7 dagen


Weer Yamanashi

Weer in Yamanashi voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Yamanashi voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Yamanashi

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1900 m Dal 1600 m
zo
zonnig
10/15 °C 11/18 °C
ma
zonnig
11/17 °C 12/20 °C
di
zonnig
11/17 °C 12/20 °C
wo
bewolkt
8/14 °C 9/17 °C
do
regen
6/12 °C 7/15 °C
vr
regen
6/10 °C 7/13 °C
za
bewolkt
6/10 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
regen
vr
regen
za
bewolkt
Berg 1900 m 10/15 °C 11/17 °C 11/17 °C 8/14 °C 6/12 °C 6/10 °C 6/10 °C
Dal 1600 m 11/18 °C 12/20 °C 12/20 °C 9/17 °C 7/15 °C 7/13 °C 7/13 °C

Weer in skigebied Berg 1500 m Dal 1285 m
zo
zonnig
8/18 °C 9/19 °C
ma
zonnig
9/18 °C 10/19 °C
di
zonnig
9/18 °C 10/19 °C
wo
regen
10/11 °C 11/12 °C
do
regen
10/11 °C 11/12 °C
vr
buien
9/10 °C 10/11 °C
za
helder
9/14 °C 10/15 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
regen
do
regen
vr
buien
za
helder
Berg 1500 m 8/18 °C 9/18 °C 9/18 °C 10/11 °C 10/11 °C 9/10 °C 9/14 °C
Dal 1285 m 9/19 °C 10/19 °C 10/19 °C 11/12 °C 11/12 °C 10/11 °C 10/15 °C

Weer in skigebied Berg 1060 m Dal 882 m
zo
zonnig
10/20 °C 11/22 °C
ma
zonnig
11/20 °C 12/22 °C
di
zonnig
11/20 °C 12/22 °C
wo
regen
12/13 °C 13/15 °C
do
regen
12/13 °C 13/15 °C
vr
buien
11/12 °C 12/14 °C
za
helder
11/16 °C 12/18 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
regen
do
regen
vr
buien
za
helder
Berg 1060 m 10/20 °C 11/20 °C 11/20 °C 12/13 °C 12/13 °C 11/12 °C 11/16 °C
Dal 882 m 11/22 °C 12/22 °C 12/22 °C 13/15 °C 13/15 °C 12/14 °C 12/18 °C
1-3 van 3 skigebieden