Weersverwachting (skiweer/weer in de bergen)
| di 12 mei Details » | wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » |
|---|
dinsdag, 12. mei 2026
woensdag, 13. mei 2026
donderdag, 14. mei 2026
vrijdag, 15. mei 2026
zaterdag, 16. mei 2026
zondag, 17. mei 2026
maandag, 18. mei 2026
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | Berg 830m Temperatuur | Dal 770 Temperatuur |
|---|---|---|
| 2 uur | 1°C | 2°C |
| 5 uur | 1°C | 2°C |
| 8 uur | 0°C | 1°C |
| 11 uur | 4°C | 5°C |
| 14 uur | 7°C | 8°C |
| 17 uur | 7°C | 8°C |
| 20 uur | 4°C | 5°C |
| 23 uur | 1°C | 2°C |
| Aantal zonuren | 9 uur | |
| 2 uur | 1°C | 2°C |
| 5 uur | 1°C | 2°C |
| 8 uur | 4°C | 5°C |
| 11 uur | 8°C | 9°C |
| 14 uur | 9°C | 10°C |
| 17 uur | 10°C | 11°C |
| 20 uur | 6°C | 7°C |
| 23 uur | 4°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 3°C | 4°C |
| 5 uur | 3°C | 4°C |
| 8 uur | 3°C | 4°C |
| 11 uur | 7°C | 8°C |
| 14 uur | 8°C | 9°C |
| 17 uur | 7°C | 8°C |
| 20 uur | 4°C | 5°C |
| 23 uur | 3°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 3°C | 4°C |
| 5 uur | 3°C | 4°C |
| 8 uur | 3°C | 4°C |
| 11 uur | 4°C | 5°C |
| 14 uur | 6°C | 7°C |
| 17 uur | 7°C | 8°C |
| 20 uur | 5°C | 6°C |
| 23 uur | 3°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 1°C | 2°C |
| 5 uur | 1°C | 2°C |
| 8 uur | 3°C | 4°C |
| 11 uur | 6°C | 7°C |
| 14 uur | 6°C | 7°C |
| 17 uur | 7°C | 8°C |
| 20 uur | 5°C | 6°C |
| 23 uur | 3°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 8 uur | |
| 2 uur | 2°C | 3°C |
| 5 uur | 2°C | 3°C |
| 8 uur | 4°C | 5°C |
| 11 uur | 7°C | 8°C |
| 14 uur | 8°C | 9°C |
| 17 uur | 10°C | 11°C |
| 20 uur | 7°C | 8°C |
| 23 uur | 4°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 11 uur | |
| 2 uur | 3°C | 4°C |
| 5 uur | 3°C | 4°C |
| 8 uur | 6°C | 7°C |
| 11 uur | 9°C | 10°C |
| 14 uur | 12°C | 13°C |
| 17 uur | 11°C | 12°C |
| 20 uur | 9°C | 10°C |
| 23 uur | 6°C | 7°C |
| Aantal zonuren | 8,5 uur | |
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 830m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 1°C | 1°C | 0°C | 4°C | 7°C | 7°C | 4°C | 1°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 2°C | 2°C | 1°C | 5°C | 8°C | 8°C | 5°C | 2°C |
| Aantal zonuren | 9 uur | |||||||
| Berg 830m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 1°C | 1°C | 4°C | 8°C | 9°C | 10°C | 6°C | 4°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 2°C | 2°C | 5°C | 9°C | 10°C | 11°C | 7°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 830m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 3°C | 3°C | 7°C | 8°C | 7°C | 4°C | 3°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 4°C | 8°C | 9°C | 8°C | 5°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 830m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 3°C | 3°C | 4°C | 6°C | 7°C | 5°C | 3°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 4°C | 5°C | 7°C | 8°C | 6°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 830m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 1°C | 1°C | 3°C | 6°C | 6°C | 7°C | 5°C | 3°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 2°C | 2°C | 4°C | 7°C | 7°C | 8°C | 6°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 8 uur | |||||||
| Berg 830m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 2°C | 2°C | 4°C | 7°C | 8°C | 10°C | 7°C | 4°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 3°C | 5°C | 8°C | 9°C | 11°C | 8°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 11 uur | |||||||
| Berg 830m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 3°C | 6°C | 9°C | 12°C | 11°C | 9°C | 6°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 7°C | 10°C | 13°C | 12°C | 10°C | 7°C |
| Aantal zonuren | 8,5 uur | |||||||
| Neerslag | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neer- slagkans | 70 % | 70 % | 10 % | 15 % | 20 % | 15 % | 5 % | 15 % |
| Neer- slaghoeveelheid | 2 l /m² | 2 l /m² | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 619 m | 525 m | 558 m | 737 m | 1118 m | 1243 m | 1196 m | 1251 m |
| Verse sneeuw Berg 830m Dal 770m | 2 cm 2 cm | 2 cm 2 cm | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 99 % | 97 % | 92 % | 69 % | 51 % | 49 % | 70 % | 73 % |
| Luchtdruk in hPa | 1011 | 1013 | 1016 | 1016 | 1015 | 1013 | 1014 | 1014 |
| Neer- slagkans | 5 % | 20 % | 20 % | 15 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² |
| Sneeuw- grens | 1212 m | 1206 m | 1227 m | 1294 m | 1297 m | 1372 m | 1416 m | 1144 m |
| Verse sneeuw Berg 830m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 76 % | 79 % | 67 % | 61 % | 64 % | 67 % | 89 % | 92 % |
| Luchtdruk in hPa | 1013 | 1012 | 1011 | 1009 | 1007 | 1005 | 1005 | 1006 |
| Neer- slagkans | 70 % | 15 % | 20 % | 15 % | 70 % | 70 % | 70 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | <1 l /m² | - | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | 1 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 1037 m | 1000 m | 909 m | 1127 m | 1132 m | 1082 m | 1130 m | 1172 m |
| Verse sneeuw Berg 830m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 93 % | 90 % | 88 % | 61 % | 56 % | 72 % | 90 % | 90 % |
| Luchtdruk in hPa | 1005 | 1005 | 1005 | 1003 | 1002 | 1002 | 1002 | 1002 |
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 20 % | 70 % | 70 % | 60 % | 60 % | 70 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | 1 l /m² | 1 l /m² | <1 l /m² |
| Sneeuw- grens | 1174 m | 982 m | 904 m | 804 m | 1042 m | 1138 m | 1135 m | 1154 m |
| Verse sneeuw Berg 830m Dal 770m | - - | - - | - - | <1 cm - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 95 % | 97 % | 92 % | 93 % | 79 % | 80 % | 93 % | 95 % |
| Luchtdruk in hPa | 1002 | 1002 | 1003 | 1004 | 1004 | 1004 | 1006 | 1008 |
| Neer- slagkans | 20 % | 10 % | 10 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 1230 m | 1182 m | 1062 m | 908 m | 994 m | 1190 m | 1154 m | 1280 m |
| Verse sneeuw Berg 830m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 95 % | 95 % | 93 % | 81 % | 71 % | 71 % | 85 % | 89 % |
| Luchtdruk in hPa | 1008 | 1009 | 1010 | 1010 | 1010 | 1010 | 1012 | 1014 |
| Neer- slagkans | 20 % | 0 % | 5 % | 5 % | 10 % | 85 % | 0 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | <1 l /m² | - | - |
| Sneeuw- grens | 1158 m | 1111 m | 1080 m | 1162 m | 1423 m | 1561 m | 1571 m | 1565 m |
| Verse sneeuw Berg 830m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 93 % | 95 % | 87 % | 65 % | 59 % | 57 % | 75 % | 79 % |
| Luchtdruk in hPa | 1015 | 1016 | 1017 | 1017 | 1017 | 1016 | 1017 | 1020 |
| Neer- slagkans | 0 % | 15 % | 15 % | 5 % | 20 % | 15 % | 20 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1548 m | 1532 m | 1587 m | 1588 m | 1821 m | 1741 m | 1857 m | 1831 m |
| Verse sneeuw Berg 830m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 87 % | 87 % | 78 % | 65 % | 58 % | 62 % | 81 % | 82 % |
| Luchtdruk in hPa | 1020 | 1020 | 1021 | 1021 | 1020 | 1021 | 1022 | 1024 |
| Wind | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 830m Ø in km/u Max. in km/u | W 32 32 | WNW 29 36 | WNW 29 32 | WNW 32 36 | WNW 36 40 | WNW 32 32 | NW 18 22 | W 14 14 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | W 32 32 | WNW 29 36 | WNW 29 32 | WNW 32 36 | WNW 36 40 | WNW 32 32 | NW 18 22 | W 14 14 |
| Berg 830m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 11 11 | WZW 18 18 | ZW 18 25 | WZW 29 29 | WZW 32 36 | WZW 32 40 | WZW 29 50 | WZW 32 40 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 11 11 | WZW 18 18 | ZW 18 25 | WZW 29 29 | WZW 32 36 | WZW 32 40 | WZW 29 50 | WZW 32 40 |
| Berg 830m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 32 36 | WZW 29 40 | WZW 29 36 | W 29 32 | W 29 29 | W 25 25 | W 11 18 | Z 11 11 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | WZW 32 36 | WZW 29 40 | WZW 29 36 | W 29 32 | W 29 29 | W 25 25 | W 11 18 | Z 11 11 |
| Berg 830m Ø in km/u Max. in km/u | ZZW 11 14 | WZW 7 7 | WNW 7 7 | NW 4 7 | NW 4 4 | WNW 11 11 | WNW 7 11 | W 14 14 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | ZZW 11 14 | WZW 7 7 | WNW 7 7 | NW 4 7 | NW 4 4 | WNW 11 11 | WNW 7 11 | W 14 14 |
| Berg 830m Ø in km/u Max. in km/u | W 11 11 | W 7 11 | WNW 7 7 | NW 14 14 | NW 11 11 | NW 14 14 | NW 14 14 | W 11 11 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | W 11 11 | W 7 11 | WNW 7 7 | NW 14 14 | NW 11 11 | NW 14 14 | NW 14 14 | W 11 11 |
| Berg 830m Ø in km/u Max. in km/u | W 14 14 | W 14 14 | W 11 11 | NW 11 14 | NW 11 11 | NW 7 11 | N 4 4 | Z 11 11 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | W 14 14 | W 14 14 | W 11 11 | NW 11 14 | NW 11 11 | NW 7 11 | N 4 4 | Z 11 11 |
| Berg 830m Ø in km/u Max. in km/u | ZW 7 7 | W 7 7 | WNW 7 7 | WNW 11 11 | WNW 18 18 | NW 22 22 | W 7 11 | ZW 7 11 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | ZW 7 7 | W 7 7 | WNW 7 7 | WNW 11 11 | WNW 18 18 | NW 22 22 | W 7 11 | ZW 7 11 |
| Wind | Berg 830m Ø in km/u Max. in km/u | Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u |
|---|---|---|
| 2 uur | W 32 32 | W 32 32 |
| 5 uur | WNW 29 36 | WNW 29 36 |
| 8 uur | WNW 29 32 | WNW 29 32 |
| 11 uur | WNW 32 36 | WNW 32 36 |
| 14 uur | WNW 36 40 | WNW 36 40 |
| 17 uur | WNW 32 32 | WNW 32 32 |
| 20 uur | NW 18 22 | NW 18 22 |
| 23 uur | W 14 14 | W 14 14 |
| 2 uur | WZW 11 11 | WZW 11 11 |
| 5 uur | WZW 18 18 | WZW 18 18 |
| 8 uur | ZW 18 25 | ZW 18 25 |
| 11 uur | WZW 29 29 | WZW 29 29 |
| 14 uur | WZW 32 36 | WZW 32 36 |
| 17 uur | WZW 32 40 | WZW 32 40 |
| 20 uur | WZW 29 50 | WZW 29 50 |
| 23 uur | WZW 32 40 | WZW 32 40 |
| 2 uur | WZW 32 36 | WZW 32 36 |
| 5 uur | WZW 29 40 | WZW 29 40 |
| 8 uur | WZW 29 36 | WZW 29 36 |
| 11 uur | W 29 32 | W 29 32 |
| 14 uur | W 29 29 | W 29 29 |
| 17 uur | W 25 25 | W 25 25 |
| 20 uur | W 11 18 | W 11 18 |
| 23 uur | Z 11 11 | Z 11 11 |
| 2 uur | ZZW 11 14 | ZZW 11 14 |
| 5 uur | WZW 7 7 | WZW 7 7 |
| 8 uur | WNW 7 7 | WNW 7 7 |
| 11 uur | NW 4 7 | NW 4 7 |
| 14 uur | NW 4 4 | NW 4 4 |
| 17 uur | WNW 11 11 | WNW 11 11 |
| 20 uur | WNW 7 11 | WNW 7 11 |
| 23 uur | W 14 14 | W 14 14 |
| 2 uur | W 11 11 | W 11 11 |
| 5 uur | W 7 11 | W 7 11 |
| 8 uur | WNW 7 7 | WNW 7 7 |
| 11 uur | NW 14 14 | NW 14 14 |
| 14 uur | NW 11 11 | NW 11 11 |
| 17 uur | NW 14 14 | NW 14 14 |
| 20 uur | NW 14 14 | NW 14 14 |
| 23 uur | W 11 11 | W 11 11 |
| 2 uur | W 14 14 | W 14 14 |
| 5 uur | W 14 14 | W 14 14 |
| 8 uur | W 11 11 | W 11 11 |
| 11 uur | NW 11 14 | NW 11 14 |
| 14 uur | NW 11 11 | NW 11 11 |
| 17 uur | NW 7 11 | NW 7 11 |
| 20 uur | N 4 4 | N 4 4 |
| 23 uur | Z 11 11 | Z 11 11 |
| 2 uur | ZW 7 7 | ZW 7 7 |
| 5 uur | W 7 7 | W 7 7 |
| 8 uur | WNW 7 7 | WNW 7 7 |
| 11 uur | WNW 11 11 | WNW 11 11 |
| 14 uur | WNW 18 18 | WNW 18 18 |
| 17 uur | NW 22 22 | NW 22 22 |
| 20 uur | W 7 11 | W 7 11 |
| 23 uur | ZW 7 11 | ZW 7 11 |
| Astronomische gegevens | ||
|---|---|---|
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:09 uur 05:46 uur 20:51 uur 21:29 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:34 uur 15:31 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:08 uur 05:45 uur 20:53 uur 21:30 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:49 uur 16:49 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:06 uur 05:44 uur 20:54 uur 21:32 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:06 uur 18:12 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:05 uur 05:42 uur 20:56 uur 21:33 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:25 uur 19:40 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:03 uur 05:41 uur 20:57 uur 21:35 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:51 uur 21:10 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:02 uur 05:40 uur 20:58 uur 21:36 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 05:25 uur 22:36 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 05:00 uur 05:39 uur 20:59 uur 21:38 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 06:13 uur 23:51 uur | |
| di 12 mei Details » | wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » |
|---|
Weer Im Salzwinkel – Zainingen (Römerstein) / Skiweer & weer in de bergen Im Salzwinkel – Zainingen (Römerstein)
Bron www.wetter.net
Wilt u het weer ook op uw website vermeld hebben? Dat kunnen wij voor u regelen »
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Dit skigebied boeken
Tips voor de skivakantie