Albstadt
3,4 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 923 m | Dal 763 m |
|---|---|---|
do | 1/11 °C | 3/12 °C |
vr | 1/10 °C | 2/11 °C |
za | 2/10 °C | 3/11 °C |
zo | 2/13 °C | 3/14 °C |
ma | 4/11 °C | 5/12 °C |
di | 2/14 °C | 3/15 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 923 m | 1/11 °C | 1/10 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 4/11 °C | 2/14 °C | 7/16 °C |
| Dal 763 m | 3/12 °C | 2/11 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 5/12 °C | 3/15 °C | 8/17 °C |
6,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 935 m | Dal 810 m |
|---|---|---|
do | 4/10 °C | 5/11 °C |
vr | 3/7 °C | 4/8 °C |
za | 4/8 °C | 5/9 °C |
zo | 0/12 °C | 1/13 °C |
ma | 5/10 °C | 6/11 °C |
di | 4/13 °C | 5/14 °C |
wo | 8/14 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 935 m | 4/10 °C | 3/7 °C | 4/8 °C | 0/12 °C | 5/10 °C | 4/13 °C | 8/14 °C |
| Dal 810 m | 5/11 °C | 4/8 °C | 5/9 °C | 1/13 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 9/15 °C |
6,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 798 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
do | 4/12 °C | 4/12 °C |
vr | 3/11 °C | 3/11 °C |
za | 4/11 °C | 4/11 °C |
zo | 4/14 °C | 4/14 °C |
ma | 6/12 °C | 6/12 °C |
di | 4/15 °C | 4/15 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 798 m | 4/12 °C | 3/11 °C | 4/11 °C | 4/14 °C | 6/12 °C | 4/15 °C | 9/17 °C |
| Dal 710 m | 4/12 °C | 3/11 °C | 4/11 °C | 4/14 °C | 6/12 °C | 4/15 °C | 9/17 °C |
9,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 810 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
do | 5/11 °C | 5/11 °C |
vr | 4/8 °C | 4/8 °C |
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 6/11 °C | 6/11 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 9/15 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 810 m | 5/11 °C | 4/8 °C | 5/9 °C | 1/13 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 9/15 °C |
| Dal 750 m | 5/11 °C | 4/8 °C | 5/9 °C | 1/13 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 9/15 °C |
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 835 m | Dal 782 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 3/12 °C |
vr | 2/11 °C | 2/11 °C |
za | 3/11 °C | 3/11 °C |
zo | 3/14 °C | 3/14 °C |
ma | 5/12 °C | 5/12 °C |
di | 3/15 °C | 3/15 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 835 m | 3/12 °C | 2/11 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 5/12 °C | 3/15 °C | 8/17 °C |
| Dal 782 m | 3/12 °C | 2/11 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 5/12 °C | 3/15 °C | 8/17 °C |
12,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 896 m | Dal 862 m |
|---|---|---|
do | 5/10 °C | 5/10 °C |
vr | 4/7 °C | 4/7 °C |
za | 5/8 °C | 5/8 °C |
zo | 1/12 °C | 1/12 °C |
ma | 6/10 °C | 6/10 °C |
di | 5/13 °C | 5/13 °C |
wo | 9/14 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 896 m | 5/10 °C | 4/7 °C | 5/8 °C | 1/12 °C | 6/10 °C | 5/13 °C | 9/14 °C |
| Dal 862 m | 5/10 °C | 4/7 °C | 5/8 °C | 1/12 °C | 6/10 °C | 5/13 °C | 9/14 °C |
Weer rondom Albstadt
Skiresort.nl publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Albstadt voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie