Duitsland

Skiweer Gersfeld

Weersverwachting voor het skigebied bij Gersfeld en voor skigebieden in de buurt (weer op de berg)

Gersfeld

2,8 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 840 m Dal 660 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/8 °C
vr
onweer
1/7 °C 2/9 °C
za
helder
1/8 °C 2/10 °C
zo
buien
1/9 °C 2/11 °C
ma
buien
4/12 °C 5/14 °C
di
buien
5/11 °C 6/13 °C
wo
buien
9/11 °C 10/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
onweer
za
helder
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
Berg 840 m 1/2 °C 1/7 °C 1/8 °C 1/9 °C 4/12 °C 5/11 °C 9/11 °C
Dal 660 m 1/8 °C 2/9 °C 2/10 °C 2/11 °C 5/14 °C 6/13 °C 10/13 °C
10,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 935 m Dal 720 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/10 °C
vr
onweer
0/9 °C 1/11 °C
za
helder
0/11 °C 1/13 °C
zo
buien
1/12 °C 2/14 °C
ma
buien
4/15 °C 5/17 °C
di
buien
4/14 °C 5/16 °C
wo
buien
7/14 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
onweer
za
helder
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
Berg 935 m 1/2 °C 0/9 °C 0/11 °C 1/12 °C 4/15 °C 4/14 °C 7/14 °C
Dal 720 m 1/10 °C 1/11 °C 1/13 °C 2/14 °C 5/17 °C 5/16 °C 8/16 °C
5,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 808 m Dal 712 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/10 °C
vr
onweer
1/10 °C 1/11 °C
za
helder
1/12 °C 1/13 °C
zo
buien
2/13 °C 2/14 °C
ma
buien
5/16 °C 5/17 °C
di
buien
5/15 °C 5/16 °C
wo
buien
8/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
onweer
za
helder
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
Berg 808 m 1/2 °C 1/10 °C 1/12 °C 2/13 °C 5/16 °C 5/15 °C 8/15 °C
Dal 712 m 1/10 °C 1/11 °C 1/13 °C 2/14 °C 5/17 °C 5/16 °C 8/16 °C
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 748 m Dal 696 m
do
ijzel
1/10 °C 1/10 °C
vr
onweer
1/11 °C 1/11 °C
za
helder
1/13 °C 1/13 °C
zo
buien
2/14 °C 2/14 °C
ma
buien
5/17 °C 5/17 °C
di
buien
5/16 °C 5/16 °C
wo
buien
8/16 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
onweer
za
helder
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
Berg 748 m 1/10 °C 1/11 °C 1/13 °C 2/14 °C 5/17 °C 5/16 °C 8/16 °C
Dal 696 m 1/10 °C 1/11 °C 1/13 °C 2/14 °C 5/17 °C 5/16 °C 8/16 °C
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 813 m Dal 734 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/8 °C
vr
onweer
2/8 °C 2/9 °C
za
helder
2/9 °C 2/10 °C
zo
buien
2/10 °C 2/11 °C
ma
buien
5/13 °C 5/14 °C
di
buien
6/12 °C 6/13 °C
wo
buien
10/12 °C 10/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
onweer
za
helder
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
Berg 813 m 1/2 °C 2/8 °C 2/9 °C 2/10 °C 5/13 °C 6/12 °C 10/12 °C
Dal 734 m 1/8 °C 2/9 °C 2/10 °C 2/11 °C 5/14 °C 6/13 °C 10/13 °C
7,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 830 m Dal 775 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/8 °C
vr
onweer
2/8 °C 2/9 °C
za
helder
2/9 °C 2/10 °C
zo
buien
2/10 °C 2/11 °C
ma
buien
5/13 °C 5/14 °C
di
buien
6/12 °C 6/13 °C
wo
buien
10/12 °C 10/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
onweer
za
helder
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
Berg 830 m 1/2 °C 2/8 °C 2/9 °C 2/10 °C 5/13 °C 6/12 °C 10/12 °C
Dal 775 m 1/8 °C 2/9 °C 2/10 °C 2/11 °C 5/14 °C 6/13 °C 10/13 °C

Weer rondom Gersfeld

Skiresort.nl publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Gersfeld voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.


Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie