Begin seizoen Oost-Zwitserland (opening skigebied)

Skigebieden gerangschikt op de eerstvolgende opening van het skiseizoen in Oost-Zwitserland - Seizoensopening in Oost-Zwitserland voor skiërs


Opening skigebied Oost-Zwitserland (startsein skiseizoen)

30 Seizoensbegin in Oost-Zwitserland met openingsdatum in de toekomst

0 binnenkort open

0 skigebieden al geopend


Oost-Zwitserland: begin van het skiseizoen (begin skiën)

1-30 van 30 skigebieden

Seizoen 07.11.2026 - 11.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 16.11.2026 - 29.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 20.11.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 21.11.2026 - 25.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 28.11.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 28.11.2026 - 11.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 28.11.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 28.11.2026 - 14.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 04.12.2026 - 11.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 05.12.2026 - 28.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 05.12.2026 - 21.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 12.12.2026 - 28.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 17.12.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 18.12.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 18.12.2026 - 21.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 14.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 14.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 04.04.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 14.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 07.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 19.12.2026 - 14.03.2027
Skigebied Skigebied gesloten

Seizoen 22.12.2026 - 28.02.2027
Skigebied Skigebied gesloten
1-30 van 30 skigebieden