Skiweer Chambéry

Weersverwachting in het arrondissement Chambéry voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in het arrondissement Chambéry voor 7 dagen


Weer Chambéry

Weer in het arrondissement Chambéry voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het arrondissement Chambéry voor 7 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Chambéry

1-7 van 7 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1785 m Dal 1370 m
zo
bewolkt
-4/7 °C 0/12 °C
ma
buien
0/7 °C 5/10 °C
di
regen
0/8 °C 6/9 °C
wo
zonnig
3/12 °C 7/18 °C
do
helder
6/14 °C 9/20 °C
vr
zonnig
9/17 °C 12/22 °C
za
zonnig
11/17 °C 13/23 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1785 m -4/7 °C 0/7 °C 0/8 °C 3/12 °C 6/14 °C 9/17 °C 11/17 °C
Dal 1370 m 0/12 °C 5/10 °C 6/9 °C 7/18 °C 9/20 °C 12/22 °C 13/23 °C

Weer in skigebied Berg 1525 m Dal 1326 m
zo
bewolkt
-3/8 °C 0/14 °C
ma
buien
1/8 °C 5/12 °C
di
regen
1/9 °C 6/11 °C
wo
zonnig
4/13 °C 7/20 °C
do
helder
7/15 °C 9/22 °C
vr
zonnig
10/18 °C 12/24 °C
za
zonnig
12/18 °C 13/25 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1525 m -3/8 °C 1/8 °C 1/9 °C 4/13 °C 7/15 °C 10/18 °C 12/18 °C
Dal 1326 m 0/14 °C 5/12 °C 6/11 °C 7/20 °C 9/22 °C 12/24 °C 13/25 °C

Weer in skigebied Berg 1562 m Dal 1294 m
zo
bewolkt
-3/10 °C -2/12 °C
ma
buien
2/8 °C 3/10 °C
di
regen
3/7 °C 4/9 °C
wo
zonnig
4/16 °C 5/18 °C
do
helder
6/18 °C 7/20 °C
vr
zonnig
9/20 °C 10/22 °C
za
zonnig
10/21 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1562 m -3/10 °C 2/8 °C 3/7 °C 4/16 °C 6/18 °C 9/20 °C 10/21 °C
Dal 1294 m -2/12 °C 3/10 °C 4/9 °C 5/18 °C 7/20 °C 10/22 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 1257 m Dal 945 m
zo
bewolkt
-3/8 °C 1/14 °C
ma
buien
1/8 °C 6/12 °C
di
regen
1/9 °C 7/11 °C
wo
zonnig
4/13 °C 8/20 °C
do
helder
7/15 °C 10/22 °C
vr
zonnig
10/18 °C 13/24 °C
za
zonnig
12/18 °C 14/25 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1257 m -3/8 °C 1/8 °C 1/9 °C 4/13 °C 7/15 °C 10/18 °C 12/18 °C
Dal 945 m 1/14 °C 6/12 °C 7/11 °C 8/20 °C 10/22 °C 13/24 °C 14/25 °C

Weer in skigebied Berg 1400 m Dal 1200 m
zo
helder
-3/8 °C -2/10 °C
ma
buien
1/8 °C 2/10 °C
di
regen
1/9 °C 2/11 °C
wo
zonnig
4/13 °C 5/15 °C
do
helder
7/15 °C 8/17 °C
vr
zonnig
10/18 °C 11/20 °C
za
zonnig
12/18 °C 13/20 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1400 m -3/8 °C 1/8 °C 1/9 °C 4/13 °C 7/15 °C 10/18 °C 12/18 °C
Dal 1200 m -2/10 °C 2/10 °C 2/11 °C 5/15 °C 8/17 °C 11/20 °C 13/20 °C

Weer in skigebied Berg 1448 m Dal 1165 m
zo
bewolkt
-2/11 °C 0/13 °C
ma
buien
3/9 °C 5/11 °C
di
regen
4/8 °C 6/10 °C
wo
zonnig
5/17 °C 7/19 °C
do
helder
7/19 °C 9/21 °C
vr
zonnig
10/21 °C 12/23 °C
za
zonnig
11/22 °C 13/24 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1448 m -2/11 °C 3/9 °C 4/8 °C 5/17 °C 7/19 °C 10/21 °C 11/22 °C
Dal 1165 m 0/13 °C 5/11 °C 6/10 °C 7/19 °C 9/21 °C 12/23 °C 13/24 °C

Weer in skigebied Berg 1399 m Dal 990 m
zo
helder
-3/8 °C -1/14 °C
ma
buien
1/8 °C 4/13 °C
di
regen
1/9 °C 5/10 °C
wo
zonnig
4/13 °C 4/18 °C
do
helder
7/15 °C 7/20 °C
vr
zonnig
7/18 °C 7/23 °C
za
zonnig
9/18 °C 9/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1399 m -3/8 °C 1/8 °C 1/9 °C 4/13 °C 7/15 °C 7/18 °C 9/18 °C
Dal 990 m -1/14 °C 4/13 °C 5/10 °C 4/18 °C 7/20 °C 7/23 °C 9/24 °C
1-7 van 7 skigebieden