Skiweer Chasseral

Weersverwachting in het Natuurpark Chasseral voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Natuurpark Chasseral voor 7 dagen


Weer Chasseral

Weer in het Natuurpark Chasseral voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Natuurpark Chasseral voor 6 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Chasseral

1-6 van 6 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1449 m Dal 1078 m
za
sneeuwval
-4/2 °C -2/8 °C
zo
bewolkt
-3/11 °C -1/13 °C
ma
onweer
1/7 °C 4/9 °C
di
regen
1/7 °C 3/9 °C
wo
bewolkt
5/13 °C 7/15 °C
do
zonnig
3/17 °C 5/19 °C
vr
zonnig
5/20 °C 7/22 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
onweer
di
regen
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1449 m -4/2 °C -3/11 °C 1/7 °C 1/7 °C 5/13 °C 3/17 °C 5/20 °C
Dal 1078 m -2/8 °C -1/13 °C 4/9 °C 3/9 °C 7/15 °C 5/19 °C 7/22 °C

Weer in skigebied Berg 1209 m Dal 924 m
za
ijzel
-3/7 °C -2/10 °C
zo
bewolkt
-2/12 °C -1/15 °C
ma
onweer
3/8 °C 4/11 °C
di
regen
2/8 °C 3/11 °C
wo
bewolkt
6/14 °C 7/17 °C
do
zonnig
4/18 °C 5/21 °C
vr
zonnig
6/21 °C 7/24 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
onweer
di
regen
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1209 m -3/7 °C -2/12 °C 3/8 °C 2/8 °C 6/14 °C 4/18 °C 6/21 °C
Dal 924 m -2/10 °C -1/15 °C 4/11 °C 3/11 °C 7/17 °C 5/21 °C 7/24 °C

Weer in skigebied Berg 1263 m Dal 862 m
za
sneeuwval
-3/2 °C -1/10 °C
zo
bewolkt
-2/12 °C 0/15 °C
ma
onweer
3/8 °C 5/11 °C
di
regen
2/8 °C 4/11 °C
wo
bewolkt
6/14 °C 8/17 °C
do
zonnig
4/18 °C 6/21 °C
vr
zonnig
6/21 °C 8/24 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
onweer
di
regen
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1263 m -3/2 °C -2/12 °C 3/8 °C 2/8 °C 6/14 °C 4/18 °C 6/21 °C
Dal 862 m -1/10 °C 0/15 °C 5/11 °C 4/11 °C 8/17 °C 6/21 °C 8/24 °C

Weer in skigebied Berg 1246 m Dal 1070 m
za
sneeuwval
-3/2 °C -2/8 °C
zo
bewolkt
-2/12 °C -1/13 °C
ma
onweer
3/8 °C 4/9 °C
di
regen
2/8 °C 3/9 °C
wo
bewolkt
6/14 °C 7/15 °C
do
zonnig
4/18 °C 5/19 °C
vr
zonnig
6/21 °C 7/22 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
onweer
di
regen
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1246 m -3/2 °C -2/12 °C 3/8 °C 2/8 °C 6/14 °C 4/18 °C 6/21 °C
Dal 1070 m -2/8 °C -1/13 °C 4/9 °C 3/9 °C 7/15 °C 5/19 °C 7/22 °C

Weer in skigebied Berg 1230 m Dal 1030 m
za
sneeuwval
1/2 °C 1/8 °C
zo
bewolkt
2/12 °C 2/12 °C
ma
buien
7/9 °C 7/9 °C
di
regen
7/9 °C 7/9 °C
wo
helder
10/15 °C 10/15 °C
do
zonnig
7/20 °C 7/20 °C
vr
zonnig
9/21 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1230 m 1/2 °C 2/12 °C 7/9 °C 7/9 °C 10/15 °C 7/20 °C 9/21 °C
Dal 1030 m 1/8 °C 2/12 °C 7/9 °C 7/9 °C 10/15 °C 7/20 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 1015 m Dal 944 m
za
ijzel
1/8 °C 1/8 °C
zo
bewolkt
2/12 °C 2/12 °C
ma
buien
7/9 °C 7/9 °C
di
regen
7/9 °C 7/9 °C
wo
helder
10/15 °C 10/15 °C
do
zonnig
7/20 °C 7/20 °C
vr
zonnig
9/21 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1015 m 1/8 °C 2/12 °C 7/9 °C 7/9 °C 10/15 °C 7/20 °C 9/21 °C
Dal 944 m 1/8 °C 2/12 °C 7/9 °C 7/9 °C 10/15 °C 7/20 °C 9/21 °C
1-6 van 6 skigebieden