Skiweer Ertsgebergte

Weersverwachting in het Ertsgebergte voor 83 Skigebieden - Weer in de bergen in het Ertsgebergte voor 7 dagen


Weer Ertsgebergte

Weer in het Ertsgebergte voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Ertsgebergte voor 83 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Ertsgebergte

51-83 van 83 skigebieden

Weer in skigebied Berg 611 m Dal 511 m
zo
zonnig
2/14 °C 2/15 °C
ma
helder
6/16 °C 6/17 °C
di
buien
9/14 °C 9/15 °C
wo
helder
7/15 °C 7/16 °C
do
buien
10/18 °C 10/19 °C
vr
helder
9/19 °C 9/20 °C
za
bewolkt
11/22 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
buien
vr
helder
za
bewolkt
Berg 611 m 2/14 °C 6/16 °C 9/14 °C 7/15 °C 10/18 °C 9/19 °C 11/22 °C
Dal 511 m 2/15 °C 6/17 °C 9/15 °C 7/16 °C 10/19 °C 9/20 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 680 m Dal 540 m
zo
buien
1/13 °C 2/14 °C
ma
bewolkt
4/17 °C 5/18 °C
di
regen
6/14 °C 7/15 °C
wo
buien
8/15 °C 9/16 °C
do
helder
9/20 °C 10/21 °C
vr
zonnig
8/21 °C 9/22 °C
za
helder
11/25 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 680 m 1/13 °C 4/17 °C 6/14 °C 8/15 °C 9/20 °C 8/21 °C 11/25 °C
Dal 540 m 2/14 °C 5/18 °C 7/15 °C 9/16 °C 10/21 °C 9/22 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 760 m Dal 660 m
zo
buien
1/12 °C 2/13 °C
ma
helder
3/16 °C 4/17 °C
di
buien
6/13 °C 7/14 °C
wo
buien
7/14 °C 8/15 °C
do
zonnig
9/20 °C 10/21 °C
vr
zonnig
9/20 °C 10/21 °C
za
bewolkt
10/23 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 760 m 1/12 °C 3/16 °C 6/13 °C 7/14 °C 9/20 °C 9/20 °C 10/23 °C
Dal 660 m 2/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 8/15 °C 10/21 °C 10/21 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 703 m Dal 568 m
zo
zonnig
1/14 °C 2/14 °C
ma
zonnig
4/16 °C 4/16 °C
di
buien
8/14 °C 9/15 °C
wo
buien
6/15 °C 8/16 °C
do
buien
9/18 °C 9/20 °C
vr
helder
8/19 °C 10/20 °C
za
helder
10/22 °C 10/22 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
za
helder
Berg 703 m 1/14 °C 4/16 °C 8/14 °C 6/15 °C 9/18 °C 8/19 °C 10/22 °C
Dal 568 m 2/14 °C 4/16 °C 9/15 °C 8/16 °C 9/20 °C 10/20 °C 10/22 °C

Weer in skigebied Berg 460 m Dal 400 m
zo
buien
2/13 °C 3/14 °C
ma
zonnig
6/18 °C 7/19 °C
di
buien
8/15 °C 9/16 °C
wo
buien
8/16 °C 9/17 °C
do
helder
10/19 °C 11/20 °C
vr
helder
10/21 °C 11/22 °C
za
helder
12/23 °C 13/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
helder
Berg 460 m 2/13 °C 6/18 °C 8/15 °C 8/16 °C 10/19 °C 10/21 °C 12/23 °C
Dal 400 m 3/14 °C 7/19 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/20 °C 11/22 °C 13/24 °C

Weer in skigebied Berg 683 m Dal 580 m
zo
buien
2/13 °C 2/13 °C
ma
helder
4/17 °C 4/17 °C
di
buien
7/14 °C 7/14 °C
wo
buien
8/15 °C 8/15 °C
do
zonnig
10/21 °C 10/21 °C
vr
zonnig
10/21 °C 10/21 °C
za
bewolkt
11/24 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 683 m 2/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 8/15 °C 10/21 °C 10/21 °C 11/24 °C
Dal 580 m 2/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 8/15 °C 10/21 °C 10/21 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 460 m Dal 430 m
zo
buien
3/13 °C 4/13 °C
ma
helder
6/17 °C 7/17 °C
di
buien
8/14 °C 9/14 °C
wo
buien
9/15 °C 10/15 °C
do
helder
11/20 °C 12/20 °C
vr
zonnig
10/22 °C 11/22 °C
za
helder
12/25 °C 13/25 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 460 m 3/13 °C 6/17 °C 8/14 °C 9/15 °C 11/20 °C 10/22 °C 12/25 °C
Dal 430 m 4/13 °C 7/17 °C 9/14 °C 10/15 °C 12/20 °C 11/22 °C 13/25 °C

Weer in skigebied Berg 600 m Dal 540 m
zo
buien
3/12 °C 3/13 °C
ma
helder
6/16 °C 6/17 °C
di
buien
8/13 °C 8/14 °C
wo
buien
9/14 °C 9/15 °C
do
helder
11/19 °C 11/20 °C
vr
zonnig
10/21 °C 10/22 °C
za
helder
12/24 °C 12/25 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 600 m 3/12 °C 6/16 °C 8/13 °C 9/14 °C 11/19 °C 10/21 °C 12/24 °C
Dal 540 m 3/13 °C 6/17 °C 8/14 °C 9/15 °C 11/20 °C 10/22 °C 12/25 °C

Weer in skigebied Berg 915 m Dal 863 m
zo
buien
0/12 °C 1/13 °C
ma
helder
3/16 °C 4/17 °C
di
buien
6/14 °C 7/15 °C
wo
buien
6/14 °C 7/15 °C
do
zonnig
8/19 °C 9/20 °C
vr
zonnig
8/18 °C 9/19 °C
za
bewolkt
9/23 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 915 m 0/12 °C 3/16 °C 6/14 °C 6/14 °C 8/19 °C 8/18 °C 9/23 °C
Dal 863 m 1/13 °C 4/17 °C 7/15 °C 7/15 °C 9/20 °C 9/19 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 670 m Dal 590 m
zo
buien
0/12 °C 0/12 °C
ma
bewolkt
3/16 °C 3/16 °C
di
regen
5/13 °C 5/13 °C
wo
buien
7/14 °C 7/14 °C
do
helder
8/19 °C 8/19 °C
vr
zonnig
7/20 °C 7/20 °C
za
helder
10/24 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 670 m 0/12 °C 3/16 °C 5/13 °C 7/14 °C 8/19 °C 7/20 °C 10/24 °C
Dal 590 m 0/12 °C 3/16 °C 5/13 °C 7/14 °C 8/19 °C 7/20 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 896 m Dal 835 m
zo
buien
1/12 °C 1/12 °C
ma
helder
4/16 °C 4/16 °C
di
buien
7/14 °C 7/14 °C
wo
buien
7/14 °C 7/14 °C
do
zonnig
9/19 °C 9/19 °C
vr
zonnig
9/18 °C 9/18 °C
za
bewolkt
10/23 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 896 m 1/12 °C 4/16 °C 7/14 °C 7/14 °C 9/19 °C 9/18 °C 10/23 °C
Dal 835 m 1/12 °C 4/16 °C 7/14 °C 7/14 °C 9/19 °C 9/18 °C 10/23 °C

Weer in skigebied Berg 870 m Dal 837 m
zo
buien
1/13 °C 1/13 °C
ma
helder
4/17 °C 4/17 °C
di
buien
7/15 °C 7/15 °C
wo
buien
7/15 °C 7/15 °C
do
zonnig
9/20 °C 9/20 °C
vr
zonnig
9/19 °C 9/19 °C
za
bewolkt
10/24 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 870 m 1/13 °C 4/17 °C 7/15 °C 7/15 °C 9/20 °C 9/19 °C 10/24 °C
Dal 837 m 1/13 °C 4/17 °C 7/15 °C 7/15 °C 9/20 °C 9/19 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 513 m Dal 442 m
zo
buien
3/14 °C 3/14 °C
ma
helder
5/18 °C 5/18 °C
di
buien
8/15 °C 8/15 °C
wo
buien
9/16 °C 9/16 °C
do
zonnig
11/22 °C 11/22 °C
vr
zonnig
11/22 °C 11/22 °C
za
bewolkt
12/25 °C 12/25 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 513 m 3/14 °C 5/18 °C 8/15 °C 9/16 °C 11/22 °C 11/22 °C 12/25 °C
Dal 442 m 3/14 °C 5/18 °C 8/15 °C 9/16 °C 11/22 °C 11/22 °C 12/25 °C

Weer in skigebied Berg 675 m Dal 595 m
zo
buien
2/13 °C 2/13 °C
ma
helder
4/17 °C 4/17 °C
di
buien
7/14 °C 7/14 °C
wo
buien
8/15 °C 8/15 °C
do
zonnig
10/21 °C 10/21 °C
vr
zonnig
10/21 °C 10/21 °C
za
bewolkt
11/24 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 675 m 2/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 8/15 °C 10/21 °C 10/21 °C 11/24 °C
Dal 595 m 2/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 8/15 °C 10/21 °C 10/21 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 635 m Dal 582 m
zo
zonnig
2/14 °C 2/15 °C
ma
helder
6/16 °C 6/17 °C
di
buien
9/14 °C 9/15 °C
wo
helder
7/15 °C 7/16 °C
do
buien
10/18 °C 10/19 °C
vr
helder
9/19 °C 9/20 °C
za
bewolkt
11/22 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
buien
vr
helder
za
bewolkt
Berg 635 m 2/14 °C 6/16 °C 9/14 °C 7/15 °C 10/18 °C 9/19 °C 11/22 °C
Dal 582 m 2/15 °C 6/17 °C 9/15 °C 7/16 °C 10/19 °C 9/20 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 480 m Dal 410 m
zo
buien
3/14 °C 3/15 °C
ma
helder
5/18 °C 5/19 °C
di
buien
8/15 °C 8/16 °C
wo
buien
9/16 °C 9/17 °C
do
zonnig
11/22 °C 11/23 °C
vr
zonnig
11/22 °C 11/23 °C
za
bewolkt
12/25 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 480 m 3/14 °C 5/18 °C 8/15 °C 9/16 °C 11/22 °C 11/22 °C 12/25 °C
Dal 410 m 3/15 °C 5/19 °C 8/16 °C 9/17 °C 11/23 °C 11/23 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 610 m Dal 560 m
zo
buien
2/13 °C 2/14 °C
ma
helder
4/17 °C 4/18 °C
di
buien
7/14 °C 7/15 °C
wo
buien
8/15 °C 8/16 °C
do
zonnig
10/21 °C 10/22 °C
vr
zonnig
10/21 °C 10/22 °C
za
bewolkt
11/24 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 610 m 2/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 8/15 °C 10/21 °C 10/21 °C 11/24 °C
Dal 560 m 2/14 °C 4/18 °C 7/15 °C 8/16 °C 10/22 °C 10/22 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 660 m Dal 580 m
zo
buien
2/13 °C 2/13 °C
ma
helder
4/17 °C 4/17 °C
di
buien
7/14 °C 7/14 °C
wo
buien
8/15 °C 8/15 °C
do
zonnig
10/21 °C 10/21 °C
vr
zonnig
10/21 °C 10/21 °C
za
bewolkt
11/24 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 660 m 2/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 8/15 °C 10/21 °C 10/21 °C 11/24 °C
Dal 580 m 2/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 8/15 °C 10/21 °C 10/21 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 860 m Dal 790 m
zo
buien
1/13 °C 1/13 °C
ma
helder
4/17 °C 4/17 °C
di
buien
7/15 °C 7/15 °C
wo
buien
7/15 °C 7/15 °C
do
zonnig
9/20 °C 9/20 °C
vr
zonnig
9/19 °C 9/19 °C
za
bewolkt
10/24 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 860 m 1/13 °C 4/17 °C 7/15 °C 7/15 °C 9/20 °C 9/19 °C 10/24 °C
Dal 790 m 1/13 °C 4/17 °C 7/15 °C 7/15 °C 9/20 °C 9/19 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 390 m Dal 330 m
zo
buien
3/14 °C 3/14 °C
ma
zonnig
7/19 °C 7/19 °C
di
buien
9/16 °C 9/16 °C
wo
buien
9/17 °C 9/17 °C
do
helder
11/20 °C 11/20 °C
vr
helder
11/22 °C 11/22 °C
za
helder
13/24 °C 13/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
helder
Berg 390 m 3/14 °C 7/19 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/20 °C 11/22 °C 13/24 °C
Dal 330 m 3/14 °C 7/19 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/20 °C 11/22 °C 13/24 °C

Weer in skigebied Berg 640 m Dal 590 m
zo
buien
3/12 °C 3/12 °C
ma
helder
6/16 °C 6/16 °C
di
buien
8/13 °C 8/13 °C
wo
buien
9/14 °C 9/14 °C
do
helder
11/19 °C 11/19 °C
vr
zonnig
10/21 °C 10/21 °C
za
helder
12/24 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 640 m 3/12 °C 6/16 °C 8/13 °C 9/14 °C 11/19 °C 10/21 °C 12/24 °C
Dal 590 m 3/12 °C 6/16 °C 8/13 °C 9/14 °C 11/19 °C 10/21 °C 12/24 °C

Weer in skigebied Berg 470 m Dal 450 m
zo
buien
3/14 °C 3/14 °C
ma
helder
5/18 °C 5/18 °C
di
buien
8/15 °C 8/15 °C
wo
buien
9/16 °C 9/16 °C
do
zonnig
11/22 °C 11/22 °C
vr
zonnig
11/22 °C 11/22 °C
za
bewolkt
12/25 °C 12/25 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 470 m 3/14 °C 5/18 °C 8/15 °C 9/16 °C 11/22 °C 11/22 °C 12/25 °C
Dal 450 m 3/14 °C 5/18 °C 8/15 °C 9/16 °C 11/22 °C 11/22 °C 12/25 °C

Weer in skigebied Berg 820 m Dal 788 m
zo
buien
0/12 °C 0/13 °C
ma
bewolkt
3/16 °C 3/17 °C
di
regen
5/13 °C 5/14 °C
wo
buien
7/14 °C 7/15 °C
do
helder
8/19 °C 8/20 °C
vr
zonnig
7/20 °C 7/21 °C
za
helder
10/24 °C 10/25 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 820 m 0/12 °C 3/16 °C 5/13 °C 7/14 °C 8/19 °C 7/20 °C 10/24 °C
Dal 788 m 0/13 °C 3/17 °C 5/14 °C 7/15 °C 8/20 °C 7/21 °C 10/25 °C

Weer in skigebied Berg 862 m Dal 832 m
zo
buien
0/12 °C 0/12 °C
ma
bewolkt
3/16 °C 3/16 °C
di
regen
5/13 °C 5/13 °C
wo
buien
7/14 °C 7/14 °C
do
helder
8/19 °C 8/19 °C
vr
zonnig
7/20 °C 7/20 °C
za
helder
10/24 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 862 m 0/12 °C 3/16 °C 5/13 °C 7/14 °C 8/19 °C 7/20 °C 10/24 °C
Dal 832 m 0/12 °C 3/16 °C 5/13 °C 7/14 °C 8/19 °C 7/20 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 520 m Dal 480 m
zo
buien
2/13 °C 2/13 °C
ma
zonnig
6/18 °C 6/18 °C
di
buien
8/15 °C 8/15 °C
wo
buien
8/16 °C 8/16 °C
do
helder
10/19 °C 10/19 °C
vr
helder
10/21 °C 10/21 °C
za
helder
12/23 °C 12/23 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
helder
Berg 520 m 2/13 °C 6/18 °C 8/15 °C 8/16 °C 10/19 °C 10/21 °C 12/23 °C
Dal 480 m 2/13 °C 6/18 °C 8/15 °C 8/16 °C 10/19 °C 10/21 °C 12/23 °C

Weer in skigebied Berg 660 m Dal 610 m
zo
buien
2/12 °C 3/12 °C
ma
helder
5/16 °C 6/16 °C
di
buien
7/13 °C 8/13 °C
wo
buien
8/14 °C 9/14 °C
do
helder
10/19 °C 11/19 °C
vr
zonnig
9/21 °C 10/21 °C
za
helder
11/24 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 660 m 2/12 °C 5/16 °C 7/13 °C 8/14 °C 10/19 °C 9/21 °C 11/24 °C
Dal 610 m 3/12 °C 6/16 °C 8/13 °C 9/14 °C 11/19 °C 10/21 °C 12/24 °C

Weer in skigebied Berg 637 m Dal 600 m
zo
buien
2/13 °C 2/13 °C
ma
helder
4/17 °C 4/17 °C
di
buien
7/14 °C 7/14 °C
wo
buien
8/15 °C 8/15 °C
do
zonnig
10/21 °C 10/21 °C
vr
zonnig
10/21 °C 10/21 °C
za
bewolkt
11/24 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 637 m 2/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 8/15 °C 10/21 °C 10/21 °C 11/24 °C
Dal 600 m 2/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 8/15 °C 10/21 °C 10/21 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 953 m Dal 923 m
zo
buien
0/12 °C 0/12 °C
ma
helder
3/16 °C 3/16 °C
di
buien
6/14 °C 6/14 °C
wo
buien
6/14 °C 6/14 °C
do
zonnig
8/19 °C 8/19 °C
vr
zonnig
8/18 °C 8/18 °C
za
bewolkt
9/23 °C 9/23 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 953 m 0/12 °C 3/16 °C 6/14 °C 6/14 °C 8/19 °C 8/18 °C 9/23 °C
Dal 923 m 0/12 °C 3/16 °C 6/14 °C 6/14 °C 8/19 °C 8/18 °C 9/23 °C

Weer in skigebied Berg 797 m Dal 758 m
zo
zonnig
2/13 °C 2/13 °C
ma
helder
5/15 °C 5/15 °C
di
buien
9/13 °C 9/13 °C
wo
buien
7/14 °C 7/14 °C
do
buien
11/17 °C 11/17 °C
vr
helder
9/17 °C 9/17 °C
za
helder
11/22 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
za
helder
Berg 797 m 2/13 °C 5/15 °C 9/13 °C 7/14 °C 11/17 °C 9/17 °C 11/22 °C
Dal 758 m 2/13 °C 5/15 °C 9/13 °C 7/14 °C 11/17 °C 9/17 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 842 m Dal 805 m
zo
buien
1/13 °C 1/13 °C
ma
helder
4/17 °C 4/17 °C
di
buien
7/15 °C 7/15 °C
wo
buien
7/15 °C 7/15 °C
do
zonnig
9/20 °C 9/20 °C
vr
zonnig
9/19 °C 9/19 °C
za
bewolkt
10/24 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 842 m 1/13 °C 4/17 °C 7/15 °C 7/15 °C 9/20 °C 9/19 °C 10/24 °C
Dal 805 m 1/13 °C 4/17 °C 7/15 °C 7/15 °C 9/20 °C 9/19 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 887 m Dal 857 m
zo
buien
1/10 °C 1/11 °C
ma
helder
4/14 °C 4/15 °C
di
buien
7/12 °C 7/13 °C
wo
buien
7/13 °C 7/14 °C
do
zonnig
9/19 °C 9/20 °C
vr
zonnig
10/19 °C 10/20 °C
za
bewolkt
11/22 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 887 m 1/10 °C 4/14 °C 7/12 °C 7/13 °C 9/19 °C 10/19 °C 11/22 °C
Dal 857 m 1/11 °C 4/15 °C 7/13 °C 7/14 °C 9/20 °C 10/20 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 600 m Dal 510 m
zo
buien
2/13 °C 3/14 °C
ma
helder
4/17 °C 5/18 °C
di
buien
7/14 °C 8/15 °C
wo
buien
8/15 °C 9/16 °C
do
zonnig
10/21 °C 11/22 °C
vr
zonnig
10/21 °C 11/22 °C
za
bewolkt
11/24 °C 12/25 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 600 m 2/13 °C 4/17 °C 7/14 °C 8/15 °C 10/21 °C 10/21 °C 11/24 °C
Dal 510 m 3/14 °C 5/18 °C 8/15 °C 9/16 °C 11/22 °C 11/22 °C 12/25 °C

Weer in skigebied Berg 765 m Dal 740 m
zo
buien
2/11 °C 2/11 °C
ma
helder
5/15 °C 5/15 °C
di
buien
7/12 °C 7/12 °C
wo
buien
8/13 °C 8/13 °C
do
helder
10/18 °C 10/18 °C
vr
zonnig
9/20 °C 9/20 °C
za
helder
11/23 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 765 m 2/11 °C 5/15 °C 7/12 °C 8/13 °C 10/18 °C 9/20 °C 11/23 °C
Dal 740 m 2/11 °C 5/15 °C 7/12 °C 8/13 °C 10/18 °C 9/20 °C 11/23 °C
51-83 van 83 skigebieden