Skiweer Freiburger Alpen
Weersverwachting in de Freiburger Alpen voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in de Freiburger Alpen voor 7 dagen
Weer Freiburger Alpen
Weer in de Freiburger Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Freiburger Alpen voor 13 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Freiburger Alpen
- Freiburger Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Kantons:
1-13 van 13 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1626 m | Dal 875 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | -2/8 °C |
zo | -4/9 °C | 0/14 °C |
ma | 1/2 °C | 5/12 °C |
di | 2/7 °C | 6/12 °C |
wo | 3/12 °C | 7/17 °C |
do | 4/18 °C | 8/23 °C |
vr | 6/20 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1626 m | -6/2 °C | -4/9 °C | 1/2 °C | 2/7 °C | 3/12 °C | 4/18 °C | 6/20 °C |
| Dal 875 m | -2/8 °C | 0/14 °C | 5/12 °C | 6/12 °C | 7/17 °C | 8/23 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1636 m | Dal 1040 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | -1/8 °C |
zo | -4/9 °C | 0/11 °C |
ma | 1/2 °C | 4/9 °C |
di | 2/7 °C | 4/8 °C |
wo | 3/12 °C | 8/15 °C |
do | 4/18 °C | 6/19 °C |
vr | 6/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1636 m | -6/2 °C | -4/9 °C | 1/2 °C | 2/7 °C | 3/12 °C | 4/18 °C | 6/20 °C |
| Dal 1040 m | -1/8 °C | 0/11 °C | 4/9 °C | 4/8 °C | 8/15 °C | 6/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1978 m | Dal 1109 m |
|---|---|---|
za | -7/1 °C | -3/2 °C |
zo | -5/7 °C | 0/11 °C |
ma | 0/2 °C | 5/10 °C |
di | 1/2 °C | 6/9 °C |
wo | 2/10 °C | 7/16 °C |
do | 3/16 °C | 7/20 °C |
vr | 5/18 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1978 m | -7/1 °C | -5/7 °C | 0/2 °C | 1/2 °C | 2/10 °C | 3/16 °C | 5/18 °C |
| Dal 1109 m | -3/2 °C | 0/11 °C | 5/10 °C | 6/9 °C | 7/16 °C | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1630 m | Dal 1215 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | -3/7 °C |
zo | -4/9 °C | 0/11 °C |
ma | 1/7 °C | 5/10 °C |
di | 2/7 °C | 6/9 °C |
wo | 3/12 °C | 7/16 °C |
do | 4/18 °C | 7/20 °C |
vr | 6/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1630 m | -6/2 °C | -4/9 °C | 1/7 °C | 2/7 °C | 3/12 °C | 4/18 °C | 6/20 °C |
| Dal 1215 m | -3/7 °C | 0/11 °C | 5/10 °C | 6/9 °C | 7/16 °C | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1571 m | Dal 1023 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -3/7 °C |
zo | -3/9 °C | -1/13 °C |
ma | 1/2 °C | 4/11 °C |
di | 3/7 °C | 5/11 °C |
wo | 4/12 °C | 6/16 °C |
do | 5/18 °C | 7/22 °C |
vr | 7/20 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1571 m | -5/2 °C | -3/9 °C | 1/2 °C | 3/7 °C | 4/12 °C | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Dal 1023 m | -3/7 °C | -1/13 °C | 4/11 °C | 5/11 °C | 6/16 °C | 7/22 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1593 m | Dal 1065 m |
|---|---|---|
za | -4/2 °C | -3/2 °C |
zo | -4/11 °C | 0/11 °C |
ma | 1/9 °C | 5/10 °C |
di | 3/8 °C | 6/9 °C |
wo | 3/14 °C | 7/16 °C |
do | 5/18 °C | 7/20 °C |
vr | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1593 m | -4/2 °C | -4/11 °C | 1/9 °C | 3/8 °C | 3/14 °C | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Dal 1065 m | -3/2 °C | 0/11 °C | 5/10 °C | 6/9 °C | 7/16 °C | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1397 m | Dal 1080 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -3/2 °C |
zo | 0/9 °C | 0/11 °C |
ma | 5/8 °C | 5/10 °C |
di | 6/7 °C | 6/9 °C |
wo | 7/14 °C | 7/16 °C |
do | 7/18 °C | 7/20 °C |
vr | 9/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1397 m | -3/2 °C | 0/9 °C | 5/8 °C | 6/7 °C | 7/14 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Dal 1080 m | -3/2 °C | 0/11 °C | 5/10 °C | 6/9 °C | 7/16 °C | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1491 m | Dal 1211 m |
|---|---|---|
za | -4/2 °C | -3/2 °C |
zo | -4/11 °C | 0/11 °C |
ma | 1/9 °C | 5/10 °C |
di | 3/8 °C | 6/9 °C |
wo | 3/14 °C | 7/16 °C |
do | 5/18 °C | 7/20 °C |
vr | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1491 m | -4/2 °C | -4/11 °C | 1/9 °C | 3/8 °C | 3/14 °C | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Dal 1211 m | -3/2 °C | 0/11 °C | 5/10 °C | 6/9 °C | 7/16 °C | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1608 m | Dal 1406 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | -4/2 °C |
zo | -4/8 °C | -2/10 °C |
ma | 1/2 °C | 3/8 °C |
di | 2/6 °C | 4/8 °C |
wo | 3/11 °C | 5/13 °C |
do | 4/17 °C | 6/19 °C |
vr | 6/19 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1608 m | -6/2 °C | -4/8 °C | 1/2 °C | 2/6 °C | 3/11 °C | 4/17 °C | 6/19 °C |
| Dal 1406 m | -4/2 °C | -2/10 °C | 3/8 °C | 4/8 °C | 5/13 °C | 6/19 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1738 m | Dal 1354 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -4/2 °C |
zo | -5/9 °C | -1/9 °C |
ma | 1/7 °C | 4/8 °C |
di | 2/6 °C | 5/7 °C |
wo | 2/12 °C | 6/14 °C |
do | 4/16 °C | 6/18 °C |
vr | 6/18 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1738 m | -5/2 °C | -5/9 °C | 1/7 °C | 2/6 °C | 2/12 °C | 4/16 °C | 6/18 °C |
| Dal 1354 m | -4/2 °C | -1/9 °C | 4/8 °C | 5/7 °C | 6/14 °C | 6/18 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1090 m | Dal 987 m |
|---|---|---|
za | -2/8 °C | 1/8 °C |
zo | -2/12 °C | 2/12 °C |
ma | 4/11 °C | 6/11 °C |
di | 5/9 °C | 6/9 °C |
wo | 5/15 °C | 8/15 °C |
do | 7/17 °C | 8/17 °C |
vr | 9/19 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1090 m | -2/8 °C | -2/12 °C | 4/11 °C | 5/9 °C | 5/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C |
| Dal 987 m | 1/8 °C | 2/12 °C | 6/11 °C | 6/9 °C | 8/15 °C | 8/17 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1166 m | Dal 1156 m |
|---|---|---|
za | -2/8 °C | -2/8 °C |
zo | -2/13 °C | -2/13 °C |
ma | 4/11 °C | 4/11 °C |
di | 5/10 °C | 5/10 °C |
wo | 5/16 °C | 5/16 °C |
do | 7/20 °C | 7/20 °C |
vr | 9/22 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1166 m | -2/8 °C | -2/13 °C | 4/11 °C | 5/10 °C | 5/16 °C | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Dal 1156 m | -2/8 °C | -2/13 °C | 4/11 °C | 5/10 °C | 5/16 °C | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1348 m | Dal 1304 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -4/2 °C |
zo | -3/11 °C | -2/12 °C |
ma | 1/9 °C | 2/10 °C |
di | 3/7 °C | 4/8 °C |
wo | 3/14 °C | 4/15 °C |
do | 5/18 °C | 6/19 °C |
vr | 7/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1348 m | -5/2 °C | -3/11 °C | 1/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Dal 1304 m | -4/2 °C | -2/12 °C | 2/10 °C | 4/8 °C | 4/15 °C | 6/19 °C | 8/21 °C |
1-13 van 13 skigebieden





