Skiweer Ilgaz Dağları

Weersverwachting in de Ilgaz Dağları voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de Ilgaz Dağları voor 7 dagen


Weer Ilgaz Dağları

Weer in de Ilgaz Dağları voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Ilgaz Dağları voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Ilgaz Dağları

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2010 m Dal 1750 m
do
helder
3/9 °C 3/17 °C
vr
helder
2/8 °C 2/12 °C
za
zonnig
1/12 °C 1/15 °C
zo
helder
5/12 °C 5/15 °C
ma
buien
2/5 °C 2/13 °C
di
zonnig
0/9 °C 0/13 °C
wo
bewolkt
2/4 °C 2/10 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
helder
za
zonnig
zo
helder
ma
buien
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 2010 m 3/9 °C 2/8 °C 1/12 °C 5/12 °C 2/5 °C 0/9 °C 2/4 °C
Dal 1750 m 3/17 °C 2/12 °C 1/15 °C 5/15 °C 2/13 °C 0/13 °C 2/10 °C

Weer in skigebied Berg 2315 m Dal 1840 m
do
buien
-2/5 °C 1/8 °C
vr
helder
-3/4 °C 0/7 °C
za
zonnig
-5/8 °C -2/11 °C
zo
buien
1/8 °C 4/11 °C
ma
sneeuwbuien
-3/1 °C 0/4 °C
di
bewolkt
-4/5 °C -1/8 °C
wo
regen
-2/0 °C 1/3 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
helder
za
zonnig
zo
buien
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
regen
Berg 2315 m -2/5 °C -3/4 °C -5/8 °C 1/8 °C -3/1 °C -4/5 °C -2/0 °C
Dal 1840 m 1/8 °C 0/7 °C -2/11 °C 4/11 °C 0/4 °C -1/8 °C 1/3 °C

Weer in skigebied Berg 1877 m Dal 1500 m
do
buien
0/7 °C 4/11 °C
vr
helder
-1/6 °C 3/10 °C
za
zonnig
-3/10 °C 1/14 °C
zo
buien
3/10 °C 7/14 °C
ma
buien
-1/3 °C 3/7 °C
di
bewolkt
-2/7 °C 2/11 °C
wo
regen
0/2 °C 4/6 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
helder
za
zonnig
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
regen
Berg 1877 m 0/7 °C -1/6 °C -3/10 °C 3/10 °C -1/3 °C -2/7 °C 0/2 °C
Dal 1500 m 4/11 °C 3/10 °C 1/14 °C 7/14 °C 3/7 °C 2/11 °C 4/6 °C
1-3 van 3 skigebieden