Skiweer Iti
Weersverwachting in Iti voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Iti voor 7 dagen
Weer Iti
Weer in Iti voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Iti voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Iti
- Iti – Gaan naar
Regio:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2250 m | Dal 1581 m |
|---|---|---|
za | 6/13 °C | 8/16 °C |
zo | 2/11 °C | 4/14 °C |
ma | 4/10 °C | 6/13 °C |
di | 5/11 °C | 7/14 °C |
wo | 4/11 °C | 6/14 °C |
do | 6/12 °C | 8/15 °C |
vr | 6/10 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2250 m | 6/13 °C | 2/11 °C | 4/10 °C | 5/11 °C | 4/11 °C | 6/12 °C | 6/10 °C |
| Dal 1581 m | 8/16 °C | 4/14 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 6/14 °C | 8/15 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2250 m | Dal 1750 m |
|---|---|---|
za | 2/10 °C | 6/14 °C |
zo | -2/8 °C | 2/12 °C |
ma | 0/7 °C | 4/11 °C |
di | 1/8 °C | 5/12 °C |
wo | 0/8 °C | 4/12 °C |
do | 2/9 °C | 6/13 °C |
vr | 2/7 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2250 m | 2/10 °C | -2/8 °C | 0/7 °C | 1/8 °C | 0/8 °C | 2/9 °C | 2/7 °C |
| Dal 1750 m | 6/14 °C | 2/12 °C | 4/11 °C | 5/12 °C | 4/12 °C | 6/13 °C | 6/11 °C |
1-2 van 2 skigebieden


