Skiweer Japanse Alpen

Weersverwachting in de Japanse Alpen voor 127 Skigebieden - Weer in de bergen in de Japanse Alpen voor 7 dagen


Weer Japanse Alpen

Weer in de Japanse Alpen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Japanse Alpen voor 127 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Japanse Alpen

51-127 van 127 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1781 m Dal 1460 m
do
zonnig
2/17 °C 4/19 °C
vr
zonnig
2/18 °C 4/20 °C
za
zonnig
2/20 °C 4/22 °C
zo
zonnig
3/21 °C 5/23 °C
ma
helder
5/23 °C 7/25 °C
di
zonnig
5/24 °C 7/26 °C
wo
bewolkt
7/18 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 1781 m 2/17 °C 2/18 °C 2/20 °C 3/21 °C 5/23 °C 5/24 °C 7/18 °C
Dal 1460 m 4/19 °C 4/20 °C 4/22 °C 5/23 °C 7/25 °C 7/26 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 1155 m Dal 940 m
do
helder
6/15 °C 8/16 °C
vr
zonnig
5/16 °C 7/17 °C
za
zonnig
7/18 °C 9/19 °C
zo
zonnig
8/18 °C 10/19 °C
ma
helder
9/21 °C 11/22 °C
di
zonnig
11/20 °C 13/21 °C
wo
helder
10/19 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1155 m 6/15 °C 5/16 °C 7/18 °C 8/18 °C 9/21 °C 11/20 °C 10/19 °C
Dal 940 m 8/16 °C 7/17 °C 9/19 °C 10/19 °C 11/22 °C 13/21 °C 12/20 °C

Weer in skigebied Berg 1780 m Dal 1050 m
do
zonnig
3/17 °C 7/21 °C
vr
zonnig
3/18 °C 7/22 °C
za
zonnig
3/20 °C 7/24 °C
zo
zonnig
4/21 °C 8/25 °C
ma
helder
6/23 °C 10/27 °C
di
zonnig
6/24 °C 10/28 °C
wo
bewolkt
8/18 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 1780 m 3/17 °C 3/18 °C 3/20 °C 4/21 °C 6/23 °C 6/24 °C 8/18 °C
Dal 1050 m 7/21 °C 7/22 °C 7/24 °C 8/25 °C 10/27 °C 10/28 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 1550 m Dal 1200 m
do
helder
4/12 °C 6/14 °C
vr
zonnig
3/13 °C 5/15 °C
za
zonnig
5/15 °C 7/17 °C
zo
zonnig
6/15 °C 8/17 °C
ma
helder
7/18 °C 9/20 °C
di
zonnig
9/17 °C 11/19 °C
wo
helder
8/16 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1550 m 4/12 °C 3/13 °C 5/15 °C 6/15 °C 7/18 °C 9/17 °C 8/16 °C
Dal 1200 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 1618 m Dal 1256 m
do
helder
5/12 °C 6/14 °C
vr
zonnig
3/13 °C 5/15 °C
za
zonnig
7/15 °C 7/17 °C
zo
zonnig
8/17 °C 8/17 °C
ma
helder
9/19 °C 9/20 °C
di
zonnig
11/19 °C 11/19 °C
wo
helder
8/16 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1618 m 5/12 °C 3/13 °C 7/15 °C 8/17 °C 9/19 °C 11/19 °C 8/16 °C
Dal 1256 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 1545 m Dal 1390 m
do
helder
5/12 °C 6/13 °C
vr
zonnig
3/13 °C 4/14 °C
za
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
zo
zonnig
10/17 °C 11/18 °C
ma
helder
11/19 °C 12/20 °C
di
helder
12/19 °C 13/20 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1545 m 5/12 °C 3/13 °C 8/15 °C 10/17 °C 11/19 °C 12/19 °C 8/16 °C
Dal 1390 m 6/13 °C 4/14 °C 9/16 °C 11/18 °C 12/20 °C 13/20 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 1040 m Dal 890 m
do
helder
8/20 °C 9/21 °C
vr
zonnig
8/20 °C 9/21 °C
za
zonnig
8/20 °C 9/21 °C
zo
zonnig
9/23 °C 10/24 °C
ma
zonnig
10/23 °C 11/24 °C
di
zonnig
10/24 °C 11/25 °C
wo
bewolkt
11/16 °C 12/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 1040 m 8/20 °C 8/20 °C 8/20 °C 9/23 °C 10/23 °C 10/24 °C 11/16 °C
Dal 890 m 9/21 °C 9/21 °C 9/21 °C 10/24 °C 11/24 °C 11/25 °C 12/17 °C

Weer in skigebied Berg 1774 m Dal 1500 m
do
helder
4/10 °C 6/12 °C
vr
zonnig
2/11 °C 4/13 °C
za
zonnig
7/13 °C 9/15 °C
zo
zonnig
9/15 °C 11/17 °C
ma
helder
10/17 °C 12/19 °C
di
helder
11/17 °C 13/19 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1774 m 4/10 °C 2/11 °C 7/13 °C 9/15 °C 10/17 °C 11/17 °C 7/14 °C
Dal 1500 m 6/12 °C 4/13 °C 9/15 °C 11/17 °C 12/19 °C 13/19 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 1202 m Dal 853 m
do
helder
6/14 °C 8/17 °C
vr
zonnig
5/15 °C 7/18 °C
za
zonnig
7/17 °C 9/20 °C
zo
zonnig
8/17 °C 10/20 °C
ma
helder
9/20 °C 11/23 °C
di
zonnig
11/19 °C 13/22 °C
wo
helder
10/18 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1202 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C
Dal 853 m 8/17 °C 7/18 °C 9/20 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/22 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 1620 m Dal 1400 m
do
helder
5/12 °C 6/13 °C
vr
zonnig
3/13 °C 4/14 °C
za
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
zo
zonnig
10/17 °C 11/18 °C
ma
helder
11/19 °C 12/20 °C
di
helder
12/19 °C 13/20 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1620 m 5/12 °C 3/13 °C 8/15 °C 10/17 °C 11/19 °C 12/19 °C 8/16 °C
Dal 1400 m 6/13 °C 4/14 °C 9/16 °C 11/18 °C 12/20 °C 13/20 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 1560 m Dal 1391 m
do
helder
5/12 °C 6/13 °C
vr
zonnig
3/13 °C 4/14 °C
za
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
zo
zonnig
10/17 °C 11/18 °C
ma
helder
11/19 °C 12/20 °C
di
helder
12/19 °C 13/20 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1560 m 5/12 °C 3/13 °C 8/15 °C 10/17 °C 11/19 °C 12/19 °C 8/16 °C
Dal 1391 m 6/13 °C 4/14 °C 9/16 °C 11/18 °C 12/20 °C 13/20 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 1201 m Dal 927 m
do
helder
6/14 °C 8/16 °C
vr
zonnig
5/15 °C 7/17 °C
za
zonnig
7/17 °C 9/19 °C
zo
zonnig
8/17 °C 10/19 °C
ma
helder
9/20 °C 11/22 °C
di
zonnig
11/19 °C 13/21 °C
wo
helder
10/18 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1201 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C
Dal 927 m 8/16 °C 7/17 °C 9/19 °C 10/19 °C 11/22 °C 13/21 °C 12/20 °C

Weer in skigebied Berg 1575 m Dal 1505 m
do
helder
5/12 °C 6/12 °C
vr
zonnig
3/13 °C 4/13 °C
za
zonnig
8/15 °C 9/15 °C
zo
zonnig
10/17 °C 11/17 °C
ma
helder
11/19 °C 12/19 °C
di
helder
12/19 °C 13/19 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1575 m 5/12 °C 3/13 °C 8/15 °C 10/17 °C 11/19 °C 12/19 °C 8/16 °C
Dal 1505 m 6/12 °C 4/13 °C 9/15 °C 11/17 °C 12/19 °C 13/19 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 865 m Dal 479 m
do
helder
6/14 °C 10/20 °C
vr
zonnig
5/15 °C 9/21 °C
za
zonnig
7/17 °C 11/23 °C
zo
zonnig
8/17 °C 12/23 °C
ma
helder
9/20 °C 13/26 °C
di
zonnig
11/19 °C 15/25 °C
wo
helder
10/18 °C 14/24 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 865 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C
Dal 479 m 10/20 °C 9/21 °C 11/23 °C 12/23 °C 13/26 °C 15/25 °C 14/24 °C

Weer in skigebied Berg 1770 m Dal 1664 m
do
helder
4/10 °C 5/11 °C
vr
zonnig
2/11 °C 3/12 °C
za
zonnig
7/13 °C 8/14 °C
zo
zonnig
9/15 °C 10/16 °C
ma
helder
10/17 °C 11/18 °C
di
helder
11/17 °C 12/18 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1770 m 4/10 °C 2/11 °C 7/13 °C 9/15 °C 10/17 °C 11/17 °C 7/14 °C
Dal 1664 m 5/11 °C 3/12 °C 8/14 °C 10/16 °C 11/18 °C 12/18 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 1166 m Dal 896 m
do
helder
6/14 °C 8/17 °C
vr
zonnig
5/15 °C 7/18 °C
za
zonnig
7/17 °C 9/20 °C
zo
zonnig
8/17 °C 10/20 °C
ma
helder
9/20 °C 11/23 °C
di
zonnig
11/19 °C 13/22 °C
wo
helder
10/18 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1166 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C
Dal 896 m 8/17 °C 7/18 °C 9/20 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/22 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 1950 m Dal 1680 m
do
helder
3/9 °C 5/11 °C
vr
zonnig
1/10 °C 3/12 °C
za
zonnig
6/12 °C 8/14 °C
zo
zonnig
8/14 °C 10/16 °C
ma
helder
9/16 °C 11/18 °C
di
helder
10/16 °C 12/18 °C
wo
bewolkt
6/13 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1950 m 3/9 °C 1/10 °C 6/12 °C 8/14 °C 9/16 °C 10/16 °C 6/13 °C
Dal 1680 m 5/11 °C 3/12 °C 8/14 °C 10/16 °C 11/18 °C 12/18 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 1780 m Dal 1400 m
do
helder
4/10 °C 6/13 °C
vr
zonnig
2/11 °C 4/14 °C
za
zonnig
7/13 °C 9/16 °C
zo
zonnig
9/15 °C 11/18 °C
ma
helder
10/17 °C 12/20 °C
di
helder
11/17 °C 13/20 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1780 m 4/10 °C 2/11 °C 7/13 °C 9/15 °C 10/17 °C 11/17 °C 7/14 °C
Dal 1400 m 6/13 °C 4/14 °C 9/16 °C 11/18 °C 12/20 °C 13/20 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 900 m Dal 650 m
do
helder
8/17 °C 9/18 °C
vr
zonnig
7/18 °C 8/19 °C
za
zonnig
9/20 °C 10/21 °C
zo
zonnig
10/20 °C 11/21 °C
ma
helder
11/23 °C 12/24 °C
di
zonnig
13/22 °C 14/23 °C
wo
helder
12/21 °C 13/22 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 900 m 8/17 °C 7/18 °C 9/20 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/22 °C 12/21 °C
Dal 650 m 9/18 °C 8/19 °C 10/21 °C 11/21 °C 12/24 °C 14/23 °C 13/22 °C

Weer in skigebied Berg 2060 m Dal 1904 m
do
helder
3/8 °C 4/9 °C
vr
zonnig
1/9 °C 2/10 °C
za
zonnig
6/11 °C 7/12 °C
zo
zonnig
8/13 °C 9/14 °C
ma
helder
9/15 °C 10/16 °C
di
helder
10/15 °C 11/16 °C
wo
bewolkt
6/12 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2060 m 3/8 °C 1/9 °C 6/11 °C 8/13 °C 9/15 °C 10/15 °C 6/12 °C
Dal 1904 m 4/9 °C 2/10 °C 7/12 °C 9/14 °C 10/16 °C 11/16 °C 7/13 °C

Weer in skigebied Berg 1570 m Dal 1330 m
do
helder
3/9 °C 6/13 °C
vr
zonnig
1/10 °C 5/14 °C
za
zonnig
6/12 °C 7/16 °C
zo
zonnig
8/14 °C 8/16 °C
ma
helder
9/16 °C 9/19 °C
di
zonnig
10/16 °C 11/18 °C
wo
helder
6/13 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1570 m 3/9 °C 1/10 °C 6/12 °C 8/14 °C 9/16 °C 10/16 °C 6/13 °C
Dal 1330 m 6/13 °C 5/14 °C 7/16 °C 8/16 °C 9/19 °C 11/18 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 1709 m Dal 1604 m
do
helder
5/11 °C 5/12 °C
vr
zonnig
3/12 °C 3/13 °C
za
zonnig
8/14 °C 8/15 °C
zo
zonnig
10/16 °C 10/17 °C
ma
helder
11/18 °C 11/19 °C
di
helder
12/18 °C 12/19 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1709 m 5/11 °C 3/12 °C 8/14 °C 10/16 °C 11/18 °C 12/18 °C 8/15 °C
Dal 1604 m 5/12 °C 3/13 °C 8/15 °C 10/17 °C 11/19 °C 12/19 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 933 m Dal 630 m
do
helder
8/16 °C 9/19 °C
vr
zonnig
7/17 °C 8/20 °C
za
zonnig
9/19 °C 10/22 °C
zo
zonnig
10/19 °C 11/22 °C
ma
helder
11/22 °C 12/25 °C
di
zonnig
13/21 °C 14/24 °C
wo
helder
12/20 °C 13/23 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 933 m 8/16 °C 7/17 °C 9/19 °C 10/19 °C 11/22 °C 13/21 °C 12/20 °C
Dal 630 m 9/19 °C 8/20 °C 10/22 °C 11/22 °C 12/25 °C 14/24 °C 13/23 °C

Weer in skigebied Berg 1672 m Dal 1350 m
do
helder
4/10 °C 6/14 °C
vr
zonnig
2/11 °C 4/15 °C
za
zonnig
7/13 °C 9/17 °C
zo
zonnig
9/15 °C 11/19 °C
ma
helder
10/17 °C 12/21 °C
di
helder
11/17 °C 13/21 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1672 m 4/10 °C 2/11 °C 7/13 °C 9/15 °C 10/17 °C 11/17 °C 7/14 °C
Dal 1350 m 6/14 °C 4/15 °C 9/17 °C 11/19 °C 12/21 °C 13/21 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 1050 m Dal 780 m
do
helder
7/15 °C 7/22 °C
vr
zonnig
6/16 °C 10/21 °C
za
zonnig
8/18 °C 8/24 °C
zo
zonnig
9/18 °C 10/27 °C
ma
helder
10/21 °C 11/26 °C
di
helder
12/20 °C 13/30 °C
wo
bewolkt
11/19 °C 13/20 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1050 m 7/15 °C 6/16 °C 8/18 °C 9/18 °C 10/21 °C 12/20 °C 11/19 °C
Dal 780 m 7/22 °C 10/21 °C 8/24 °C 10/27 °C 11/26 °C 13/30 °C 13/20 °C

Weer in skigebied Berg 1905 m Dal 1673 m
do
helder
4/9 °C 5/11 °C
vr
zonnig
2/10 °C 3/12 °C
za
zonnig
7/12 °C 8/14 °C
zo
zonnig
9/14 °C 10/16 °C
ma
helder
10/16 °C 11/18 °C
di
helder
11/16 °C 12/18 °C
wo
bewolkt
7/13 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1905 m 4/9 °C 2/10 °C 7/12 °C 9/14 °C 10/16 °C 11/16 °C 7/13 °C
Dal 1673 m 5/11 °C 3/12 °C 8/14 °C 10/16 °C 11/18 °C 12/18 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 1150 m Dal 850 m
do
buien
8/18 °C 9/20 °C
vr
zonnig
8/16 °C 9/18 °C
za
zonnig
7/18 °C 8/20 °C
zo
zonnig
9/19 °C 10/21 °C
ma
zonnig
11/20 °C 12/22 °C
di
zonnig
10/20 °C 11/22 °C
wo
buien
12/13 °C 13/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 1150 m 8/18 °C 8/16 °C 7/18 °C 9/19 °C 11/20 °C 10/20 °C 12/13 °C
Dal 850 m 9/20 °C 9/18 °C 8/20 °C 10/21 °C 12/22 °C 11/22 °C 13/15 °C

Weer in skigebied Berg 1220 m Dal 820 m
do
helder
6/14 °C 7/21 °C
vr
zonnig
5/15 °C 10/20 °C
za
zonnig
7/17 °C 8/23 °C
zo
zonnig
8/17 °C 10/26 °C
ma
helder
9/20 °C 11/25 °C
di
helder
11/19 °C 13/29 °C
wo
bewolkt
10/18 °C 13/19 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1220 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C
Dal 820 m 7/21 °C 10/20 °C 8/23 °C 10/26 °C 11/25 °C 13/29 °C 13/19 °C

Weer in skigebied Berg 2240 m Dal 1763 m
do
helder
2/7 °C 4/10 °C
vr
zonnig
0/8 °C 2/11 °C
za
zonnig
5/10 °C 7/13 °C
zo
zonnig
7/12 °C 9/15 °C
ma
helder
8/14 °C 10/17 °C
di
helder
9/14 °C 11/17 °C
wo
bewolkt
5/11 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2240 m 2/7 °C 0/8 °C 5/10 °C 7/12 °C 8/14 °C 9/14 °C 5/11 °C
Dal 1763 m 4/10 °C 2/11 °C 7/13 °C 9/15 °C 10/17 °C 11/17 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 1060 m Dal 882 m
do
buien
8/18 °C 9/20 °C
vr
zonnig
8/16 °C 9/18 °C
za
zonnig
7/18 °C 8/20 °C
zo
zonnig
9/19 °C 10/21 °C
ma
zonnig
11/20 °C 12/22 °C
di
zonnig
10/20 °C 11/22 °C
wo
buien
12/13 °C 13/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 1060 m 8/18 °C 8/16 °C 7/18 °C 9/19 °C 11/20 °C 10/20 °C 12/13 °C
Dal 882 m 9/20 °C 9/18 °C 8/20 °C 10/21 °C 12/22 °C 11/22 °C 13/15 °C

Weer in skigebied Berg 2091 m Dal 1880 m
do
helder
3/8 °C 4/10 °C
vr
zonnig
1/9 °C 2/11 °C
za
zonnig
6/11 °C 7/13 °C
zo
zonnig
8/13 °C 9/15 °C
ma
helder
9/15 °C 10/17 °C
di
helder
10/15 °C 11/17 °C
wo
bewolkt
6/12 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2091 m 3/8 °C 1/9 °C 6/11 °C 8/13 °C 9/15 °C 10/15 °C 6/12 °C
Dal 1880 m 4/10 °C 2/11 °C 7/13 °C 9/15 °C 10/17 °C 11/17 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 1594 m Dal 1344 m
do
helder
5/12 °C 6/13 °C
vr
zonnig
3/13 °C 5/14 °C
za
zonnig
7/15 °C 7/16 °C
zo
zonnig
8/16 °C 8/16 °C
ma
helder
9/19 °C 9/19 °C
di
zonnig
11/18 °C 11/18 °C
wo
helder
8/16 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1594 m 5/12 °C 3/13 °C 7/15 °C 8/16 °C 9/19 °C 11/18 °C 8/16 °C
Dal 1344 m 6/13 °C 5/14 °C 7/16 °C 8/16 °C 9/19 °C 11/18 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 1784 m Dal 1314 m
do
helder
3/11 °C 6/13 °C
vr
zonnig
2/12 °C 5/14 °C
za
zonnig
4/14 °C 7/16 °C
zo
zonnig
5/14 °C 8/16 °C
ma
helder
6/17 °C 9/19 °C
di
zonnig
8/16 °C 11/18 °C
wo
helder
7/15 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1784 m 3/11 °C 2/12 °C 4/14 °C 5/14 °C 6/17 °C 8/16 °C 7/15 °C
Dal 1314 m 6/13 °C 5/14 °C 7/16 °C 8/16 °C 9/19 °C 11/18 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 1401 m Dal 1272 m
do
helder
6/13 °C 6/14 °C
vr
zonnig
4/14 °C 5/15 °C
za
zonnig
7/16 °C 7/17 °C
zo
zonnig
8/17 °C 8/17 °C
ma
helder
9/20 °C 9/20 °C
di
helder
11/19 °C 11/19 °C
wo
bewolkt
9/17 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1401 m 6/13 °C 4/14 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 9/17 °C
Dal 1272 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 1450 m Dal 1300 m
do
buien
7/17 °C 7/17 °C
vr
zonnig
7/15 °C 7/15 °C
za
zonnig
6/17 °C 6/17 °C
zo
zonnig
8/18 °C 8/18 °C
ma
zonnig
10/19 °C 10/19 °C
di
zonnig
9/19 °C 9/19 °C
wo
buien
11/12 °C 11/12 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 1450 m 7/17 °C 7/15 °C 6/17 °C 8/18 °C 10/19 °C 9/19 °C 11/12 °C
Dal 1300 m 7/17 °C 7/15 °C 6/17 °C 8/18 °C 10/19 °C 9/19 °C 11/12 °C

Weer in skigebied Berg 1400 m Dal 1200 m
do
helder
5/13 °C 6/14 °C
vr
zonnig
4/14 °C 5/15 °C
za
zonnig
6/16 °C 7/17 °C
zo
zonnig
7/16 °C 8/17 °C
ma
helder
8/19 °C 9/20 °C
di
zonnig
10/18 °C 11/19 °C
wo
helder
9/17 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1400 m 5/13 °C 4/14 °C 6/16 °C 7/16 °C 8/19 °C 10/18 °C 9/17 °C
Dal 1200 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 1230 m Dal 742 m
do
helder
7/20 °C 10/22 °C
vr
zonnig
7/20 °C 10/22 °C
za
zonnig
7/20 °C 10/22 °C
zo
zonnig
8/23 °C 11/25 °C
ma
zonnig
9/23 °C 12/25 °C
di
zonnig
9/24 °C 12/26 °C
wo
bewolkt
10/16 °C 13/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 1230 m 7/20 °C 7/20 °C 7/20 °C 8/23 °C 9/23 °C 9/24 °C 10/16 °C
Dal 742 m 10/22 °C 10/22 °C 10/22 °C 11/25 °C 12/25 °C 12/26 °C 13/18 °C

Weer in skigebied Berg 720 m Dal 420 m
do
helder
9/18 °C 10/20 °C
vr
zonnig
8/19 °C 9/21 °C
za
zonnig
10/21 °C 11/23 °C
zo
zonnig
11/21 °C 12/23 °C
ma
helder
12/24 °C 13/26 °C
di
zonnig
14/23 °C 15/25 °C
wo
helder
13/22 °C 14/24 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 720 m 9/18 °C 8/19 °C 10/21 °C 11/21 °C 12/24 °C 14/23 °C 13/22 °C
Dal 420 m 10/20 °C 9/21 °C 11/23 °C 12/23 °C 13/26 °C 15/25 °C 14/24 °C

Weer in skigebied Berg 865 m Dal 621 m
do
helder
8/17 °C 9/19 °C
vr
zonnig
7/18 °C 8/20 °C
za
zonnig
9/20 °C 10/22 °C
zo
zonnig
10/20 °C 11/22 °C
ma
helder
11/23 °C 12/25 °C
di
zonnig
13/22 °C 14/24 °C
wo
helder
12/21 °C 13/23 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 865 m 8/17 °C 7/18 °C 9/20 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/22 °C 12/21 °C
Dal 621 m 9/19 °C 8/20 °C 10/22 °C 11/22 °C 12/25 °C 14/24 °C 13/23 °C

Weer in skigebied Berg 1100 m Dal 900 m
do
zonnig
7/20 °C 8/22 °C
vr
zonnig
7/21 °C 8/23 °C
za
zonnig
7/23 °C 8/25 °C
zo
zonnig
8/24 °C 9/26 °C
ma
helder
10/26 °C 11/28 °C
di
zonnig
10/27 °C 11/29 °C
wo
bewolkt
12/21 °C 13/23 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 1100 m 7/20 °C 7/21 °C 7/23 °C 8/24 °C 10/26 °C 10/27 °C 12/21 °C
Dal 900 m 8/22 °C 8/23 °C 8/25 °C 9/26 °C 11/28 °C 11/29 °C 13/23 °C

Weer in skigebied Berg 1360 m Dal 1225 m
do
buien
7/17 °C 8/18 °C
vr
zonnig
7/15 °C 8/16 °C
za
zonnig
6/17 °C 7/18 °C
zo
zonnig
8/18 °C 9/19 °C
ma
zonnig
10/19 °C 11/20 °C
di
zonnig
9/19 °C 10/20 °C
wo
buien
11/12 °C 12/13 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 1360 m 7/17 °C 7/15 °C 6/17 °C 8/18 °C 10/19 °C 9/19 °C 11/12 °C
Dal 1225 m 8/18 °C 8/16 °C 7/18 °C 9/19 °C 11/20 °C 10/20 °C 12/13 °C

Weer in skigebied Berg 1350 m Dal 1160 m
do
buien
5/15 °C 8/18 °C
vr
zonnig
5/13 °C 8/16 °C
za
zonnig
4/15 °C 7/18 °C
zo
zonnig
6/16 °C 9/19 °C
ma
zonnig
8/17 °C 11/20 °C
di
zonnig
7/17 °C 10/20 °C
wo
buien
9/10 °C 12/13 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 1350 m 5/15 °C 5/13 °C 4/15 °C 6/16 °C 8/17 °C 7/17 °C 9/10 °C
Dal 1160 m 8/18 °C 8/16 °C 7/18 °C 9/19 °C 11/20 °C 10/20 °C 12/13 °C

Weer in skigebied Berg 1821 m Dal 1527 m
do
helder
4/10 °C 6/12 °C
vr
zonnig
2/11 °C 4/13 °C
za
zonnig
7/13 °C 9/15 °C
zo
zonnig
9/15 °C 11/17 °C
ma
helder
10/17 °C 12/19 °C
di
helder
11/17 °C 13/19 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1821 m 4/10 °C 2/11 °C 7/13 °C 9/15 °C 10/17 °C 11/17 °C 7/14 °C
Dal 1527 m 6/12 °C 4/13 °C 9/15 °C 11/17 °C 12/19 °C 13/19 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 825 m Dal 600 m
do
helder
8/17 °C 9/19 °C
vr
zonnig
7/18 °C 8/20 °C
za
zonnig
9/20 °C 10/22 °C
zo
zonnig
10/20 °C 11/22 °C
ma
helder
11/23 °C 12/25 °C
di
zonnig
13/22 °C 14/24 °C
wo
helder
12/21 °C 13/23 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 825 m 8/17 °C 7/18 °C 9/20 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/22 °C 12/21 °C
Dal 600 m 9/19 °C 8/20 °C 10/22 °C 11/22 °C 12/25 °C 14/24 °C 13/23 °C

Weer in skigebied Berg 650 m Dal 335 m
do
helder
9/18 °C 11/20 °C
vr
zonnig
8/19 °C 10/21 °C
za
zonnig
10/21 °C 12/23 °C
zo
zonnig
11/21 °C 13/23 °C
ma
helder
12/24 °C 14/26 °C
di
zonnig
14/23 °C 16/25 °C
wo
helder
13/22 °C 15/24 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 650 m 9/18 °C 8/19 °C 10/21 °C 11/21 °C 12/24 °C 14/23 °C 13/22 °C
Dal 335 m 11/20 °C 10/21 °C 12/23 °C 13/23 °C 14/26 °C 16/25 °C 15/24 °C

Weer in skigebied Berg 1043 m Dal 773 m
do
helder
7/15 °C 7/22 °C
vr
zonnig
6/16 °C 10/21 °C
za
zonnig
8/18 °C 8/24 °C
zo
zonnig
9/18 °C 10/27 °C
ma
helder
10/21 °C 11/26 °C
di
helder
12/20 °C 13/30 °C
wo
bewolkt
11/19 °C 13/20 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1043 m 7/15 °C 6/16 °C 8/18 °C 9/18 °C 10/21 °C 12/20 °C 11/19 °C
Dal 773 m 7/22 °C 10/21 °C 8/24 °C 10/27 °C 11/26 °C 13/30 °C 13/20 °C

Weer in skigebied Berg 875 m Dal 795 m
do
helder
8/22 °C 10/22 °C
vr
zonnig
8/22 °C 10/22 °C
za
zonnig
8/22 °C 10/22 °C
zo
zonnig
9/25 °C 11/25 °C
ma
zonnig
11/25 °C 12/25 °C
di
zonnig
11/26 °C 12/26 °C
wo
bewolkt
13/18 °C 13/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 875 m 8/22 °C 8/22 °C 8/22 °C 9/25 °C 11/25 °C 11/26 °C 13/18 °C
Dal 795 m 10/22 °C 10/22 °C 10/22 °C 11/25 °C 12/25 °C 12/26 °C 13/18 °C

Weer in skigebied Berg 1401 m Dal 1337 m
do
helder
6/13 °C 6/13 °C
vr
zonnig
4/14 °C 5/14 °C
za
zonnig
7/16 °C 7/16 °C
zo
zonnig
8/16 °C 8/16 °C
ma
helder
9/19 °C 9/19 °C
di
zonnig
11/18 °C 11/18 °C
wo
helder
9/17 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1401 m 6/13 °C 4/14 °C 7/16 °C 8/16 °C 9/19 °C 11/18 °C 9/17 °C
Dal 1337 m 6/13 °C 5/14 °C 7/16 °C 8/16 °C 9/19 °C 11/18 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 1566 m Dal 1456 m
do
helder
5/12 °C 6/13 °C
vr
zonnig
3/13 °C 4/14 °C
za
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
zo
zonnig
10/17 °C 11/18 °C
ma
helder
11/19 °C 12/20 °C
di
helder
12/19 °C 13/20 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1566 m 5/12 °C 3/13 °C 8/15 °C 10/17 °C 11/19 °C 12/19 °C 8/16 °C
Dal 1456 m 6/13 °C 4/14 °C 9/16 °C 11/18 °C 12/20 °C 13/20 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 1050 m Dal 900 m
do
buien
8/18 °C 9/20 °C
vr
zonnig
8/16 °C 9/18 °C
za
zonnig
7/18 °C 8/20 °C
zo
zonnig
9/19 °C 10/21 °C
ma
zonnig
11/20 °C 12/22 °C
di
zonnig
10/20 °C 11/22 °C
wo
buien
12/13 °C 13/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 1050 m 8/18 °C 8/16 °C 7/18 °C 9/19 °C 11/20 °C 10/20 °C 12/13 °C
Dal 900 m 9/20 °C 9/18 °C 8/20 °C 10/21 °C 12/22 °C 11/22 °C 13/15 °C

Weer in skigebied Berg 1128 m Dal 931 m
do
helder
7/15 °C 8/16 °C
vr
zonnig
6/16 °C 7/17 °C
za
zonnig
8/18 °C 9/19 °C
zo
zonnig
9/18 °C 10/19 °C
ma
helder
10/21 °C 11/22 °C
di
zonnig
12/20 °C 13/21 °C
wo
helder
11/19 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1128 m 7/15 °C 6/16 °C 8/18 °C 9/18 °C 10/21 °C 12/20 °C 11/19 °C
Dal 931 m 8/16 °C 7/17 °C 9/19 °C 10/19 °C 11/22 °C 13/21 °C 12/20 °C

Weer in skigebied Berg 1114 m Dal 1045 m
do
zonnig
7/20 °C 7/21 °C
vr
zonnig
7/21 °C 7/22 °C
za
zonnig
7/23 °C 7/24 °C
zo
zonnig
8/24 °C 8/25 °C
ma
helder
10/26 °C 10/27 °C
di
zonnig
10/27 °C 10/28 °C
wo
bewolkt
12/21 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 1114 m 7/20 °C 7/21 °C 7/23 °C 8/24 °C 10/26 °C 10/27 °C 12/21 °C
Dal 1045 m 7/21 °C 7/22 °C 7/24 °C 8/25 °C 10/27 °C 10/28 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 1707 m Dal 1594 m
do
helder
4/10 °C 5/12 °C
vr
zonnig
2/11 °C 3/13 °C
za
zonnig
7/13 °C 8/15 °C
zo
zonnig
9/15 °C 10/17 °C
ma
helder
10/17 °C 11/19 °C
di
helder
11/17 °C 12/19 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1707 m 4/10 °C 2/11 °C 7/13 °C 9/15 °C 10/17 °C 11/17 °C 7/14 °C
Dal 1594 m 5/12 °C 3/13 °C 8/15 °C 10/17 °C 11/19 °C 12/19 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 1305 m Dal 1145 m
do
buien
7/17 °C 8/18 °C
vr
zonnig
7/15 °C 8/16 °C
za
zonnig
6/17 °C 7/18 °C
zo
zonnig
8/18 °C 9/19 °C
ma
zonnig
10/19 °C 11/20 °C
di
zonnig
9/19 °C 10/20 °C
wo
buien
11/12 °C 12/13 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 1305 m 7/17 °C 7/15 °C 6/17 °C 8/18 °C 10/19 °C 9/19 °C 11/12 °C
Dal 1145 m 8/18 °C 8/16 °C 7/18 °C 9/19 °C 11/20 °C 10/20 °C 12/13 °C

Weer in skigebied Berg 1120 m Dal 1000 m
do
helder
7/15 °C 7/16 °C
vr
zonnig
6/16 °C 6/17 °C
za
zonnig
8/18 °C 8/19 °C
zo
zonnig
9/18 °C 9/19 °C
ma
helder
10/21 °C 10/22 °C
di
zonnig
12/20 °C 12/21 °C
wo
helder
11/19 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1120 m 7/15 °C 6/16 °C 8/18 °C 9/18 °C 10/21 °C 12/20 °C 11/19 °C
Dal 1000 m 7/16 °C 6/17 °C 8/19 °C 9/19 °C 10/22 °C 12/21 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 896 m Dal 789 m
do
helder
8/17 °C 8/17 °C
vr
zonnig
7/18 °C 7/18 °C
za
zonnig
9/20 °C 9/20 °C
zo
zonnig
10/20 °C 10/20 °C
ma
helder
11/23 °C 11/23 °C
di
zonnig
13/22 °C 13/22 °C
wo
helder
12/21 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 896 m 8/17 °C 7/18 °C 9/20 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/22 °C 12/21 °C
Dal 789 m 8/17 °C 7/18 °C 9/20 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/22 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 1432 m Dal 1314 m
do
helder
4/13 °C 6/14 °C
vr
zonnig
3/14 °C 5/15 °C
za
zonnig
5/16 °C 7/17 °C
zo
zonnig
6/16 °C 8/17 °C
ma
helder
7/19 °C 9/20 °C
di
zonnig
9/18 °C 11/19 °C
wo
helder
8/17 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1432 m 4/13 °C 3/14 °C 5/16 °C 6/16 °C 7/19 °C 9/18 °C 8/17 °C
Dal 1314 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 2670 m Dal 2614 m
do
helder
-2/3 °C -1/4 °C
vr
zonnig
-4/4 °C -3/5 °C
za
zonnig
1/6 °C 2/7 °C
zo
zonnig
3/8 °C 4/9 °C
ma
helder
4/10 °C 5/11 °C
di
helder
5/10 °C 6/11 °C
wo
bewolkt
1/7 °C 2/8 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2670 m -2/3 °C -4/4 °C 1/6 °C 3/8 °C 4/10 °C 5/10 °C 1/7 °C
Dal 2614 m -1/4 °C -3/5 °C 2/7 °C 4/9 °C 5/11 °C 6/11 °C 2/8 °C

Weer in skigebied Berg 1994 m Dal 1646 m
do
helder
3/9 °C 5/11 °C
vr
zonnig
1/10 °C 3/12 °C
za
zonnig
6/12 °C 8/14 °C
zo
zonnig
8/14 °C 10/16 °C
ma
helder
9/16 °C 11/18 °C
di
helder
10/16 °C 12/18 °C
wo
bewolkt
6/13 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1994 m 3/9 °C 1/10 °C 6/12 °C 8/14 °C 9/16 °C 10/16 °C 6/13 °C
Dal 1646 m 5/11 °C 3/12 °C 8/14 °C 10/16 °C 11/18 °C 12/18 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 1610 m Dal 1400 m
do
helder
5/12 °C 6/13 °C
vr
zonnig
3/13 °C 4/14 °C
za
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
zo
zonnig
10/17 °C 11/18 °C
ma
helder
11/19 °C 12/20 °C
di
helder
12/19 °C 13/20 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1610 m 5/12 °C 3/13 °C 8/15 °C 10/17 °C 11/19 °C 12/19 °C 8/16 °C
Dal 1400 m 6/13 °C 4/14 °C 9/16 °C 11/18 °C 12/20 °C 13/20 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 1441 m Dal 1412 m
do
buien
7/17 °C 7/17 °C
vr
zonnig
7/15 °C 7/15 °C
za
zonnig
6/17 °C 6/17 °C
zo
zonnig
8/18 °C 8/18 °C
ma
zonnig
10/19 °C 10/19 °C
di
zonnig
9/19 °C 9/19 °C
wo
buien
11/12 °C 11/12 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 1441 m 7/17 °C 7/15 °C 6/17 °C 8/18 °C 10/19 °C 9/19 °C 11/12 °C
Dal 1412 m 7/17 °C 7/15 °C 6/17 °C 8/18 °C 10/19 °C 9/19 °C 11/12 °C

Weer in skigebied Berg 1158 m Dal 838 m
do
helder
6/15 °C 8/17 °C
vr
zonnig
5/16 °C 7/18 °C
za
zonnig
7/18 °C 9/20 °C
zo
zonnig
8/18 °C 10/20 °C
ma
helder
9/21 °C 11/23 °C
di
zonnig
11/20 °C 13/22 °C
wo
helder
10/19 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1158 m 6/15 °C 5/16 °C 7/18 °C 8/18 °C 9/21 °C 11/20 °C 10/19 °C
Dal 838 m 8/17 °C 7/18 °C 9/20 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/22 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 1904 m Dal 1200 m
do
zonnig
2/16 °C 6/20 °C
vr
zonnig
2/17 °C 6/21 °C
za
zonnig
2/19 °C 6/23 °C
zo
zonnig
3/20 °C 7/24 °C
ma
helder
5/22 °C 9/26 °C
di
zonnig
5/23 °C 9/27 °C
wo
bewolkt
7/17 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 1904 m 2/16 °C 2/17 °C 2/19 °C 3/20 °C 5/22 °C 5/23 °C 7/17 °C
Dal 1200 m 6/20 °C 6/21 °C 6/23 °C 7/24 °C 9/26 °C 9/27 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 1430 m Dal 1200 m
do
helder
5/13 °C 6/14 °C
vr
zonnig
4/14 °C 5/15 °C
za
zonnig
6/16 °C 7/17 °C
zo
zonnig
7/16 °C 8/17 °C
ma
helder
8/19 °C 9/20 °C
di
zonnig
10/18 °C 11/19 °C
wo
helder
9/17 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1430 m 5/13 °C 4/14 °C 6/16 °C 7/16 °C 8/19 °C 10/18 °C 9/17 °C
Dal 1200 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 1030 m Dal 950 m
do
buien
8/19 °C 9/19 °C
vr
zonnig
8/17 °C 9/17 °C
za
zonnig
7/19 °C 8/19 °C
zo
zonnig
9/20 °C 10/20 °C
ma
zonnig
11/21 °C 12/21 °C
di
zonnig
10/21 °C 11/21 °C
wo
buien
12/14 °C 13/14 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
Berg 1030 m 8/19 °C 8/17 °C 7/19 °C 9/20 °C 11/21 °C 10/21 °C 12/14 °C
Dal 950 m 9/19 °C 9/17 °C 8/19 °C 10/20 °C 12/21 °C 11/21 °C 13/14 °C

Weer in skigebied Berg 1100 m Dal 900 m
do
helder
7/15 °C 8/17 °C
vr
zonnig
6/16 °C 7/18 °C
za
zonnig
8/18 °C 9/20 °C
zo
zonnig
9/18 °C 10/20 °C
ma
helder
10/21 °C 11/23 °C
di
zonnig
12/20 °C 13/22 °C
wo
helder
11/19 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1100 m 7/15 °C 6/16 °C 8/18 °C 9/18 °C 10/21 °C 12/20 °C 11/19 °C
Dal 900 m 8/17 °C 7/18 °C 9/20 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/22 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 1650 m Dal 1600 m
do
zonnig
6/19 °C 6/19 °C
vr
zonnig
6/20 °C 6/20 °C
za
zonnig
6/22 °C 6/22 °C
zo
zonnig
7/23 °C 7/23 °C
ma
helder
9/25 °C 9/25 °C
di
zonnig
9/26 °C 9/26 °C
wo
bewolkt
11/20 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 1650 m 6/19 °C 6/20 °C 6/22 °C 7/23 °C 9/25 °C 9/26 °C 11/20 °C
Dal 1600 m 6/19 °C 6/20 °C 6/22 °C 7/23 °C 9/25 °C 9/26 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 1196 m Dal 798 m
do
helder
6/14 °C 8/17 °C
vr
zonnig
5/15 °C 7/18 °C
za
zonnig
7/17 °C 9/20 °C
zo
zonnig
8/17 °C 10/20 °C
ma
helder
9/20 °C 11/23 °C
di
zonnig
11/19 °C 13/22 °C
wo
helder
10/18 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1196 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C
Dal 798 m 8/17 °C 7/18 °C 9/20 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/22 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 1365 m Dal 1281 m
do
helder
5/13 °C 6/14 °C
vr
zonnig
4/14 °C 5/15 °C
za
zonnig
6/16 °C 7/17 °C
zo
zonnig
7/16 °C 8/17 °C
ma
helder
8/19 °C 9/20 °C
di
zonnig
10/18 °C 11/19 °C
wo
helder
9/17 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1365 m 5/13 °C 4/14 °C 6/16 °C 7/16 °C 8/19 °C 10/18 °C 9/17 °C
Dal 1281 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 2098 m Dal 1561 m
do
helder
3/8 °C 5/12 °C
vr
zonnig
1/9 °C 3/13 °C
za
zonnig
6/11 °C 8/15 °C
zo
zonnig
8/13 °C 10/17 °C
ma
helder
9/15 °C 11/19 °C
di
helder
10/15 °C 12/19 °C
wo
bewolkt
6/12 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2098 m 3/8 °C 1/9 °C 6/11 °C 8/13 °C 9/15 °C 10/15 °C 6/12 °C
Dal 1561 m 5/12 °C 3/13 °C 8/15 °C 10/17 °C 11/19 °C 12/19 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 1270 m Dal 1260 m
do
helder
6/14 °C 6/14 °C
vr
zonnig
5/15 °C 5/15 °C
za
zonnig
7/17 °C 7/17 °C
zo
zonnig
8/17 °C 8/17 °C
ma
helder
9/20 °C 9/20 °C
di
zonnig
11/19 °C 11/19 °C
wo
helder
10/18 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1270 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C
Dal 1260 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 451 m Dal 428 m
do
helder
10/20 °C 10/20 °C
vr
zonnig
9/21 °C 9/21 °C
za
zonnig
11/23 °C 11/23 °C
zo
zonnig
12/23 °C 12/23 °C
ma
helder
13/26 °C 13/26 °C
di
zonnig
15/25 °C 15/25 °C
wo
helder
14/24 °C 14/24 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 451 m 10/20 °C 9/21 °C 11/23 °C 12/23 °C 13/26 °C 15/25 °C 14/24 °C
Dal 428 m 10/20 °C 9/21 °C 11/23 °C 12/23 °C 13/26 °C 15/25 °C 14/24 °C

Weer in skigebied Berg 430 m Dal 395 m
do
helder
10/20 °C 10/20 °C
vr
zonnig
9/21 °C 9/21 °C
za
zonnig
11/23 °C 11/23 °C
zo
zonnig
12/23 °C 12/23 °C
ma
helder
13/26 °C 13/26 °C
di
zonnig
15/25 °C 15/25 °C
wo
helder
14/24 °C 14/24 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 430 m 10/20 °C 9/21 °C 11/23 °C 12/23 °C 13/26 °C 15/25 °C 14/24 °C
Dal 395 m 10/20 °C 9/21 °C 11/23 °C 12/23 °C 13/26 °C 15/25 °C 14/24 °C

Weer in skigebied Berg 195 m Dal 180 m
do
helder
13/26 °C 13/26 °C
vr
zonnig
13/26 °C 13/26 °C
za
zonnig
13/26 °C 13/26 °C
zo
zonnig
14/29 °C 14/29 °C
ma
zonnig
15/29 °C 15/29 °C
di
zonnig
15/30 °C 15/30 °C
wo
bewolkt
16/22 °C 16/22 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 195 m 13/26 °C 13/26 °C 13/26 °C 14/29 °C 15/29 °C 15/30 °C 16/22 °C
Dal 180 m 13/26 °C 13/26 °C 13/26 °C 14/29 °C 15/29 °C 15/30 °C 16/22 °C

Weer in skigebied Berg 945 m Dal 580 m
do
helder
7/16 °C 9/19 °C
vr
zonnig
6/17 °C 8/20 °C
za
zonnig
8/19 °C 10/22 °C
zo
zonnig
9/19 °C 11/22 °C
ma
helder
10/22 °C 12/25 °C
di
zonnig
12/21 °C 14/24 °C
wo
helder
11/20 °C 13/23 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 945 m 7/16 °C 6/17 °C 8/19 °C 9/19 °C 10/22 °C 12/21 °C 11/20 °C
Dal 580 m 9/19 °C 8/20 °C 10/22 °C 11/22 °C 12/25 °C 14/24 °C 13/23 °C

Weer in skigebied Berg 1200 m Dal 770 m
do
helder
6/14 °C 8/18 °C
vr
zonnig
5/15 °C 7/19 °C
za
zonnig
7/17 °C 9/21 °C
zo
zonnig
8/17 °C 10/21 °C
ma
helder
9/20 °C 11/24 °C
di
zonnig
11/19 °C 13/23 °C
wo
helder
10/18 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1200 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C
Dal 770 m 8/18 °C 7/19 °C 9/21 °C 10/21 °C 11/24 °C 13/23 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 1181 m Dal 917 m
do
helder
6/14 °C 8/16 °C
vr
zonnig
5/15 °C 7/17 °C
za
zonnig
7/17 °C 9/19 °C
zo
zonnig
8/17 °C 10/19 °C
ma
helder
9/20 °C 11/22 °C
di
zonnig
11/19 °C 13/21 °C
wo
helder
10/18 °C 12/20 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
Berg 1181 m 6/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 8/17 °C 9/20 °C 11/19 °C 10/18 °C
Dal 917 m 8/16 °C 7/17 °C 9/19 °C 10/19 °C 11/22 °C 13/21 °C 12/20 °C
51-127 van 127 skigebieden