Skiweer Kiso-gebergte
Weersverwachting in het Kiso-gebergte voor 96 Skigebieden - Weer in de bergen in het Kiso-gebergte voor 7 dagen
Weer Kiso-gebergte
Weer in het Kiso-gebergte voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Kiso-gebergte voor 96 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kiso-gebergte
- Kiso-gebergte – Gaan naar
Prefecturen:
| Weer in skigebied | Berg 2307 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
zo | 8/12 °C | 8/16 °C |
ma | 9/14 °C | 9/20 °C |
di | 9/14 °C | 12/20 °C |
wo | 6/11 °C | 12/14 °C |
do | 4/9 °C | 11/11 °C |
vr | 4/7 °C | 10/10 °C |
za | 4/7 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2307 m | 8/12 °C | 9/14 °C | 9/14 °C | 6/11 °C | 4/9 °C | 4/7 °C | 4/7 °C |
| Dal 1340 m | 8/16 °C | 9/20 °C | 12/20 °C | 12/14 °C | 11/11 °C | 10/10 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1855 m | Dal 731 m |
|---|---|---|
zo | 10/16 °C | 11/21 °C |
ma | 11/18 °C | 12/25 °C |
di | 11/18 °C | 15/25 °C |
wo | 8/15 °C | 15/19 °C |
do | 6/13 °C | 14/16 °C |
vr | 6/11 °C | 13/15 °C |
za | 6/11 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1855 m | 10/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 6/13 °C | 6/11 °C | 6/11 °C |
| Dal 731 m | 11/21 °C | 12/25 °C | 15/25 °C | 15/19 °C | 14/16 °C | 13/15 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1650 m | Dal 565 m |
|---|---|---|
zo | 7/16 °C | 11/22 °C |
ma | 8/20 °C | 12/26 °C |
di | 11/20 °C | 15/26 °C |
wo | 11/14 °C | 15/20 °C |
do | 10/11 °C | 14/17 °C |
vr | 9/10 °C | 13/16 °C |
za | 8/16 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1650 m | 7/16 °C | 8/20 °C | 11/20 °C | 11/14 °C | 10/11 °C | 9/10 °C | 8/16 °C |
| Dal 565 m | 11/22 °C | 12/26 °C | 15/26 °C | 15/20 °C | 14/17 °C | 13/16 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1289 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
zo | 8/17 °C | 10/21 °C |
ma | 9/21 °C | 11/25 °C |
di | 12/21 °C | 14/25 °C |
wo | 12/15 °C | 14/19 °C |
do | 11/12 °C | 13/16 °C |
vr | 10/11 °C | 12/15 °C |
za | 9/17 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1289 m | 8/17 °C | 9/21 °C | 12/21 °C | 12/15 °C | 11/12 °C | 10/11 °C | 9/17 °C |
| Dal 750 m | 10/21 °C | 11/25 °C | 14/25 °C | 14/19 °C | 13/16 °C | 12/15 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1831 m | Dal 760 m |
|---|---|---|
zo | 10/16 °C | 10/28 °C |
ma | 11/18 °C | 11/28 °C |
di | 11/18 °C | 13/28 °C |
wo | 8/15 °C | 14/20 °C |
do | 6/13 °C | 11/15 °C |
vr | 6/11 °C | 11/15 °C |
za | 6/11 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1831 m | 10/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 6/13 °C | 6/11 °C | 6/11 °C |
| Dal 760 m | 10/28 °C | 11/28 °C | 13/28 °C | 14/20 °C | 11/15 °C | 11/15 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1845 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
zo | 10/16 °C | 11/29 °C |
ma | 11/18 °C | 12/29 °C |
di | 11/18 °C | 14/29 °C |
wo | 8/15 °C | 15/21 °C |
do | 6/13 °C | 12/16 °C |
vr | 6/11 °C | 12/16 °C |
za | 6/11 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1845 m | 10/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 6/13 °C | 6/11 °C | 6/11 °C |
| Dal 620 m | 11/29 °C | 12/29 °C | 14/29 °C | 15/21 °C | 12/16 °C | 12/16 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1704 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
zo | 5/15 °C | 10/20 °C |
ma | 6/19 °C | 11/24 °C |
di | 9/19 °C | 14/24 °C |
wo | 9/13 °C | 14/18 °C |
do | 8/10 °C | 13/15 °C |
vr | 7/9 °C | 12/14 °C |
za | 6/15 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1704 m | 5/15 °C | 6/19 °C | 9/19 °C | 9/13 °C | 8/10 °C | 7/9 °C | 6/15 °C |
| Dal 800 m | 10/20 °C | 11/24 °C | 14/24 °C | 14/18 °C | 13/15 °C | 12/14 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1748 m | Dal 1220 m |
|---|---|---|
zo | 5/14 °C | 8/17 °C |
ma | 6/18 °C | 9/21 °C |
di | 9/18 °C | 12/21 °C |
wo | 9/12 °C | 12/15 °C |
do | 8/9 °C | 11/12 °C |
vr | 7/8 °C | 10/11 °C |
za | 6/14 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1748 m | 5/14 °C | 6/18 °C | 9/18 °C | 9/12 °C | 8/9 °C | 7/8 °C | 6/14 °C |
| Dal 1220 m | 8/17 °C | 9/21 °C | 12/21 °C | 12/15 °C | 11/12 °C | 10/11 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1280 m | Dal 329 m |
|---|---|---|
zo | 8/17 °C | 12/31 °C |
ma | 9/21 °C | 13/31 °C |
di | 12/21 °C | 15/31 °C |
wo | 12/15 °C | 16/23 °C |
do | 11/12 °C | 13/18 °C |
vr | 10/11 °C | 13/18 °C |
za | 9/17 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1280 m | 8/17 °C | 9/21 °C | 12/21 °C | 12/15 °C | 11/12 °C | 10/11 °C | 9/17 °C |
| Dal 329 m | 12/31 °C | 13/31 °C | 15/31 °C | 16/23 °C | 13/18 °C | 13/18 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1491 m | Dal 687 m |
|---|---|---|
zo | 11/19 °C | 11/21 °C |
ma | 12/21 °C | 12/25 °C |
di | 13/21 °C | 15/25 °C |
wo | 10/18 °C | 15/19 °C |
do | 8/16 °C | 14/16 °C |
vr | 8/14 °C | 13/15 °C |
za | 8/14 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1491 m | 11/19 °C | 12/21 °C | 13/21 °C | 10/18 °C | 8/16 °C | 8/14 °C | 8/14 °C |
| Dal 687 m | 11/21 °C | 12/25 °C | 15/25 °C | 15/19 °C | 14/16 °C | 13/15 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1340 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
zo | 8/16 °C | 10/20 °C |
ma | 9/20 °C | 11/24 °C |
di | 12/20 °C | 14/24 °C |
wo | 12/14 °C | 14/18 °C |
do | 11/11 °C | 13/15 °C |
vr | 10/10 °C | 12/14 °C |
za | 9/16 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1340 m | 8/16 °C | 9/20 °C | 12/20 °C | 12/14 °C | 11/11 °C | 10/10 °C | 9/16 °C |
| Dal 800 m | 10/20 °C | 11/24 °C | 14/24 °C | 14/18 °C | 13/15 °C | 12/14 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1789 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
zo | 9/16 °C | 9/27 °C |
ma | 10/18 °C | 10/27 °C |
di | 11/18 °C | 12/27 °C |
wo | 8/15 °C | 13/19 °C |
do | 6/13 °C | 10/14 °C |
vr | 6/11 °C | 10/14 °C |
za | 6/11 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1789 m | 9/16 °C | 10/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 6/13 °C | 6/11 °C | 6/11 °C |
| Dal 900 m | 9/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 13/19 °C | 10/14 °C | 10/14 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1644 m | Dal 768 m |
|---|---|---|
zo | 5/15 °C | 10/21 °C |
ma | 6/19 °C | 11/25 °C |
di | 9/19 °C | 14/25 °C |
wo | 9/13 °C | 14/19 °C |
do | 8/10 °C | 13/16 °C |
vr | 7/9 °C | 12/15 °C |
za | 6/15 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1644 m | 5/15 °C | 6/19 °C | 9/19 °C | 9/13 °C | 8/10 °C | 7/9 °C | 6/15 °C |
| Dal 768 m | 10/21 °C | 11/25 °C | 14/25 °C | 14/19 °C | 13/16 °C | 12/15 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2090 m | Dal 1470 m |
|---|---|---|
zo | 9/14 °C | 12/19 °C |
ma | 10/16 °C | 13/21 °C |
di | 10/16 °C | 13/21 °C |
wo | 7/13 °C | 10/18 °C |
do | 5/11 °C | 8/16 °C |
vr | 5/9 °C | 8/14 °C |
za | 5/9 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2090 m | 9/14 °C | 10/16 °C | 10/16 °C | 7/13 °C | 5/11 °C | 5/9 °C | 5/9 °C |
| Dal 1470 m | 12/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/18 °C | 8/16 °C | 8/14 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2240 m | Dal 1680 m |
|---|---|---|
zo | 3/19 °C | 6/22 °C |
ma | 4/22 °C | 7/25 °C |
di | 6/22 °C | 9/25 °C |
wo | 8/11 °C | 11/14 °C |
do | 7/10 °C | 10/13 °C |
vr | 6/11 °C | 9/14 °C |
za | 5/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2240 m | 3/19 °C | 4/22 °C | 6/22 °C | 8/11 °C | 7/10 °C | 6/11 °C | 5/18 °C |
| Dal 1680 m | 6/22 °C | 7/25 °C | 9/25 °C | 11/14 °C | 10/13 °C | 9/14 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1549 m |
|---|---|---|
zo | 9/15 °C | 11/18 °C |
ma | 10/17 °C | 12/20 °C |
di | 10/17 °C | 12/20 °C |
wo | 7/14 °C | 9/17 °C |
do | 5/12 °C | 7/15 °C |
vr | 5/10 °C | 7/13 °C |
za | 5/10 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2000 m | 9/15 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/14 °C | 5/12 °C | 5/10 °C | 5/10 °C |
| Dal 1549 m | 11/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/17 °C | 7/15 °C | 7/13 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1402 m | Dal 872 m |
|---|---|---|
zo | 7/16 °C | 10/20 °C |
ma | 8/20 °C | 11/24 °C |
di | 11/20 °C | 14/24 °C |
wo | 11/14 °C | 14/18 °C |
do | 10/11 °C | 13/15 °C |
vr | 9/10 °C | 12/14 °C |
za | 8/16 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1402 m | 7/16 °C | 8/20 °C | 11/20 °C | 11/14 °C | 10/11 °C | 9/10 °C | 8/16 °C |
| Dal 872 m | 10/20 °C | 11/24 °C | 14/24 °C | 14/18 °C | 13/15 °C | 12/14 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1413 m | Dal 761 m |
|---|---|---|
zo | 10/19 °C | 10/21 °C |
ma | 11/21 °C | 11/25 °C |
di | 13/21 °C | 14/25 °C |
wo | 10/18 °C | 14/19 °C |
do | 8/16 °C | 13/16 °C |
vr | 8/14 °C | 12/15 °C |
za | 8/14 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1413 m | 10/19 °C | 11/21 °C | 13/21 °C | 10/18 °C | 8/16 °C | 8/14 °C | 8/14 °C |
| Dal 761 m | 10/21 °C | 11/25 °C | 14/25 °C | 14/19 °C | 13/16 °C | 12/15 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1502 m | Dal 746 m |
|---|---|---|
zo | 10/18 °C | 10/28 °C |
ma | 11/20 °C | 11/28 °C |
di | 13/20 °C | 13/28 °C |
wo | 10/17 °C | 14/20 °C |
do | 8/15 °C | 11/15 °C |
vr | 8/13 °C | 11/15 °C |
za | 8/13 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1502 m | 10/18 °C | 11/20 °C | 13/20 °C | 10/17 °C | 8/15 °C | 8/13 °C | 8/13 °C |
| Dal 746 m | 10/28 °C | 11/28 °C | 13/28 °C | 14/20 °C | 11/15 °C | 11/15 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2120 m | Dal 1557 m |
|---|---|---|
zo | 5/21 °C | 7/23 °C |
ma | 6/24 °C | 8/26 °C |
di | 8/24 °C | 10/26 °C |
wo | 10/13 °C | 12/15 °C |
do | 9/12 °C | 11/14 °C |
vr | 8/13 °C | 10/15 °C |
za | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2120 m | 5/21 °C | 6/24 °C | 8/24 °C | 10/13 °C | 9/12 °C | 8/13 °C | 7/20 °C |
| Dal 1557 m | 7/23 °C | 8/26 °C | 10/26 °C | 12/15 °C | 11/14 °C | 10/15 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 852 m | Dal 388 m |
|---|---|---|
zo | 10/20 °C | 12/23 °C |
ma | 11/24 °C | 13/27 °C |
di | 14/24 °C | 16/27 °C |
wo | 14/18 °C | 16/21 °C |
do | 13/15 °C | 15/18 °C |
vr | 12/14 °C | 14/17 °C |
za | 11/20 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 852 m | 10/20 °C | 11/24 °C | 14/24 °C | 14/18 °C | 13/15 °C | 12/14 °C | 11/20 °C |
| Dal 388 m | 12/23 °C | 13/27 °C | 16/27 °C | 16/21 °C | 15/18 °C | 14/17 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1473 m |
|---|---|---|
zo | 9/15 °C | 12/19 °C |
ma | 10/17 °C | 13/21 °C |
di | 10/17 °C | 13/21 °C |
wo | 7/14 °C | 10/18 °C |
do | 5/12 °C | 8/16 °C |
vr | 5/10 °C | 8/14 °C |
za | 5/10 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2000 m | 9/15 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/14 °C | 5/12 °C | 5/10 °C | 5/10 °C |
| Dal 1473 m | 12/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/18 °C | 8/16 °C | 8/14 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1597 m | Dal 1270 m |
|---|---|---|
zo | 8/17 °C | 8/17 °C |
ma | 9/20 °C | 9/21 °C |
di | 12/20 °C | 12/21 °C |
wo | 9/15 °C | 12/15 °C |
do | 7/12 °C | 11/12 °C |
vr | 7/11 °C | 10/11 °C |
za | 7/13 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1597 m | 8/17 °C | 9/20 °C | 12/20 °C | 9/15 °C | 7/12 °C | 7/11 °C | 7/13 °C |
| Dal 1270 m | 8/17 °C | 9/21 °C | 12/21 °C | 12/15 °C | 11/12 °C | 10/11 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
zo | 10/18 °C | 10/20 °C |
ma | 11/20 °C | 11/24 °C |
di | 13/20 °C | 14/24 °C |
wo | 10/17 °C | 14/18 °C |
do | 8/15 °C | 13/15 °C |
vr | 8/13 °C | 12/14 °C |
za | 8/13 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1500 m | 10/18 °C | 11/20 °C | 13/20 °C | 10/17 °C | 8/15 °C | 8/13 °C | 8/13 °C |
| Dal 900 m | 10/20 °C | 11/24 °C | 14/24 °C | 14/18 °C | 13/15 °C | 12/14 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
zo | 4/20 °C | 8/24 °C |
ma | 5/23 °C | 9/27 °C |
di | 7/23 °C | 11/27 °C |
wo | 9/12 °C | 13/16 °C |
do | 8/11 °C | 12/15 °C |
vr | 7/12 °C | 11/16 °C |
za | 6/19 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2000 m | 4/20 °C | 5/23 °C | 7/23 °C | 9/12 °C | 8/11 °C | 7/12 °C | 6/19 °C |
| Dal 1500 m | 8/24 °C | 9/27 °C | 11/27 °C | 13/16 °C | 12/15 °C | 11/16 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1965 m | Dal 1730 m |
|---|---|---|
zo | 9/15 °C | 11/17 °C |
ma | 10/17 °C | 12/19 °C |
di | 10/17 °C | 12/19 °C |
wo | 7/14 °C | 9/16 °C |
do | 5/12 °C | 7/14 °C |
vr | 5/10 °C | 7/12 °C |
za | 5/10 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1965 m | 9/15 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/14 °C | 5/12 °C | 5/10 °C | 5/10 °C |
| Dal 1730 m | 11/17 °C | 12/19 °C | 12/19 °C | 9/16 °C | 7/14 °C | 7/12 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2130 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
zo | 6/13 °C | 8/17 °C |
ma | 7/17 °C | 9/21 °C |
di | 10/17 °C | 12/21 °C |
wo | 10/11 °C | 12/15 °C |
do | 9/9 °C | 11/12 °C |
vr | 8/8 °C | 10/11 °C |
za | 7/13 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2130 m | 6/13 °C | 7/17 °C | 10/17 °C | 10/11 °C | 9/9 °C | 8/8 °C | 7/13 °C |
| Dal 1400 m | 8/17 °C | 9/21 °C | 12/21 °C | 12/15 °C | 11/12 °C | 10/11 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1970 m | Dal 1540 m |
|---|---|---|
zo | 9/15 °C | 11/18 °C |
ma | 10/17 °C | 12/20 °C |
di | 10/17 °C | 12/20 °C |
wo | 7/14 °C | 9/17 °C |
do | 5/12 °C | 7/15 °C |
vr | 5/10 °C | 7/13 °C |
za | 5/10 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1970 m | 9/15 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/14 °C | 5/12 °C | 5/10 °C | 5/10 °C |
| Dal 1540 m | 11/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/17 °C | 7/15 °C | 7/13 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2307 m | Dal 1705 m |
|---|---|---|
zo | 8/12 °C | 10/17 °C |
ma | 9/14 °C | 11/19 °C |
di | 9/14 °C | 11/19 °C |
wo | 6/11 °C | 8/16 °C |
do | 4/9 °C | 6/14 °C |
vr | 4/7 °C | 6/12 °C |
za | 4/7 °C | 6/12 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2307 m | 8/12 °C | 9/14 °C | 9/14 °C | 6/11 °C | 4/9 °C | 4/7 °C | 4/7 °C |
| Dal 1705 m | 10/17 °C | 11/19 °C | 11/19 °C | 8/16 °C | 6/14 °C | 6/12 °C | 6/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
zo | 8/17 °C | 11/21 °C |
ma | 9/21 °C | 12/25 °C |
di | 12/21 °C | 15/25 °C |
wo | 12/15 °C | 15/19 °C |
do | 11/12 °C | 14/16 °C |
vr | 10/11 °C | 13/15 °C |
za | 9/17 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1200 m | 8/17 °C | 9/21 °C | 12/21 °C | 12/15 °C | 11/12 °C | 10/11 °C | 9/17 °C |
| Dal 740 m | 11/21 °C | 12/25 °C | 15/25 °C | 15/19 °C | 14/16 °C | 13/15 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1741 m | Dal 1336 m |
|---|---|---|
zo | 8/16 °C | 8/16 °C |
ma | 9/19 °C | 9/20 °C |
di | 11/19 °C | 12/20 °C |
wo | 8/14 °C | 12/14 °C |
do | 6/11 °C | 11/11 °C |
vr | 6/10 °C | 10/10 °C |
za | 6/12 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1741 m | 8/16 °C | 9/19 °C | 11/19 °C | 8/14 °C | 6/11 °C | 6/10 °C | 6/12 °C |
| Dal 1336 m | 8/16 °C | 9/20 °C | 12/20 °C | 12/14 °C | 11/11 °C | 10/10 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1550 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
zo | 7/17 °C | 10/20 °C |
ma | 8/21 °C | 11/24 °C |
di | 11/21 °C | 14/24 °C |
wo | 11/15 °C | 14/18 °C |
do | 10/12 °C | 13/15 °C |
vr | 9/11 °C | 12/14 °C |
za | 8/17 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1550 m | 7/17 °C | 8/21 °C | 11/21 °C | 11/15 °C | 10/12 °C | 9/11 °C | 8/17 °C |
| Dal 830 m | 10/20 °C | 11/24 °C | 14/24 °C | 14/18 °C | 13/15 °C | 12/14 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1215 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
zo | 8/17 °C | 11/21 °C |
ma | 9/21 °C | 12/25 °C |
di | 12/21 °C | 15/25 °C |
wo | 12/15 °C | 15/19 °C |
do | 11/12 °C | 14/16 °C |
vr | 10/11 °C | 13/15 °C |
za | 9/17 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1215 m | 8/17 °C | 9/21 °C | 12/21 °C | 12/15 °C | 11/12 °C | 10/11 °C | 9/17 °C |
| Dal 700 m | 11/21 °C | 12/25 °C | 15/25 °C | 15/19 °C | 14/16 °C | 13/15 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1293 m | Dal 810 m |
|---|---|---|
zo | 8/17 °C | 10/20 °C |
ma | 9/21 °C | 11/24 °C |
di | 12/21 °C | 14/24 °C |
wo | 12/15 °C | 14/18 °C |
do | 11/12 °C | 13/15 °C |
vr | 10/11 °C | 12/14 °C |
za | 9/17 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1293 m | 8/17 °C | 9/21 °C | 12/21 °C | 12/15 °C | 11/12 °C | 10/11 °C | 9/17 °C |
| Dal 810 m | 10/20 °C | 11/24 °C | 14/24 °C | 14/18 °C | 13/15 °C | 12/14 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1689 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
zo | 5/21 °C | 9/24 °C |
ma | 6/24 °C | 10/27 °C |
di | 8/24 °C | 12/27 °C |
wo | 10/13 °C | 14/16 °C |
do | 9/12 °C | 13/15 °C |
vr | 8/13 °C | 12/16 °C |
za | 7/20 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1689 m | 5/21 °C | 6/24 °C | 8/24 °C | 10/13 °C | 9/12 °C | 8/13 °C | 7/20 °C |
| Dal 1100 m | 9/24 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 14/16 °C | 13/15 °C | 12/16 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1907 m | Dal 1570 m |
|---|---|---|
zo | 5/21 °C | 7/23 °C |
ma | 6/24 °C | 8/26 °C |
di | 8/24 °C | 10/26 °C |
wo | 10/13 °C | 12/15 °C |
do | 9/12 °C | 11/14 °C |
vr | 8/13 °C | 10/15 °C |
za | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1907 m | 5/21 °C | 6/24 °C | 8/24 °C | 10/13 °C | 9/12 °C | 8/13 °C | 7/20 °C |
| Dal 1570 m | 7/23 °C | 8/26 °C | 10/26 °C | 12/15 °C | 11/14 °C | 10/15 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 1245 m |
|---|---|---|
zo | 8/13 °C | 8/17 °C |
ma | 9/15 °C | 9/21 °C |
di | 9/15 °C | 12/21 °C |
wo | 6/12 °C | 12/15 °C |
do | 4/10 °C | 11/12 °C |
vr | 4/8 °C | 10/11 °C |
za | 4/8 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1600 m | 8/13 °C | 9/15 °C | 9/15 °C | 6/12 °C | 4/10 °C | 4/8 °C | 4/8 °C |
| Dal 1245 m | 8/17 °C | 9/21 °C | 12/21 °C | 12/15 °C | 11/12 °C | 10/11 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1822 m | Dal 1564 m |
|---|---|---|
zo | 10/16 °C | 11/18 °C |
ma | 11/18 °C | 12/20 °C |
di | 11/18 °C | 12/20 °C |
wo | 8/15 °C | 9/17 °C |
do | 6/13 °C | 7/15 °C |
vr | 6/11 °C | 7/13 °C |
za | 6/11 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1822 m | 10/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 6/13 °C | 6/11 °C | 6/11 °C |
| Dal 1564 m | 11/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/17 °C | 7/15 °C | 7/13 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1930 m | Dal 869 m |
|---|---|---|
zo | 9/15 °C | 10/20 °C |
ma | 10/17 °C | 11/24 °C |
di | 10/17 °C | 14/24 °C |
wo | 7/14 °C | 14/18 °C |
do | 5/12 °C | 13/15 °C |
vr | 5/10 °C | 12/14 °C |
za | 5/10 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1930 m | 9/15 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/14 °C | 5/12 °C | 5/10 °C | 5/10 °C |
| Dal 869 m | 10/20 °C | 11/24 °C | 14/24 °C | 14/18 °C | 13/15 °C | 12/14 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1807 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
zo | 10/16 °C | 12/19 °C |
ma | 11/18 °C | 13/21 °C |
di | 11/18 °C | 13/21 °C |
wo | 8/15 °C | 10/18 °C |
do | 6/13 °C | 8/16 °C |
vr | 6/11 °C | 8/14 °C |
za | 6/11 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1807 m | 10/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 6/13 °C | 6/11 °C | 6/11 °C |
| Dal 1350 m | 12/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/18 °C | 8/16 °C | 8/14 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1953 m | Dal 1623 m |
|---|---|---|
zo | 9/14 °C | 11/17 °C |
ma | 10/16 °C | 12/19 °C |
di | 10/16 °C | 12/19 °C |
wo | 7/13 °C | 9/16 °C |
do | 5/11 °C | 7/14 °C |
vr | 5/9 °C | 7/12 °C |
za | 5/9 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1953 m | 9/14 °C | 10/16 °C | 10/16 °C | 7/13 °C | 5/11 °C | 5/9 °C | 5/9 °C |
| Dal 1623 m | 11/17 °C | 12/19 °C | 12/19 °C | 9/16 °C | 7/14 °C | 7/12 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1708 m | Dal 1445 m |
|---|---|---|
zo | 11/17 °C | 12/19 °C |
ma | 12/19 °C | 13/21 °C |
di | 12/19 °C | 13/21 °C |
wo | 9/16 °C | 10/18 °C |
do | 7/14 °C | 8/16 °C |
vr | 7/12 °C | 8/14 °C |
za | 7/12 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1708 m | 11/17 °C | 12/19 °C | 12/19 °C | 9/16 °C | 7/14 °C | 7/12 °C | 7/12 °C |
| Dal 1445 m | 12/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/18 °C | 8/16 °C | 8/14 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1781 m | Dal 1460 m |
|---|---|---|
zo | 4/21 °C | 6/23 °C |
ma | 5/24 °C | 7/26 °C |
di | 7/24 °C | 9/26 °C |
wo | 9/13 °C | 11/15 °C |
do | 8/12 °C | 10/14 °C |
vr | 7/13 °C | 9/15 °C |
za | 6/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1781 m | 4/21 °C | 5/24 °C | 7/24 °C | 9/13 °C | 8/12 °C | 7/13 °C | 6/20 °C |
| Dal 1460 m | 6/23 °C | 7/26 °C | 9/26 °C | 11/15 °C | 10/14 °C | 9/15 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1155 m | Dal 940 m |
|---|---|---|
zo | 8/18 °C | 10/19 °C |
ma | 9/22 °C | 11/23 °C |
di | 12/22 °C | 14/23 °C |
wo | 12/16 °C | 14/17 °C |
do | 11/13 °C | 13/14 °C |
vr | 10/12 °C | 12/13 °C |
za | 9/18 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1155 m | 8/18 °C | 9/22 °C | 12/22 °C | 12/16 °C | 11/13 °C | 10/12 °C | 9/18 °C |
| Dal 940 m | 10/19 °C | 11/23 °C | 14/23 °C | 14/17 °C | 13/14 °C | 12/13 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1780 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
zo | 5/21 °C | 9/25 °C |
ma | 6/24 °C | 10/28 °C |
di | 8/24 °C | 12/28 °C |
wo | 10/13 °C | 14/17 °C |
do | 9/12 °C | 13/16 °C |
vr | 8/13 °C | 12/17 °C |
za | 7/20 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1780 m | 5/21 °C | 6/24 °C | 8/24 °C | 10/13 °C | 9/12 °C | 8/13 °C | 7/20 °C |
| Dal 1050 m | 9/25 °C | 10/28 °C | 12/28 °C | 14/17 °C | 13/16 °C | 12/17 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1618 m | Dal 1256 m |
|---|---|---|
zo | 8/17 °C | 8/17 °C |
ma | 9/20 °C | 9/21 °C |
di | 12/20 °C | 12/21 °C |
wo | 9/15 °C | 12/15 °C |
do | 7/12 °C | 11/12 °C |
vr | 7/11 °C | 10/11 °C |
za | 7/13 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1618 m | 8/17 °C | 9/20 °C | 12/20 °C | 9/15 °C | 7/12 °C | 7/11 °C | 7/13 °C |
| Dal 1256 m | 8/17 °C | 9/21 °C | 12/21 °C | 12/15 °C | 11/12 °C | 10/11 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1545 m | Dal 1390 m |
|---|---|---|
zo | 11/18 °C | 12/19 °C |
ma | 12/20 °C | 13/21 °C |
di | 12/20 °C | 13/21 °C |
wo | 9/17 °C | 10/18 °C |
do | 7/15 °C | 8/16 °C |
vr | 7/13 °C | 8/14 °C |
za | 7/13 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1545 m | 11/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/17 °C | 7/15 °C | 7/13 °C | 7/13 °C |
| Dal 1390 m | 12/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/18 °C | 8/16 °C | 8/14 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1774 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
zo | 10/16 °C | 12/18 °C |
ma | 11/18 °C | 13/20 °C |
di | 11/18 °C | 13/20 °C |
wo | 8/15 °C | 10/17 °C |
do | 6/13 °C | 8/15 °C |
vr | 6/11 °C | 8/13 °C |
za | 6/11 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1774 m | 10/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 6/13 °C | 6/11 °C | 6/11 °C |
| Dal 1500 m | 12/18 °C | 13/20 °C | 13/20 °C | 10/17 °C | 8/15 °C | 8/13 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1560 m | Dal 1391 m |
|---|---|---|
zo | 11/18 °C | 12/19 °C |
ma | 12/20 °C | 13/21 °C |
di | 12/20 °C | 13/21 °C |
wo | 9/17 °C | 10/18 °C |
do | 7/15 °C | 8/16 °C |
vr | 7/13 °C | 8/14 °C |
za | 7/13 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1560 m | 11/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/17 °C | 7/15 °C | 7/13 °C | 7/13 °C |
| Dal 1391 m | 12/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/18 °C | 8/16 °C | 8/14 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1201 m | Dal 927 m |
|---|---|---|
zo | 8/17 °C | 10/19 °C |
ma | 9/21 °C | 11/23 °C |
di | 12/21 °C | 14/23 °C |
wo | 12/15 °C | 14/17 °C |
do | 11/12 °C | 13/14 °C |
vr | 10/11 °C | 12/13 °C |
za | 9/17 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1201 m | 8/17 °C | 9/21 °C | 12/21 °C | 12/15 °C | 11/12 °C | 10/11 °C | 9/17 °C |
| Dal 927 m | 10/19 °C | 11/23 °C | 14/23 °C | 14/17 °C | 13/14 °C | 12/13 °C | 11/19 °C |
1-50 van 96 skigebieden



