Skiweer Köroğlu Dağları
Weersverwachting in de Köroğlu Dağları voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in de Köroğlu Dağları voor 7 dagen
Weer Köroğlu Dağları
Weer in de Köroğlu Dağları voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Köroğlu Dağları voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Köroğlu Dağları
- Köroğlu Dağları – Gaan naar
Regio:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2190 m | Dal 1851 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 4/10 °C |
vr | 0/6 °C | 1/9 °C |
za | -2/10 °C | 1/13 °C |
zo | 4/10 °C | 7/13 °C |
ma | 0/2 °C | 1/2 °C |
di | -1/7 °C | 2/10 °C |
wo | 1/2 °C | 4/5 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2190 m | 1/2 °C | 0/6 °C | -2/10 °C | 4/10 °C | 0/2 °C | -1/7 °C | 1/2 °C |
| Dal 1851 m | 4/10 °C | 1/9 °C | 1/13 °C | 7/13 °C | 1/2 °C | 2/10 °C | 4/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2010 m | Dal 1750 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/17 °C |
vr | 2/8 °C | 2/12 °C |
za | 1/12 °C | 1/15 °C |
zo | 5/12 °C | 5/15 °C |
ma | 2/5 °C | 2/13 °C |
di | 0/9 °C | 0/13 °C |
wo | 2/4 °C | 2/10 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2010 m | 3/9 °C | 2/8 °C | 1/12 °C | 5/12 °C | 2/5 °C | 0/9 °C | 2/4 °C |
| Dal 1750 m | 3/17 °C | 2/12 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 2/13 °C | 0/13 °C | 2/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2195 m | Dal 1898 m |
|---|---|---|
do | -2/5 °C | 0/7 °C |
vr | -3/4 °C | -1/6 °C |
za | -5/8 °C | -3/10 °C |
zo | 1/8 °C | 3/10 °C |
ma | -3/1 °C | -1/3 °C |
di | -4/5 °C | -2/7 °C |
wo | -2/0 °C | 0/2 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2195 m | -2/5 °C | -3/4 °C | -5/8 °C | 1/8 °C | -3/1 °C | -4/5 °C | -2/0 °C |
| Dal 1898 m | 0/7 °C | -1/6 °C | -3/10 °C | 3/10 °C | -1/3 °C | -2/7 °C | 0/2 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2315 m | Dal 1840 m |
|---|---|---|
do | -2/5 °C | 1/8 °C |
vr | -3/4 °C | 0/7 °C |
za | -5/8 °C | -2/11 °C |
zo | 1/8 °C | 4/11 °C |
ma | -3/1 °C | 0/4 °C |
di | -4/5 °C | -1/8 °C |
wo | -2/0 °C | 1/3 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2315 m | -2/5 °C | -3/4 °C | -5/8 °C | 1/8 °C | -3/1 °C | -4/5 °C | -2/0 °C |
| Dal 1840 m | 1/8 °C | 0/7 °C | -2/11 °C | 4/11 °C | 0/4 °C | -1/8 °C | 1/3 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1877 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
do | 0/7 °C | 4/11 °C |
vr | -1/6 °C | 3/10 °C |
za | -3/10 °C | 1/14 °C |
zo | 3/10 °C | 7/14 °C |
ma | -1/3 °C | 3/7 °C |
di | -2/7 °C | 2/11 °C |
wo | 0/2 °C | 4/6 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1877 m | 0/7 °C | -1/6 °C | -3/10 °C | 3/10 °C | -1/3 °C | -2/7 °C | 0/2 °C |
| Dal 1500 m | 4/11 °C | 3/10 °C | 1/14 °C | 7/14 °C | 3/7 °C | 2/11 °C | 4/6 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1735 m | Dal 1485 m |
|---|---|---|
do | 4/11 °C | 5/12 °C |
vr | 1/10 °C | 4/11 °C |
za | 1/14 °C | 2/15 °C |
zo | 7/14 °C | 8/15 °C |
ma | 3/7 °C | 4/8 °C |
di | 2/11 °C | 3/12 °C |
wo | 4/6 °C | 5/7 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1735 m | 4/11 °C | 1/10 °C | 1/14 °C | 7/14 °C | 3/7 °C | 2/11 °C | 4/6 °C |
| Dal 1485 m | 5/12 °C | 4/11 °C | 2/15 °C | 8/15 °C | 4/8 °C | 3/12 °C | 5/7 °C |
1-6 van 6 skigebieden





