Skiweer Lake Geneva Region
Weersverwachting in het Lake Geneva Region voor 22 Skigebieden - Weer in de bergen in het Lake Geneva Region voor 7 dagen
Weer Lake Geneva Region
Weer in het Lake Geneva Region voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Lake Geneva Region voor 22 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Lake Geneva Region
- Lake Geneva Region – Beperken tot
Toeristische regio:
Lake Geneva Region – Gaan naarBergketens:
1-22 van 22 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2120 m | Dal 1224 m |
|---|---|---|
za | -7/0 °C | -3/2 °C |
zo | -6/5 °C | -1/10 °C |
ma | -1/2 °C | 5/9 °C |
di | 1/8 °C | 6/12 °C |
wo | 3/8 °C | 8/12 °C |
do | 3/14 °C | 6/19 °C |
vr | 5/15 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2120 m | -7/0 °C | -6/5 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | 3/8 °C | 3/14 °C | 5/15 °C |
| Dal 1224 m | -3/2 °C | -1/10 °C | 5/9 °C | 6/12 °C | 8/12 °C | 6/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2151 m | Dal 992 m |
|---|---|---|
za | -7/2 °C | -2/8 °C |
zo | -5/7 °C | 0/13 °C |
ma | 0/2 °C | 5/12 °C |
di | 1/10 °C | 6/16 °C |
wo | 1/9 °C | 6/15 °C |
do | 3/16 °C | 8/22 °C |
vr | 5/18 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2151 m | -7/2 °C | -5/7 °C | 0/2 °C | 1/10 °C | 1/9 °C | 3/16 °C | 5/18 °C |
| Dal 992 m | -2/8 °C | 0/13 °C | 5/12 °C | 6/16 °C | 6/15 °C | 8/22 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2198 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
za | -7/0 °C | -3/2 °C |
zo | -6/5 °C | -1/11 °C |
ma | -1/2 °C | 5/10 °C |
di | 1/8 °C | 6/13 °C |
wo | 1/8 °C | 8/13 °C |
do | 3/14 °C | 6/20 °C |
vr | 5/15 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2198 m | -7/0 °C | -6/5 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | 1/8 °C | 3/14 °C | 5/15 °C |
| Dal 1250 m | -3/2 °C | -1/11 °C | 5/10 °C | 6/13 °C | 8/13 °C | 6/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3016 m | Dal 1343 m |
|---|---|---|
za | -14/-9 °C | -3/2 °C |
zo | -9/-4 °C | -1/15 °C |
ma | -7/-4 °C | 4/15 °C |
di | -7/-1 °C | 6/18 °C |
wo | -5/-1 °C | 7/17 °C |
do | 0/4 °C | 5/22 °C |
vr | 4/6 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3016 m | -14/-9 °C | -9/-4 °C | -7/-4 °C | -7/-1 °C | -5/-1 °C | 0/4 °C | 4/6 °C |
| Dal 1343 m | -3/2 °C | -1/15 °C | 4/15 °C | 6/18 °C | 7/17 °C | 5/22 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1630 m | Dal 1215 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | -3/6 °C |
zo | -4/9 °C | -1/11 °C |
ma | 1/8 °C | 5/10 °C |
di | 2/12 °C | 6/13 °C |
wo | 2/11 °C | 8/13 °C |
do | 4/18 °C | 6/20 °C |
vr | 6/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1630 m | -6/2 °C | -4/9 °C | 1/8 °C | 2/12 °C | 2/11 °C | 4/18 °C | 6/20 °C |
| Dal 1215 m | -3/6 °C | -1/11 °C | 5/10 °C | 6/13 °C | 8/13 °C | 6/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1678 m | Dal 1160 m |
|---|---|---|
za | -4/4 °C | -1/7 °C |
zo | -2/7 °C | 1/10 °C |
ma | 1/2 °C | 4/11 °C |
di | 1/9 °C | 4/12 °C |
wo | 4/10 °C | 7/13 °C |
do | 4/17 °C | 7/20 °C |
vr | 6/18 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1678 m | -4/4 °C | -2/7 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 4/10 °C | 4/17 °C | 6/18 °C |
| Dal 1160 m | -1/7 °C | 1/10 °C | 4/11 °C | 4/12 °C | 7/13 °C | 7/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1874 m | Dal 1379 m |
|---|---|---|
za | -7/2 °C | -5/2 °C |
zo | -5/7 °C | -3/10 °C |
ma | 0/2 °C | 2/9 °C |
di | 1/10 °C | 3/13 °C |
wo | 1/9 °C | 3/12 °C |
do | 3/16 °C | 5/19 °C |
vr | 5/18 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1874 m | -7/2 °C | -5/7 °C | 0/2 °C | 1/10 °C | 1/9 °C | 3/16 °C | 5/18 °C |
| Dal 1379 m | -5/2 °C | -3/10 °C | 2/9 °C | 3/13 °C | 3/12 °C | 5/19 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1565 m | Dal 1142 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | 1/8 °C |
zo | -4/10 °C | 2/11 °C |
ma | 0/10 °C | 6/10 °C |
di | 0/11 °C | 7/13 °C |
wo | 3/11 °C | 10/14 °C |
do | 2/17 °C | 7/20 °C |
vr | 4/19 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1565 m | -5/2 °C | -4/10 °C | 0/10 °C | 0/11 °C | 3/11 °C | 2/17 °C | 4/19 °C |
| Dal 1142 m | 1/8 °C | 2/11 °C | 6/10 °C | 7/13 °C | 10/14 °C | 7/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1437 m | Dal 1010 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | 1/10 °C |
zo | -1/8 °C | 3/13 °C |
ma | 2/9 °C | 7/14 °C |
di | 2/10 °C | 7/15 °C |
wo | 5/11 °C | 10/16 °C |
do | 5/18 °C | 9/19 °C |
vr | 7/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1437 m | -3/2 °C | -1/8 °C | 2/9 °C | 2/10 °C | 5/11 °C | 5/18 °C | 7/19 °C |
| Dal 1010 m | 1/10 °C | 3/13 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 10/16 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1397 m | Dal 1080 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -3/2 °C |
zo | -1/9 °C | -1/11 °C |
ma | 5/8 °C | 5/10 °C |
di | 6/11 °C | 6/13 °C |
wo | 8/11 °C | 8/13 °C |
do | 6/18 °C | 6/20 °C |
vr | 9/19 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1397 m | -3/2 °C | -1/9 °C | 5/8 °C | 6/11 °C | 8/11 °C | 6/18 °C | 9/19 °C |
| Dal 1080 m | -3/2 °C | -1/11 °C | 5/10 °C | 6/13 °C | 8/13 °C | 6/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1283 m | Dal 1017 m |
|---|---|---|
za | -2/6 °C | -1/8 °C |
zo | 0/9 °C | 1/11 °C |
ma | 3/10 °C | 4/12 °C |
di | 3/11 °C | 4/13 °C |
wo | 6/12 °C | 7/14 °C |
do | 6/19 °C | 7/21 °C |
vr | 8/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1283 m | -2/6 °C | 0/9 °C | 3/10 °C | 3/11 °C | 6/12 °C | 6/19 °C | 8/20 °C |
| Dal 1017 m | -1/8 °C | 1/11 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1478 m | Dal 1150 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | 1/2 °C |
zo | -1/8 °C | 3/13 °C |
ma | 2/9 °C | 7/14 °C |
di | 2/10 °C | 7/15 °C |
wo | 5/11 °C | 10/16 °C |
do | 5/18 °C | 9/19 °C |
vr | 7/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1478 m | -3/2 °C | -1/8 °C | 2/9 °C | 2/10 °C | 5/11 °C | 5/18 °C | 7/19 °C |
| Dal 1150 m | 1/2 °C | 3/13 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 10/16 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1365 m | Dal 1062 m |
|---|---|---|
za | -3/6 °C | -1/8 °C |
zo | -1/9 °C | 1/11 °C |
ma | 2/10 °C | 4/12 °C |
di | 2/11 °C | 4/13 °C |
wo | 5/12 °C | 7/14 °C |
do | 5/19 °C | 7/21 °C |
vr | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1365 m | -3/6 °C | -1/9 °C | 2/10 °C | 2/11 °C | 5/12 °C | 5/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 1062 m | -1/8 °C | 1/11 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1738 m | Dal 1354 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | -4/2 °C |
zo | -5/8 °C | -2/9 °C |
ma | 0/8 °C | 4/8 °C |
di | 2/11 °C | 5/11 °C |
wo | 4/11 °C | 7/11 °C |
do | 4/17 °C | 5/18 °C |
vr | 6/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1738 m | -6/2 °C | -5/8 °C | 0/8 °C | 2/11 °C | 4/11 °C | 4/17 °C | 6/18 °C |
| Dal 1354 m | -4/2 °C | -2/9 °C | 4/8 °C | 5/11 °C | 7/11 °C | 5/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1185 m | Dal 1035 m |
|---|---|---|
za | -2/7 °C | -1/8 °C |
zo | 0/10 °C | 1/11 °C |
ma | 3/11 °C | 4/12 °C |
di | 3/12 °C | 4/13 °C |
wo | 6/13 °C | 7/14 °C |
do | 6/20 °C | 7/21 °C |
vr | 8/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1185 m | -2/7 °C | 0/10 °C | 3/11 °C | 3/12 °C | 6/13 °C | 6/20 °C | 8/21 °C |
| Dal 1035 m | -1/8 °C | 1/11 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1140 m | Dal 977 m |
|---|---|---|
za | -1/7 °C | -1/9 °C |
zo | 1/10 °C | 1/12 °C |
ma | 4/11 °C | 4/13 °C |
di | 4/12 °C | 4/14 °C |
wo | 7/13 °C | 7/15 °C |
do | 7/20 °C | 7/22 °C |
vr | 9/21 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1140 m | -1/7 °C | 1/10 °C | 4/11 °C | 4/12 °C | 7/13 °C | 7/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 977 m | -1/9 °C | 1/12 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 7/15 °C | 7/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2012 m | Dal 1898 m |
|---|---|---|
za | -7/2 °C | -6/2 °C |
zo | -6/7 °C | -5/7 °C |
ma | -1/7 °C | 0/7 °C |
di | 1/10 °C | 2/10 °C |
wo | 3/10 °C | 4/10 °C |
do | 3/16 °C | 4/16 °C |
vr | 5/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2012 m | -7/2 °C | -6/7 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | 3/10 °C | 3/16 °C | 5/17 °C |
| Dal 1898 m | -6/2 °C | -5/7 °C | 0/7 °C | 2/10 °C | 4/10 °C | 4/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1125 m | Dal 1087 m |
|---|---|---|
za | -1/7 °C | -1/8 °C |
zo | 1/10 °C | 1/11 °C |
ma | 4/11 °C | 4/12 °C |
di | 4/12 °C | 4/13 °C |
wo | 7/13 °C | 7/14 °C |
do | 7/20 °C | 7/21 °C |
vr | 9/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1125 m | -1/7 °C | 1/10 °C | 4/11 °C | 4/12 °C | 7/13 °C | 7/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 1087 m | -1/8 °C | 1/11 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1090 m | Dal 987 m |
|---|---|---|
za | -3/8 °C | 1/8 °C |
zo | -2/11 °C | 2/11 °C |
ma | 3/12 °C | 6/12 °C |
di | 5/14 °C | 6/14 °C |
wo | 7/14 °C | 9/14 °C |
do | 7/17 °C | 8/17 °C |
vr | 9/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1090 m | -3/8 °C | -2/11 °C | 3/12 °C | 5/14 °C | 7/14 °C | 7/17 °C | 9/18 °C |
| Dal 987 m | 1/8 °C | 2/11 °C | 6/12 °C | 6/14 °C | 9/14 °C | 8/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1166 m | Dal 1156 m |
|---|---|---|
za | -3/7 °C | -3/7 °C |
zo | -2/12 °C | -2/12 °C |
ma | 3/12 °C | 3/12 °C |
di | 5/15 °C | 5/15 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
do | 7/21 °C | 7/21 °C |
vr | 9/22 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1166 m | -3/7 °C | -2/12 °C | 3/12 °C | 5/15 °C | 7/15 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Dal 1156 m | -3/7 °C | -2/12 °C | 3/12 °C | 5/15 °C | 7/15 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1220 m | Dal 1192 m |
|---|---|---|
za | -1/7 °C | -1/8 °C |
zo | 1/10 °C | 1/11 °C |
ma | 4/11 °C | 4/12 °C |
di | 4/12 °C | 4/13 °C |
wo | 7/13 °C | 7/14 °C |
do | 7/20 °C | 7/21 °C |
vr | 9/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1220 m | -1/7 °C | 1/10 °C | 4/11 °C | 4/12 °C | 7/13 °C | 7/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 1192 m | -1/8 °C | 1/11 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1348 m | Dal 1304 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -4/2 °C |
zo | -4/11 °C | -3/12 °C |
ma | 1/9 °C | 2/10 °C |
di | 3/13 °C | 4/14 °C |
wo | 4/12 °C | 5/13 °C |
do | 4/18 °C | 5/19 °C |
vr | 6/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1348 m | -5/2 °C | -4/11 °C | 1/9 °C | 3/13 °C | 4/12 °C | 4/18 °C | 6/20 °C |
| Dal 1304 m | -4/2 °C | -3/12 °C | 2/10 °C | 4/14 °C | 5/13 °C | 5/19 °C | 7/21 °C |
1-22 van 22 skigebieden




