Skiweer Rhodopen

Weersverwachting in de Rhodopen voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de Rhodopen voor 7 dagen


Weer Rhodopen

Weer in de Rhodopen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Rhodopen voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Rhodopen

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1926 m Dal 1473 m
vr
buien
1/10 °C 3/13 °C
za
zonnig
1/12 °C 3/15 °C
zo
ijzel
-1/12 °C 1/15 °C
ma
bewolkt
2/10 °C 4/13 °C
di
buien
2/10 °C 4/13 °C
wo
buien
3/13 °C 5/16 °C
do
buien
3/11 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
zonnig
zo
ijzel
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
buien
Berg 1926 m 1/10 °C 1/12 °C -1/12 °C 2/10 °C 2/10 °C 3/13 °C 3/11 °C
Dal 1473 m 3/13 °C 3/15 °C 1/15 °C 4/13 °C 4/13 °C 5/16 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 1873 m Dal 1155 m
vr
buien
2/11 °C 5/15 °C
za
zonnig
2/13 °C 5/17 °C
zo
buien
0/13 °C 3/17 °C
ma
bewolkt
3/11 °C 6/15 °C
di
buien
3/11 °C 6/15 °C
wo
buien
4/14 °C 7/18 °C
do
buien
4/12 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
zonnig
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
buien
Berg 1873 m 2/11 °C 2/13 °C 0/13 °C 3/11 °C 3/11 °C 4/14 °C 4/12 °C
Dal 1155 m 5/15 °C 5/17 °C 3/17 °C 6/15 °C 6/15 °C 7/18 °C 7/16 °C
1-2 van 2 skigebieden