Skiweer Skischaukel Kappl & See

Weersverwachting in Skischaukel Kappl & See voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Skischaukel Kappl & See voor 7 dagen


Weer Skischaukel Kappl & See

Weer in Skischaukel Kappl & See voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Skischaukel Kappl & See voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Skischaukel Kappl & See

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2570 m Dal 1040 m
zo
zonnig
-4/8 °C -1/15 °C
ma
buien
-1/10 °C 4/17 °C
di
helder
1/11 °C 7/18 °C
wo
helder
5/14 °C 8/21 °C
do
helder
6/18 °C 9/26 °C
vr
zonnig
9/22 °C 12/29 °C
za
zonnig
11/23 °C 14/30 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 2570 m -4/8 °C -1/10 °C 1/11 °C 5/14 °C 6/18 °C 9/22 °C 11/23 °C
Dal 1040 m -1/15 °C 4/17 °C 7/18 °C 8/21 °C 9/26 °C 12/29 °C 14/30 °C

Weer in skigebied Berg 2690 m Dal 1175 m
zo
zonnig
-4/6 °C -3/14 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/15 °C
di
helder
1/9 °C 4/16 °C
wo
helder
1/12 °C 6/20 °C
do
zonnig
6/16 °C 8/24 °C
vr
zonnig
9/20 °C 10/28 °C
za
zonnig
11/21 °C 12/29 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 2690 m -4/6 °C -1/2 °C 1/9 °C 1/12 °C 6/16 °C 9/20 °C 11/21 °C
Dal 1175 m -3/14 °C 3/15 °C 4/16 °C 6/20 °C 8/24 °C 10/28 °C 12/29 °C
1-2 van 2 skigebieden