Skiweer Paznaun-Ischgl
Weersverwachting in Paznaun-Ischgl voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in Paznaun-Ischgl voor 7 dagen
Weer Paznaun-Ischgl
Weer in Paznaun-Ischgl voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Paznaun-Ischgl voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Paznaun-Ischgl
- Paznaun-Ischgl – Gaan naar
Dal:
Bergketens:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2872 m | Dal 1360 m |
|---|---|---|
zo | -8/0 °C | -1/14 °C |
ma | -6/0 °C | 4/17 °C |
di | -5/0 °C | 4/17 °C |
wo | -3/2 °C | 10/19 °C |
do | 1/6 °C | 12/24 °C |
vr | 5/9 °C | 13/28 °C |
za | 7/9 °C | 16/29 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2872 m | -8/0 °C | -6/0 °C | -5/0 °C | -3/2 °C | 1/6 °C | 5/9 °C | 7/9 °C |
| Dal 1360 m | -1/14 °C | 4/17 °C | 4/17 °C | 10/19 °C | 12/24 °C | 13/28 °C | 16/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2570 m | Dal 1040 m |
|---|---|---|
zo | -6/7 °C | -2/14 °C |
ma | -1/10 °C | 4/17 °C |
di | -1/10 °C | 4/16 °C |
wo | 5/12 °C | 10/19 °C |
do | 7/17 °C | 10/24 °C |
vr | 8/21 °C | 11/28 °C |
za | 11/22 °C | 14/29 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2570 m | -6/7 °C | -1/10 °C | -1/10 °C | 5/12 °C | 7/17 °C | 8/21 °C | 11/22 °C |
| Dal 1040 m | -2/14 °C | 4/17 °C | 4/16 °C | 10/19 °C | 10/24 °C | 11/28 °C | 14/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2300 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
zo | -6/7 °C | -2/12 °C |
ma | -1/10 °C | 3/15 °C |
di | -1/10 °C | 3/15 °C |
wo | 5/12 °C | 9/17 °C |
do | 7/17 °C | 11/22 °C |
vr | 8/21 °C | 12/26 °C |
za | 11/22 °C | 15/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2300 m | -6/7 °C | -1/10 °C | -1/10 °C | 5/12 °C | 7/17 °C | 8/21 °C | 11/22 °C |
| Dal 1600 m | -2/12 °C | 3/15 °C | 3/15 °C | 9/17 °C | 11/22 °C | 12/26 °C | 15/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2690 m | Dal 1175 m |
|---|---|---|
zo | -6/5 °C | -3/13 °C |
ma | -1/2 °C | 3/15 °C |
di | -1/8 °C | 2/14 °C |
wo | 1/10 °C | 8/17 °C |
do | 7/15 °C | 8/24 °C |
vr | 8/19 °C | 10/27 °C |
za | 11/20 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2690 m | -6/5 °C | -1/2 °C | -1/8 °C | 1/10 °C | 7/15 °C | 8/19 °C | 11/20 °C |
| Dal 1175 m | -3/13 °C | 3/15 °C | 2/14 °C | 8/17 °C | 8/24 °C | 10/27 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1490 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
zo | -2/13 °C | -1/13 °C |
ma | 3/16 °C | 4/16 °C |
di | 3/16 °C | 4/16 °C |
wo | 9/18 °C | 10/18 °C |
do | 11/23 °C | 12/23 °C |
vr | 12/27 °C | 13/27 °C |
za | 15/28 °C | 16/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1490 m | -2/13 °C | 3/16 °C | 3/16 °C | 9/18 °C | 11/23 °C | 12/27 °C | 15/28 °C |
| Dal 1450 m | -1/13 °C | 4/16 °C | 4/16 °C | 10/18 °C | 12/23 °C | 13/27 °C | 16/28 °C |
1-5 van 5 skigebieden


