Skiweer Sterzing-Ratschings-Gossensass

Weersverwachting in de vakantieregio Sterzing-Ratschings-Gossensass voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de vakantieregio Sterzing-Ratschings-Gossensass voor 7 dagen


Weer Sterzing-Ratschings-Gossensass

Weer in de vakantieregio Sterzing-Ratschings-Gossensass voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de vakantieregio Sterzing-Ratschings-Gossensass voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Sterzing-Ratschings-Gossensass

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2100 m Dal 1300 m
za
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/11 °C
zo
zonnig
-4/8 °C 0/13 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 2/14 °C
di
helder
-1/12 °C 3/17 °C
wo
buien
1/14 °C 5/19 °C
do
bewolkt
2/14 °C 6/19 °C
vr
zonnig
4/15 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
buien
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 2100 m -4/2 °C -4/8 °C -2/2 °C -1/12 °C 1/14 °C 2/14 °C 4/15 °C
Dal 1300 m 0/11 °C 0/13 °C 2/14 °C 3/17 °C 5/19 °C 6/19 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 2030 m Dal 1140 m
za
sneeuwbuien
-5/1 °C -1/7 °C
zo
zonnig
-7/5 °C -3/11 °C
ma
buien
-1/9 °C 3/15 °C
di
helder
-2/9 °C 2/15 °C
wo
buien
2/11 °C 6/17 °C
do
buien
3/12 °C 7/18 °C
vr
zonnig
3/14 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 2030 m -5/1 °C -7/5 °C -1/9 °C -2/9 °C 2/11 °C 3/12 °C 3/14 °C
Dal 1140 m -1/7 °C -3/11 °C 3/15 °C 2/15 °C 6/17 °C 7/18 °C 7/20 °C

Weer in skigebied Berg 2120 m Dal 960 m
za
sneeuwbuien
-5/1 °C 0/8 °C
zo
zonnig
-7/5 °C -2/12 °C
ma
buien
-1/9 °C 4/16 °C
di
helder
-2/9 °C 3/16 °C
wo
buien
2/11 °C 7/18 °C
do
buien
3/12 °C 8/19 °C
vr
zonnig
3/14 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 2120 m -5/1 °C -7/5 °C -1/9 °C -2/9 °C 2/11 °C 3/12 °C 3/14 °C
Dal 960 m 0/8 °C -2/12 °C 4/16 °C 3/16 °C 7/18 °C 8/19 °C 8/21 °C
1-3 van 3 skigebieden