Skiweer Eisacktal

Weersverwachting in het Eisacktal voor 9 Skigebieden - Weer in de bergen in het Eisacktal voor 7 dagen


Weer Eisacktal

Weer in het Eisacktal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Eisacktal voor 9 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Eisacktal

1-9 van 9 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2100 m Dal 1300 m
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/10 °C
vr
sneeuwbuien
-5/1 °C -1/2 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C -1/8 °C
zo
zonnig
-4/8 °C 0/13 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/14 °C
di
helder
-1/12 °C 3/17 °C
wo
helder
1/14 °C 5/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
helder
Berg 2100 m -3/2 °C -5/1 °C -5/2 °C -4/8 °C -1/2 °C -1/12 °C 1/14 °C
Dal 1300 m 1/10 °C -1/2 °C -1/8 °C 0/13 °C 3/14 °C 3/17 °C 5/19 °C

Weer in skigebied Berg 2510 m Dal 1307 m
do
sneeuwbuien
-9/-1 °C -1/5 °C
vr
sneeuwval
-9/-2 °C -3/5 °C
za
sneeuwval
-9/-3 °C -2/5 °C
zo
bewolkt
-7/1 °C -1/6 °C
ma
sneeuwbuien
-5/1 °C -1/10 °C
di
bewolkt
-3/3 °C 2/14 °C
wo
buien
-2/4 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2510 m -9/-1 °C -9/-2 °C -9/-3 °C -7/1 °C -5/1 °C -3/3 °C -2/4 °C
Dal 1307 m -1/5 °C -3/5 °C -2/5 °C -1/6 °C -1/10 °C 2/14 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 2030 m Dal 1140 m
do
sneeuwbuien
-4/1 °C 0/7 °C
vr
sneeuwval
-6/1 °C -2/7 °C
za
sneeuwval
-5/1 °C -1/7 °C
zo
bewolkt
-4/2 °C 0/8 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/12 °C
di
bewolkt
-1/10 °C 3/16 °C
wo
buien
2/11 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2030 m -4/1 °C -6/1 °C -5/1 °C -4/2 °C -4/2 °C -1/10 °C 2/11 °C
Dal 1140 m 0/7 °C -2/7 °C -1/7 °C 0/8 °C 0/12 °C 3/16 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 2505 m Dal 1039 m
do
sneeuwbuien
-6/-3 °C 5/11 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-3 °C 3/7 °C
za
sneeuwbuien
-7/-2 °C 3/12 °C
zo
helder
-3/-1 °C 1/19 °C
ma
sneeuwbuien
-4/0 °C 7/16 °C
di
sneeuwbuien
-1/2 °C 6/20 °C
wo
buien
1/4 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
buien
Berg 2505 m -6/-3 °C -7/-3 °C -7/-2 °C -3/-1 °C -4/0 °C -1/2 °C 1/4 °C
Dal 1039 m 5/11 °C 3/7 °C 3/12 °C 1/19 °C 7/16 °C 6/20 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 2120 m Dal 960 m
do
sneeuwbuien
-4/1 °C 1/8 °C
vr
sneeuwval
-6/1 °C -1/8 °C
za
sneeuwval
-5/1 °C 0/8 °C
zo
bewolkt
-4/2 °C 1/9 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/13 °C
di
bewolkt
-1/10 °C 4/17 °C
wo
buien
2/11 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2120 m -4/1 °C -6/1 °C -5/1 °C -4/2 °C -4/2 °C -1/10 °C 2/11 °C
Dal 960 m 1/8 °C -1/8 °C 0/8 °C 1/9 °C 1/13 °C 4/17 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 1165 m Dal 1050 m
do
buien
5/9 °C 5/11 °C
vr
buien
3/5 °C 3/7 °C
za
buien
3/10 °C 3/12 °C
zo
zonnig
1/17 °C 1/19 °C
ma
buien
7/14 °C 7/16 °C
di
helder
6/18 °C 6/20 °C
wo
helder
9/19 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
helder
Berg 1165 m 5/9 °C 3/5 °C 3/10 °C 1/17 °C 7/14 °C 6/18 °C 9/19 °C
Dal 1050 m 5/11 °C 3/7 °C 3/12 °C 1/19 °C 7/16 °C 6/20 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 1484 m Dal 1386 m
do
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/5 °C
vr
ijzel
-4/2 °C -3/5 °C
za
sneeuwval
-3/2 °C -2/5 °C
zo
bewolkt
-2/5 °C -1/6 °C
ma
buien
-2/9 °C -1/10 °C
di
bewolkt
1/13 °C 2/14 °C
wo
buien
4/14 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
ijzel
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1484 m -2/2 °C -4/2 °C -3/2 °C -2/5 °C -2/9 °C 1/13 °C 4/14 °C
Dal 1386 m -1/5 °C -3/5 °C -2/5 °C -1/6 °C -1/10 °C 2/14 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 1498 m Dal 1252 m
do
buien
1/8 °C 4/9 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/5 °C
za
buien
1/8 °C 2/10 °C
zo
zonnig
0/11 °C 0/17 °C
ma
buien
5/12 °C 6/14 °C
di
helder
4/16 °C 5/18 °C
wo
helder
7/18 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
sneeuwbuien
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
helder
Berg 1498 m 1/8 °C 1/2 °C 1/8 °C 0/11 °C 5/12 °C 4/16 °C 7/18 °C
Dal 1252 m 4/9 °C 1/5 °C 2/10 °C 0/17 °C 6/14 °C 5/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 1189 m Dal 1070 m
do
regen
5/10 °C 6/11 °C
vr
buien
2/9 °C 3/10 °C
za
regen
2/10 °C 3/11 °C
zo
helder
1/13 °C 2/14 °C
ma
buien
6/14 °C 7/15 °C
di
helder
5/18 °C 6/19 °C
wo
buien
8/20 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
regen
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 1189 m 5/10 °C 2/9 °C 2/10 °C 1/13 °C 6/14 °C 5/18 °C 8/20 °C
Dal 1070 m 6/11 °C 3/10 °C 3/11 °C 2/14 °C 7/15 °C 6/19 °C 9/21 °C
1-9 van 9 skigebieden