Skiweer Zillertaler Alpen
Weersverwachting in de Zillertaler Alpen voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in de Zillertaler Alpen voor 7 dagen
Weer Zillertaler Alpen
Weer in de Zillertaler Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Zillertaler Alpen voor 11 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Zillertaler Alpen
- Zillertaler Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Districten:
Provincie:
1-11 van 11 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2500 m | Dal 580 m |
|---|---|---|
za | -5/-4 °C | 3/9 °C |
zo | -8/2 °C | 0/16 °C |
ma | -4/2 °C | 4/18 °C |
di | -3/3 °C | 6/16 °C |
wo | 1/2 °C | 10/17 °C |
do | 1/2 °C | 10/18 °C |
vr | 4/9 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2500 m | -5/-4 °C | -8/2 °C | -4/2 °C | -3/3 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 4/9 °C |
| Dal 580 m | 3/9 °C | 0/16 °C | 4/18 °C | 6/16 °C | 10/17 °C | 10/18 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2510 m | Dal 1307 m |
|---|---|---|
za | -11/-4 °C | -2/5 °C |
zo | -8/1 °C | -4/9 °C |
ma | -5/1 °C | 2/13 °C |
di | -5/3 °C | 1/13 °C |
wo | -3/4 °C | 5/15 °C |
do | -2/5 °C | 6/16 °C |
vr | -1/6 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2510 m | -11/-4 °C | -8/1 °C | -5/1 °C | -5/3 °C | -3/4 °C | -2/5 °C | -1/6 °C |
| Dal 1307 m | -2/5 °C | -4/9 °C | 2/13 °C | 1/13 °C | 5/15 °C | 6/16 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2500 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
za | -11/-4 °C | 1/9 °C |
zo | -8/1 °C | -1/13 °C |
ma | -5/1 °C | 5/17 °C |
di | -5/2 °C | 4/17 °C |
wo | -3/2 °C | 8/19 °C |
do | -2/2 °C | 9/20 °C |
vr | -1/6 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2500 m | -11/-4 °C | -8/1 °C | -5/1 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -1/6 °C |
| Dal 630 m | 1/9 °C | -1/13 °C | 5/17 °C | 4/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3250 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
za | -13/-8 °C | -3/2 °C |
zo | -10/-3 °C | -5/8 °C |
ma | -7/-3 °C | 1/12 °C |
di | -7/-1 °C | 0/12 °C |
wo | -5/0 °C | 4/14 °C |
do | -4/1 °C | 5/15 °C |
vr | -3/2 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3250 m | -13/-8 °C | -10/-3 °C | -7/-3 °C | -7/-1 °C | -5/0 °C | -4/1 °C | -3/2 °C |
| Dal 1500 m | -3/2 °C | -5/8 °C | 1/12 °C | 0/12 °C | 4/14 °C | 5/15 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2400 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
za | -11/-3 °C | 4/14 °C |
zo | -8/2 °C | 2/16 °C |
ma | -5/2 °C | 9/17 °C |
di | -5/2 °C | 9/19 °C |
wo | -3/2 °C | 10/21 °C |
do | -2/6 °C | 11/24 °C |
vr | -1/7 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2400 m | -11/-3 °C | -8/2 °C | -5/2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -2/6 °C | -1/7 °C |
| Dal 950 m | 4/14 °C | 2/16 °C | 9/17 °C | 9/19 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1836 m | Dal 929 m |
|---|---|---|
za | -2/0 °C | 3/9 °C |
zo | -5/6 °C | 0/16 °C |
ma | -1/7 °C | 4/18 °C |
di | 0/7 °C | 6/16 °C |
wo | 4/8 °C | 10/17 °C |
do | 4/10 °C | 10/18 °C |
vr | 7/13 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1836 m | -2/0 °C | -5/6 °C | -1/7 °C | 0/7 °C | 4/8 °C | 4/10 °C | 7/13 °C |
| Dal 929 m | 3/9 °C | 0/16 °C | 4/18 °C | 6/16 °C | 10/17 °C | 10/18 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1433 m | Dal 1372 m |
|---|---|---|
za | 0/2 °C | 0/7 °C |
zo | -2/13 °C | -2/13 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
di | 3/14 °C | 3/14 °C |
wo | 7/16 °C | 7/16 °C |
do | 7/18 °C | 7/18 °C |
vr | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1433 m | 0/2 °C | -2/13 °C | 4/15 °C | 3/14 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Dal 1372 m | 0/7 °C | -2/13 °C | 4/15 °C | 3/14 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1404 m | Dal 1235 m |
|---|---|---|
za | -2/5 °C | -1/6 °C |
zo | -4/9 °C | -3/10 °C |
ma | 2/13 °C | 3/14 °C |
di | 1/13 °C | 2/14 °C |
wo | 5/15 °C | 6/16 °C |
do | 6/16 °C | 7/17 °C |
vr | 6/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1404 m | -2/5 °C | -4/9 °C | 2/13 °C | 1/13 °C | 5/15 °C | 6/16 °C | 6/18 °C |
| Dal 1235 m | -1/6 °C | -3/10 °C | 3/14 °C | 2/14 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1020 m | Dal 990 m |
|---|---|---|
za | 0/8 °C | 0/8 °C |
zo | -2/12 °C | -2/12 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 3/16 °C | 3/16 °C |
wo | 7/18 °C | 7/18 °C |
do | 8/19 °C | 8/19 °C |
vr | 8/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1020 m | 0/8 °C | -2/12 °C | 4/16 °C | 3/16 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 8/21 °C |
| Dal 990 m | 0/8 °C | -2/12 °C | 4/16 °C | 3/16 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1370 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
za | -2/5 °C | -2/5 °C |
zo | -4/9 °C | -4/9 °C |
ma | 2/13 °C | 2/13 °C |
di | 1/13 °C | 1/13 °C |
wo | 5/15 °C | 5/15 °C |
do | 6/16 °C | 6/16 °C |
vr | 6/18 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1370 m | -2/5 °C | -4/9 °C | 2/13 °C | 1/13 °C | 5/15 °C | 6/16 °C | 6/18 °C |
| Dal 1340 m | -2/5 °C | -4/9 °C | 2/13 °C | 1/13 °C | 5/15 °C | 6/16 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1216 m | Dal 1203 m |
|---|---|---|
za | -1/6 °C | -1/6 °C |
zo | -3/10 °C | -3/10 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 2/14 °C | 2/14 °C |
wo | 6/16 °C | 6/16 °C |
do | 7/17 °C | 7/17 °C |
vr | 7/19 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1216 m | -1/6 °C | -3/10 °C | 3/14 °C | 2/14 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 7/19 °C |
| Dal 1203 m | -1/6 °C | -3/10 °C | 3/14 °C | 2/14 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 7/19 °C |
1-11 van 11 skigebieden


