Skiweer Zell am See

Weersverwachting in het district Zell am See voor 18 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Zell am See voor 7 dagen


Weer Zell am See

Weer in het district Zell am See voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Zell am See voor 18 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Zell am See

1-18 van 18 skigebieden

Weer in skigebied Berg 3029 m Dal 768 m
do
sneeuwval
-10/-7 °C 4/10 °C
vr
sneeuwval
-10/-7 °C 3/10 °C
za
sneeuwval
-9/-6 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
-7/-4 °C 3/12 °C
ma
bewolkt
-6/-3 °C 3/15 °C
di
sneeuwbuien
-4/-2 °C 6/18 °C
wo
sneeuwbuien
-3/0 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
sneeuwbuien
wo
sneeuwbuien
Berg 3029 m -10/-7 °C -10/-7 °C -9/-6 °C -7/-4 °C -6/-3 °C -4/-2 °C -3/0 °C
Dal 768 m 4/10 °C 3/10 °C 3/9 °C 3/12 °C 3/15 °C 6/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 800 m
do
sneeuwbuien
-2/-1 °C 3/8 °C
vr
sneeuwbuien
-4/0 °C 3/9 °C
za
sneeuwval
-4/-1 °C 3/7 °C
zo
helder
-3/2 °C 3/13 °C
ma
bewolkt
-4/6 °C 1/17 °C
di
buien
-2/8 °C 4/18 °C
wo
buien
1/9 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 2000 m -2/-1 °C -4/0 °C -4/-1 °C -3/2 °C -4/6 °C -2/8 °C 1/9 °C
Dal 800 m 3/8 °C 3/9 °C 3/7 °C 3/13 °C 1/17 °C 4/18 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 2500 m Dal 580 m
do
sneeuwbuien
-4/-4 °C 5/7 °C
vr
sneeuwbuien
-6/-3 °C 4/10 °C
za
sneeuwbuien
-6/-4 °C 4/9 °C
zo
bewolkt
-5/-1 °C 5/13 °C
ma
sneeuwbuien
-6/2 °C 3/18 °C
di
bewolkt
-4/5 °C 5/19 °C
wo
sneeuwbuien
-1/2 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
Berg 2500 m -4/-4 °C -6/-3 °C -6/-4 °C -5/-1 °C -6/2 °C -4/5 °C -1/2 °C
Dal 580 m 5/7 °C 4/10 °C 4/9 °C 5/13 °C 3/18 °C 5/19 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 2096 m Dal 830 m
do
sneeuwval
-2/-2 °C 4/9 °C
vr
sneeuwval
-4/-1 °C 3/9 °C
za
sneeuwval
-4/-2 °C 3/8 °C
zo
bewolkt
-3/1 °C 3/11 °C
ma
bewolkt
-4/5 °C 3/14 °C
di
buien
-2/7 °C 6/17 °C
wo
buien
1/8 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 2096 m -2/-2 °C -4/-1 °C -4/-2 °C -3/1 °C -4/5 °C -2/7 °C 1/8 °C
Dal 830 m 4/9 °C 3/9 °C 3/8 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 2150 m Dal 820 m
do
sneeuwval
-3/-2 °C 3/8 °C
vr
sneeuwbuien
-5/-1 °C 3/9 °C
za
sneeuwval
-5/-2 °C 3/7 °C
zo
helder
-4/1 °C 3/13 °C
ma
sneeuwbuien
-5/2 °C 1/17 °C
di
bewolkt
-3/7 °C 4/18 °C
wo
buien
0/8 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2150 m -3/-2 °C -5/-1 °C -5/-2 °C -4/1 °C -5/2 °C -3/7 °C 0/8 °C
Dal 820 m 3/8 °C 3/9 °C 3/7 °C 3/13 °C 1/17 °C 4/18 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 1900 m Dal 800 m
do
sneeuwval
-3/2 °C 4/10 °C
vr
sneeuwval
-4/2 °C 3/10 °C
za
sneeuwval
-3/2 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
-4/6 °C 3/12 °C
ma
bewolkt
-5/8 °C 3/15 °C
di
buien
-2/12 °C 6/18 °C
wo
buien
2/14 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 1900 m -3/2 °C -4/2 °C -3/2 °C -4/6 °C -5/8 °C -2/12 °C 2/14 °C
Dal 800 m 4/10 °C 3/10 °C 3/9 °C 3/12 °C 3/15 °C 6/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 760 m
do
sneeuwval
-1/2 °C 4/10 °C
vr
sneeuwval
-1/2 °C 3/10 °C
za
sneeuwval
-1/2 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
-4/5 °C 3/12 °C
ma
bewolkt
1/6 °C 3/15 °C
di
buien
2/9 °C 6/18 °C
wo
buien
4/11 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 2000 m -1/2 °C -1/2 °C -1/2 °C -4/5 °C 1/6 °C 2/9 °C 4/11 °C
Dal 760 m 4/10 °C 3/10 °C 3/9 °C 3/12 °C 3/15 °C 6/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 1670 m Dal 640 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 4/9 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 4/10 °C
za
sneeuwval
0/2 °C 4/8 °C
zo
helder
0/6 °C 4/14 °C
ma
bewolkt
0/9 °C 2/18 °C
di
buien
3/12 °C 5/19 °C
wo
buien
5/13 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 1670 m 1/2 °C 0/2 °C 0/2 °C 0/6 °C 0/9 °C 3/12 °C 5/13 °C
Dal 640 m 4/9 °C 4/10 °C 4/8 °C 4/14 °C 2/18 °C 5/19 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 2175 m Dal 950 m
do
sneeuwval
-7/-1 °C 3/9 °C
vr
sneeuwval
-7/-1 °C 2/9 °C
za
sneeuwval
-6/0 °C 2/8 °C
zo
bewolkt
-4/2 °C 2/11 °C
ma
bewolkt
-3/3 °C 2/14 °C
di
buien
-1/4 °C 5/17 °C
wo
buien
0/6 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 2175 m -7/-1 °C -7/-1 °C -6/0 °C -4/2 °C -3/3 °C -1/4 °C 0/6 °C
Dal 950 m 3/9 °C 2/9 °C 2/8 °C 2/11 °C 2/14 °C 5/17 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 2600 m Dal 1482 m
do
sneeuwval
-7/-3 °C 1/2 °C
vr
sneeuwval
-7/-3 °C 0/6 °C
za
sneeuwval
-6/-2 °C 0/2 °C
zo
bewolkt
-4/0 °C 0/8 °C
ma
bewolkt
-3/1 °C 0/11 °C
di
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/14 °C
wo
buien
0/4 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
sneeuwbuien
wo
buien
Berg 2600 m -7/-3 °C -7/-3 °C -6/-2 °C -4/0 °C -3/1 °C -1/2 °C 0/4 °C
Dal 1482 m 1/2 °C 0/6 °C 0/2 °C 0/8 °C 0/11 °C 3/14 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 1531 m Dal 970 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/6 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 2/7 °C
za
sneeuwval
1/2 °C 1/2 °C
zo
helder
1/8 °C 2/11 °C
ma
bewolkt
-1/12 °C 0/15 °C
di
buien
2/13 °C 3/16 °C
wo
buien
5/14 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 1531 m 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C 1/8 °C -1/12 °C 2/13 °C 5/14 °C
Dal 970 m 1/6 °C 2/7 °C 1/2 °C 2/11 °C 0/15 °C 3/16 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 1200 m Dal 780 m
do
regen
2/7 °C 4/10 °C
vr
regen
1/7 °C 3/10 °C
za
regen
1/6 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
1/9 °C 3/12 °C
ma
bewolkt
1/12 °C 3/15 °C
di
buien
4/15 °C 6/18 °C
wo
buien
6/16 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
regen
za
regen
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 1200 m 2/7 °C 1/7 °C 1/6 °C 1/9 °C 1/12 °C 4/15 °C 6/16 °C
Dal 780 m 4/10 °C 3/10 °C 3/9 °C 3/12 °C 3/15 °C 6/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 1296 m Dal 1012 m
do
ijzel
1/6 °C 3/8 °C
vr
regen
0/6 °C 2/8 °C
za
ijzel
0/2 °C 2/7 °C
zo
bewolkt
0/8 °C 2/10 °C
ma
bewolkt
0/11 °C 2/13 °C
di
buien
3/14 °C 5/16 °C
wo
buien
5/15 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
regen
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 1296 m 1/6 °C 0/6 °C 0/2 °C 0/8 °C 0/11 °C 3/14 °C 5/15 °C
Dal 1012 m 3/8 °C 2/8 °C 2/7 °C 2/10 °C 2/13 °C 5/16 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 900 m Dal 785 m
do
regen
3/9 °C 4/10 °C
vr
regen
2/9 °C 3/10 °C
za
regen
2/8 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
2/11 °C 3/12 °C
ma
bewolkt
2/14 °C 3/15 °C
di
buien
5/17 °C 6/18 °C
wo
buien
7/18 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
regen
za
regen
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 900 m 3/9 °C 2/9 °C 2/8 °C 2/11 °C 2/14 °C 5/17 °C 7/18 °C
Dal 785 m 4/10 °C 3/10 °C 3/9 °C 3/12 °C 3/15 °C 6/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 835 m Dal 770 m
do
regen
4/9 °C 4/10 °C
vr
regen
3/9 °C 3/10 °C
za
regen
3/8 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
3/11 °C 3/12 °C
ma
bewolkt
3/14 °C 3/15 °C
di
buien
6/17 °C 6/18 °C
wo
buien
8/18 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
regen
za
regen
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 835 m 4/9 °C 3/9 °C 3/8 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 8/18 °C
Dal 770 m 4/10 °C 3/10 °C 3/9 °C 3/12 °C 3/15 °C 6/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 969 m Dal 817 m
do
regen
3/8 °C 4/9 °C
vr
regen
2/8 °C 3/9 °C
za
regen
2/7 °C 3/8 °C
zo
bewolkt
2/10 °C 3/11 °C
ma
bewolkt
2/13 °C 3/14 °C
di
buien
5/16 °C 6/17 °C
wo
buien
7/17 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
regen
za
regen
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 969 m 3/8 °C 2/8 °C 2/7 °C 2/10 °C 2/13 °C 5/16 °C 7/17 °C
Dal 817 m 4/9 °C 3/9 °C 3/8 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 858 m Dal 811 m
do
regen
4/9 °C 4/10 °C
vr
regen
3/9 °C 3/10 °C
za
regen
3/8 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
3/11 °C 3/12 °C
ma
bewolkt
3/14 °C 3/15 °C
di
buien
6/17 °C 6/18 °C
wo
buien
8/18 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
regen
za
regen
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 858 m 4/9 °C 3/9 °C 3/8 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 8/18 °C
Dal 811 m 4/10 °C 3/10 °C 3/9 °C 3/12 °C 3/15 °C 6/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 817 m Dal 794 m
do
buien
4/8 °C 4/8 °C
vr
buien
4/10 °C 4/10 °C
za
ijzel
1/7 °C 1/7 °C
zo
helder
4/14 °C 4/14 °C
ma
bewolkt
2/17 °C 2/17 °C
di
buien
5/19 °C 5/19 °C
wo
buien
8/19 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 817 m 4/8 °C 4/10 °C 1/7 °C 4/14 °C 2/17 °C 5/19 °C 8/19 °C
Dal 794 m 4/8 °C 4/10 °C 1/7 °C 4/14 °C 2/17 °C 5/19 °C 8/19 °C
1-18 van 18 skigebieden