Skigebieden Duitsland
Het skigebied Am Wasserturm – Dobel ligt in het Albtal (Duitsland, Baden-Württemberg, Karlsruhe (regeringsdistrict)).
Beoordeling
Er is 0,2 km piste om te skiën en te snowboarden. De wintersporters hebben de beschikking over in totaal 1 lift. Dit wintersportgebied ligt op een hoogte van 700 tot 715 m.
Het skigebied bij de watertoren in Dobel is ideaal voor beginners en kleine kinderen. Skiën en snowboarden kunnen op de vlakke skipiste heel goed worden geleerd. Het wintersportgebied ligt tussen het Kurhaus en de watertoren. Sleeën is hier ook mogelijk.
Hoogte skigebied
700 m - 715 m (verschil 15 m)
Pistes »
Totaal: 0,2 km
| Licht | 0,2 km |
| Middel | 0 km |
| Zwaar | 0 km |
Liften »
Totaal: 1
1
Weer »
vr
-2/2°C
-2/2°C
za
-2/5°C
-2/5°C
zo
5/7°C
5/7°C
ma
8/9°C
8/9°C
di
6/9°C
6/9°C
Openingstijden
| Algemene seizoen: | Eind december - Midden maart |
| Openingstijden: | 10:00 - 16:30 Beperkt aantal pistes open op werkdagen |
| Opmerking: De openingstijden zijn algemene informatie van het skigebied Am Wasserturm – Dobel en kunnen afhankelijk van de sneeuwcondities, werkdagen, vakanties en feestdagen variëren. | |
Reisinformatie
Contact »
Skivakantie
Plaats bij het skigebied (afstand tot centrum):
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
skigebied Am Wasserturm – Dobel Dit skigebied boeken
Andere interessante skigebieden
Tips voor de skivakantie
