Yamanouchi
13,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2307 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
vr | 1/7 °C | 6/14 °C |
za | 4/9 °C | 6/16 °C |
zo | 6/11 °C | 8/16 °C |
ma | 8/13 °C | 9/20 °C |
di | 8/13 °C | 11/18 °C |
wo | 5/10 °C | 11/15 °C |
do | 4/9 °C | 10/10 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2307 m | 1/7 °C | 4/9 °C | 6/11 °C | 8/13 °C | 8/13 °C | 5/10 °C | 4/9 °C |
| Dal 1340 m | 6/14 °C | 6/16 °C | 8/16 °C | 9/20 °C | 11/18 °C | 11/15 °C | 10/10 °C |
6,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1215 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
vr | 6/15 °C | 9/19 °C |
za | 6/17 °C | 9/21 °C |
zo | 8/17 °C | 11/21 °C |
ma | 9/21 °C | 12/25 °C |
di | 11/19 °C | 14/23 °C |
wo | 11/16 °C | 14/20 °C |
do | 10/11 °C | 13/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1215 m | 6/15 °C | 6/17 °C | 8/17 °C | 9/21 °C | 11/19 °C | 11/16 °C | 10/11 °C |
| Dal 700 m | 9/19 °C | 9/21 °C | 11/21 °C | 12/25 °C | 14/23 °C | 14/20 °C | 13/15 °C |
18,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1970 m | Dal 1540 m |
|---|---|---|
vr | 2/10 °C | 4/13 °C |
za | 5/12 °C | 7/15 °C |
zo | 7/14 °C | 9/17 °C |
ma | 9/16 °C | 11/19 °C |
di | 9/16 °C | 11/19 °C |
wo | 6/13 °C | 8/16 °C |
do | 5/12 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1970 m | 2/10 °C | 5/12 °C | 7/14 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 6/13 °C | 5/12 °C |
| Dal 1540 m | 4/13 °C | 7/15 °C | 9/17 °C | 11/19 °C | 11/19 °C | 8/16 °C | 7/15 °C |
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2307 m | Dal 1705 m |
|---|---|---|
vr | 1/7 °C | 3/12 °C |
za | 4/9 °C | 6/14 °C |
zo | 6/11 °C | 8/16 °C |
ma | 8/13 °C | 10/18 °C |
di | 8/13 °C | 10/18 °C |
wo | 5/10 °C | 7/15 °C |
do | 4/9 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2307 m | 1/7 °C | 4/9 °C | 6/11 °C | 8/13 °C | 8/13 °C | 5/10 °C | 4/9 °C |
| Dal 1705 m | 3/12 °C | 6/14 °C | 8/16 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 7/15 °C | 6/14 °C |
15,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1741 m | Dal 1336 m |
|---|---|---|
vr | 3/12 °C | 6/14 °C |
za | 6/14 °C | 6/16 °C |
zo | 8/16 °C | 8/16 °C |
ma | 9/18 °C | 9/20 °C |
di | 10/18 °C | 11/18 °C |
wo | 7/15 °C | 11/15 °C |
do | 6/10 °C | 10/10 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1741 m | 3/12 °C | 6/14 °C | 8/16 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/15 °C | 6/10 °C |
| Dal 1336 m | 6/14 °C | 6/16 °C | 8/16 °C | 9/20 °C | 11/18 °C | 11/15 °C | 10/10 °C |
13,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1560 m | Dal 1391 m |
|---|---|---|
vr | 4/13 °C | 5/14 °C |
za | 7/15 °C | 8/16 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 11/19 °C | 12/20 °C |
di | 11/19 °C | 12/20 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1560 m | 4/13 °C | 7/15 °C | 9/17 °C | 11/19 °C | 11/19 °C | 8/16 °C | 7/15 °C |
| Dal 1391 m | 5/14 °C | 8/16 °C | 10/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/17 °C | 8/16 °C |
15,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1575 m | Dal 1505 m |
|---|---|---|
vr | 4/13 °C | 5/13 °C |
za | 7/15 °C | 8/15 °C |
zo | 9/17 °C | 10/17 °C |
ma | 11/19 °C | 12/19 °C |
di | 11/19 °C | 12/19 °C |
wo | 8/16 °C | 9/16 °C |
do | 7/15 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1575 m | 4/13 °C | 7/15 °C | 9/17 °C | 11/19 °C | 11/19 °C | 8/16 °C | 7/15 °C |
| Dal 1505 m | 5/13 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 12/19 °C | 9/16 °C | 8/15 °C |
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1770 m | Dal 1664 m |
|---|---|---|
vr | 3/11 °C | 4/12 °C |
za | 6/13 °C | 7/14 °C |
zo | 8/15 °C | 9/16 °C |
ma | 10/17 °C | 11/18 °C |
di | 10/17 °C | 11/18 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 6/13 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1770 m | 3/11 °C | 6/13 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/14 °C | 6/13 °C |
| Dal 1664 m | 4/12 °C | 7/14 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 7/14 °C |
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1950 m | Dal 1680 m |
|---|---|---|
vr | 2/10 °C | 4/12 °C |
za | 5/12 °C | 7/14 °C |
zo | 7/14 °C | 9/16 °C |
ma | 9/16 °C | 11/18 °C |
di | 9/16 °C | 11/18 °C |
wo | 6/13 °C | 8/15 °C |
do | 5/12 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1950 m | 2/10 °C | 5/12 °C | 7/14 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 6/13 °C | 5/12 °C |
| Dal 1680 m | 4/12 °C | 7/14 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 7/14 °C |
21,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1549 m |
|---|---|---|
vr | 2/10 °C | 4/13 °C |
za | 5/12 °C | 7/15 °C |
zo | 7/14 °C | 9/17 °C |
ma | 9/16 °C | 11/19 °C |
di | 9/16 °C | 11/19 °C |
wo | 6/13 °C | 8/16 °C |
do | 5/12 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2000 m | 2/10 °C | 5/12 °C | 7/14 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 6/13 °C | 5/12 °C |
| Dal 1549 m | 4/13 °C | 7/15 °C | 9/17 °C | 11/19 °C | 11/19 °C | 8/16 °C | 7/15 °C |
18,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1905 m | Dal 1673 m |
|---|---|---|
vr | 3/10 °C | 4/12 °C |
za | 6/12 °C | 7/14 °C |
zo | 8/14 °C | 9/16 °C |
ma | 10/16 °C | 11/18 °C |
di | 10/16 °C | 11/18 °C |
wo | 7/13 °C | 8/15 °C |
do | 6/12 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1905 m | 3/10 °C | 6/12 °C | 8/14 °C | 10/16 °C | 10/16 °C | 7/13 °C | 6/12 °C |
| Dal 1673 m | 4/12 °C | 7/14 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 7/14 °C |
24,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1473 m |
|---|---|---|
vr | 2/10 °C | 5/14 °C |
za | 5/12 °C | 8/16 °C |
zo | 7/14 °C | 10/18 °C |
ma | 9/16 °C | 12/20 °C |
di | 9/16 °C | 12/20 °C |
wo | 6/13 °C | 9/17 °C |
do | 5/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2000 m | 2/10 °C | 5/12 °C | 7/14 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 6/13 °C | 5/12 °C |
| Dal 1473 m | 5/14 °C | 8/16 °C | 10/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/17 °C | 8/16 °C |
14,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1594 m | Dal 1344 m |
|---|---|---|
vr | 4/13 °C | 6/14 °C |
za | 6/15 °C | 6/16 °C |
zo | 8/16 °C | 8/16 °C |
ma | 9/19 °C | 9/20 °C |
di | 11/18 °C | 11/18 °C |
wo | 8/15 °C | 11/15 °C |
do | 7/10 °C | 10/10 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1594 m | 4/13 °C | 6/15 °C | 8/16 °C | 9/19 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 7/10 °C |
| Dal 1344 m | 6/14 °C | 6/16 °C | 8/16 °C | 9/20 °C | 11/18 °C | 11/15 °C | 10/10 °C |
14,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1566 m | Dal 1456 m |
|---|---|---|
vr | 4/13 °C | 5/14 °C |
za | 7/15 °C | 8/16 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 11/19 °C | 12/20 °C |
di | 11/19 °C | 12/20 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1566 m | 4/13 °C | 7/15 °C | 9/17 °C | 11/19 °C | 11/19 °C | 8/16 °C | 7/15 °C |
| Dal 1456 m | 5/14 °C | 8/16 °C | 10/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/17 °C | 8/16 °C |
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1953 m | Dal 1623 m |
|---|---|---|
vr | 2/9 °C | 4/12 °C |
za | 5/11 °C | 7/14 °C |
zo | 7/13 °C | 9/16 °C |
ma | 9/15 °C | 11/18 °C |
di | 9/15 °C | 11/18 °C |
wo | 6/12 °C | 8/15 °C |
do | 5/11 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1953 m | 2/9 °C | 5/11 °C | 7/13 °C | 9/15 °C | 9/15 °C | 6/12 °C | 5/11 °C |
| Dal 1623 m | 4/12 °C | 7/14 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 7/14 °C |
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2060 m | Dal 1904 m |
|---|---|---|
vr | 2/9 °C | 3/10 °C |
za | 5/11 °C | 6/12 °C |
zo | 7/13 °C | 8/14 °C |
ma | 9/15 °C | 10/16 °C |
di | 9/15 °C | 10/16 °C |
wo | 6/12 °C | 7/13 °C |
do | 5/11 °C | 6/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2060 m | 2/9 °C | 5/11 °C | 7/13 °C | 9/15 °C | 9/15 °C | 6/12 °C | 5/11 °C |
| Dal 1904 m | 3/10 °C | 6/12 °C | 8/14 °C | 10/16 °C | 10/16 °C | 7/13 °C | 6/12 °C |
21,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1709 m | Dal 1604 m |
|---|---|---|
vr | 4/12 °C | 4/13 °C |
za | 7/14 °C | 7/15 °C |
zo | 9/16 °C | 9/17 °C |
ma | 11/18 °C | 11/19 °C |
di | 11/18 °C | 11/19 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 7/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1709 m | 4/12 °C | 7/14 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 7/14 °C |
| Dal 1604 m | 4/13 °C | 7/15 °C | 9/17 °C | 11/19 °C | 11/19 °C | 8/16 °C | 7/15 °C |
20,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1707 m | Dal 1594 m |
|---|---|---|
vr | 3/11 °C | 4/13 °C |
za | 6/13 °C | 7/15 °C |
zo | 8/15 °C | 9/17 °C |
ma | 10/17 °C | 11/19 °C |
di | 10/17 °C | 11/19 °C |
wo | 7/14 °C | 8/16 °C |
do | 6/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1707 m | 3/11 °C | 6/13 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/14 °C | 6/13 °C |
| Dal 1594 m | 4/13 °C | 7/15 °C | 9/17 °C | 11/19 °C | 11/19 °C | 8/16 °C | 7/15 °C |
Weer rondom Yamanouchi
Skiresort.nl publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Yamanouchi voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie