Skiweer Afrika
Weersverwachting in Afrika voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in Afrika voor 7 dagen
Weer Afrika
Weer in Afrika voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Afrika voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Afrika
- Afrika – Beperken tot
Landen:
Bergketens:
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 180 m | Dal 150 m |
|---|---|---|
do | 24/37 °C | 24/37 °C |
vr | 21/31 °C | 21/31 °C |
za | 18/31 °C | 18/31 °C |
zo | 22/38 °C | 22/38 °C |
ma | 26/35 °C | 26/35 °C |
di | 19/31 °C | 19/31 °C |
wo | 17/28 °C | 17/28 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 180 m | 24/37 °C | 21/31 °C | 18/31 °C | 22/38 °C | 26/35 °C | 19/31 °C | 17/28 °C |
| Dal 150 m | 24/37 °C | 21/31 °C | 18/31 °C | 22/38 °C | 26/35 °C | 19/31 °C | 17/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3262 m | Dal 2610 m |
|---|---|---|
do | -3/9 °C | 0/14 °C |
vr | -5/0 °C | -2/5 °C |
za | -6/5 °C | -3/10 °C |
zo | 0/6 °C | 3/11 °C |
ma | 1/7 °C | 4/12 °C |
di | 5/11 °C | 8/16 °C |
wo | 7/14 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3262 m | -3/9 °C | -5/0 °C | -6/5 °C | 0/6 °C | 1/7 °C | 5/11 °C | 7/14 °C |
| Dal 2610 m | 0/14 °C | -2/5 °C | -3/10 °C | 3/11 °C | 4/12 °C | 8/16 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1520 m | Dal 1480 m |
|---|---|---|
do | 8/19 °C | 8/19 °C |
vr | 8/17 °C | 8/17 °C |
za | 5/13 °C | 5/13 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 6/20 °C | 6/20 °C |
di | 9/20 °C | 9/20 °C |
wo | 8/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1520 m | 8/19 °C | 8/17 °C | 5/13 °C | 2/14 °C | 6/20 °C | 9/20 °C | 8/21 °C |
| Dal 1480 m | 8/19 °C | 8/17 °C | 5/13 °C | 2/14 °C | 6/20 °C | 9/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3222 m | Dal 3030 m |
|---|---|---|
do | 0/11 °C | 2/13 °C |
vr | -2/11 °C | 0/13 °C |
za | -1/12 °C | 1/14 °C |
zo | 0/11 °C | 2/13 °C |
ma | -3/8 °C | -1/10 °C |
di | -3/5 °C | -1/7 °C |
wo | -2/7 °C | 0/9 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3222 m | 0/11 °C | -2/11 °C | -1/12 °C | 0/11 °C | -3/8 °C | -3/5 °C | -2/7 °C |
| Dal 3030 m | 2/13 °C | 0/13 °C | 1/14 °C | 2/13 °C | -1/10 °C | -1/7 °C | 0/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2930 m | Dal 2700 m |
|---|---|---|
do | 1/12 °C | 2/13 °C |
vr | -1/12 °C | 0/13 °C |
za | 0/13 °C | 1/14 °C |
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | -2/9 °C | -1/10 °C |
di | -2/6 °C | -1/7 °C |
wo | -1/8 °C | 0/9 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2930 m | 1/12 °C | -1/12 °C | 0/13 °C | 1/12 °C | -2/9 °C | -2/6 °C | -1/8 °C |
| Dal 2700 m | 2/13 °C | 0/13 °C | 1/14 °C | 2/13 °C | -1/10 °C | -1/7 °C | 0/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2060 m | Dal 1880 m |
|---|---|---|
do | 7/16 °C | 8/17 °C |
vr | 5/13 °C | 6/14 °C |
za | 2/14 °C | 3/15 °C |
zo | 5/17 °C | 6/18 °C |
ma | 7/18 °C | 8/19 °C |
di | 8/21 °C | 9/22 °C |
wo | 12/25 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2060 m | 7/16 °C | 5/13 °C | 2/14 °C | 5/17 °C | 7/18 °C | 8/21 °C | 12/25 °C |
| Dal 1880 m | 8/17 °C | 6/14 °C | 3/15 °C | 6/18 °C | 8/19 °C | 9/22 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 1950 m |
|---|---|---|
do | 7/16 °C | 8/17 °C |
vr | 5/13 °C | 6/14 °C |
za | 2/14 °C | 3/15 °C |
zo | 5/17 °C | 6/18 °C |
ma | 7/18 °C | 8/19 °C |
di | 8/21 °C | 9/22 °C |
wo | 12/25 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2100 m | 7/16 °C | 5/13 °C | 2/14 °C | 5/17 °C | 7/18 °C | 8/21 °C | 12/25 °C |
| Dal 1950 m | 8/17 °C | 6/14 °C | 3/15 °C | 6/18 °C | 8/19 °C | 9/22 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2132 m | Dal 1794 m |
|---|---|---|
do | 2/6 °C | 2/8 °C |
vr | 3/7 °C | 3/9 °C |
za | 5/10 °C | 5/12 °C |
zo | 8/13 °C | 8/15 °C |
ma | 6/8 °C | 6/10 °C |
di | 7/9 °C | 7/11 °C |
wo | 6/10 °C | 6/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2132 m | 2/6 °C | 3/7 °C | 5/10 °C | 8/13 °C | 6/8 °C | 7/9 °C | 6/10 °C |
| Dal 1794 m | 2/8 °C | 3/9 °C | 5/12 °C | 8/15 °C | 6/10 °C | 7/11 °C | 6/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2228 m | Dal 2126 m |
|---|---|---|
do | 5/14 °C | 6/15 °C |
vr | 3/11 °C | 4/12 °C |
za | 0/12 °C | 1/13 °C |
zo | 3/15 °C | 4/16 °C |
ma | 5/16 °C | 6/17 °C |
di | 6/19 °C | 7/20 °C |
wo | 10/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2228 m | 5/14 °C | 3/11 °C | 0/12 °C | 3/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 10/23 °C |
| Dal 2126 m | 6/15 °C | 4/12 °C | 1/13 °C | 4/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 140 m | Dal 70 m |
|---|---|---|
do | 10/22 °C | 11/23 °C |
vr | 8/23 °C | 9/24 °C |
za | 9/27 °C | 10/28 °C |
zo | 11/24 °C | 12/25 °C |
ma | 9/23 °C | 10/24 °C |
di | 10/22 °C | 11/23 °C |
wo | 10/22 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 140 m | 10/22 °C | 8/23 °C | 9/27 °C | 11/24 °C | 9/23 °C | 10/22 °C | 10/22 °C |
| Dal 70 m | 11/23 °C | 9/24 °C | 10/28 °C | 12/25 °C | 10/24 °C | 11/23 °C | 11/23 °C |
1-10 van 10 skigebieden

