Skiweer Albertville
Weersverwachting in het arrondissement Albertville voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in het arrondissement Albertville voor 7 dagen
Weer Albertville
Weer in het arrondissement Albertville voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het arrondissement Albertville voor 13 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Albertville
- Albertville – Beperken tot
Toeristische regio's:
Albertville – Gaan naarDal:
Bergketens:
1-13 van 13 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3456 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
zo | -10/-6 °C | -5/12 °C |
ma | -7/-7 °C | 1/11 °C |
di | -7/-5 °C | 2/10 °C |
wo | -4/0 °C | 3/17 °C |
do | 1/3 °C | 5/20 °C |
vr | 5/6 °C | 8/22 °C |
za | 5/6 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3456 m | -10/-6 °C | -7/-7 °C | -7/-5 °C | -4/0 °C | 1/3 °C | 5/6 °C | 5/6 °C |
| Dal 1550 m | -5/12 °C | 1/11 °C | 2/10 °C | 3/17 °C | 5/20 °C | 8/22 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3230 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
zo | -9/-1 °C | -4/14 °C |
ma | -10/-4 °C | 2/13 °C |
di | -10/0 °C | 3/12 °C |
wo | -5/5 °C | 4/19 °C |
do | 0/7 °C | 6/22 °C |
vr | 1/7 °C | 9/24 °C |
za | 1/8 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3230 m | -9/-1 °C | -10/-4 °C | -10/0 °C | -5/5 °C | 0/7 °C | 1/7 °C | 1/8 °C |
| Dal 1100 m | -4/14 °C | 2/13 °C | 3/12 °C | 4/19 °C | 6/22 °C | 9/24 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3167 m | Dal 1207 m |
|---|---|---|
zo | -10/-4 °C | 0/13 °C |
ma | -7/-5 °C | 5/11 °C |
di | -7/-3 °C | 6/10 °C |
wo | -4/2 °C | 7/19 °C |
do | 1/5 °C | 9/21 °C |
vr | 5/8 °C | 12/23 °C |
za | 5/8 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3167 m | -10/-4 °C | -7/-5 °C | -7/-3 °C | -4/2 °C | 1/5 °C | 5/8 °C | 5/8 °C |
| Dal 1207 m | 0/13 °C | 5/11 °C | 6/10 °C | 7/19 °C | 9/21 °C | 12/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2800 m | Dal 1190 m |
|---|---|---|
zo | -9/-2 °C | -2/11 °C |
ma | -6/-3 °C | 5/9 °C |
di | -6/-1 °C | 5/10 °C |
wo | -3/4 °C | 8/18 °C |
do | 2/7 °C | 9/21 °C |
vr | 6/10 °C | 12/24 °C |
za | 6/10 °C | 15/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2800 m | -9/-2 °C | -6/-3 °C | -6/-1 °C | -3/4 °C | 2/7 °C | 6/10 °C | 6/10 °C |
| Dal 1190 m | -2/11 °C | 5/9 °C | 5/10 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 12/24 °C | 15/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3226 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
zo | -10/-4 °C | -4/14 °C |
ma | -7/-5 °C | 2/13 °C |
di | -7/-3 °C | 3/12 °C |
wo | -4/2 °C | 4/19 °C |
do | 1/5 °C | 6/22 °C |
vr | 5/8 °C | 9/24 °C |
za | 5/8 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3226 m | -10/-4 °C | -7/-5 °C | -7/-3 °C | -4/2 °C | 1/5 °C | 5/8 °C | 5/8 °C |
| Dal 1200 m | -4/14 °C | 2/13 °C | 3/12 °C | 4/19 °C | 6/22 °C | 9/24 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2069 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
zo | -5/4 °C | 0/13 °C |
ma | -2/3 °C | 5/11 °C |
di | -2/5 °C | 6/10 °C |
wo | 1/10 °C | 7/19 °C |
do | 6/13 °C | 9/21 °C |
vr | 10/16 °C | 12/23 °C |
za | 10/16 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2069 m | -5/4 °C | -2/3 °C | -2/5 °C | 1/10 °C | 6/13 °C | 10/16 °C | 10/16 °C |
| Dal 1000 m | 0/13 °C | 5/11 °C | 6/10 °C | 7/19 °C | 9/21 °C | 12/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2514 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
zo | -10/6 °C | 0/13 °C |
ma | -4/2 °C | 5/11 °C |
di | -3/2 °C | 6/10 °C |
wo | -2/11 °C | 7/19 °C |
do | 0/14 °C | 9/21 °C |
vr | 3/16 °C | 12/23 °C |
za | 3/17 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2514 m | -10/6 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -2/11 °C | 0/14 °C | 3/16 °C | 3/17 °C |
| Dal 1250 m | 0/13 °C | 5/11 °C | 6/10 °C | 7/19 °C | 9/21 °C | 12/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2437 m | Dal 1164 m |
|---|---|---|
zo | -7/0 °C | -4/13 °C |
ma | -4/-1 °C | 2/12 °C |
di | -4/1 °C | 1/13 °C |
wo | -1/6 °C | 5/18 °C |
do | 4/9 °C | 6/22 °C |
vr | 8/12 °C | 10/24 °C |
za | 8/12 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2437 m | -7/0 °C | -4/-1 °C | -4/1 °C | -1/6 °C | 4/9 °C | 8/12 °C | 8/12 °C |
| Dal 1164 m | -4/13 °C | 2/12 °C | 1/13 °C | 5/18 °C | 6/22 °C | 10/24 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1930 m | Dal 1020 m |
|---|---|---|
zo | -4/4 °C | 0/13 °C |
ma | -1/3 °C | 5/11 °C |
di | -1/5 °C | 6/10 °C |
wo | 2/10 °C | 7/19 °C |
do | 7/13 °C | 9/21 °C |
vr | 11/16 °C | 12/23 °C |
za | 11/16 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1930 m | -4/4 °C | -1/3 °C | -1/5 °C | 2/10 °C | 7/13 °C | 11/16 °C | 11/16 °C |
| Dal 1020 m | 0/13 °C | 5/11 °C | 6/10 °C | 7/19 °C | 9/21 °C | 12/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2300 m | Dal 1080 m |
|---|---|---|
zo | -9/7 °C | 0/13 °C |
ma | -3/2 °C | 5/11 °C |
di | -2/2 °C | 6/10 °C |
wo | -1/12 °C | 7/19 °C |
do | 1/15 °C | 9/21 °C |
vr | 4/17 °C | 12/23 °C |
za | 4/18 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2300 m | -9/7 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -1/12 °C | 1/15 °C | 4/17 °C | 4/18 °C |
| Dal 1080 m | 0/13 °C | 5/11 °C | 6/10 °C | 7/19 °C | 9/21 °C | 12/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2620 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
zo | -10/6 °C | -5/12 °C |
ma | -4/2 °C | 1/11 °C |
di | -3/2 °C | 2/10 °C |
wo | -2/11 °C | 3/17 °C |
do | 0/14 °C | 5/20 °C |
vr | 3/16 °C | 8/22 °C |
za | 3/17 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2620 m | -10/6 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -2/11 °C | 0/14 °C | 3/16 °C | 3/17 °C |
| Dal 1550 m | -5/12 °C | 1/11 °C | 2/10 °C | 3/17 °C | 5/20 °C | 8/22 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2355 m | Dal 1410 m |
|---|---|---|
zo | -10/6 °C | -5/13 °C |
ma | -4/2 °C | 1/12 °C |
di | -3/2 °C | 2/11 °C |
wo | -2/11 °C | 3/18 °C |
do | 0/14 °C | 5/21 °C |
vr | 3/16 °C | 8/23 °C |
za | 3/17 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2355 m | -10/6 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -2/11 °C | 0/14 °C | 3/16 °C | 3/17 °C |
| Dal 1410 m | -5/13 °C | 1/12 °C | 2/11 °C | 3/18 °C | 5/21 °C | 8/23 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1224 m | Dal 912 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 1/14 °C |
ma | 5/11 °C | 6/12 °C |
di | 6/10 °C | 7/11 °C |
wo | 7/19 °C | 8/20 °C |
do | 9/21 °C | 10/22 °C |
vr | 12/23 °C | 13/24 °C |
za | 13/24 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1224 m | 0/13 °C | 5/11 °C | 6/10 °C | 7/19 °C | 9/21 °C | 12/23 °C | 13/24 °C |
| Dal 912 m | 1/14 °C | 6/12 °C | 7/11 °C | 8/20 °C | 10/22 °C | 13/24 °C | 14/25 °C |
1-13 van 13 skigebieden


