Skiweer Chūbu
Weersverwachting in Chūbu voor 175 Skigebieden - Weer in de bergen in Chūbu voor 7 dagen
Weer Chūbu
Weer in Chūbu voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Chūbu voor 175 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Chūbu
- Chūbu – Beperken tot
Prefecturen:
Chūbu – Gaan naarBergketens:
| Weer in skigebied | Berg 1907 m | Dal 1570 m |
|---|---|---|
za | 4/20 °C | 6/22 °C |
zo | 4/21 °C | 6/23 °C |
ma | 6/24 °C | 8/26 °C |
di | 7/24 °C | 9/26 °C |
wo | 10/15 °C | 12/17 °C |
do | 9/11 °C | 11/13 °C |
vr | 8/18 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1907 m | 4/20 °C | 4/21 °C | 6/24 °C | 7/24 °C | 10/15 °C | 9/11 °C | 8/18 °C |
| Dal 1570 m | 6/22 °C | 6/23 °C | 8/26 °C | 9/26 °C | 12/17 °C | 11/13 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1147 m | Dal 355 m |
|---|---|---|
za | 6/21 °C | 10/26 °C |
zo | 7/26 °C | 11/31 °C |
ma | 9/26 °C | 13/31 °C |
di | 11/26 °C | 15/31 °C |
wo | 12/17 °C | 16/22 °C |
do | 10/12 °C | 14/17 °C |
vr | 9/19 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1147 m | 6/21 °C | 7/26 °C | 9/26 °C | 11/26 °C | 12/17 °C | 10/12 °C | 9/19 °C |
| Dal 355 m | 10/26 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 15/31 °C | 16/22 °C | 14/17 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 701 m | Dal 148 m |
|---|---|---|
za | 9/23 °C | 11/28 °C |
zo | 9/24 °C | 11/29 °C |
ma | 11/27 °C | 13/32 °C |
di | 12/26 °C | 14/31 °C |
wo | 14/22 °C | 16/27 °C |
do | 13/13 °C | 15/17 °C |
vr | 12/12 °C | 14/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 701 m | 9/23 °C | 9/24 °C | 11/27 °C | 12/26 °C | 14/22 °C | 13/13 °C | 12/12 °C |
| Dal 148 m | 11/28 °C | 11/29 °C | 13/32 °C | 14/31 °C | 16/27 °C | 15/17 °C | 14/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1822 m | Dal 1564 m |
|---|---|---|
za | 8/13 °C | 9/15 °C |
zo | 9/16 °C | 10/18 °C |
ma | 11/18 °C | 12/20 °C |
di | 11/18 °C | 12/20 °C |
wo | 8/14 °C | 9/16 °C |
do | 7/13 °C | 8/15 °C |
vr | 8/14 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1822 m | 8/13 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/14 °C | 7/13 °C | 8/14 °C |
| Dal 1564 m | 9/15 °C | 10/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 969 m | Dal 471 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/25 °C |
zo | 9/20 °C | 10/30 °C |
ma | 10/23 °C | 12/30 °C |
di | 12/22 °C | 14/30 °C |
wo | 13/19 °C | 15/21 °C |
do | 12/14 °C | 13/16 °C |
vr | 10/15 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 969 m | 8/19 °C | 9/20 °C | 10/23 °C | 12/22 °C | 13/19 °C | 12/14 °C | 10/15 °C |
| Dal 471 m | 9/25 °C | 10/30 °C | 12/30 °C | 14/30 °C | 15/21 °C | 13/16 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1930 m | Dal 869 m |
|---|---|---|
za | 7/12 °C | 9/20 °C |
zo | 8/15 °C | 10/21 °C |
ma | 10/17 °C | 11/24 °C |
di | 10/17 °C | 13/23 °C |
wo | 7/13 °C | 14/20 °C |
do | 6/12 °C | 13/15 °C |
vr | 7/13 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1930 m | 7/12 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/13 °C | 6/12 °C | 7/13 °C |
| Dal 869 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 14/20 °C | 13/15 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 1285 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 7/17 °C |
zo | 7/18 °C | 8/19 °C |
ma | 9/18 °C | 10/19 °C |
di | 9/18 °C | 10/19 °C |
wo | 11/11 °C | 12/12 °C |
do | 11/12 °C | 12/13 °C |
vr | 11/16 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1500 m | 6/16 °C | 7/18 °C | 9/18 °C | 9/18 °C | 11/11 °C | 11/12 °C | 11/16 °C |
| Dal 1285 m | 7/17 °C | 8/19 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 12/12 °C | 12/13 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1807 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
za | 8/13 °C | 10/16 °C |
zo | 9/16 °C | 11/19 °C |
ma | 11/18 °C | 13/21 °C |
di | 11/18 °C | 13/21 °C |
wo | 8/14 °C | 10/17 °C |
do | 7/13 °C | 9/16 °C |
vr | 8/14 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1807 m | 8/13 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/14 °C | 7/13 °C | 8/14 °C |
| Dal 1350 m | 10/16 °C | 11/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1158 m | Dal 491 m |
|---|---|---|
za | 7/18 °C | 11/23 °C |
zo | 8/19 °C | 12/24 °C |
ma | 9/22 °C | 13/27 °C |
di | 11/21 °C | 15/26 °C |
wo | 12/18 °C | 16/23 °C |
do | 11/13 °C | 15/18 °C |
vr | 9/14 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1158 m | 7/18 °C | 8/19 °C | 9/22 °C | 11/21 °C | 12/18 °C | 11/13 °C | 9/14 °C |
| Dal 491 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 16/23 °C | 15/18 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1953 m | Dal 1623 m |
|---|---|---|
za | 7/11 °C | 9/14 °C |
zo | 8/14 °C | 10/17 °C |
ma | 10/16 °C | 12/19 °C |
di | 10/16 °C | 12/19 °C |
wo | 7/12 °C | 9/15 °C |
do | 6/11 °C | 8/14 °C |
vr | 7/12 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1953 m | 7/11 °C | 8/14 °C | 10/16 °C | 10/16 °C | 7/12 °C | 6/11 °C | 7/12 °C |
| Dal 1623 m | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 12/19 °C | 9/15 °C | 8/14 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1359 m | Dal 749 m |
|---|---|---|
za | 7/18 °C | 9/21 °C |
zo | 8/19 °C | 10/22 °C |
ma | 9/22 °C | 11/25 °C |
di | 11/21 °C | 13/24 °C |
wo | 12/18 °C | 14/21 °C |
do | 11/13 °C | 13/16 °C |
vr | 9/14 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1359 m | 7/18 °C | 8/19 °C | 9/22 °C | 11/21 °C | 12/18 °C | 11/13 °C | 9/14 °C |
| Dal 749 m | 9/21 °C | 10/22 °C | 11/25 °C | 13/24 °C | 14/21 °C | 13/16 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 690 m | Dal 430 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 10/25 °C |
zo | 9/28 °C | 11/30 °C |
ma | 11/28 °C | 13/30 °C |
di | 13/28 °C | 15/30 °C |
wo | 14/19 °C | 16/21 °C |
do | 12/14 °C | 14/16 °C |
vr | 11/21 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 690 m | 8/23 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 13/28 °C | 14/19 °C | 12/14 °C | 11/21 °C |
| Dal 430 m | 10/25 °C | 11/30 °C | 13/30 °C | 15/30 °C | 16/21 °C | 14/16 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1708 m | Dal 1445 m |
|---|---|---|
za | 9/14 °C | 10/16 °C |
zo | 10/17 °C | 11/19 °C |
ma | 12/19 °C | 13/21 °C |
di | 12/19 °C | 13/21 °C |
wo | 9/15 °C | 10/17 °C |
do | 8/14 °C | 9/16 °C |
vr | 9/15 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1708 m | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 12/19 °C | 9/15 °C | 8/14 °C | 9/15 °C |
| Dal 1445 m | 10/16 °C | 11/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1781 m | Dal 1460 m |
|---|---|---|
za | 3/20 °C | 5/22 °C |
zo | 3/21 °C | 5/23 °C |
ma | 5/24 °C | 7/26 °C |
di | 6/24 °C | 8/26 °C |
wo | 9/15 °C | 11/17 °C |
do | 8/11 °C | 10/13 °C |
vr | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1781 m | 3/20 °C | 3/21 °C | 5/24 °C | 6/24 °C | 9/15 °C | 8/11 °C | 7/18 °C |
| Dal 1460 m | 5/22 °C | 5/23 °C | 7/26 °C | 8/26 °C | 11/17 °C | 10/13 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1276 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/21 °C |
zo | 7/22 °C | 8/24 °C |
ma | 9/22 °C | 10/24 °C |
di | 9/21 °C | 10/23 °C |
wo | 10/14 °C | 11/16 °C |
do | 12/12 °C | 13/14 °C |
vr | 8/17 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1276 m | 8/19 °C | 7/22 °C | 9/22 °C | 9/21 °C | 10/14 °C | 12/12 °C | 8/17 °C |
| Dal 1000 m | 9/21 °C | 8/24 °C | 10/24 °C | 10/23 °C | 11/16 °C | 13/14 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1155 m | Dal 940 m |
|---|---|---|
za | 7/18 °C | 9/19 °C |
zo | 8/19 °C | 10/20 °C |
ma | 9/22 °C | 11/23 °C |
di | 11/21 °C | 13/22 °C |
wo | 12/18 °C | 14/19 °C |
do | 11/13 °C | 13/14 °C |
vr | 9/14 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1155 m | 7/18 °C | 8/19 °C | 9/22 °C | 11/21 °C | 12/18 °C | 11/13 °C | 9/14 °C |
| Dal 940 m | 9/19 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 13/22 °C | 14/19 °C | 13/14 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 965 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 8/24 °C |
zo | 9/20 °C | 9/29 °C |
ma | 10/23 °C | 11/29 °C |
di | 12/22 °C | 13/29 °C |
wo | 13/19 °C | 14/20 °C |
do | 12/14 °C | 12/15 °C |
vr | 10/15 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 965 m | 8/19 °C | 9/20 °C | 10/23 °C | 12/22 °C | 13/19 °C | 12/14 °C | 10/15 °C |
| Dal 650 m | 8/24 °C | 9/29 °C | 11/29 °C | 13/29 °C | 14/20 °C | 12/15 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1780 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
za | 4/20 °C | 8/24 °C |
zo | 4/21 °C | 8/25 °C |
ma | 6/24 °C | 10/28 °C |
di | 7/24 °C | 11/28 °C |
wo | 10/15 °C | 14/19 °C |
do | 9/11 °C | 13/15 °C |
vr | 8/18 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1780 m | 4/20 °C | 4/21 °C | 6/24 °C | 7/24 °C | 10/15 °C | 9/11 °C | 8/18 °C |
| Dal 1050 m | 8/24 °C | 8/25 °C | 10/28 °C | 11/28 °C | 14/19 °C | 13/15 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1550 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
za | 5/15 °C | 7/17 °C |
zo | 6/16 °C | 8/18 °C |
ma | 7/19 °C | 9/21 °C |
di | 9/18 °C | 11/20 °C |
wo | 10/15 °C | 12/17 °C |
do | 9/10 °C | 11/12 °C |
vr | 7/11 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1550 m | 5/15 °C | 6/16 °C | 7/19 °C | 9/18 °C | 10/15 °C | 9/10 °C | 7/11 °C |
| Dal 1200 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1618 m | Dal 1256 m |
|---|---|---|
za | 7/15 °C | 7/17 °C |
zo | 8/18 °C | 8/18 °C |
ma | 9/20 °C | 9/21 °C |
di | 11/20 °C | 11/20 °C |
wo | 9/16 °C | 12/17 °C |
do | 8/12 °C | 11/12 °C |
vr | 9/13 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1618 m | 7/15 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 9/16 °C | 8/12 °C | 9/13 °C |
| Dal 1256 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1545 m | Dal 1390 m |
|---|---|---|
za | 9/15 °C | 10/16 °C |
zo | 10/18 °C | 11/19 °C |
ma | 12/20 °C | 13/21 °C |
di | 12/20 °C | 13/21 °C |
wo | 9/16 °C | 10/17 °C |
do | 8/15 °C | 9/16 °C |
vr | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1545 m | 9/15 °C | 10/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Dal 1390 m | 10/16 °C | 11/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 579 m | Dal 210 m |
|---|---|---|
za | 9/24 °C | 11/27 °C |
zo | 10/29 °C | 12/32 °C |
ma | 12/29 °C | 14/32 °C |
di | 14/29 °C | 16/32 °C |
wo | 15/20 °C | 17/23 °C |
do | 13/15 °C | 15/18 °C |
vr | 12/22 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 579 m | 9/24 °C | 10/29 °C | 12/29 °C | 14/29 °C | 15/20 °C | 13/15 °C | 12/22 °C |
| Dal 210 m | 11/27 °C | 12/32 °C | 14/32 °C | 16/32 °C | 17/23 °C | 15/18 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1040 m | Dal 890 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 10/21 °C |
zo | 8/23 °C | 9/24 °C |
ma | 10/23 °C | 11/24 °C |
di | 10/22 °C | 11/23 °C |
wo | 11/15 °C | 12/16 °C |
do | 13/13 °C | 14/14 °C |
vr | 9/18 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1040 m | 9/20 °C | 8/23 °C | 10/23 °C | 10/22 °C | 11/15 °C | 13/13 °C | 9/18 °C |
| Dal 890 m | 10/21 °C | 9/24 °C | 11/24 °C | 11/23 °C | 12/16 °C | 14/14 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1774 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
za | 8/13 °C | 10/15 °C |
zo | 9/16 °C | 11/18 °C |
ma | 11/18 °C | 13/20 °C |
di | 11/18 °C | 13/20 °C |
wo | 8/14 °C | 10/16 °C |
do | 7/13 °C | 9/15 °C |
vr | 8/14 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1774 m | 8/13 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/14 °C | 7/13 °C | 8/14 °C |
| Dal 1500 m | 10/15 °C | 11/18 °C | 13/20 °C | 13/20 °C | 10/16 °C | 9/15 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1202 m | Dal 853 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 9/20 °C |
zo | 8/18 °C | 10/21 °C |
ma | 9/21 °C | 11/24 °C |
di | 11/20 °C | 13/23 °C |
wo | 12/17 °C | 14/20 °C |
do | 11/12 °C | 13/15 °C |
vr | 9/13 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1202 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Dal 853 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 14/20 °C | 13/15 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1620 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
za | 9/15 °C | 10/16 °C |
zo | 10/18 °C | 11/19 °C |
ma | 12/20 °C | 13/21 °C |
di | 12/20 °C | 13/21 °C |
wo | 9/16 °C | 10/17 °C |
do | 8/15 °C | 9/16 °C |
vr | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1620 m | 9/15 °C | 10/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Dal 1400 m | 10/16 °C | 11/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 755 m | Dal 434 m |
|---|---|---|
za | 11/22 °C | 13/24 °C |
zo | 10/25 °C | 12/27 °C |
ma | 12/25 °C | 14/27 °C |
di | 12/24 °C | 14/26 °C |
wo | 13/17 °C | 15/19 °C |
do | 15/15 °C | 17/17 °C |
vr | 11/20 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 755 m | 11/22 °C | 10/25 °C | 12/25 °C | 12/24 °C | 13/17 °C | 15/15 °C | 11/20 °C |
| Dal 434 m | 13/24 °C | 12/27 °C | 14/27 °C | 14/26 °C | 15/19 °C | 17/17 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1560 m | Dal 1391 m |
|---|---|---|
za | 9/15 °C | 10/16 °C |
zo | 10/18 °C | 11/19 °C |
ma | 12/20 °C | 13/21 °C |
di | 12/20 °C | 13/21 °C |
wo | 9/16 °C | 10/17 °C |
do | 8/15 °C | 9/16 °C |
vr | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1560 m | 9/15 °C | 10/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Dal 1391 m | 10/16 °C | 11/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1201 m | Dal 927 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 9/19 °C |
zo | 8/18 °C | 10/20 °C |
ma | 9/21 °C | 11/23 °C |
di | 11/20 °C | 13/22 °C |
wo | 12/17 °C | 14/19 °C |
do | 11/12 °C | 13/14 °C |
vr | 9/13 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1201 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Dal 927 m | 9/19 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 13/22 °C | 14/19 °C | 13/14 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1575 m | Dal 1505 m |
|---|---|---|
za | 9/15 °C | 10/15 °C |
zo | 10/18 °C | 11/18 °C |
ma | 12/20 °C | 13/20 °C |
di | 12/20 °C | 13/20 °C |
wo | 9/16 °C | 10/16 °C |
do | 8/15 °C | 9/15 °C |
vr | 9/16 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1575 m | 9/15 °C | 10/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Dal 1505 m | 10/15 °C | 11/18 °C | 13/20 °C | 13/20 °C | 10/16 °C | 9/15 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 865 m | Dal 479 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 11/23 °C |
zo | 8/18 °C | 12/24 °C |
ma | 9/21 °C | 13/27 °C |
di | 11/20 °C | 15/26 °C |
wo | 12/17 °C | 16/23 °C |
do | 11/12 °C | 15/18 °C |
vr | 9/13 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 865 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Dal 479 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 16/23 °C | 15/18 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 480 m | Dal 166 m |
|---|---|---|
za | 9/25 °C | 11/27 °C |
zo | 10/30 °C | 12/32 °C |
ma | 12/30 °C | 14/32 °C |
di | 14/30 °C | 16/32 °C |
wo | 15/21 °C | 17/23 °C |
do | 13/16 °C | 15/18 °C |
vr | 12/23 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 480 m | 9/25 °C | 10/30 °C | 12/30 °C | 14/30 °C | 15/21 °C | 13/16 °C | 12/23 °C |
| Dal 166 m | 11/27 °C | 12/32 °C | 14/32 °C | 16/32 °C | 17/23 °C | 15/18 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1770 m | Dal 1664 m |
|---|---|---|
za | 8/13 °C | 9/14 °C |
zo | 9/16 °C | 10/17 °C |
ma | 11/18 °C | 12/19 °C |
di | 11/18 °C | 12/19 °C |
wo | 8/14 °C | 9/15 °C |
do | 7/13 °C | 8/14 °C |
vr | 8/14 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1770 m | 8/13 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/14 °C | 7/13 °C | 8/14 °C |
| Dal 1664 m | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 12/19 °C | 9/15 °C | 8/14 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1166 m | Dal 896 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 9/20 °C |
zo | 8/18 °C | 10/21 °C |
ma | 9/21 °C | 11/24 °C |
di | 11/20 °C | 13/23 °C |
wo | 12/17 °C | 14/20 °C |
do | 11/12 °C | 13/15 °C |
vr | 9/13 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1166 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Dal 896 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 14/20 °C | 13/15 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 702 m | Dal 458 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 9/25 °C |
zo | 9/28 °C | 10/30 °C |
ma | 11/28 °C | 12/30 °C |
di | 13/28 °C | 14/30 °C |
wo | 14/19 °C | 15/21 °C |
do | 12/14 °C | 13/16 °C |
vr | 11/21 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 702 m | 8/23 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 13/28 °C | 14/19 °C | 12/14 °C | 11/21 °C |
| Dal 458 m | 9/25 °C | 10/30 °C | 12/30 °C | 14/30 °C | 15/21 °C | 13/16 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1950 m | Dal 1680 m |
|---|---|---|
za | 7/12 °C | 9/14 °C |
zo | 8/15 °C | 10/17 °C |
ma | 10/17 °C | 12/19 °C |
di | 10/17 °C | 12/19 °C |
wo | 7/13 °C | 9/15 °C |
do | 6/12 °C | 8/14 °C |
vr | 7/13 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1950 m | 7/12 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/13 °C | 6/12 °C | 7/13 °C |
| Dal 1680 m | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 12/19 °C | 9/15 °C | 8/14 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1780 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
za | 8/13 °C | 10/16 °C |
zo | 9/16 °C | 11/19 °C |
ma | 11/18 °C | 13/21 °C |
di | 11/18 °C | 13/21 °C |
wo | 8/14 °C | 10/17 °C |
do | 7/13 °C | 9/16 °C |
vr | 8/14 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1780 m | 8/13 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/14 °C | 7/13 °C | 8/14 °C |
| Dal 1400 m | 10/16 °C | 11/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 10/21 °C |
zo | 10/21 °C | 11/22 °C |
ma | 11/24 °C | 12/25 °C |
di | 13/23 °C | 14/24 °C |
wo | 14/20 °C | 15/21 °C |
do | 13/15 °C | 14/16 °C |
vr | 11/16 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 900 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 14/20 °C | 13/15 °C | 11/16 °C |
| Dal 650 m | 10/21 °C | 11/22 °C | 12/25 °C | 14/24 °C | 15/21 °C | 14/16 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2060 m | Dal 1904 m |
|---|---|---|
za | 7/11 °C | 8/12 °C |
zo | 8/14 °C | 9/15 °C |
ma | 10/16 °C | 11/17 °C |
di | 10/16 °C | 11/17 °C |
wo | 7/12 °C | 8/13 °C |
do | 6/11 °C | 7/12 °C |
vr | 7/12 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2060 m | 7/11 °C | 8/14 °C | 10/16 °C | 10/16 °C | 7/12 °C | 6/11 °C | 7/12 °C |
| Dal 1904 m | 8/12 °C | 9/15 °C | 11/17 °C | 11/17 °C | 8/13 °C | 7/12 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 420 m | Dal 210 m |
|---|---|---|
za | 10/25 °C | 11/27 °C |
zo | 11/30 °C | 12/32 °C |
ma | 13/30 °C | 14/32 °C |
di | 15/30 °C | 16/32 °C |
wo | 16/21 °C | 17/23 °C |
do | 14/16 °C | 15/18 °C |
vr | 13/23 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 420 m | 10/25 °C | 11/30 °C | 13/30 °C | 15/30 °C | 16/21 °C | 14/16 °C | 13/23 °C |
| Dal 210 m | 11/27 °C | 12/32 °C | 14/32 °C | 16/32 °C | 17/23 °C | 15/18 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 416 m | Dal 121 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 11/28 °C |
zo | 10/27 °C | 11/29 °C |
ma | 12/30 °C | 13/32 °C |
di | 13/29 °C | 14/31 °C |
wo | 15/25 °C | 16/27 °C |
do | 14/15 °C | 15/17 °C |
vr | 13/15 °C | 14/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 416 m | 10/26 °C | 10/27 °C | 12/30 °C | 13/29 °C | 15/25 °C | 14/15 °C | 13/15 °C |
| Dal 121 m | 11/28 °C | 11/29 °C | 13/32 °C | 14/31 °C | 16/27 °C | 15/17 °C | 14/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 655 m | Dal 154 m |
|---|---|---|
za | 8/24 °C | 11/27 °C |
zo | 8/25 °C | 11/28 °C |
ma | 10/28 °C | 13/31 °C |
di | 11/27 °C | 14/30 °C |
wo | 13/23 °C | 16/26 °C |
do | 12/13 °C | 15/16 °C |
vr | 11/13 °C | 14/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 655 m | 8/24 °C | 8/25 °C | 10/28 °C | 11/27 °C | 13/23 °C | 12/13 °C | 11/13 °C |
| Dal 154 m | 11/27 °C | 11/28 °C | 13/31 °C | 14/30 °C | 16/26 °C | 15/16 °C | 14/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1570 m | Dal 1330 m |
|---|---|---|
za | 7/12 °C | 7/16 °C |
zo | 8/15 °C | 8/17 °C |
ma | 9/17 °C | 9/20 °C |
di | 10/17 °C | 11/19 °C |
wo | 7/13 °C | 12/16 °C |
do | 6/11 °C | 11/11 °C |
vr | 7/12 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1570 m | 7/12 °C | 8/15 °C | 9/17 °C | 10/17 °C | 7/13 °C | 6/11 °C | 7/12 °C |
| Dal 1330 m | 7/16 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/19 °C | 12/16 °C | 11/11 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1709 m | Dal 1604 m |
|---|---|---|
za | 9/14 °C | 9/15 °C |
zo | 10/17 °C | 10/18 °C |
ma | 12/19 °C | 12/20 °C |
di | 12/19 °C | 12/20 °C |
wo | 9/15 °C | 9/16 °C |
do | 8/14 °C | 8/15 °C |
vr | 9/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1709 m | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 12/19 °C | 9/15 °C | 8/14 °C | 9/15 °C |
| Dal 1604 m | 9/15 °C | 10/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 933 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
za | 9/19 °C | 10/22 °C |
zo | 10/20 °C | 11/23 °C |
ma | 11/23 °C | 12/26 °C |
di | 13/22 °C | 14/25 °C |
wo | 14/19 °C | 15/22 °C |
do | 13/14 °C | 14/17 °C |
vr | 11/15 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 933 m | 9/19 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 13/22 °C | 14/19 °C | 13/14 °C | 11/15 °C |
| Dal 630 m | 10/22 °C | 11/23 °C | 12/26 °C | 14/25 °C | 15/22 °C | 14/17 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 780 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 8/23 °C |
zo | 9/19 °C | 9/28 °C |
ma | 10/22 °C | 11/28 °C |
di | 12/21 °C | 13/28 °C |
wo | 13/18 °C | 14/19 °C |
do | 12/13 °C | 12/14 °C |
vr | 10/14 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1050 m | 8/18 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 12/21 °C | 13/18 °C | 12/13 °C | 10/14 °C |
| Dal 780 m | 8/23 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 13/28 °C | 14/19 °C | 12/14 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1905 m | Dal 1673 m |
|---|---|---|
za | 8/12 °C | 9/14 °C |
zo | 9/15 °C | 10/17 °C |
ma | 11/17 °C | 12/19 °C |
di | 11/17 °C | 12/19 °C |
wo | 8/13 °C | 9/15 °C |
do | 7/12 °C | 8/14 °C |
vr | 8/13 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1905 m | 8/12 °C | 9/15 °C | 11/17 °C | 11/17 °C | 8/13 °C | 7/12 °C | 8/13 °C |
| Dal 1673 m | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 12/19 °C | 9/15 °C | 8/14 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 626 m | Dal 454 m |
|---|---|---|
za | 9/24 °C | 9/25 °C |
zo | 10/29 °C | 10/30 °C |
ma | 12/29 °C | 12/30 °C |
di | 14/29 °C | 14/30 °C |
wo | 15/20 °C | 15/21 °C |
do | 13/15 °C | 13/16 °C |
vr | 12/22 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 626 m | 9/24 °C | 10/29 °C | 12/29 °C | 14/29 °C | 15/20 °C | 13/15 °C | 12/22 °C |
| Dal 454 m | 9/25 °C | 10/30 °C | 12/30 °C | 14/30 °C | 15/21 °C | 13/16 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 540 m | Dal 390 m |
|---|---|---|
za | 10/22 °C | 11/23 °C |
zo | 11/23 °C | 12/24 °C |
ma | 12/26 °C | 13/27 °C |
di | 14/25 °C | 15/26 °C |
wo | 15/22 °C | 16/23 °C |
do | 14/17 °C | 15/18 °C |
vr | 12/18 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 540 m | 10/22 °C | 11/23 °C | 12/26 °C | 14/25 °C | 15/22 °C | 14/17 °C | 12/18 °C |
| Dal 390 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 16/23 °C | 15/18 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1150 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 9/20 °C |
zo | 9/20 °C | 10/22 °C |
ma | 11/20 °C | 12/22 °C |
di | 11/20 °C | 12/22 °C |
wo | 13/13 °C | 14/15 °C |
do | 13/14 °C | 14/16 °C |
vr | 13/18 °C | 14/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1150 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 11/20 °C | 13/13 °C | 13/14 °C | 13/18 °C |
| Dal 850 m | 9/20 °C | 10/22 °C | 12/22 °C | 12/22 °C | 14/15 °C | 14/16 °C | 14/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 802 m | Dal 398 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 10/26 °C |
zo | 9/28 °C | 11/31 °C |
ma | 11/28 °C | 13/31 °C |
di | 13/28 °C | 15/31 °C |
wo | 14/19 °C | 16/22 °C |
do | 12/14 °C | 14/17 °C |
vr | 11/21 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 802 m | 8/23 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 13/28 °C | 14/19 °C | 12/14 °C | 11/21 °C |
| Dal 398 m | 10/26 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 15/31 °C | 16/22 °C | 14/17 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2240 m | Dal 1763 m |
|---|---|---|
za | 6/10 °C | 8/13 °C |
zo | 7/13 °C | 9/16 °C |
ma | 9/15 °C | 11/18 °C |
di | 9/15 °C | 11/18 °C |
wo | 6/11 °C | 8/14 °C |
do | 5/10 °C | 7/13 °C |
vr | 6/11 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2240 m | 6/10 °C | 7/13 °C | 9/15 °C | 9/15 °C | 6/11 °C | 5/10 °C | 6/11 °C |
| Dal 1763 m | 8/13 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/14 °C | 7/13 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1060 m | Dal 882 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 9/20 °C |
zo | 9/20 °C | 10/22 °C |
ma | 11/20 °C | 12/22 °C |
di | 11/20 °C | 12/22 °C |
wo | 13/13 °C | 14/15 °C |
do | 13/14 °C | 14/16 °C |
vr | 13/18 °C | 14/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1060 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 11/20 °C | 13/13 °C | 13/14 °C | 13/18 °C |
| Dal 882 m | 9/20 °C | 10/22 °C | 12/22 °C | 12/22 °C | 14/15 °C | 14/16 °C | 14/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 638 m | Dal 591 m |
|---|---|---|
za | 12/23 °C | 12/23 °C |
zo | 11/26 °C | 11/26 °C |
ma | 13/26 °C | 13/26 °C |
di | 13/25 °C | 13/25 °C |
wo | 14/18 °C | 14/18 °C |
do | 16/16 °C | 16/16 °C |
vr | 12/21 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 638 m | 12/23 °C | 11/26 °C | 13/26 °C | 13/25 °C | 14/18 °C | 16/16 °C | 12/21 °C |
| Dal 591 m | 12/23 °C | 11/26 °C | 13/26 °C | 13/25 °C | 14/18 °C | 16/16 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 768 m | Dal 501 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 9/25 °C |
zo | 9/28 °C | 10/30 °C |
ma | 11/28 °C | 12/30 °C |
di | 13/28 °C | 14/30 °C |
wo | 14/19 °C | 15/21 °C |
do | 12/14 °C | 13/16 °C |
vr | 11/21 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 768 m | 8/23 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 13/28 °C | 14/19 °C | 12/14 °C | 11/21 °C |
| Dal 501 m | 9/25 °C | 10/30 °C | 12/30 °C | 14/30 °C | 15/21 °C | 13/16 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1594 m | Dal 1344 m |
|---|---|---|
za | 7/15 °C | 7/16 °C |
zo | 8/17 °C | 8/17 °C |
ma | 9/20 °C | 9/20 °C |
di | 11/19 °C | 11/19 °C |
wo | 9/16 °C | 12/16 °C |
do | 8/11 °C | 11/11 °C |
vr | 9/12 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1594 m | 7/15 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/19 °C | 9/16 °C | 8/11 °C | 9/12 °C |
| Dal 1344 m | 7/16 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/19 °C | 12/16 °C | 11/11 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 592 m | Dal 384 m |
|---|---|---|
za | 12/23 °C | 13/25 °C |
zo | 11/26 °C | 12/28 °C |
ma | 13/26 °C | 14/28 °C |
di | 13/25 °C | 14/27 °C |
wo | 14/18 °C | 15/20 °C |
do | 16/16 °C | 17/18 °C |
vr | 12/21 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 592 m | 12/23 °C | 11/26 °C | 13/26 °C | 13/25 °C | 14/18 °C | 16/16 °C | 12/21 °C |
| Dal 384 m | 13/25 °C | 12/28 °C | 14/28 °C | 14/27 °C | 15/20 °C | 17/18 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1110 m | Dal 350 m |
|---|---|---|
za | 10/20 °C | 13/25 °C |
zo | 9/23 °C | 12/28 °C |
ma | 11/23 °C | 14/28 °C |
di | 11/22 °C | 14/27 °C |
wo | 12/15 °C | 15/20 °C |
do | 14/14 °C | 17/18 °C |
vr | 10/18 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1110 m | 10/20 °C | 9/23 °C | 11/23 °C | 11/22 °C | 12/15 °C | 14/14 °C | 10/18 °C |
| Dal 350 m | 13/25 °C | 12/28 °C | 14/28 °C | 14/27 °C | 15/20 °C | 17/18 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 728 m | Dal 408 m |
|---|---|---|
za | 11/22 °C | 13/25 °C |
zo | 10/25 °C | 12/28 °C |
ma | 12/25 °C | 14/28 °C |
di | 12/24 °C | 14/27 °C |
wo | 13/17 °C | 15/20 °C |
do | 15/15 °C | 17/18 °C |
vr | 11/20 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 728 m | 11/22 °C | 10/25 °C | 12/25 °C | 12/24 °C | 13/17 °C | 15/15 °C | 11/20 °C |
| Dal 408 m | 13/25 °C | 12/28 °C | 14/28 °C | 14/27 °C | 15/20 °C | 17/18 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1784 m | Dal 1314 m |
|---|---|---|
za | 4/14 °C | 7/16 °C |
zo | 5/15 °C | 8/17 °C |
ma | 6/18 °C | 9/20 °C |
di | 8/17 °C | 11/19 °C |
wo | 9/14 °C | 12/16 °C |
do | 8/9 °C | 11/11 °C |
vr | 6/10 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1784 m | 4/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 8/17 °C | 9/14 °C | 8/9 °C | 6/10 °C |
| Dal 1314 m | 7/16 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/19 °C | 12/16 °C | 11/11 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1450 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 7/17 °C |
zo | 8/19 °C | 8/19 °C |
ma | 10/19 °C | 10/19 °C |
di | 10/19 °C | 10/19 °C |
wo | 12/12 °C | 12/12 °C |
do | 12/13 °C | 12/13 °C |
vr | 12/17 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1450 m | 7/17 °C | 8/19 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 12/12 °C | 12/13 °C | 12/17 °C |
| Dal 1300 m | 7/17 °C | 8/19 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 12/12 °C | 12/13 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1400 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 7/17 °C |
zo | 7/17 °C | 8/18 °C |
ma | 8/20 °C | 9/21 °C |
di | 10/19 °C | 11/20 °C |
wo | 11/16 °C | 12/17 °C |
do | 10/11 °C | 11/12 °C |
vr | 8/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1400 m | 6/16 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 10/19 °C | 11/16 °C | 10/11 °C | 8/12 °C |
| Dal 1200 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1230 m | Dal 742 m |
|---|---|---|
za | 8/20 °C | 11/22 °C |
zo | 7/23 °C | 10/25 °C |
ma | 9/23 °C | 12/25 °C |
di | 9/22 °C | 12/24 °C |
wo | 10/15 °C | 13/17 °C |
do | 12/13 °C | 15/15 °C |
vr | 8/18 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1230 m | 8/20 °C | 7/23 °C | 9/23 °C | 9/22 °C | 10/15 °C | 12/13 °C | 8/18 °C |
| Dal 742 m | 11/22 °C | 10/25 °C | 12/25 °C | 12/24 °C | 13/17 °C | 15/15 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 720 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
za | 10/21 °C | 11/23 °C |
zo | 11/22 °C | 12/24 °C |
ma | 12/25 °C | 13/27 °C |
di | 14/24 °C | 15/26 °C |
wo | 15/21 °C | 16/23 °C |
do | 14/16 °C | 15/18 °C |
vr | 12/17 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 720 m | 10/21 °C | 11/22 °C | 12/25 °C | 14/24 °C | 15/21 °C | 14/16 °C | 12/17 °C |
| Dal 420 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 16/23 °C | 15/18 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 865 m | Dal 621 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 10/22 °C |
zo | 10/21 °C | 11/23 °C |
ma | 11/24 °C | 12/26 °C |
di | 13/23 °C | 14/25 °C |
wo | 14/20 °C | 15/22 °C |
do | 13/15 °C | 14/17 °C |
vr | 11/16 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 865 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 14/20 °C | 13/15 °C | 11/16 °C |
| Dal 621 m | 10/22 °C | 11/23 °C | 12/26 °C | 14/25 °C | 15/22 °C | 14/17 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 263 m | Dal 130 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 11/27 °C |
zo | 11/31 °C | 12/32 °C |
ma | 13/31 °C | 14/32 °C |
di | 15/31 °C | 16/32 °C |
wo | 16/22 °C | 17/23 °C |
do | 14/17 °C | 15/18 °C |
vr | 13/24 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 263 m | 10/26 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 15/31 °C | 16/22 °C | 14/17 °C | 13/24 °C |
| Dal 130 m | 11/27 °C | 12/32 °C | 14/32 °C | 16/32 °C | 17/23 °C | 15/18 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 9/25 °C |
zo | 8/24 °C | 9/26 °C |
ma | 10/27 °C | 11/29 °C |
di | 11/27 °C | 12/29 °C |
wo | 14/18 °C | 15/20 °C |
do | 13/14 °C | 14/16 °C |
vr | 12/21 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1100 m | 8/23 °C | 8/24 °C | 10/27 °C | 11/27 °C | 14/18 °C | 13/14 °C | 12/21 °C |
| Dal 900 m | 9/25 °C | 9/26 °C | 11/29 °C | 12/29 °C | 15/20 °C | 14/16 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1360 m | Dal 1225 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 8/18 °C |
zo | 8/19 °C | 9/20 °C |
ma | 10/19 °C | 11/20 °C |
di | 10/19 °C | 11/20 °C |
wo | 12/12 °C | 13/13 °C |
do | 12/13 °C | 13/14 °C |
vr | 12/17 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1360 m | 7/17 °C | 8/19 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 12/12 °C | 12/13 °C | 12/17 °C |
| Dal 1225 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 11/20 °C | 13/13 °C | 13/14 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 1160 m |
|---|---|---|
za | 5/15 °C | 8/18 °C |
zo | 6/17 °C | 9/20 °C |
ma | 8/17 °C | 11/20 °C |
di | 8/17 °C | 11/20 °C |
wo | 10/10 °C | 13/13 °C |
do | 10/11 °C | 13/14 °C |
vr | 10/15 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1350 m | 5/15 °C | 6/17 °C | 8/17 °C | 8/17 °C | 10/10 °C | 10/11 °C | 10/15 °C |
| Dal 1160 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 11/20 °C | 13/13 °C | 13/14 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 738 m | Dal 509 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 9/25 °C |
zo | 9/28 °C | 10/30 °C |
ma | 11/28 °C | 12/30 °C |
di | 13/28 °C | 14/30 °C |
wo | 14/19 °C | 15/21 °C |
do | 12/14 °C | 13/16 °C |
vr | 11/21 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 738 m | 8/23 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 13/28 °C | 14/19 °C | 12/14 °C | 11/21 °C |
| Dal 509 m | 9/25 °C | 10/30 °C | 12/30 °C | 14/30 °C | 15/21 °C | 13/16 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 348 m | Dal 98 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 11/28 °C |
zo | 11/31 °C | 12/33 °C |
ma | 13/31 °C | 14/33 °C |
di | 15/31 °C | 16/33 °C |
wo | 16/22 °C | 17/24 °C |
do | 14/17 °C | 15/19 °C |
vr | 13/24 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 348 m | 10/26 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 15/31 °C | 16/22 °C | 14/17 °C | 13/24 °C |
| Dal 98 m | 11/28 °C | 12/33 °C | 14/33 °C | 16/33 °C | 17/24 °C | 15/19 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1821 m | Dal 1527 m |
|---|---|---|
za | 8/13 °C | 10/15 °C |
zo | 9/16 °C | 11/18 °C |
ma | 11/18 °C | 13/20 °C |
di | 11/18 °C | 13/20 °C |
wo | 8/14 °C | 10/16 °C |
do | 7/13 °C | 9/15 °C |
vr | 8/14 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1821 m | 8/13 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/14 °C | 7/13 °C | 8/14 °C |
| Dal 1527 m | 10/15 °C | 11/18 °C | 13/20 °C | 13/20 °C | 10/16 °C | 9/15 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 825 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 10/22 °C |
zo | 10/21 °C | 11/23 °C |
ma | 11/24 °C | 12/26 °C |
di | 13/23 °C | 14/25 °C |
wo | 14/20 °C | 15/22 °C |
do | 13/15 °C | 14/17 °C |
vr | 11/16 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 825 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 14/20 °C | 13/15 °C | 11/16 °C |
| Dal 600 m | 10/22 °C | 11/23 °C | 12/26 °C | 14/25 °C | 15/22 °C | 14/17 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 650 m | Dal 335 m |
|---|---|---|
za | 10/21 °C | 12/23 °C |
zo | 11/22 °C | 13/24 °C |
ma | 12/25 °C | 14/27 °C |
di | 14/24 °C | 16/26 °C |
wo | 15/21 °C | 17/23 °C |
do | 14/16 °C | 16/18 °C |
vr | 12/17 °C | 14/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 650 m | 10/21 °C | 11/22 °C | 12/25 °C | 14/24 °C | 15/21 °C | 14/16 °C | 12/17 °C |
| Dal 335 m | 12/23 °C | 13/24 °C | 14/27 °C | 16/26 °C | 17/23 °C | 16/18 °C | 14/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 686 m | Dal 396 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 10/26 °C |
zo | 9/28 °C | 11/31 °C |
ma | 11/28 °C | 13/31 °C |
di | 13/28 °C | 15/31 °C |
wo | 14/19 °C | 16/22 °C |
do | 12/14 °C | 14/17 °C |
vr | 11/21 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 686 m | 8/23 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 13/28 °C | 14/19 °C | 12/14 °C | 11/21 °C |
| Dal 396 m | 10/26 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 15/31 °C | 16/22 °C | 14/17 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 875 m | Dal 795 m |
|---|---|---|
za | 9/22 °C | 11/22 °C |
zo | 9/25 °C | 10/25 °C |
ma | 11/25 °C | 12/25 °C |
di | 12/24 °C | 12/24 °C |
wo | 13/17 °C | 13/17 °C |
do | 14/15 °C | 15/15 °C |
vr | 11/20 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 875 m | 9/22 °C | 9/25 °C | 11/25 °C | 12/24 °C | 13/17 °C | 14/15 °C | 11/20 °C |
| Dal 795 m | 11/22 °C | 10/25 °C | 12/25 °C | 12/24 °C | 13/17 °C | 15/15 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1401 m | Dal 1337 m |
|---|---|---|
za | 7/16 °C | 7/16 °C |
zo | 8/17 °C | 8/17 °C |
ma | 9/20 °C | 9/20 °C |
di | 11/19 °C | 11/19 °C |
wo | 10/16 °C | 12/16 °C |
do | 9/11 °C | 11/11 °C |
vr | 9/12 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1401 m | 7/16 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/19 °C | 10/16 °C | 9/11 °C | 9/12 °C |
| Dal 1337 m | 7/16 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/19 °C | 12/16 °C | 11/11 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 775 m | Dal 549 m |
|---|---|---|
za | 11/22 °C | 12/24 °C |
zo | 10/25 °C | 11/27 °C |
ma | 12/25 °C | 13/27 °C |
di | 12/24 °C | 13/26 °C |
wo | 13/17 °C | 14/19 °C |
do | 15/15 °C | 16/17 °C |
vr | 11/20 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 775 m | 11/22 °C | 10/25 °C | 12/25 °C | 12/24 °C | 13/17 °C | 15/15 °C | 11/20 °C |
| Dal 549 m | 12/24 °C | 11/27 °C | 13/27 °C | 13/26 °C | 14/19 °C | 16/17 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 469 m | Dal 429 m |
|---|---|---|
za | 11/23 °C | 11/23 °C |
zo | 12/24 °C | 12/24 °C |
ma | 13/27 °C | 13/27 °C |
di | 15/26 °C | 15/26 °C |
wo | 16/23 °C | 16/23 °C |
do | 15/18 °C | 15/18 °C |
vr | 13/19 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 469 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 16/23 °C | 15/18 °C | 13/19 °C |
| Dal 429 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 16/23 °C | 15/18 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1566 m | Dal 1456 m |
|---|---|---|
za | 9/15 °C | 10/16 °C |
zo | 10/18 °C | 11/19 °C |
ma | 12/20 °C | 13/21 °C |
di | 12/20 °C | 13/21 °C |
wo | 9/16 °C | 10/17 °C |
do | 8/15 °C | 9/16 °C |
vr | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1566 m | 9/15 °C | 10/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Dal 1456 m | 10/16 °C | 11/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 110 m | Dal 65 m |
|---|---|---|
za | 11/28 °C | 11/28 °C |
zo | 12/33 °C | 12/33 °C |
ma | 14/33 °C | 14/33 °C |
di | 16/33 °C | 16/33 °C |
wo | 17/24 °C | 17/24 °C |
do | 15/19 °C | 15/19 °C |
vr | 14/26 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 110 m | 11/28 °C | 12/33 °C | 14/33 °C | 16/33 °C | 17/24 °C | 15/19 °C | 14/26 °C |
| Dal 65 m | 11/28 °C | 12/33 °C | 14/33 °C | 16/33 °C | 17/24 °C | 15/19 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1030 m | Dal 300 m |
|---|---|---|
za | 10/21 °C | 13/25 °C |
zo | 9/24 °C | 12/28 °C |
ma | 11/24 °C | 14/28 °C |
di | 11/23 °C | 14/27 °C |
wo | 12/16 °C | 15/20 °C |
do | 14/14 °C | 17/18 °C |
vr | 10/19 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1030 m | 10/21 °C | 9/24 °C | 11/24 °C | 11/23 °C | 12/16 °C | 14/14 °C | 10/19 °C |
| Dal 300 m | 13/25 °C | 12/28 °C | 14/28 °C | 14/27 °C | 15/20 °C | 17/18 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 9/20 °C |
zo | 9/20 °C | 10/22 °C |
ma | 11/20 °C | 12/22 °C |
di | 11/20 °C | 12/22 °C |
wo | 13/13 °C | 14/15 °C |
do | 13/14 °C | 14/16 °C |
vr | 13/18 °C | 14/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1050 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 11/20 °C | 13/13 °C | 13/14 °C | 13/18 °C |
| Dal 900 m | 9/20 °C | 10/22 °C | 12/22 °C | 12/22 °C | 14/15 °C | 14/16 °C | 14/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1128 m | Dal 931 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 9/19 °C |
zo | 9/19 °C | 10/20 °C |
ma | 10/22 °C | 11/23 °C |
di | 12/21 °C | 13/22 °C |
wo | 13/18 °C | 14/19 °C |
do | 12/13 °C | 13/14 °C |
vr | 10/14 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1128 m | 8/18 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 12/21 °C | 13/18 °C | 12/13 °C | 10/14 °C |
| Dal 931 m | 9/19 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 13/22 °C | 14/19 °C | 13/14 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 258 m | Dal 138 m |
|---|---|---|
za | 10/27 °C | 11/28 °C |
zo | 11/32 °C | 12/33 °C |
ma | 13/32 °C | 14/33 °C |
di | 15/32 °C | 16/33 °C |
wo | 16/23 °C | 17/24 °C |
do | 14/18 °C | 15/19 °C |
vr | 13/25 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 258 m | 10/27 °C | 11/32 °C | 13/32 °C | 15/32 °C | 16/23 °C | 14/18 °C | 13/25 °C |
| Dal 138 m | 11/28 °C | 12/33 °C | 14/33 °C | 16/33 °C | 17/24 °C | 15/19 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1114 m | Dal 1045 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 8/24 °C |
zo | 8/24 °C | 8/25 °C |
ma | 10/27 °C | 10/28 °C |
di | 11/27 °C | 11/28 °C |
wo | 14/18 °C | 14/19 °C |
do | 13/14 °C | 13/15 °C |
vr | 12/21 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1114 m | 8/23 °C | 8/24 °C | 10/27 °C | 11/27 °C | 14/18 °C | 13/14 °C | 12/21 °C |
| Dal 1045 m | 8/24 °C | 8/25 °C | 10/28 °C | 11/28 °C | 14/19 °C | 13/15 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 381 m | Dal 213 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 11/27 °C |
zo | 11/31 °C | 12/32 °C |
ma | 13/31 °C | 14/32 °C |
di | 15/31 °C | 16/32 °C |
wo | 16/22 °C | 17/23 °C |
do | 14/17 °C | 15/18 °C |
vr | 13/24 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 381 m | 10/26 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 15/31 °C | 16/22 °C | 14/17 °C | 13/24 °C |
| Dal 213 m | 11/27 °C | 12/32 °C | 14/32 °C | 16/32 °C | 17/23 °C | 15/18 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 305 m | Dal 260 m |
|---|---|---|
za | 13/25 °C | 13/26 °C |
zo | 12/28 °C | 12/29 °C |
ma | 14/28 °C | 14/29 °C |
di | 14/27 °C | 14/28 °C |
wo | 15/20 °C | 15/21 °C |
do | 17/18 °C | 17/19 °C |
vr | 13/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 305 m | 13/25 °C | 12/28 °C | 14/28 °C | 14/27 °C | 15/20 °C | 17/18 °C | 13/23 °C |
| Dal 260 m | 13/26 °C | 12/29 °C | 14/29 °C | 14/28 °C | 15/21 °C | 17/19 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1707 m | Dal 1594 m |
|---|---|---|
za | 8/13 °C | 9/15 °C |
zo | 9/16 °C | 10/18 °C |
ma | 11/18 °C | 12/20 °C |
di | 11/18 °C | 12/20 °C |
wo | 8/14 °C | 9/16 °C |
do | 7/13 °C | 8/15 °C |
vr | 8/14 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1707 m | 8/13 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/14 °C | 7/13 °C | 8/14 °C |
| Dal 1594 m | 9/15 °C | 10/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1305 m | Dal 1145 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 8/18 °C |
zo | 8/19 °C | 9/20 °C |
ma | 10/19 °C | 11/20 °C |
di | 10/19 °C | 11/20 °C |
wo | 12/12 °C | 13/13 °C |
do | 12/13 °C | 13/14 °C |
vr | 12/17 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1305 m | 7/17 °C | 8/19 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 12/12 °C | 12/13 °C | 12/17 °C |
| Dal 1145 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 11/20 °C | 13/13 °C | 13/14 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1120 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 8/19 °C |
zo | 9/19 °C | 9/20 °C |
ma | 10/22 °C | 10/23 °C |
di | 12/21 °C | 12/22 °C |
wo | 13/18 °C | 13/19 °C |
do | 12/13 °C | 12/14 °C |
vr | 10/14 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1120 m | 8/18 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 12/21 °C | 13/18 °C | 12/13 °C | 10/14 °C |
| Dal 1000 m | 8/19 °C | 9/20 °C | 10/23 °C | 12/22 °C | 13/19 °C | 12/14 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 399 m | Dal 282 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 10/26 °C |
zo | 11/31 °C | 11/31 °C |
ma | 13/31 °C | 13/31 °C |
di | 15/31 °C | 15/31 °C |
wo | 16/22 °C | 16/22 °C |
do | 14/17 °C | 14/17 °C |
vr | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 399 m | 10/26 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 15/31 °C | 16/22 °C | 14/17 °C | 13/24 °C |
| Dal 282 m | 10/26 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 15/31 °C | 16/22 °C | 14/17 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 469 m |
|---|---|---|
za | 9/24 °C | 9/25 °C |
zo | 10/29 °C | 10/30 °C |
ma | 12/29 °C | 12/30 °C |
di | 14/29 °C | 14/30 °C |
wo | 15/20 °C | 15/21 °C |
do | 13/15 °C | 13/16 °C |
vr | 12/22 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 580 m | 9/24 °C | 10/29 °C | 12/29 °C | 14/29 °C | 15/20 °C | 13/15 °C | 12/22 °C |
| Dal 469 m | 9/25 °C | 10/30 °C | 12/30 °C | 14/30 °C | 15/21 °C | 13/16 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 896 m | Dal 789 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 9/20 °C |
zo | 10/21 °C | 10/21 °C |
ma | 11/24 °C | 11/24 °C |
di | 13/23 °C | 13/23 °C |
wo | 14/20 °C | 14/20 °C |
do | 13/15 °C | 13/15 °C |
vr | 11/16 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 896 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 14/20 °C | 13/15 °C | 11/16 °C |
| Dal 789 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 14/20 °C | 13/15 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1432 m | Dal 1314 m |
|---|---|---|
za | 5/16 °C | 7/17 °C |
zo | 6/17 °C | 8/18 °C |
ma | 7/20 °C | 9/21 °C |
di | 9/19 °C | 11/20 °C |
wo | 10/16 °C | 12/17 °C |
do | 9/11 °C | 11/12 °C |
vr | 7/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1432 m | 5/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 9/19 °C | 10/16 °C | 9/11 °C | 7/12 °C |
| Dal 1314 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
za | 11/22 °C | 11/23 °C |
zo | 10/25 °C | 10/26 °C |
ma | 12/25 °C | 12/26 °C |
di | 12/24 °C | 12/25 °C |
wo | 13/17 °C | 13/18 °C |
do | 15/15 °C | 15/16 °C |
vr | 11/20 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 850 m | 11/22 °C | 10/25 °C | 12/25 °C | 12/24 °C | 13/17 °C | 15/15 °C | 11/20 °C |
| Dal 650 m | 11/23 °C | 10/26 °C | 12/26 °C | 12/25 °C | 13/18 °C | 15/16 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 665 m | Dal 498 m |
|---|---|---|
za | 8/24 °C | 9/25 °C |
zo | 9/29 °C | 10/30 °C |
ma | 11/29 °C | 12/30 °C |
di | 13/29 °C | 14/30 °C |
wo | 14/20 °C | 15/21 °C |
do | 12/15 °C | 13/16 °C |
vr | 11/22 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 665 m | 8/24 °C | 9/29 °C | 11/29 °C | 13/29 °C | 14/20 °C | 12/15 °C | 11/22 °C |
| Dal 498 m | 9/25 °C | 10/30 °C | 12/30 °C | 14/30 °C | 15/21 °C | 13/16 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2670 m | Dal 2614 m |
|---|---|---|
za | 2/6 °C | 3/7 °C |
zo | 3/9 °C | 4/10 °C |
ma | 5/11 °C | 6/12 °C |
di | 5/11 °C | 6/12 °C |
wo | 2/7 °C | 3/8 °C |
do | 1/6 °C | 2/7 °C |
vr | 2/7 °C | 3/8 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2670 m | 2/6 °C | 3/9 °C | 5/11 °C | 5/11 °C | 2/7 °C | 1/6 °C | 2/7 °C |
| Dal 2614 m | 3/7 °C | 4/10 °C | 6/12 °C | 6/12 °C | 3/8 °C | 2/7 °C | 3/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1610 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
za | 9/15 °C | 10/16 °C |
zo | 10/18 °C | 11/19 °C |
ma | 12/20 °C | 13/21 °C |
di | 12/20 °C | 13/21 °C |
wo | 9/16 °C | 10/17 °C |
do | 8/15 °C | 9/16 °C |
vr | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1610 m | 9/15 °C | 10/18 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Dal 1400 m | 10/16 °C | 11/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 743 m | Dal 347 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 10/26 °C |
zo | 9/28 °C | 11/31 °C |
ma | 11/28 °C | 13/31 °C |
di | 13/28 °C | 15/31 °C |
wo | 14/19 °C | 16/22 °C |
do | 12/14 °C | 14/17 °C |
vr | 11/21 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 743 m | 8/23 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 13/28 °C | 14/19 °C | 12/14 °C | 11/21 °C |
| Dal 347 m | 10/26 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 15/31 °C | 16/22 °C | 14/17 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1441 m | Dal 1412 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 7/17 °C |
zo | 8/19 °C | 8/19 °C |
ma | 10/19 °C | 10/19 °C |
di | 10/19 °C | 10/19 °C |
wo | 12/12 °C | 12/12 °C |
do | 12/13 °C | 12/13 °C |
vr | 12/17 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1441 m | 7/17 °C | 8/19 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 12/12 °C | 12/13 °C | 12/17 °C |
| Dal 1412 m | 7/17 °C | 8/19 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 12/12 °C | 12/13 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1158 m | Dal 838 m |
|---|---|---|
za | 7/18 °C | 9/20 °C |
zo | 8/19 °C | 10/21 °C |
ma | 9/22 °C | 11/24 °C |
di | 11/21 °C | 13/23 °C |
wo | 12/18 °C | 14/20 °C |
do | 11/13 °C | 13/15 °C |
vr | 9/14 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1158 m | 7/18 °C | 8/19 °C | 9/22 °C | 11/21 °C | 12/18 °C | 11/13 °C | 9/14 °C |
| Dal 838 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 14/20 °C | 13/15 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1904 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
za | 3/19 °C | 7/23 °C |
zo | 3/20 °C | 7/24 °C |
ma | 5/23 °C | 9/27 °C |
di | 6/23 °C | 10/27 °C |
wo | 9/14 °C | 13/18 °C |
do | 8/10 °C | 12/14 °C |
vr | 7/17 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1904 m | 3/19 °C | 3/20 °C | 5/23 °C | 6/23 °C | 9/14 °C | 8/10 °C | 7/17 °C |
| Dal 1200 m | 7/23 °C | 7/24 °C | 9/27 °C | 10/27 °C | 13/18 °C | 12/14 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
za | 10/22 °C | 12/24 °C |
zo | 9/25 °C | 11/27 °C |
ma | 11/25 °C | 13/27 °C |
di | 11/24 °C | 13/26 °C |
wo | 12/17 °C | 14/19 °C |
do | 14/15 °C | 16/17 °C |
vr | 10/20 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 900 m | 10/22 °C | 9/25 °C | 11/25 °C | 11/24 °C | 12/17 °C | 14/15 °C | 10/20 °C |
| Dal 500 m | 12/24 °C | 11/27 °C | 13/27 °C | 13/26 °C | 14/19 °C | 16/17 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1430 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 7/17 °C |
zo | 7/17 °C | 8/18 °C |
ma | 8/20 °C | 9/21 °C |
di | 10/19 °C | 11/20 °C |
wo | 11/16 °C | 12/17 °C |
do | 10/11 °C | 11/12 °C |
vr | 8/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1430 m | 6/16 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 10/19 °C | 11/16 °C | 10/11 °C | 8/12 °C |
| Dal 1200 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 300 m | Dal 130 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 11/28 °C |
zo | 11/31 °C | 12/33 °C |
ma | 13/31 °C | 14/33 °C |
di | 15/31 °C | 16/33 °C |
wo | 16/22 °C | 17/24 °C |
do | 14/17 °C | 15/19 °C |
vr | 13/24 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 300 m | 10/26 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 15/31 °C | 16/22 °C | 14/17 °C | 13/24 °C |
| Dal 130 m | 11/28 °C | 12/33 °C | 14/33 °C | 16/33 °C | 17/24 °C | 15/19 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1030 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/19 °C |
zo | 9/21 °C | 10/21 °C |
ma | 11/21 °C | 12/21 °C |
di | 11/21 °C | 12/21 °C |
wo | 13/14 °C | 14/14 °C |
do | 13/15 °C | 14/15 °C |
vr | 13/19 °C | 14/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1030 m | 8/19 °C | 9/21 °C | 11/21 °C | 11/21 °C | 13/14 °C | 13/15 °C | 13/19 °C |
| Dal 950 m | 9/19 °C | 10/21 °C | 12/21 °C | 12/21 °C | 14/14 °C | 14/15 °C | 14/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 9/20 °C |
zo | 9/19 °C | 10/21 °C |
ma | 10/22 °C | 11/24 °C |
di | 12/21 °C | 13/23 °C |
wo | 13/18 °C | 14/20 °C |
do | 12/13 °C | 13/15 °C |
vr | 10/14 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1100 m | 8/18 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 12/21 °C | 13/18 °C | 12/13 °C | 10/14 °C |
| Dal 900 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 14/20 °C | 13/15 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1650 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
za | 7/22 °C | 7/22 °C |
zo | 7/23 °C | 7/23 °C |
ma | 9/26 °C | 9/26 °C |
di | 10/26 °C | 10/26 °C |
wo | 13/17 °C | 13/17 °C |
do | 12/13 °C | 12/13 °C |
vr | 11/20 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1650 m | 7/22 °C | 7/23 °C | 9/26 °C | 10/26 °C | 13/17 °C | 12/13 °C | 11/20 °C |
| Dal 1600 m | 7/22 °C | 7/23 °C | 9/26 °C | 10/26 °C | 13/17 °C | 12/13 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 390 m | Dal 375 m |
|---|---|---|
za | 10/25 °C | 10/26 °C |
zo | 11/30 °C | 11/31 °C |
ma | 13/30 °C | 13/31 °C |
di | 15/30 °C | 15/31 °C |
wo | 16/21 °C | 16/22 °C |
do | 14/16 °C | 14/17 °C |
vr | 13/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 390 m | 10/25 °C | 11/30 °C | 13/30 °C | 15/30 °C | 16/21 °C | 14/16 °C | 13/23 °C |
| Dal 375 m | 10/26 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 15/31 °C | 16/22 °C | 14/17 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1196 m | Dal 798 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 9/20 °C |
zo | 8/18 °C | 10/21 °C |
ma | 9/21 °C | 11/24 °C |
di | 11/20 °C | 13/23 °C |
wo | 12/17 °C | 14/20 °C |
do | 11/12 °C | 13/15 °C |
vr | 9/13 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1196 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Dal 798 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 14/20 °C | 13/15 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 390 m | Dal 290 m |
|---|---|---|
za | 13/25 °C | 13/25 °C |
zo | 12/28 °C | 12/28 °C |
ma | 14/28 °C | 14/28 °C |
di | 14/27 °C | 14/27 °C |
wo | 15/20 °C | 15/20 °C |
do | 17/18 °C | 17/18 °C |
vr | 13/23 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 390 m | 13/25 °C | 12/28 °C | 14/28 °C | 14/27 °C | 15/20 °C | 17/18 °C | 13/23 °C |
| Dal 290 m | 13/25 °C | 12/28 °C | 14/28 °C | 14/27 °C | 15/20 °C | 17/18 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1365 m | Dal 1281 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 7/17 °C |
zo | 7/17 °C | 8/18 °C |
ma | 8/20 °C | 9/21 °C |
di | 10/19 °C | 11/20 °C |
wo | 11/16 °C | 12/17 °C |
do | 10/11 °C | 11/12 °C |
vr | 8/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1365 m | 6/16 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 10/19 °C | 11/16 °C | 10/11 °C | 8/12 °C |
| Dal 1281 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1270 m | Dal 1260 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 7/17 °C |
zo | 8/18 °C | 8/18 °C |
ma | 9/21 °C | 9/21 °C |
di | 11/20 °C | 11/20 °C |
wo | 12/17 °C | 12/17 °C |
do | 11/12 °C | 11/12 °C |
vr | 9/13 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1270 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Dal 1260 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 451 m | Dal 428 m |
|---|---|---|
za | 11/23 °C | 11/23 °C |
zo | 12/24 °C | 12/24 °C |
ma | 13/27 °C | 13/27 °C |
di | 15/26 °C | 15/26 °C |
wo | 16/23 °C | 16/23 °C |
do | 15/18 °C | 15/18 °C |
vr | 13/19 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 451 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 16/23 °C | 15/18 °C | 13/19 °C |
| Dal 428 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 16/23 °C | 15/18 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 430 m | Dal 395 m |
|---|---|---|
za | 11/23 °C | 11/23 °C |
zo | 12/24 °C | 12/24 °C |
ma | 13/27 °C | 13/27 °C |
di | 15/26 °C | 15/26 °C |
wo | 16/23 °C | 16/23 °C |
do | 15/18 °C | 15/18 °C |
vr | 13/19 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 430 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 16/23 °C | 15/18 °C | 13/19 °C |
| Dal 395 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 16/23 °C | 15/18 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 536 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
za | 11/22 °C | 12/24 °C |
zo | 10/25 °C | 11/27 °C |
ma | 12/25 °C | 13/27 °C |
di | 12/24 °C | 13/26 °C |
wo | 13/17 °C | 14/19 °C |
do | 15/15 °C | 16/17 °C |
vr | 11/20 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 536 m | 11/22 °C | 10/25 °C | 12/25 °C | 12/24 °C | 13/17 °C | 15/15 °C | 11/20 °C |
| Dal 510 m | 12/24 °C | 11/27 °C | 13/27 °C | 13/26 °C | 14/19 °C | 16/17 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 708 m | Dal 452 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 9/25 °C |
zo | 9/28 °C | 10/30 °C |
ma | 11/28 °C | 12/30 °C |
di | 13/28 °C | 14/30 °C |
wo | 14/19 °C | 15/21 °C |
do | 12/14 °C | 13/16 °C |
vr | 11/21 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 708 m | 8/23 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 13/28 °C | 14/19 °C | 12/14 °C | 11/21 °C |
| Dal 452 m | 9/25 °C | 10/30 °C | 12/30 °C | 14/30 °C | 15/21 °C | 13/16 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 195 m | Dal 180 m |
|---|---|---|
za | 14/26 °C | 14/26 °C |
zo | 13/29 °C | 13/29 °C |
ma | 15/29 °C | 15/29 °C |
di | 15/28 °C | 15/28 °C |
wo | 16/21 °C | 16/21 °C |
do | 18/19 °C | 18/19 °C |
vr | 14/24 °C | 14/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 195 m | 14/26 °C | 13/29 °C | 15/29 °C | 15/28 °C | 16/21 °C | 18/19 °C | 14/24 °C |
| Dal 180 m | 14/26 °C | 13/29 °C | 15/29 °C | 15/28 °C | 16/21 °C | 18/19 °C | 14/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 945 m | Dal 580 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 10/22 °C |
zo | 9/20 °C | 11/23 °C |
ma | 10/23 °C | 12/26 °C |
di | 12/22 °C | 14/25 °C |
wo | 13/19 °C | 15/22 °C |
do | 12/14 °C | 14/17 °C |
vr | 10/15 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 945 m | 8/19 °C | 9/20 °C | 10/23 °C | 12/22 °C | 13/19 °C | 12/14 °C | 10/15 °C |
| Dal 580 m | 10/22 °C | 11/23 °C | 12/26 °C | 14/25 °C | 15/22 °C | 14/17 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 24 m | Dal 15 m |
|---|---|---|
za | 15/27 °C | 15/28 °C |
zo | 14/30 °C | 14/31 °C |
ma | 16/30 °C | 16/31 °C |
di | 16/29 °C | 16/30 °C |
wo | 17/22 °C | 17/23 °C |
do | 19/20 °C | 19/21 °C |
vr | 15/25 °C | 15/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 24 m | 15/27 °C | 14/30 °C | 16/30 °C | 16/29 °C | 17/22 °C | 19/20 °C | 15/25 °C |
| Dal 15 m | 15/28 °C | 14/31 °C | 16/31 °C | 16/30 °C | 17/23 °C | 19/21 °C | 15/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1231 m | Dal 746 m |
|---|---|---|
za | 8/16 °C | 8/23 °C |
zo | 9/19 °C | 9/28 °C |
ma | 11/21 °C | 11/28 °C |
di | 13/21 °C | 13/28 °C |
wo | 10/17 °C | 14/19 °C |
do | 9/14 °C | 12/14 °C |
vr | 10/17 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1231 m | 8/16 °C | 9/19 °C | 11/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C |
| Dal 746 m | 8/23 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 13/28 °C | 14/19 °C | 12/14 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 963 m | Dal 470 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 11/23 °C |
zo | 9/20 °C | 12/24 °C |
ma | 10/23 °C | 13/27 °C |
di | 12/22 °C | 15/26 °C |
wo | 13/19 °C | 16/23 °C |
do | 12/14 °C | 15/18 °C |
vr | 10/15 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 963 m | 8/19 °C | 9/20 °C | 10/23 °C | 12/22 °C | 13/19 °C | 12/14 °C | 10/15 °C |
| Dal 470 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 16/23 °C | 15/18 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 9/21 °C |
zo | 8/18 °C | 10/22 °C |
ma | 9/21 °C | 11/25 °C |
di | 11/20 °C | 13/24 °C |
wo | 12/17 °C | 14/21 °C |
do | 11/12 °C | 13/16 °C |
vr | 9/13 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1200 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Dal 770 m | 9/21 °C | 10/22 °C | 11/25 °C | 13/24 °C | 14/21 °C | 13/16 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1181 m | Dal 917 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 9/19 °C |
zo | 8/18 °C | 10/20 °C |
ma | 9/21 °C | 11/23 °C |
di | 11/20 °C | 13/22 °C |
wo | 12/17 °C | 14/19 °C |
do | 11/12 °C | 13/14 °C |
vr | 9/13 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1181 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 12/17 °C | 11/12 °C | 9/13 °C |
| Dal 917 m | 9/19 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 13/22 °C | 14/19 °C | 13/14 °C | 11/15 °C |
51-175 van 175 skigebieden


