Skiweer Engadin

Weersverwachting in Engadin voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in Engadin voor 7 dagen


Weer Engadin

Weer in Engadin voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Engadin voor 11 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Engadin

1-11 van 11 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2785 m Dal 1250 m
za
sneeuwbuien
-14/-3 °C -3/9 °C
zo
zonnig
-14/1 °C -2/15 °C
ma
sneeuwbuien
-8/1 °C 3/16 °C
di
bewolkt
-7/4 °C 2/15 °C
wo
sneeuwbuien
-5/2 °C 7/17 °C
do
helder
-4/8 °C 7/22 °C
vr
helder
-3/11 °C 9/24 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
do
helder
vr
helder
Berg 2785 m -14/-3 °C -14/1 °C -8/1 °C -7/4 °C -5/2 °C -4/8 °C -3/11 °C
Dal 1250 m -3/9 °C -2/15 °C 3/16 °C 2/15 °C 7/17 °C 7/22 °C 9/24 °C

Weer in skigebied Berg 3057 m Dal 1772 m
za
bewolkt
-16/-5 °C -5/6 °C
zo
helder
-16/-1 °C -9/10 °C
ma
sneeuwbuien
-10/-1 °C -1/11 °C
di
helder
-9/2 °C 0/13 °C
wo
helder
-7/5 °C 2/15 °C
do
zonnig
-6/6 °C 2/17 °C
vr
zonnig
-5/9 °C 4/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 3057 m -16/-5 °C -16/-1 °C -10/-1 °C -9/2 °C -7/5 °C -6/6 °C -5/9 °C
Dal 1772 m -5/6 °C -9/10 °C -1/11 °C 0/13 °C 2/15 °C 2/17 °C 4/19 °C

Weer in skigebied Berg 3303 m Dal 1797 m
za
bewolkt
-17/-7 °C -5/6 °C
zo
helder
-17/-3 °C -9/10 °C
ma
sneeuwbuien
-11/-3 °C -1/11 °C
di
helder
-10/0 °C 0/13 °C
wo
helder
-8/3 °C 2/15 °C
do
zonnig
-7/4 °C 2/17 °C
vr
zonnig
-6/7 °C 4/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 3303 m -17/-7 °C -17/-3 °C -11/-3 °C -10/0 °C -8/3 °C -7/4 °C -6/7 °C
Dal 1797 m -5/6 °C -9/10 °C -1/11 °C 0/13 °C 2/15 °C 2/17 °C 4/19 °C

Weer in skigebied Berg 2465 m Dal 1720 m
za
bewolkt
-8/2 °C -5/6 °C
zo
helder
-12/6 °C -9/10 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C -1/11 °C
di
helder
-3/9 °C 0/13 °C
wo
helder
-1/11 °C 2/15 °C
do
zonnig
-1/13 °C 2/17 °C
vr
zonnig
1/15 °C 4/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 2465 m -8/2 °C -12/6 °C -4/2 °C -3/9 °C -1/11 °C -1/13 °C 1/15 °C
Dal 1720 m -5/6 °C -9/10 °C -1/11 °C 0/13 °C 2/15 °C 2/17 °C 4/19 °C

Weer in skigebied Berg 1787 m Dal 1698 m
za
bewolkt
-5/6 °C -5/6 °C
zo
helder
-9/10 °C -9/10 °C
ma
buien
-1/11 °C -1/11 °C
di
helder
0/13 °C 0/13 °C
wo
helder
2/15 °C 2/15 °C
do
zonnig
2/17 °C 2/17 °C
vr
zonnig
4/19 °C 4/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1787 m -5/6 °C -9/10 °C -1/11 °C 0/13 °C 2/15 °C 2/17 °C 4/19 °C
Dal 1698 m -5/6 °C -9/10 °C -1/11 °C 0/13 °C 2/15 °C 2/17 °C 4/19 °C

Weer in skigebied Berg 1912 m Dal 1760 m
za
bewolkt
-5/5 °C -5/6 °C
zo
helder
-9/9 °C -9/10 °C
ma
buien
-1/10 °C -1/11 °C
di
helder
0/12 °C 0/13 °C
wo
helder
2/14 °C 2/15 °C
do
zonnig
2/16 °C 2/17 °C
vr
zonnig
4/18 °C 4/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1912 m -5/5 °C -9/9 °C -1/10 °C 0/12 °C 2/14 °C 2/16 °C 4/18 °C
Dal 1760 m -5/6 °C -9/10 °C -1/11 °C 0/13 °C 2/15 °C 2/17 °C 4/19 °C

Weer in skigebied Berg 3300 m Dal 2000 m
za
bewolkt
-17/-7 °C -6/4 °C
zo
helder
-17/-3 °C -10/8 °C
ma
sneeuwbuien
-11/-3 °C -2/9 °C
di
helder
-10/0 °C -1/11 °C
wo
helder
-8/3 °C 1/13 °C
do
zonnig
-7/4 °C 1/15 °C
vr
zonnig
-6/7 °C 3/17 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 3300 m -17/-7 °C -17/-3 °C -11/-3 °C -10/0 °C -8/3 °C -7/4 °C -6/7 °C
Dal 2000 m -6/4 °C -10/8 °C -2/9 °C -1/11 °C 1/13 °C 1/15 °C 3/17 °C

Weer in skigebied Berg 1680 m Dal 1657 m
za
bewolkt
-5/6 °C -5/6 °C
zo
helder
-7/10 °C -7/10 °C
ma
buien
-1/10 °C -1/10 °C
di
bewolkt
0/12 °C 0/12 °C
wo
bewolkt
3/16 °C 3/16 °C
do
zonnig
4/18 °C 4/18 °C
vr
zonnig
5/19 °C 5/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1680 m -5/6 °C -7/10 °C -1/10 °C 0/12 °C 3/16 °C 4/18 °C 5/19 °C
Dal 1657 m -5/6 °C -7/10 °C -1/10 °C 0/12 °C 3/16 °C 4/18 °C 5/19 °C

Weer in skigebied Berg 1450 m Dal 1410 m
za
ijzel
-4/7 °C -3/8 °C
zo
zonnig
-3/13 °C -2/14 °C
ma
buien
2/14 °C 3/15 °C
di
bewolkt
1/13 °C 2/14 °C
wo
buien
6/15 °C 7/16 °C
do
helder
6/20 °C 7/21 °C
vr
helder
8/22 °C 9/23 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 1450 m -4/7 °C -3/13 °C 2/14 °C 1/13 °C 6/15 °C 6/20 °C 8/22 °C
Dal 1410 m -3/8 °C -2/14 °C 3/15 °C 2/14 °C 7/16 °C 7/21 °C 9/23 °C

Weer in skigebied Berg 1695 m Dal 1670 m
za
bewolkt
-5/6 °C -5/7 °C
zo
helder
-9/10 °C -9/11 °C
ma
buien
-1/11 °C -1/12 °C
di
helder
0/13 °C 0/14 °C
wo
helder
2/15 °C 2/16 °C
do
zonnig
2/17 °C 2/18 °C
vr
zonnig
4/19 °C 4/20 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1695 m -5/6 °C -9/10 °C -1/11 °C 0/13 °C 2/15 °C 2/17 °C 4/19 °C
Dal 1670 m -5/7 °C -9/11 °C -1/12 °C 0/14 °C 2/16 °C 2/18 °C 4/20 °C

Weer in skigebied Berg 1526 m Dal 1476 m
za
ijzel
-1/10 °C 0/10 °C
zo
zonnig
0/14 °C 1/14 °C
ma
buien
4/17 °C 5/17 °C
di
bewolkt
3/16 °C 4/16 °C
wo
buien
9/18 °C 10/18 °C
do
helder
9/23 °C 10/23 °C
vr
helder
12/23 °C 13/23 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 1526 m -1/10 °C 0/14 °C 4/17 °C 3/16 °C 9/18 °C 9/23 °C 12/23 °C
Dal 1476 m 0/10 °C 1/14 °C 5/17 °C 4/16 °C 10/18 °C 10/23 °C 13/23 °C
1-11 van 11 skigebieden