Skiweer Unterengadin

Weersverwachting in het Unterengadin voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het Unterengadin voor 7 dagen


Weer Unterengadin

Weer in het Unterengadin voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Unterengadin voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Unterengadin

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2785 m Dal 1250 m
do
sneeuwbuien
-9/-1 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
-14/-3 °C -3/8 °C
za
sneeuwval
-13/-3 °C -1/9 °C
zo
bewolkt
-14/0 °C 2/11 °C
ma
sneeuwbuien
-8/2 °C 4/14 °C
di
bewolkt
-8/5 °C 3/16 °C
wo
buien
-5/8 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2785 m -9/-1 °C -14/-3 °C -13/-3 °C -14/0 °C -8/2 °C -8/5 °C -5/8 °C
Dal 1250 m 1/9 °C -3/8 °C -1/9 °C 2/11 °C 4/14 °C 3/16 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 1680 m Dal 1657 m
do
sneeuwbuien
-4/2 °C -4/2 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C -4/2 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C -4/2 °C
zo
helder
-5/9 °C -5/9 °C
ma
buien
1/11 °C 1/11 °C
di
bewolkt
1/14 °C 1/14 °C
wo
bewolkt
3/16 °C 3/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1680 m -4/2 °C -4/2 °C -4/2 °C -5/9 °C 1/11 °C 1/14 °C 3/16 °C
Dal 1657 m -4/2 °C -4/2 °C -4/2 °C -5/9 °C 1/11 °C 1/14 °C 3/16 °C

Weer in skigebied Berg 1450 m Dal 1410 m
do
buien
0/7 °C 1/8 °C
vr
buien
-4/6 °C -3/7 °C
za
ijzel
-2/7 °C -1/8 °C
zo
bewolkt
1/9 °C 2/10 °C
ma
buien
3/12 °C 4/13 °C
di
bewolkt
2/14 °C 3/15 °C
wo
buien
5/17 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1450 m 0/7 °C -4/6 °C -2/7 °C 1/9 °C 3/12 °C 2/14 °C 5/17 °C
Dal 1410 m 1/8 °C -3/7 °C -1/8 °C 2/10 °C 4/13 °C 3/15 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 1526 m Dal 1476 m
do
buien
1/10 °C 1/10 °C
vr
buien
-1/9 °C 0/9 °C
za
ijzel
1/10 °C 1/10 °C
zo
bewolkt
4/12 °C 5/12 °C
ma
buien
6/15 °C 7/15 °C
di
bewolkt
5/17 °C 6/17 °C
wo
buien
7/20 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1526 m 1/10 °C -1/9 °C 1/10 °C 4/12 °C 6/15 °C 5/17 °C 7/20 °C
Dal 1476 m 1/10 °C 0/9 °C 1/10 °C 5/12 °C 7/15 °C 6/17 °C 8/20 °C
1-4 van 4 skigebieden