Skiweer Espace Mittelland
Weersverwachting in Espace Mittelland voor 98 Skigebieden - Weer in de bergen in Espace Mittelland voor 7 dagen
Weer Espace Mittelland
Weer in Espace Mittelland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Espace Mittelland voor 98 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Espace Mittelland
- Espace Mittelland – Beperken tot
Kantons:
Espace Mittelland – Gaan naarBergketens:
| Weer in skigebied | Berg 1359 m | Dal 1032 m |
|---|---|---|
do | 0/5 °C | 2/7 °C |
vr | -1/4 °C | 1/6 °C |
za | 1/2 °C | 3/6 °C |
zo | -3/8 °C | -1/10 °C |
ma | 2/7 °C | 4/9 °C |
di | 2/11 °C | 4/13 °C |
wo | 5/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1359 m | 0/5 °C | -1/4 °C | 1/2 °C | -3/8 °C | 2/7 °C | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Dal 1032 m | 2/7 °C | 1/6 °C | 3/6 °C | -1/10 °C | 4/9 °C | 4/13 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1060 m | Dal 760 m |
|---|---|---|
do | 1/9 °C | 4/9 °C |
vr | 1/2 °C | 3/7 °C |
za | 1/7 °C | 2/10 °C |
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 4/10 °C | 6/11 °C |
di | 4/11 °C | 5/11 °C |
wo | 8/15 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1060 m | 1/9 °C | 1/2 °C | 1/7 °C | 1/13 °C | 4/10 °C | 4/11 °C | 8/15 °C |
| Dal 760 m | 4/9 °C | 3/7 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 6/11 °C | 5/11 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 0/2 °C |
za | 0/2 °C | 0/2 °C |
zo | -4/6 °C | -2/11 °C |
ma | 1/2 °C | 1/2 °C |
di | 1/9 °C | 1/10 °C |
wo | 4/12 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1600 m | -1/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -4/6 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 4/12 °C |
| Dal 1450 m | 1/2 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | -2/11 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1304 m | Dal 1120 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 0/5 °C |
vr | -3/2 °C | -2/2 °C |
za | -3/2 °C | -2/6 °C |
zo | -4/11 °C | -3/12 °C |
ma | 0/9 °C | 1/10 °C |
di | 1/8 °C | 2/9 °C |
wo | 4/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1304 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/11 °C | 0/9 °C | 1/8 °C | 4/15 °C |
| Dal 1120 m | 0/5 °C | -2/2 °C | -2/6 °C | -3/12 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 855 m | Dal 845 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 2/8 °C |
vr | 1/5 °C | 1/5 °C |
za | 1/8 °C | 1/8 °C |
zo | -1/14 °C | -1/14 °C |
ma | 2/10 °C | 2/10 °C |
di | 2/13 °C | 2/13 °C |
wo | 6/16 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 855 m | 2/8 °C | 1/5 °C | 1/8 °C | -1/14 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 6/16 °C |
| Dal 845 m | 2/8 °C | 1/5 °C | 1/8 °C | -1/14 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1020 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
do | 2/9 °C | 2/12 °C |
vr | 1/6 °C | 1/10 °C |
za | 1/7 °C | 2/10 °C |
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 4/10 °C | 4/13 °C |
di | 4/15 °C | 4/17 °C |
wo | 8/16 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1020 m | 2/9 °C | 1/6 °C | 1/7 °C | 0/13 °C | 4/10 °C | 4/15 °C | 8/16 °C |
| Dal 720 m | 2/12 °C | 1/10 °C | 2/10 °C | 0/14 °C | 4/13 °C | 4/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1340 m | Dal 1270 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 0/2 °C |
vr | -3/2 °C | -2/2 °C |
za | -3/2 °C | -2/2 °C |
zo | -4/10 °C | -3/11 °C |
ma | 0/8 °C | 1/9 °C |
di | 1/7 °C | 2/8 °C |
wo | 4/14 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1340 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | 0/8 °C | 1/7 °C | 4/14 °C |
| Dal 1270 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1233 m | Dal 1087 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 0/5 °C |
vr | -2/2 °C | -2/2 °C |
za | -2/2 °C | -2/6 °C |
zo | -3/11 °C | -3/12 °C |
ma | 1/9 °C | 1/10 °C |
di | 2/8 °C | 2/9 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1233 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 5/15 °C |
| Dal 1087 m | 0/5 °C | -2/2 °C | -2/6 °C | -3/12 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1172 m | Dal 1049 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/2 °C | 0/9 °C |
zo | -1/11 °C | 0/12 °C |
ma | 3/10 °C | 4/11 °C |
di | 3/9 °C | 4/10 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1172 m | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | -1/11 °C | 3/10 °C | 3/9 °C | 7/14 °C |
| Dal 1049 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/9 °C | 0/12 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1085 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/5 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 3/9 °C | 3/9 °C |
zo | 2/10 °C | 2/10 °C |
ma | 6/9 °C | 6/9 °C |
di | 5/8 °C | 5/8 °C |
wo | 9/14 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1085 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 6/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
| Dal 980 m | 1/5 °C | 1/2 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 6/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1110 m | Dal 993 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 0/7 °C |
vr | -1/2 °C | -1/2 °C |
za | -1/6 °C | -1/7 °C |
zo | -2/12 °C | -2/13 °C |
ma | 1/8 °C | 1/9 °C |
di | 0/11 °C | 0/12 °C |
wo | 4/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1110 m | 0/2 °C | -1/2 °C | -1/6 °C | -2/12 °C | 1/8 °C | 0/11 °C | 4/14 °C |
| Dal 993 m | 0/7 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | -2/13 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1015 m | Dal 944 m |
|---|---|---|
do | 1/5 °C | 1/5 °C |
vr | 1/2 °C | 1/4 °C |
za | 3/9 °C | 3/9 °C |
zo | 2/10 °C | 2/10 °C |
ma | 6/9 °C | 6/9 °C |
di | 5/8 °C | 5/8 °C |
wo | 9/14 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1015 m | 1/5 °C | 1/2 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 6/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
| Dal 944 m | 1/5 °C | 1/4 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 6/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1088 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 2/12 °C |
vr | 0/8 °C | 1/10 °C |
za | 1/8 °C | 2/10 °C |
zo | -1/12 °C | 0/14 °C |
ma | 3/11 °C | 4/13 °C |
di | 3/15 °C | 4/17 °C |
wo | 8/16 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1088 m | 1/10 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | -1/12 °C | 3/11 °C | 3/15 °C | 8/16 °C |
| Dal 920 m | 2/12 °C | 1/10 °C | 2/10 °C | 0/14 °C | 4/13 °C | 4/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1010 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 1/6 °C |
vr | -1/2 °C | -1/5 °C |
za | -1/7 °C | -1/7 °C |
zo | -2/13 °C | -2/13 °C |
ma | 2/11 °C | 2/11 °C |
di | 3/10 °C | 3/10 °C |
wo | 6/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1010 m | 1/6 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | -2/13 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 6/17 °C |
| Dal 920 m | 1/6 °C | -1/5 °C | -1/7 °C | -2/13 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1370 m | Dal 1227 m |
|---|---|---|
do | -1/6 °C | -1/7 °C |
vr | -1/2 °C | -1/6 °C |
za | 1/4 °C | 1/5 °C |
zo | -4/8 °C | -4/9 °C |
ma | 1/7 °C | 1/8 °C |
di | 1/12 °C | 1/13 °C |
wo | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1370 m | -1/6 °C | -1/2 °C | 1/4 °C | -4/8 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
| Dal 1227 m | -1/7 °C | -1/6 °C | 1/5 °C | -4/9 °C | 1/8 °C | 1/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1184 m | Dal 1006 m |
|---|---|---|
do | 0/9 °C | 1/10 °C |
vr | -1/7 °C | 0/8 °C |
za | 0/7 °C | 1/8 °C |
zo | -2/11 °C | -1/12 °C |
ma | 2/10 °C | 3/11 °C |
di | 2/14 °C | 3/15 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1184 m | 0/9 °C | -1/7 °C | 0/7 °C | -2/11 °C | 2/10 °C | 2/14 °C | 7/15 °C |
| Dal 1006 m | 1/10 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | -1/12 °C | 3/11 °C | 3/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1292 m | Dal 1197 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 1/7 °C |
vr | 0/5 °C | 0/6 °C |
za | 1/5 °C | 1/6 °C |
zo | -2/9 °C | -2/10 °C |
ma | 3/8 °C | 3/9 °C |
di | 3/12 °C | 3/13 °C |
wo | 6/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1292 m | 1/6 °C | 0/5 °C | 1/5 °C | -2/9 °C | 3/8 °C | 3/12 °C | 6/15 °C |
| Dal 1197 m | 1/7 °C | 0/6 °C | 1/6 °C | -2/10 °C | 3/9 °C | 3/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 936 m | Dal 815 m |
|---|---|---|
do | 1/8 °C | 4/9 °C |
vr | 1/6 °C | 3/7 °C |
za | 1/9 °C | 2/10 °C |
zo | 0/13 °C | 1/14 °C |
ma | 5/10 °C | 6/11 °C |
di | 4/10 °C | 5/11 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 936 m | 1/8 °C | 1/6 °C | 1/9 °C | 0/13 °C | 5/10 °C | 4/10 °C | 7/14 °C |
| Dal 815 m | 4/9 °C | 3/7 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 6/11 °C | 5/11 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1091 m | Dal 1018 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 3/9 °C |
vr | 1/2 °C | 1/6 °C |
za | 1/6 °C | 1/7 °C |
zo | 1/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/9 °C | 4/10 °C |
di | 4/14 °C | 4/15 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1091 m | 3/8 °C | 1/2 °C | 1/6 °C | 1/12 °C | 4/9 °C | 4/14 °C | 8/15 °C |
| Dal 1018 m | 3/9 °C | 1/6 °C | 1/7 °C | 1/13 °C | 4/10 °C | 4/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 935 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 3/8 °C |
vr | 1/4 °C | 2/5 °C |
za | 1/7 °C | 2/8 °C |
zo | -1/13 °C | 0/14 °C |
ma | 2/9 °C | 3/10 °C |
di | 2/12 °C | 3/13 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 935 m | 2/7 °C | 1/4 °C | 1/7 °C | -1/13 °C | 2/9 °C | 2/12 °C | 6/15 °C |
| Dal 850 m | 3/8 °C | 2/5 °C | 2/8 °C | 0/14 °C | 3/10 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1152 m | Dal 965 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 6/6 °C |
vr | 1/2 °C | 1/5 °C |
za | 1/9 °C | 4/10 °C |
zo | 2/10 °C | 3/11 °C |
ma | 6/9 °C | 7/10 °C |
di | 5/8 °C | 6/9 °C |
wo | 9/14 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1152 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 6/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
| Dal 965 m | 6/6 °C | 1/5 °C | 4/10 °C | 3/11 °C | 7/10 °C | 6/9 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 971 m | Dal 845 m |
|---|---|---|
do | 3/10 °C | 4/10 °C |
vr | 1/7 °C | 3/7 °C |
za | 3/8 °C | 4/8 °C |
zo | 1/14 °C | 2/14 °C |
ma | 4/11 °C | 5/11 °C |
di | 4/16 °C | 5/16 °C |
wo | 8/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 971 m | 3/10 °C | 1/7 °C | 3/8 °C | 1/14 °C | 4/11 °C | 4/16 °C | 8/17 °C |
| Dal 845 m | 4/10 °C | 3/7 °C | 4/8 °C | 2/14 °C | 5/11 °C | 5/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 1240 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | 0/2 °C | 0/2 °C |
za | -2/2 °C | -2/2 °C |
zo | -2/10 °C | -2/11 °C |
ma | 1/9 °C | 2/10 °C |
di | 2/8 °C | 2/9 °C |
wo | 6/13 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1350 m | 1/2 °C | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/10 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 6/13 °C |
| Dal 1240 m | 1/2 °C | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/11 °C | 2/10 °C | 2/9 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1291 m | Dal 1203 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 1/7 °C |
vr | 0/2 °C | 0/5 °C |
za | 1/2 °C | 1/6 °C |
zo | -1/9 °C | -1/10 °C |
ma | 1/6 °C | 1/7 °C |
di | 2/12 °C | 2/13 °C |
wo | 6/13 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1291 m | 1/6 °C | 0/2 °C | 1/2 °C | -1/9 °C | 1/6 °C | 2/12 °C | 6/13 °C |
| Dal 1203 m | 1/7 °C | 0/5 °C | 1/6 °C | -1/10 °C | 1/7 °C | 2/13 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 855 m | Dal 781 m |
|---|---|---|
do | 4/9 °C | 4/9 °C |
vr | 3/8 °C | 3/8 °C |
za | 1/10 °C | 1/10 °C |
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 5/12 °C | 5/12 °C |
di | 5/11 °C | 5/11 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 855 m | 4/9 °C | 3/8 °C | 1/10 °C | 1/13 °C | 5/12 °C | 5/11 °C | 9/16 °C |
| Dal 781 m | 4/9 °C | 3/8 °C | 1/10 °C | 1/13 °C | 5/12 °C | 5/11 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1140 m | Dal 1040 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/6 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -2/6 °C | -1/7 °C |
zo | -3/12 °C | -2/13 °C |
ma | 1/10 °C | 2/11 °C |
di | 2/9 °C | 3/10 °C |
wo | 5/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1140 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/6 °C | -3/12 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 5/16 °C |
| Dal 1040 m | 1/6 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | -2/13 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1351 m | Dal 1289 m |
|---|---|---|
do | 0/5 °C | 0/6 °C |
vr | -1/4 °C | -1/5 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | -3/8 °C | -3/9 °C |
ma | 2/7 °C | 2/8 °C |
di | 2/11 °C | 2/12 °C |
wo | 5/14 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1351 m | 0/5 °C | -1/4 °C | 1/2 °C | -3/8 °C | 2/7 °C | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Dal 1289 m | 0/6 °C | -1/5 °C | 1/2 °C | -3/9 °C | 2/8 °C | 2/12 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1392 m | Dal 1341 m |
|---|---|---|
do | 0/5 °C | 0/5 °C |
vr | -1/4 °C | -1/4 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | -3/8 °C | -3/8 °C |
ma | 2/7 °C | 2/7 °C |
di | 2/11 °C | 2/11 °C |
wo | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1392 m | 0/5 °C | -1/4 °C | 1/2 °C | -3/8 °C | 2/7 °C | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Dal 1341 m | 0/5 °C | -1/4 °C | 1/2 °C | -3/8 °C | 2/7 °C | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 921 m | Dal 855 m |
|---|---|---|
do | 1/8 °C | 1/9 °C |
vr | 1/7 °C | 1/8 °C |
za | 0/9 °C | 1/10 °C |
zo | 0/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/11 °C | 5/12 °C |
di | 4/10 °C | 5/11 °C |
wo | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 921 m | 1/8 °C | 1/7 °C | 0/9 °C | 0/12 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 8/15 °C |
| Dal 855 m | 1/9 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | 1/13 °C | 5/12 °C | 5/11 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1152 m | Dal 1102 m |
|---|---|---|
do | 0/9 °C | 0/10 °C |
vr | -1/7 °C | -1/8 °C |
za | 0/7 °C | 0/8 °C |
zo | -2/11 °C | -2/12 °C |
ma | 2/10 °C | 2/11 °C |
di | 2/14 °C | 2/15 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1152 m | 0/9 °C | -1/7 °C | 0/7 °C | -2/11 °C | 2/10 °C | 2/14 °C | 7/15 °C |
| Dal 1102 m | 0/10 °C | -1/8 °C | 0/8 °C | -2/12 °C | 2/11 °C | 2/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1260 m | Dal 1235 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 0/2 °C |
vr | -3/2 °C | -2/2 °C |
za | -3/2 °C | -2/2 °C |
zo | -4/11 °C | -3/11 °C |
ma | 0/9 °C | 1/9 °C |
di | 1/8 °C | 2/8 °C |
wo | 4/15 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1260 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/11 °C | 0/9 °C | 1/8 °C | 4/15 °C |
| Dal 1235 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 733 m | Dal 692 m |
|---|---|---|
do | 4/10 °C | 4/11 °C |
vr | 3/7 °C | 3/8 °C |
za | 4/8 °C | 4/9 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 5/11 °C | 5/12 °C |
di | 5/16 °C | 5/17 °C |
wo | 9/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 733 m | 4/10 °C | 3/7 °C | 4/8 °C | 2/14 °C | 5/11 °C | 5/16 °C | 9/17 °C |
| Dal 692 m | 4/11 °C | 3/8 °C | 4/9 °C | 2/15 °C | 5/12 °C | 5/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 754 m |
|---|---|---|
do | 1/9 °C | 4/9 °C |
vr | 2/7 °C | 3/7 °C |
za | 1/10 °C | 2/10 °C |
zo | 0/14 °C | 1/14 °C |
ma | 5/11 °C | 6/11 °C |
di | 4/11 °C | 5/11 °C |
wo | 7/15 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 850 m | 1/9 °C | 2/7 °C | 1/10 °C | 0/14 °C | 5/11 °C | 4/11 °C | 7/15 °C |
| Dal 754 m | 4/9 °C | 3/7 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 6/11 °C | 5/11 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 697 m |
|---|---|---|
do | 4/10 °C | 4/10 °C |
vr | 3/7 °C | 3/7 °C |
za | 4/8 °C | 4/8 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 5/11 °C | 5/11 °C |
di | 5/16 °C | 5/16 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 750 m | 4/10 °C | 3/7 °C | 4/8 °C | 2/14 °C | 5/11 °C | 5/16 °C | 9/17 °C |
| Dal 697 m | 4/10 °C | 3/7 °C | 4/8 °C | 2/14 °C | 5/11 °C | 5/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1059 m | Dal 1016 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/5 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 3/9 °C | 3/9 °C |
zo | 2/10 °C | 2/10 °C |
ma | 6/9 °C | 6/9 °C |
di | 5/8 °C | 5/8 °C |
wo | 9/14 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1059 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 6/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
| Dal 1016 m | 1/5 °C | 1/2 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 6/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 647 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 4/9 °C |
vr | 2/6 °C | 3/6 °C |
za | 2/9 °C | 3/9 °C |
zo | 0/15 °C | 1/15 °C |
ma | 3/11 °C | 4/11 °C |
di | 3/14 °C | 4/14 °C |
wo | 7/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 647 m | 3/9 °C | 2/6 °C | 2/9 °C | 0/15 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 7/17 °C |
| Dal 620 m | 4/9 °C | 3/6 °C | 3/9 °C | 1/15 °C | 4/11 °C | 4/14 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1332 m | Dal 1305 m |
|---|---|---|
do | 0/5 °C | 0/5 °C |
vr | -1/4 °C | -1/4 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | -3/8 °C | -3/8 °C |
ma | 2/7 °C | 2/7 °C |
di | 2/11 °C | 2/11 °C |
wo | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1332 m | 0/5 °C | -1/4 °C | 1/2 °C | -3/8 °C | 2/7 °C | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Dal 1305 m | 0/5 °C | -1/4 °C | 1/2 °C | -3/8 °C | 2/7 °C | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1107 m | Dal 1096 m |
|---|---|---|
do | 0/10 °C | 0/10 °C |
vr | -1/8 °C | -1/8 °C |
za | 0/8 °C | 0/8 °C |
zo | -2/12 °C | -2/12 °C |
ma | 2/11 °C | 2/11 °C |
di | 2/15 °C | 2/15 °C |
wo | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1107 m | 0/10 °C | -1/8 °C | 0/8 °C | -2/12 °C | 2/11 °C | 2/15 °C | 7/16 °C |
| Dal 1096 m | 0/10 °C | -1/8 °C | 0/8 °C | -2/12 °C | 2/11 °C | 2/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1140 m | Dal 1080 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 1/7 °C |
vr | 0/6 °C | 0/6 °C |
za | 1/6 °C | 2/6 °C |
zo | -2/10 °C | -2/10 °C |
ma | 3/9 °C | 3/9 °C |
di | 3/13 °C | 3/13 °C |
wo | 6/16 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1140 m | 1/7 °C | 0/6 °C | 1/6 °C | -2/10 °C | 3/9 °C | 3/13 °C | 6/16 °C |
| Dal 1080 m | 1/7 °C | 0/6 °C | 2/6 °C | -2/10 °C | 3/9 °C | 3/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1189 m | Dal 1162 m |
|---|---|---|
do | -2/11 °C | -2/12 °C |
vr | -3/10 °C | -3/11 °C |
za | -1/9 °C | -1/10 °C |
zo | -4/13 °C | -4/14 °C |
ma | 1/12 °C | 1/13 °C |
di | 0/16 °C | 0/17 °C |
wo | 5/17 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1189 m | -2/11 °C | -3/10 °C | -1/9 °C | -4/13 °C | 1/12 °C | 0/16 °C | 5/17 °C |
| Dal 1162 m | -2/12 °C | -3/11 °C | -1/10 °C | -4/14 °C | 1/13 °C | 0/17 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 4/5 °C | 4/6 °C |
vr | 1/3 °C | 3/4 °C |
za | 3/5 °C | 3/6 °C |
zo | -1/10 °C | -1/11 °C |
ma | 4/7 °C | 4/8 °C |
di | 5/11 °C | 5/12 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 900 m | 4/5 °C | 1/3 °C | 3/5 °C | -1/10 °C | 4/7 °C | 5/11 °C | 8/15 °C |
| Dal 800 m | 4/6 °C | 3/4 °C | 3/6 °C | -1/11 °C | 4/8 °C | 5/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1106 m | Dal 1065 m |
|---|---|---|
do | 0/6 °C | 1/7 °C |
vr | -2/5 °C | -1/6 °C |
za | 0/5 °C | 1/6 °C |
zo | -1/10 °C | 0/11 °C |
ma | 2/8 °C | 3/9 °C |
di | 2/12 °C | 3/13 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1106 m | 0/6 °C | -2/5 °C | 0/5 °C | -1/10 °C | 2/8 °C | 2/12 °C | 6/14 °C |
| Dal 1065 m | 1/7 °C | -1/6 °C | 1/6 °C | 0/11 °C | 3/9 °C | 3/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1082 m | Dal 1047 m |
|---|---|---|
do | 0/5 °C | 1/6 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -2/6 °C | -1/7 °C |
zo | -3/12 °C | -2/13 °C |
ma | 1/10 °C | 2/11 °C |
di | 2/9 °C | 3/10 °C |
wo | 5/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1082 m | 0/5 °C | -2/2 °C | -2/6 °C | -3/12 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 5/16 °C |
| Dal 1047 m | 1/6 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | -2/13 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1364 m | Dal 1354 m |
|---|---|---|
do | 0/5 °C | 0/5 °C |
vr | -1/4 °C | -1/4 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | -3/8 °C | -3/8 °C |
ma | 2/7 °C | 2/7 °C |
di | 2/11 °C | 2/11 °C |
wo | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1364 m | 0/5 °C | -1/4 °C | 1/2 °C | -3/8 °C | 2/7 °C | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Dal 1354 m | 0/5 °C | -1/4 °C | 1/2 °C | -3/8 °C | 2/7 °C | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/9 °C |
vr | 2/6 °C | 2/6 °C |
za | 2/9 °C | 2/9 °C |
zo | 0/15 °C | 0/15 °C |
ma | 3/11 °C | 3/11 °C |
di | 3/14 °C | 3/14 °C |
wo | 7/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 740 m | 3/9 °C | 2/6 °C | 2/9 °C | 0/15 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 7/17 °C |
| Dal 700 m | 3/9 °C | 2/6 °C | 2/9 °C | 0/15 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
do | 4/9 °C | 4/9 °C |
vr | 3/7 °C | 3/7 °C |
za | 2/10 °C | 2/10 °C |
zo | 1/14 °C | 1/14 °C |
ma | 6/11 °C | 6/11 °C |
di | 5/11 °C | 5/11 °C |
wo | 8/15 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 680 m | 4/9 °C | 3/7 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 6/11 °C | 5/11 °C | 8/15 °C |
| Dal 660 m | 4/9 °C | 3/7 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 6/11 °C | 5/11 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 860 m |
|---|---|---|
do | -3/1 °C | -3/2 °C |
vr | -4/0 °C | -4/1 °C |
za | -2/0 °C | -2/1 °C |
zo | -6/4 °C | -6/5 °C |
ma | -1/3 °C | -1/4 °C |
di | -1/7 °C | -1/8 °C |
wo | 2/10 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 890 m | -3/1 °C | -4/0 °C | -2/0 °C | -6/4 °C | -1/3 °C | -1/7 °C | 2/10 °C |
| Dal 860 m | -3/2 °C | -4/1 °C | -2/1 °C | -6/5 °C | -1/4 °C | -1/8 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1509 m | Dal 1481 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | -1/2 °C |
vr | -2/2 °C | -2/2 °C |
za | 0/2 °C | 0/2 °C |
zo | -4/7 °C | -4/7 °C |
ma | 1/2 °C | 1/2 °C |
di | 1/10 °C | 1/10 °C |
wo | 4/13 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1509 m | -1/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -4/7 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 4/13 °C |
| Dal 1481 m | -1/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -4/7 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 4/13 °C |
51-98 van 98 skigebieden



