Skiweer Südtiroler Hochpustertal

Weersverwachting in het Südtiroler Hochpustertal voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het Südtiroler Hochpustertal voor 7 dagen


Weer Südtiroler Hochpustertal

Weer in het Südtiroler Hochpustertal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Südtiroler Hochpustertal voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Südtiroler Hochpustertal

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2225 m Dal 1130 m
do
sneeuwval
1/2 °C 6/11 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/10 °C
za
sneeuwval
-1/2 °C 3/11 °C
zo
helder
-2/7 °C 2/14 °C
ma
sneeuwbuien
1/2 °C 7/15 °C
di
helder
2/12 °C 6/19 °C
wo
buien
5/14 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
buien
Berg 2225 m 1/2 °C -1/2 °C -1/2 °C -2/7 °C 1/2 °C 2/12 °C 5/14 °C
Dal 1130 m 6/11 °C 3/10 °C 3/11 °C 2/14 °C 7/15 °C 6/19 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 1610 m Dal 1175 m
do
ijzel
1/7 °C 5/11 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 2/10 °C
za
ijzel
0/7 °C 2/11 °C
zo
helder
-1/10 °C 1/14 °C
ma
buien
4/11 °C 6/15 °C
di
helder
3/15 °C 5/19 °C
wo
buien
6/17 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 1610 m 1/7 °C 0/2 °C 0/7 °C -1/10 °C 4/11 °C 3/15 °C 6/17 °C
Dal 1175 m 5/11 °C 2/10 °C 2/11 °C 1/14 °C 6/15 °C 5/19 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 1655 m Dal 1428 m
do
regen
1/9 °C 5/11 °C
vr
buien
1/8 °C 2/10 °C
za
regen
1/9 °C 2/11 °C
zo
helder
0/12 °C 1/14 °C
ma
buien
5/13 °C 6/15 °C
di
helder
4/17 °C 5/19 °C
wo
buien
7/19 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
regen
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 1655 m 1/9 °C 1/8 °C 1/9 °C 0/12 °C 5/13 °C 4/17 °C 7/19 °C
Dal 1428 m 5/11 °C 2/10 °C 2/11 °C 1/14 °C 6/15 °C 5/19 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 1410 m Dal 1200 m
do
regen
1/9 °C 5/10 °C
vr
buien
1/8 °C 2/9 °C
za
regen
1/9 °C 2/10 °C
zo
helder
0/12 °C 1/13 °C
ma
buien
5/13 °C 6/14 °C
di
helder
4/17 °C 5/18 °C
wo
buien
7/19 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
regen
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 1410 m 1/9 °C 1/8 °C 1/9 °C 0/12 °C 5/13 °C 4/17 °C 7/19 °C
Dal 1200 m 5/10 °C 2/9 °C 2/10 °C 1/13 °C 6/14 °C 5/18 °C 8/20 °C
1-4 van 4 skigebieden