Skiweer Tōhoku

Weersverwachting in Tōhoku voor 85 Skigebieden - Weer in de bergen in Tōhoku voor 7 dagen


Weer Tōhoku

Weer in Tōhoku voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Tōhoku voor 85 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Tōhoku

51-85 van 85 skigebieden

Weer in skigebied Berg 454 m Dal 316 m
za
zonnig
8/19 °C 8/20 °C
zo
zonnig
9/17 °C 9/18 °C
ma
zonnig
10/19 °C 10/20 °C
di
bewolkt
10/17 °C 10/18 °C
wo
zonnig
11/19 °C 11/20 °C
do
helder
10/20 °C 10/21 °C
vr
zonnig
10/21 °C 10/22 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 454 m 8/19 °C 9/17 °C 10/19 °C 10/17 °C 11/19 °C 10/20 °C 10/21 °C
Dal 316 m 8/20 °C 9/18 °C 10/20 °C 10/18 °C 11/20 °C 10/21 °C 10/22 °C

Weer in skigebied Berg 1200 m Dal 980 m
za
zonnig
4/15 °C 5/16 °C
zo
zonnig
5/13 °C 6/14 °C
ma
zonnig
6/15 °C 7/16 °C
di
bewolkt
6/13 °C 7/14 °C
wo
zonnig
7/15 °C 8/16 °C
do
helder
6/16 °C 7/17 °C
vr
zonnig
6/17 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 1200 m 4/15 °C 5/13 °C 6/15 °C 6/13 °C 7/15 °C 6/16 °C 6/17 °C
Dal 980 m 5/16 °C 6/14 °C 7/16 °C 7/14 °C 8/16 °C 7/17 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 487 m Dal 232 m
za
zonnig
7/19 °C 9/20 °C
zo
zonnig
8/17 °C 10/18 °C
ma
zonnig
9/19 °C 11/20 °C
di
bewolkt
9/17 °C 11/18 °C
wo
zonnig
10/19 °C 12/20 °C
do
helder
9/20 °C 11/21 °C
vr
zonnig
9/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 487 m 7/19 °C 8/17 °C 9/19 °C 9/17 °C 10/19 °C 9/20 °C 9/21 °C
Dal 232 m 9/20 °C 10/18 °C 11/20 °C 11/18 °C 12/20 °C 11/21 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 368 m Dal 228 m
za
zonnig
8/19 °C 9/20 °C
zo
zonnig
9/17 °C 10/18 °C
ma
zonnig
10/19 °C 11/20 °C
di
bewolkt
10/17 °C 11/18 °C
wo
zonnig
11/19 °C 12/20 °C
do
helder
10/20 °C 11/21 °C
vr
zonnig
10/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 368 m 8/19 °C 9/17 °C 10/19 °C 10/17 °C 11/19 °C 10/20 °C 10/21 °C
Dal 228 m 9/20 °C 10/18 °C 11/20 °C 11/18 °C 12/20 °C 11/21 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 367 m Dal 258 m
za
helder
10/25 °C 11/26 °C
zo
zonnig
10/25 °C 11/26 °C
ma
zonnig
11/28 °C 12/29 °C
di
zonnig
12/28 °C 13/29 °C
wo
bewolkt
15/25 °C 16/26 °C
do
bewolkt
13/20 °C 14/21 °C
vr
zonnig
11/27 °C 12/28 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 367 m 10/25 °C 10/25 °C 11/28 °C 12/28 °C 15/25 °C 13/20 °C 11/27 °C
Dal 258 m 11/26 °C 11/26 °C 12/29 °C 13/29 °C 16/26 °C 14/21 °C 12/28 °C

Weer in skigebied Berg 775 m Dal 570 m
za
helder
8/23 °C 9/24 °C
zo
zonnig
8/23 °C 9/24 °C
ma
zonnig
9/26 °C 10/27 °C
di
zonnig
10/26 °C 11/27 °C
wo
bewolkt
13/23 °C 14/24 °C
do
bewolkt
11/18 °C 12/19 °C
vr
zonnig
9/25 °C 10/26 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 775 m 8/23 °C 8/23 °C 9/26 °C 10/26 °C 13/23 °C 11/18 °C 9/25 °C
Dal 570 m 9/24 °C 9/24 °C 10/27 °C 11/27 °C 14/24 °C 12/19 °C 10/26 °C

Weer in skigebied Berg 1240 m Dal 720 m
za
bewolkt
7/19 °C 8/22 °C
zo
zonnig
8/25 °C 9/28 °C
ma
zonnig
10/25 °C 11/28 °C
di
zonnig
13/25 °C 14/28 °C
wo
bewolkt
14/20 °C 15/23 °C
do
bewolkt
12/16 °C 13/19 °C
vr
zonnig
10/21 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1240 m 7/19 °C 8/25 °C 10/25 °C 13/25 °C 14/20 °C 12/16 °C 10/21 °C
Dal 720 m 8/22 °C 9/28 °C 11/28 °C 14/28 °C 15/23 °C 13/19 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 390 m Dal 240 m
za
helder
10/25 °C 11/26 °C
zo
zonnig
10/25 °C 11/26 °C
ma
zonnig
11/28 °C 12/29 °C
di
zonnig
12/28 °C 13/29 °C
wo
bewolkt
15/25 °C 16/26 °C
do
bewolkt
13/20 °C 14/21 °C
vr
zonnig
11/27 °C 12/28 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 390 m 10/25 °C 10/25 °C 11/28 °C 12/28 °C 15/25 °C 13/20 °C 11/27 °C
Dal 240 m 11/26 °C 11/26 °C 12/29 °C 13/29 °C 16/26 °C 14/21 °C 12/28 °C

Weer in skigebied Berg 419 m Dal 271 m
za
zonnig
8/19 °C 9/20 °C
zo
zonnig
9/17 °C 10/18 °C
ma
zonnig
10/19 °C 11/20 °C
di
bewolkt
10/17 °C 11/18 °C
wo
zonnig
11/19 °C 12/20 °C
do
helder
10/20 °C 11/21 °C
vr
zonnig
10/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 419 m 8/19 °C 9/17 °C 10/19 °C 10/17 °C 11/19 °C 10/20 °C 10/21 °C
Dal 271 m 9/20 °C 10/18 °C 11/20 °C 11/18 °C 12/20 °C 11/21 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 194 m Dal 90 m
za
zonnig
9/21 °C 10/22 °C
zo
zonnig
10/19 °C 11/20 °C
ma
zonnig
11/21 °C 12/22 °C
di
bewolkt
11/19 °C 12/20 °C
wo
zonnig
12/21 °C 13/22 °C
do
helder
11/22 °C 12/23 °C
vr
zonnig
11/23 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 194 m 9/21 °C 10/19 °C 11/21 °C 11/19 °C 12/21 °C 11/22 °C 11/23 °C
Dal 90 m 10/22 °C 11/20 °C 12/22 °C 12/20 °C 13/22 °C 12/23 °C 12/24 °C

Weer in skigebied Berg 1117 m Dal 922 m
za
bewolkt
6/20 °C 7/21 °C
zo
zonnig
7/26 °C 8/27 °C
ma
zonnig
9/26 °C 10/27 °C
di
zonnig
12/26 °C 13/27 °C
wo
bewolkt
13/21 °C 14/22 °C
do
bewolkt
11/17 °C 12/18 °C
vr
zonnig
9/22 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1117 m 6/20 °C 7/26 °C 9/26 °C 12/26 °C 13/21 °C 11/17 °C 9/22 °C
Dal 922 m 7/21 °C 8/27 °C 10/27 °C 13/27 °C 14/22 °C 12/18 °C 10/23 °C

Weer in skigebied Berg 1280 m Dal 950 m
za
bewolkt
11/17 °C 11/18 °C
zo
zonnig
12/21 °C 12/22 °C
ma
zonnig
14/22 °C 14/23 °C
di
zonnig
14/22 °C 14/23 °C
wo
bewolkt
11/18 °C 11/19 °C
do
bewolkt
9/17 °C 9/18 °C
vr
zonnig
9/18 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1280 m 11/17 °C 12/21 °C 14/22 °C 14/22 °C 11/18 °C 9/17 °C 9/18 °C
Dal 950 m 11/18 °C 12/22 °C 14/23 °C 14/23 °C 11/19 °C 9/18 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 169 m Dal 92 m
za
zonnig
9/21 °C 10/21 °C
zo
zonnig
10/19 °C 11/19 °C
ma
zonnig
11/21 °C 12/21 °C
di
bewolkt
11/19 °C 12/19 °C
wo
zonnig
12/21 °C 13/21 °C
do
helder
11/22 °C 12/22 °C
vr
zonnig
11/23 °C 12/23 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 169 m 9/21 °C 10/19 °C 11/21 °C 11/19 °C 12/21 °C 11/22 °C 11/23 °C
Dal 92 m 10/21 °C 11/19 °C 12/21 °C 12/19 °C 13/21 °C 12/22 °C 12/23 °C

Weer in skigebied Berg 550 m Dal 400 m
za
helder
9/25 °C 10/26 °C
zo
zonnig
9/25 °C 10/26 °C
ma
zonnig
10/28 °C 11/29 °C
di
zonnig
11/28 °C 12/29 °C
wo
bewolkt
14/25 °C 15/26 °C
do
bewolkt
12/20 °C 13/21 °C
vr
zonnig
10/27 °C 11/28 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 550 m 9/25 °C 9/25 °C 10/28 °C 11/28 °C 14/25 °C 12/20 °C 10/27 °C
Dal 400 m 10/26 °C 10/26 °C 11/29 °C 12/29 °C 15/26 °C 13/21 °C 11/28 °C

Weer in skigebied Berg 1146 m Dal 1083 m
za
helder
6/21 °C 7/22 °C
zo
zonnig
6/21 °C 7/22 °C
ma
zonnig
7/24 °C 8/25 °C
di
zonnig
8/24 °C 9/25 °C
wo
bewolkt
11/21 °C 12/22 °C
do
bewolkt
9/16 °C 10/17 °C
vr
zonnig
7/23 °C 8/24 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1146 m 6/21 °C 6/21 °C 7/24 °C 8/24 °C 11/21 °C 9/16 °C 7/23 °C
Dal 1083 m 7/22 °C 7/22 °C 8/25 °C 9/25 °C 12/22 °C 10/17 °C 8/24 °C

Weer in skigebied Berg 183 m Dal 33 m
za
zonnig
9/20 °C 10/21 °C
zo
zonnig
10/18 °C 11/19 °C
ma
zonnig
11/20 °C 12/21 °C
di
bewolkt
11/18 °C 12/19 °C
wo
zonnig
12/20 °C 13/21 °C
do
helder
11/21 °C 12/22 °C
vr
zonnig
11/22 °C 12/23 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 183 m 9/20 °C 10/18 °C 11/20 °C 11/18 °C 12/20 °C 11/21 °C 11/22 °C
Dal 33 m 10/21 °C 11/19 °C 12/21 °C 12/19 °C 13/21 °C 12/22 °C 12/23 °C

Weer in skigebied Berg 608 m Dal 516 m
za
helder
8/23 °C 9/24 °C
zo
zonnig
8/23 °C 9/24 °C
ma
zonnig
9/26 °C 10/27 °C
di
zonnig
10/26 °C 11/27 °C
wo
bewolkt
13/23 °C 14/24 °C
do
bewolkt
11/18 °C 12/19 °C
vr
zonnig
9/25 °C 10/26 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 608 m 8/23 °C 8/23 °C 9/26 °C 10/26 °C 13/23 °C 11/18 °C 9/25 °C
Dal 516 m 9/24 °C 9/24 °C 10/27 °C 11/27 °C 14/24 °C 12/19 °C 10/26 °C

Weer in skigebied Berg 327 m Dal 215 m
za
helder
9/25 °C 10/26 °C
zo
zonnig
9/25 °C 10/26 °C
ma
zonnig
10/28 °C 11/29 °C
di
zonnig
11/28 °C 12/29 °C
wo
bewolkt
14/25 °C 15/26 °C
do
bewolkt
12/20 °C 13/21 °C
vr
zonnig
10/27 °C 11/28 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 327 m 9/25 °C 9/25 °C 10/28 °C 11/28 °C 14/25 °C 12/20 °C 10/27 °C
Dal 215 m 10/26 °C 10/26 °C 11/29 °C 12/29 °C 15/26 °C 13/21 °C 11/28 °C

Weer in skigebied Berg 467 m Dal 223 m
za
zonnig
8/19 °C 9/20 °C
zo
zonnig
9/17 °C 10/18 °C
ma
zonnig
10/19 °C 11/20 °C
di
bewolkt
10/17 °C 11/18 °C
wo
zonnig
11/19 °C 12/20 °C
do
helder
10/20 °C 11/21 °C
vr
zonnig
10/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 467 m 8/19 °C 9/17 °C 10/19 °C 10/17 °C 11/19 °C 10/20 °C 10/21 °C
Dal 223 m 9/20 °C 10/18 °C 11/20 °C 11/18 °C 12/20 °C 11/21 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 1446 m Dal 1060 m
za
helder
5/19 °C 7/22 °C
zo
zonnig
5/19 °C 7/22 °C
ma
zonnig
6/22 °C 8/25 °C
di
zonnig
7/22 °C 9/25 °C
wo
bewolkt
10/19 °C 12/22 °C
do
bewolkt
8/14 °C 10/17 °C
vr
zonnig
6/21 °C 8/24 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1446 m 5/19 °C 5/19 °C 6/22 °C 7/22 °C 10/19 °C 8/14 °C 6/21 °C
Dal 1060 m 7/22 °C 7/22 °C 8/25 °C 9/25 °C 12/22 °C 10/17 °C 8/24 °C

Weer in skigebied Berg 620 m Dal 535 m
za
zonnig
7/18 °C 8/19 °C
zo
zonnig
8/16 °C 9/17 °C
ma
zonnig
9/18 °C 10/19 °C
di
bewolkt
9/16 °C 10/17 °C
wo
zonnig
10/18 °C 11/19 °C
do
helder
9/19 °C 10/20 °C
vr
zonnig
9/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 620 m 7/18 °C 8/16 °C 9/18 °C 9/16 °C 10/18 °C 9/19 °C 9/20 °C
Dal 535 m 8/19 °C 9/17 °C 10/19 °C 10/17 °C 11/19 °C 10/20 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 880 m Dal 710 m
za
helder
8/22 °C 9/23 °C
zo
zonnig
8/22 °C 9/23 °C
ma
zonnig
9/25 °C 10/26 °C
di
zonnig
10/25 °C 11/26 °C
wo
bewolkt
13/22 °C 14/23 °C
do
bewolkt
11/17 °C 12/18 °C
vr
zonnig
9/24 °C 10/25 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 880 m 8/22 °C 8/22 °C 9/25 °C 10/25 °C 13/22 °C 11/17 °C 9/24 °C
Dal 710 m 9/23 °C 9/23 °C 10/26 °C 11/26 °C 14/23 °C 12/18 °C 10/25 °C

Weer in skigebied Berg 1109 m Dal 908 m
za
helder
6/21 °C 8/23 °C
zo
zonnig
6/21 °C 8/23 °C
ma
zonnig
7/24 °C 9/26 °C
di
zonnig
8/24 °C 10/26 °C
wo
bewolkt
11/21 °C 13/23 °C
do
bewolkt
9/16 °C 11/18 °C
vr
zonnig
7/23 °C 9/25 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1109 m 6/21 °C 6/21 °C 7/24 °C 8/24 °C 11/21 °C 9/16 °C 7/23 °C
Dal 908 m 8/23 °C 8/23 °C 9/26 °C 10/26 °C 13/23 °C 11/18 °C 9/25 °C

Weer in skigebied Berg 617 m Dal 510 m
za
helder
9/24 °C 10/25 °C
zo
zonnig
9/24 °C 10/25 °C
ma
zonnig
10/27 °C 11/28 °C
di
zonnig
11/27 °C 12/28 °C
wo
bewolkt
14/24 °C 15/25 °C
do
bewolkt
12/19 °C 13/20 °C
vr
zonnig
10/26 °C 11/27 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 617 m 9/24 °C 9/24 °C 10/27 °C 11/27 °C 14/24 °C 12/19 °C 10/26 °C
Dal 510 m 10/25 °C 10/25 °C 11/28 °C 12/28 °C 15/25 °C 13/20 °C 11/27 °C

Weer in skigebied Berg 500 m Dal 358 m
za
zonnig
8/18 °C 8/19 °C
zo
zonnig
9/16 °C 9/17 °C
ma
zonnig
10/18 °C 10/19 °C
di
bewolkt
10/16 °C 10/17 °C
wo
zonnig
11/18 °C 11/19 °C
do
helder
10/19 °C 10/20 °C
vr
zonnig
10/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 500 m 8/18 °C 9/16 °C 10/18 °C 10/16 °C 11/18 °C 10/19 °C 10/20 °C
Dal 358 m 8/19 °C 9/17 °C 10/19 °C 10/17 °C 11/19 °C 10/20 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 340 m Dal 218 m
za
helder
10/26 °C 11/27 °C
zo
zonnig
10/26 °C 11/27 °C
ma
zonnig
11/29 °C 12/30 °C
di
zonnig
12/29 °C 13/30 °C
wo
bewolkt
15/26 °C 16/27 °C
do
bewolkt
13/21 °C 14/22 °C
vr
zonnig
11/28 °C 12/29 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 340 m 10/26 °C 10/26 °C 11/29 °C 12/29 °C 15/26 °C 13/21 °C 11/28 °C
Dal 218 m 11/27 °C 11/27 °C 12/30 °C 13/30 °C 16/27 °C 14/22 °C 12/29 °C

Weer in skigebied Berg 378 m Dal 293 m
za
zonnig
8/19 °C 9/20 °C
zo
zonnig
9/17 °C 10/18 °C
ma
zonnig
10/19 °C 11/20 °C
di
bewolkt
10/17 °C 11/18 °C
wo
zonnig
11/19 °C 12/20 °C
do
helder
10/20 °C 11/21 °C
vr
zonnig
10/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 378 m 8/19 °C 9/17 °C 10/19 °C 10/17 °C 11/19 °C 10/20 °C 10/21 °C
Dal 293 m 9/20 °C 10/18 °C 11/20 °C 11/18 °C 12/20 °C 11/21 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 446 m Dal 273 m
za
helder
10/25 °C 11/27 °C
zo
zonnig
10/25 °C 11/27 °C
ma
zonnig
11/28 °C 12/30 °C
di
zonnig
12/28 °C 13/30 °C
wo
bewolkt
15/25 °C 16/27 °C
do
bewolkt
13/20 °C 14/22 °C
vr
zonnig
11/27 °C 12/29 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 446 m 10/25 °C 10/25 °C 11/28 °C 12/28 °C 15/25 °C 13/20 °C 11/27 °C
Dal 273 m 11/27 °C 11/27 °C 12/30 °C 13/30 °C 16/27 °C 14/22 °C 12/29 °C

Weer in skigebied Berg 465 m Dal 180 m
za
zonnig
8/19 °C 9/21 °C
zo
zonnig
9/17 °C 10/19 °C
ma
zonnig
10/19 °C 11/21 °C
di
bewolkt
10/17 °C 11/19 °C
wo
zonnig
11/19 °C 12/21 °C
do
helder
10/20 °C 11/22 °C
vr
zonnig
10/21 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 465 m 8/19 °C 9/17 °C 10/19 °C 10/17 °C 11/19 °C 10/20 °C 10/21 °C
Dal 180 m 9/21 °C 10/19 °C 11/21 °C 11/19 °C 12/21 °C 11/22 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 1133 m Dal 854 m
za
helder
6/21 °C 8/23 °C
zo
zonnig
6/21 °C 8/23 °C
ma
zonnig
7/24 °C 9/26 °C
di
zonnig
8/24 °C 10/26 °C
wo
bewolkt
11/21 °C 13/23 °C
do
bewolkt
9/16 °C 11/18 °C
vr
zonnig
7/23 °C 9/25 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1133 m 6/21 °C 6/21 °C 7/24 °C 8/24 °C 11/21 °C 9/16 °C 7/23 °C
Dal 854 m 8/23 °C 8/23 °C 9/26 °C 10/26 °C 13/23 °C 11/18 °C 9/25 °C

Weer in skigebied Berg 774 m Dal 540 m
za
helder
9/24 °C 10/25 °C
zo
zonnig
9/24 °C 10/25 °C
ma
zonnig
10/27 °C 11/28 °C
di
zonnig
11/27 °C 12/28 °C
wo
bewolkt
14/24 °C 15/25 °C
do
bewolkt
12/19 °C 13/20 °C
vr
zonnig
10/26 °C 11/27 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 774 m 9/24 °C 9/24 °C 10/27 °C 11/27 °C 14/24 °C 12/19 °C 10/26 °C
Dal 540 m 10/25 °C 10/25 °C 11/28 °C 12/28 °C 15/25 °C 13/20 °C 11/27 °C

Weer in skigebied Berg 457 m Dal 258 m
za
zonnig
8/19 °C 9/20 °C
zo
zonnig
9/17 °C 10/18 °C
ma
zonnig
10/19 °C 11/20 °C
di
bewolkt
10/17 °C 11/18 °C
wo
zonnig
11/19 °C 12/20 °C
do
helder
10/20 °C 11/21 °C
vr
zonnig
10/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 457 m 8/19 °C 9/17 °C 10/19 °C 10/17 °C 11/19 °C 10/20 °C 10/21 °C
Dal 258 m 9/20 °C 10/18 °C 11/20 °C 11/18 °C 12/20 °C 11/21 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 710 m Dal 481 m
za
helder
9/23 °C 10/25 °C
zo
zonnig
9/23 °C 10/25 °C
ma
zonnig
10/26 °C 11/28 °C
di
zonnig
11/26 °C 12/28 °C
wo
bewolkt
14/23 °C 15/25 °C
do
bewolkt
12/18 °C 13/20 °C
vr
zonnig
10/25 °C 11/27 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 710 m 9/23 °C 9/23 °C 10/26 °C 11/26 °C 14/23 °C 12/18 °C 10/25 °C
Dal 481 m 10/25 °C 10/25 °C 11/28 °C 12/28 °C 15/25 °C 13/20 °C 11/27 °C

Weer in skigebied Berg 698 m Dal 487 m
za
zonnig
6/18 °C 7/19 °C
zo
zonnig
7/16 °C 8/17 °C
ma
zonnig
8/18 °C 9/19 °C
di
bewolkt
8/16 °C 9/17 °C
wo
zonnig
9/18 °C 10/19 °C
do
helder
8/19 °C 9/20 °C
vr
zonnig
8/20 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 698 m 6/18 °C 7/16 °C 8/18 °C 8/16 °C 9/18 °C 8/19 °C 8/20 °C
Dal 487 m 7/19 °C 8/17 °C 9/19 °C 9/17 °C 10/19 °C 9/20 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 955 m Dal 534 m
za
helder
7/23 °C 9/25 °C
zo
zonnig
7/23 °C 9/25 °C
ma
zonnig
8/26 °C 10/28 °C
di
zonnig
9/26 °C 11/28 °C
wo
bewolkt
12/23 °C 14/25 °C
do
bewolkt
10/18 °C 12/20 °C
vr
zonnig
8/25 °C 10/27 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 955 m 7/23 °C 7/23 °C 8/26 °C 9/26 °C 12/23 °C 10/18 °C 8/25 °C
Dal 534 m 9/25 °C 9/25 °C 10/28 °C 11/28 °C 14/25 °C 12/20 °C 10/27 °C
51-85 van 85 skigebieden