Skiweer White Mountains
Weersverwachting in de White Mountains voor 12 Skigebieden - Weer in de bergen in de White Mountains voor 7 dagen
Weer White Mountains
Weer in de White Mountains voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de White Mountains voor 12 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: White Mountains
- White Mountains – Gaan naar
Deelstaten:
1-12 van 12 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 957 m | Dal 250 m |
|---|---|---|
do | 2/6 °C | 5/12 °C |
vr | 4/7 °C | 7/13 °C |
za | 2/17 °C | 5/23 °C |
zo | 7/18 °C | 10/24 °C |
ma | 5/21 °C | 8/27 °C |
di | 11/26 °C | 14/32 °C |
wo | 8/17 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 957 m | 2/6 °C | 4/7 °C | 2/17 °C | 7/18 °C | 5/21 °C | 11/26 °C | 8/17 °C |
| Dal 250 m | 5/12 °C | 7/13 °C | 5/23 °C | 10/24 °C | 8/27 °C | 14/32 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 945 m | Dal 488 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 4/10 °C |
vr | 4/8 °C | 6/11 °C |
za | 2/18 °C | 4/21 °C |
zo | 7/19 °C | 9/22 °C |
ma | 5/22 °C | 7/25 °C |
di | 11/27 °C | 13/30 °C |
wo | 8/18 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 945 m | 2/7 °C | 4/8 °C | 2/18 °C | 7/19 °C | 5/22 °C | 11/27 °C | 8/18 °C |
| Dal 488 m | 4/10 °C | 6/11 °C | 4/21 °C | 9/22 °C | 7/25 °C | 13/30 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 930 m | Dal 262 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 5/12 °C |
vr | 4/8 °C | 7/13 °C |
za | 2/18 °C | 5/23 °C |
zo | 7/19 °C | 10/24 °C |
ma | 5/22 °C | 8/27 °C |
di | 11/27 °C | 14/32 °C |
wo | 8/18 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 930 m | 2/7 °C | 4/8 °C | 2/18 °C | 7/19 °C | 5/22 °C | 11/27 °C | 8/18 °C |
| Dal 262 m | 5/12 °C | 7/13 °C | 5/23 °C | 10/24 °C | 8/27 °C | 14/32 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 609 m | Dal 267 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 5/12 °C |
vr | 5/10 °C | 7/13 °C |
za | 3/20 °C | 5/23 °C |
zo | 8/21 °C | 10/24 °C |
ma | 6/24 °C | 8/27 °C |
di | 12/29 °C | 14/32 °C |
wo | 9/20 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 609 m | 3/9 °C | 5/10 °C | 3/20 °C | 8/21 °C | 6/24 °C | 12/29 °C | 9/20 °C |
| Dal 267 m | 5/12 °C | 7/13 °C | 5/23 °C | 10/24 °C | 8/27 °C | 14/32 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 701 m | Dal 190 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 6/12 °C |
vr | 5/9 °C | 8/13 °C |
za | 3/19 °C | 6/23 °C |
zo | 8/20 °C | 11/24 °C |
ma | 6/23 °C | 9/27 °C |
di | 12/28 °C | 15/32 °C |
wo | 9/19 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 701 m | 3/8 °C | 5/9 °C | 3/19 °C | 8/20 °C | 6/23 °C | 12/28 °C | 9/19 °C |
| Dal 190 m | 6/12 °C | 8/13 °C | 6/23 °C | 11/24 °C | 9/27 °C | 15/32 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1233 m | Dal 574 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 3/9 °C |
vr | 3/7 °C | 5/10 °C |
za | 1/17 °C | 3/20 °C |
zo | 6/18 °C | 8/21 °C |
ma | 4/21 °C | 6/24 °C |
di | 10/26 °C | 12/29 °C |
wo | 7/17 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1233 m | 1/6 °C | 3/7 °C | 1/17 °C | 6/18 °C | 4/21 °C | 10/26 °C | 7/17 °C |
| Dal 574 m | 3/9 °C | 5/10 °C | 3/20 °C | 8/21 °C | 6/24 °C | 12/29 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1220 m | Dal 605 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 3/9 °C |
vr | 3/7 °C | 5/10 °C |
za | 1/17 °C | 3/20 °C |
zo | 6/18 °C | 8/21 °C |
ma | 4/21 °C | 6/24 °C |
di | 10/26 °C | 12/29 °C |
wo | 7/17 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1220 m | 1/6 °C | 3/7 °C | 1/17 °C | 6/18 °C | 4/21 °C | 10/26 °C | 7/17 °C |
| Dal 605 m | 3/9 °C | 5/10 °C | 3/20 °C | 8/21 °C | 6/24 °C | 12/29 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1238 m | Dal 594 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 3/9 °C |
vr | 3/7 °C | 5/10 °C |
za | 1/17 °C | 3/20 °C |
zo | 6/18 °C | 8/21 °C |
ma | 4/21 °C | 6/24 °C |
di | 10/26 °C | 12/29 °C |
wo | 7/17 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1238 m | 1/6 °C | 3/7 °C | 1/17 °C | 6/18 °C | 4/21 °C | 10/26 °C | 7/17 °C |
| Dal 594 m | 3/9 °C | 5/10 °C | 3/20 °C | 8/21 °C | 6/24 °C | 12/29 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 685 m | Dal 376 m |
|---|---|---|
do | 4/9 °C | 5/12 °C |
vr | 6/10 °C | 7/13 °C |
za | 4/20 °C | 5/23 °C |
zo | 9/21 °C | 10/24 °C |
ma | 7/24 °C | 8/27 °C |
di | 13/29 °C | 14/32 °C |
wo | 10/20 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 685 m | 4/9 °C | 6/10 °C | 4/20 °C | 9/21 °C | 7/24 °C | 13/29 °C | 10/20 °C |
| Dal 376 m | 5/12 °C | 7/13 °C | 5/23 °C | 10/24 °C | 8/27 °C | 14/32 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 435 m | Dal 362 m |
|---|---|---|
do | 5/9 °C | 5/9 °C |
vr | 7/8 °C | 7/8 °C |
za | 5/21 °C | 5/21 °C |
zo | 10/22 °C | 10/22 °C |
ma | 8/24 °C | 8/24 °C |
di | 12/30 °C | 12/30 °C |
wo | 12/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 435 m | 5/9 °C | 7/8 °C | 5/21 °C | 10/22 °C | 8/24 °C | 12/30 °C | 12/25 °C |
| Dal 362 m | 5/9 °C | 7/8 °C | 5/21 °C | 10/22 °C | 8/24 °C | 12/30 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 385 m | Dal 300 m |
|---|---|---|
do | 4/9 °C | 5/10 °C |
vr | 7/11 °C | 8/12 °C |
za | 6/20 °C | 7/21 °C |
zo | 9/20 °C | 10/21 °C |
ma | 7/23 °C | 8/24 °C |
di | 15/30 °C | 16/31 °C |
wo | 10/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 385 m | 4/9 °C | 7/11 °C | 6/20 °C | 9/20 °C | 7/23 °C | 15/30 °C | 10/21 °C |
| Dal 300 m | 5/10 °C | 8/12 °C | 7/21 °C | 10/21 °C | 8/24 °C | 16/31 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 444 m |
|---|---|---|
do | 4/8 °C | 4/9 °C |
vr | 7/10 °C | 7/11 °C |
za | 6/19 °C | 6/20 °C |
zo | 9/19 °C | 9/20 °C |
ma | 7/22 °C | 7/23 °C |
di | 15/29 °C | 15/30 °C |
wo | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 520 m | 4/8 °C | 7/10 °C | 6/19 °C | 9/19 °C | 7/22 °C | 15/29 °C | 10/20 °C |
| Dal 444 m | 4/9 °C | 7/11 °C | 6/20 °C | 9/20 °C | 7/23 °C | 15/30 °C | 10/21 °C |
1-12 van 12 skigebieden



