The Blue Mountains
1,6 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 450 m | Dal 230 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 7/18 °C |
zo | 7/14 °C | 8/16 °C |
ma | 10/20 °C | 11/22 °C |
di | 14/21 °C | 15/23 °C |
wo | 8/15 °C | 9/17 °C |
do | 4/9 °C | 5/11 °C |
vr | 6/10 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 450 m | 6/16 °C | 7/14 °C | 10/20 °C | 14/21 °C | 8/15 °C | 4/9 °C | 6/10 °C |
| Dal 230 m | 7/18 °C | 8/16 °C | 11/22 °C | 15/23 °C | 9/17 °C | 5/11 °C | 7/12 °C |
1,5 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 446 m | Dal 235 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 7/18 °C |
zo | 7/14 °C | 8/16 °C |
ma | 10/20 °C | 11/22 °C |
di | 14/21 °C | 15/23 °C |
wo | 8/15 °C | 9/17 °C |
do | 4/9 °C | 5/11 °C |
vr | 6/10 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 446 m | 6/16 °C | 7/14 °C | 10/20 °C | 14/21 °C | 8/15 °C | 4/9 °C | 6/10 °C |
| Dal 235 m | 7/18 °C | 8/16 °C | 11/22 °C | 15/23 °C | 9/17 °C | 5/11 °C | 7/12 °C |
3,3 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 443 m | Dal 228 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 8/18 °C |
zo | 7/14 °C | 9/16 °C |
ma | 10/20 °C | 12/22 °C |
di | 14/21 °C | 16/23 °C |
wo | 8/15 °C | 10/17 °C |
do | 4/9 °C | 6/11 °C |
vr | 6/10 °C | 8/12 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 443 m | 6/16 °C | 7/14 °C | 10/20 °C | 14/21 °C | 8/15 °C | 4/9 °C | 6/10 °C |
| Dal 228 m | 8/18 °C | 9/16 °C | 12/22 °C | 16/23 °C | 10/17 °C | 6/11 °C | 8/12 °C |
7,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 430 m | Dal 181 m |
|---|---|---|
za | 6/17 °C | 7/18 °C |
zo | 7/15 °C | 8/16 °C |
ma | 10/21 °C | 11/22 °C |
di | 14/22 °C | 15/23 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 4/10 °C | 5/11 °C |
vr | 6/11 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 430 m | 6/17 °C | 7/15 °C | 10/21 °C | 14/22 °C | 8/16 °C | 4/10 °C | 6/11 °C |
| Dal 181 m | 7/18 °C | 8/16 °C | 11/22 °C | 15/23 °C | 9/17 °C | 5/11 °C | 7/12 °C |
29,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 522 m | Dal 372 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 6/16 °C |
zo | 7/14 °C | 7/14 °C |
ma | 10/20 °C | 10/20 °C |
di | 14/21 °C | 14/21 °C |
wo | 8/15 °C | 8/15 °C |
do | 4/9 °C | 4/9 °C |
vr | 6/10 °C | 6/10 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 522 m | 6/16 °C | 7/14 °C | 10/20 °C | 14/21 °C | 8/15 °C | 4/9 °C | 6/10 °C |
| Dal 372 m | 6/16 °C | 7/14 °C | 10/20 °C | 14/21 °C | 8/15 °C | 4/9 °C | 6/10 °C |
Weer rondom The Blue Mountains
- Weersverwachting voor 7 skigebieden in Zuidwest-Ontario
- Weersverwachting voor 32 skigebieden in Zuid-Ontario
- Weersverwachting voor 48 skigebieden in Ontario
- Weersverwachting voor 127 skigebieden in Centraal-Canada
- Weersverwachting voor 141 skigebieden in Oost-Canada
- Weersverwachting voor 263 skigebieden in Canada
Skiresort.nl publiceert de zevendaagse weersverwachting voor The Blue Mountains voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie