Yuzawa
9,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1845 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
do | 4/10 °C | 8/23 °C |
vr | 3/11 °C | 9/22 °C |
za | 7/14 °C | 9/24 °C |
zo | 7/13 °C | 11/25 °C |
ma | 6/15 °C | 12/28 °C |
di | 10/17 °C | 12/28 °C |
wo | 8/15 °C | 14/27 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1845 m | 4/10 °C | 3/11 °C | 7/14 °C | 7/13 °C | 6/15 °C | 10/17 °C | 8/15 °C |
| Dal 620 m | 8/23 °C | 9/22 °C | 9/24 °C | 11/25 °C | 12/28 °C | 12/28 °C | 14/27 °C |
3,4 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1181 m | Dal 256 m |
|---|---|---|
do | 6/21 °C | 9/26 °C |
vr | 7/20 °C | 10/25 °C |
za | 7/22 °C | 10/27 °C |
zo | 9/23 °C | 12/28 °C |
ma | 10/26 °C | 13/31 °C |
di | 10/26 °C | 13/31 °C |
wo | 12/25 °C | 15/30 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1181 m | 6/21 °C | 7/20 °C | 7/22 °C | 9/23 °C | 10/26 °C | 10/26 °C | 12/25 °C |
| Dal 256 m | 9/26 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 12/28 °C | 13/31 °C | 13/31 °C | 15/30 °C |
1,9 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 690 m | Dal 430 m |
|---|---|---|
do | 7/22 °C | 9/24 °C |
vr | 8/21 °C | 10/23 °C |
za | 8/23 °C | 10/25 °C |
zo | 10/24 °C | 12/26 °C |
ma | 11/27 °C | 13/29 °C |
di | 11/27 °C | 13/29 °C |
wo | 13/26 °C | 15/28 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 690 m | 7/22 °C | 8/21 °C | 8/23 °C | 10/24 °C | 11/27 °C | 11/27 °C | 13/26 °C |
| Dal 430 m | 9/24 °C | 10/23 °C | 10/25 °C | 12/26 °C | 13/29 °C | 13/29 °C | 15/28 °C |
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 969 m | Dal 471 m |
|---|---|---|
do | 7/16 °C | 8/24 °C |
vr | 6/17 °C | 9/23 °C |
za | 8/19 °C | 9/25 °C |
zo | 9/19 °C | 11/26 °C |
ma | 9/19 °C | 12/29 °C |
di | 10/22 °C | 12/29 °C |
wo | 11/20 °C | 14/28 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 969 m | 7/16 °C | 6/17 °C | 8/19 °C | 9/19 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 11/20 °C |
| Dal 471 m | 8/24 °C | 9/23 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 12/29 °C | 12/29 °C | 14/28 °C |
5,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 702 m | Dal 458 m |
|---|---|---|
do | 7/22 °C | 8/24 °C |
vr | 8/21 °C | 9/23 °C |
za | 8/23 °C | 9/25 °C |
zo | 10/24 °C | 11/26 °C |
ma | 11/27 °C | 12/29 °C |
di | 11/27 °C | 12/29 °C |
wo | 13/26 °C | 14/28 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 702 m | 7/22 °C | 8/21 °C | 8/23 °C | 10/24 °C | 11/27 °C | 11/27 °C | 13/26 °C |
| Dal 458 m | 8/24 °C | 9/23 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 12/29 °C | 12/29 °C | 14/28 °C |
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 626 m | Dal 454 m |
|---|---|---|
do | 8/23 °C | 8/24 °C |
vr | 9/22 °C | 9/23 °C |
za | 9/24 °C | 9/25 °C |
zo | 11/25 °C | 11/26 °C |
ma | 12/28 °C | 12/29 °C |
di | 12/28 °C | 12/29 °C |
wo | 14/27 °C | 14/28 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 626 m | 8/23 °C | 9/22 °C | 9/24 °C | 11/25 °C | 12/28 °C | 12/28 °C | 14/27 °C |
| Dal 454 m | 8/24 °C | 9/23 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 12/29 °C | 12/29 °C | 14/28 °C |
6,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 469 m |
|---|---|---|
do | 8/23 °C | 8/24 °C |
vr | 9/22 °C | 9/23 °C |
za | 9/24 °C | 9/25 °C |
zo | 11/25 °C | 11/26 °C |
ma | 12/28 °C | 12/29 °C |
di | 12/28 °C | 12/29 °C |
wo | 14/27 °C | 14/28 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 580 m | 8/23 °C | 9/22 °C | 9/24 °C | 11/25 °C | 12/28 °C | 12/28 °C | 14/27 °C |
| Dal 469 m | 8/24 °C | 9/23 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 12/29 °C | 12/29 °C | 14/28 °C |
6,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 665 m | Dal 498 m |
|---|---|---|
do | 7/23 °C | 8/24 °C |
vr | 8/22 °C | 9/23 °C |
za | 8/24 °C | 9/25 °C |
zo | 10/25 °C | 11/26 °C |
ma | 11/28 °C | 12/29 °C |
di | 11/28 °C | 12/29 °C |
wo | 13/27 °C | 14/28 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 665 m | 7/23 °C | 8/22 °C | 8/24 °C | 10/25 °C | 11/28 °C | 11/28 °C | 13/27 °C |
| Dal 498 m | 8/24 °C | 9/23 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 12/29 °C | 12/29 °C | 14/28 °C |
21,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1789 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
do | 4/10 °C | 6/21 °C |
vr | 3/11 °C | 7/20 °C |
za | 7/14 °C | 7/22 °C |
zo | 7/13 °C | 9/23 °C |
ma | 6/15 °C | 10/26 °C |
di | 10/17 °C | 10/26 °C |
wo | 8/15 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1789 m | 4/10 °C | 3/11 °C | 7/14 °C | 7/13 °C | 6/15 °C | 10/17 °C | 8/15 °C |
| Dal 900 m | 6/21 °C | 7/20 °C | 7/22 °C | 9/23 °C | 10/26 °C | 10/26 °C | 12/25 °C |
Weer rondom Yuzawa
Skiresort.nl publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Yuzawa voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie