Skiweer Molise

Weersverwachting in Molise voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Molise voor 7 dagen


Weer Molise

Weer in Molise voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Molise voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Molise

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1827 m Dal 1417 m
do
buien
0/7 °C 6/12 °C
vr
buien
-1/7 °C 8/13 °C
za
ijzel
-2/2 °C 5/10 °C
zo
bewolkt
-1/7 °C 4/12 °C
ma
zonnig
1/7 °C 6/13 °C
di
buien
0/10 °C 7/14 °C
wo
zonnig
4/12 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
buien
wo
zonnig
Berg 1827 m 0/7 °C -1/7 °C -2/2 °C -1/7 °C 1/7 °C 0/10 °C 4/12 °C
Dal 1417 m 6/12 °C 8/13 °C 5/10 °C 4/12 °C 6/13 °C 7/14 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 1650 m Dal 1380 m
do
buien
6/10 °C 6/12 °C
vr
buien
6/11 °C 6/12 °C
za
buien
5/8 °C 5/10 °C
zo
helder
4/10 °C 4/12 °C
ma
buien
6/11 °C 6/12 °C
di
zonnig
6/12 °C 6/14 °C
wo
zonnig
8/14 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 1650 m 6/10 °C 6/11 °C 5/8 °C 4/10 °C 6/11 °C 6/12 °C 8/14 °C
Dal 1380 m 6/12 °C 6/12 °C 5/10 °C 4/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/16 °C
1-2 van 2 skigebieden