Skiweer Nizza
Weersverwachting in het arrondissement Nizza voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in het arrondissement Nizza voor 7 dagen
Weer Nizza
Weer in het arrondissement Nizza voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het arrondissement Nizza voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Nizza
- Nizza – Beperken tot
Dal:
Nizza – Gaan naarBergketen:
Park:
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2603 m | Dal 1800 m |
|---|---|---|
zo | -2/10 °C | 2/14 °C |
ma | -1/10 °C | 3/14 °C |
di | -2/13 °C | 2/17 °C |
wo | 2/15 °C | 6/19 °C |
do | 4/17 °C | 8/21 °C |
vr | 6/19 °C | 10/23 °C |
za | 7/19 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2603 m | -2/10 °C | -1/10 °C | -2/13 °C | 2/15 °C | 4/17 °C | 6/19 °C | 7/19 °C |
| Dal 1800 m | 2/14 °C | 3/14 °C | 2/17 °C | 6/19 °C | 8/21 °C | 10/23 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2450 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
zo | -6/3 °C | 4/17 °C |
ma | -7/0 °C | 5/17 °C |
di | -7/4 °C | 4/20 °C |
wo | -2/9 °C | 8/22 °C |
do | 3/11 °C | 10/24 °C |
vr | 4/11 °C | 12/26 °C |
za | 4/12 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2450 m | -6/3 °C | -7/0 °C | -7/4 °C | -2/9 °C | 3/11 °C | 4/11 °C | 4/12 °C |
| Dal 1600 m | 4/17 °C | 5/17 °C | 4/20 °C | 8/22 °C | 10/24 °C | 12/26 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2020 m | Dal 1412 m |
|---|---|---|
zo | -2/10 °C | 2/15 °C |
ma | -1/10 °C | 3/15 °C |
di | -2/13 °C | 2/18 °C |
wo | 2/15 °C | 6/20 °C |
do | 4/17 °C | 8/22 °C |
vr | 6/19 °C | 10/24 °C |
za | 7/19 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2020 m | -2/10 °C | -1/10 °C | -2/13 °C | 2/15 °C | 4/17 °C | 6/19 °C | 7/19 °C |
| Dal 1412 m | 2/15 °C | 3/15 °C | 2/18 °C | 6/20 °C | 8/22 °C | 10/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1800 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
zo | 0/10 °C | 1/13 °C |
ma | 1/10 °C | 2/13 °C |
di | 1/12 °C | 2/15 °C |
wo | 4/14 °C | 5/17 °C |
do | 6/17 °C | 7/20 °C |
vr | 8/18 °C | 9/21 °C |
za | 9/20 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1800 m | 0/10 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 6/17 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Dal 1450 m | 1/13 °C | 2/13 °C | 2/15 °C | 5/17 °C | 7/20 °C | 9/21 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1907 m | Dal 1424 m |
|---|---|---|
zo | -1/10 °C | 2/15 °C |
ma | 0/10 °C | 3/15 °C |
di | 0/12 °C | 2/18 °C |
wo | 3/14 °C | 6/20 °C |
do | 5/17 °C | 8/22 °C |
vr | 7/18 °C | 10/24 °C |
za | 8/20 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1907 m | -1/10 °C | 0/10 °C | 0/12 °C | 3/14 °C | 5/17 °C | 7/18 °C | 8/20 °C |
| Dal 1424 m | 2/15 °C | 3/15 °C | 2/18 °C | 6/20 °C | 8/22 °C | 10/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1737 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
zo | 0/11 °C | 1/12 °C |
ma | 1/11 °C | 2/12 °C |
di | 1/13 °C | 2/14 °C |
wo | 4/15 °C | 5/16 °C |
do | 6/18 °C | 7/19 °C |
vr | 8/19 °C | 9/20 °C |
za | 9/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1737 m | 0/11 °C | 1/11 °C | 1/13 °C | 4/15 °C | 6/18 °C | 8/19 °C | 9/21 °C |
| Dal 1600 m | 1/12 °C | 2/12 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 7/19 °C | 9/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1920 m | Dal 1740 m |
|---|---|---|
zo | -1/10 °C | 1/12 °C |
ma | 0/10 °C | 2/12 °C |
di | 0/12 °C | 2/14 °C |
wo | 3/14 °C | 5/16 °C |
do | 5/17 °C | 7/19 °C |
vr | 7/18 °C | 9/20 °C |
za | 8/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1920 m | -1/10 °C | 0/10 °C | 0/12 °C | 3/14 °C | 5/17 °C | 7/18 °C | 8/20 °C |
| Dal 1740 m | 1/12 °C | 2/12 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 7/19 °C | 9/20 °C | 10/22 °C |
1-7 van 7 skigebieden




